توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تحصیل در رشته لیسانس در ارتباطات بین المللی در هلند

ارتباطات بین المللی (IC) یک برنامه آموزشی برای دانش آموزان مورد علاقه است که متوجه اثرات پیام، اخبار و کمپین ها به جامعه هستند، که با استفاده از فن آوری ارتباطات مدرن احساس راحتی می کنند و جهان را به عنوان خانه خود در نظر می گیرند. این برنامه دانش آموزان را برای تبدیل شدن به متخصصان ارتباطاتی که اعتماد ایجاد می کنند و فعالانه، نوآورانه، خلاق، احترام آمیز و مسئول هستند، آموزش می دهد.

برای تلفن های موبایل به چالش کشیدن، درست است؟ در طول چند دهه گذشته، روشهای ارتباطی مدرن، جهان را به روستای جهانی تبدیل کرده است و نوآوری های تکنولوژیکی دائمی زمینه ارتباطات را با سرعت سریع تغییر داده است. این به متخصصان ارتباطات امروز نیاز دارد تا بتواند در یک زمینه که دائما در حال حرکت است سازگار باشد.

سازمان ها در این دگرگونی و متصل به جهان، باید با ذینفعان خود مواجه شوند. ارتباط موثر ایجاد اعتبار جامع، ایجاد پیام های قدرتمند و برقراری ارتباط با ذینفعان در سطح شخصی است. برنامه ارتباطات بین المللی به شما مهارت و دانش مورد نیاز برای یک حرفه بین المللی در ارتباطات را به شما می دهد. شما انعطاف پذیری را برای انطباق با تغییرات در صنعت سریع در حال توسعه، شناسایی پویایی ارتباطات موثر و ایجاد دانش و مهارت هایی که در عمل به دست آورده اید، توسعه خواهید داد. در انتخاب این برنامه بین المللی طولانی مدت، شما دانشجویان سراسر جهان خواهید شد تا ارتباطات را در یک زمینه بین المللی و از دیدگاه بین فرهنگی مطالعه کنید.

شما در مورد روابط عمومی، بازاریابی، مشاوره، ارتباطات بحران، امور عمومی و ارتباطات تجاری یاد خواهید گرفت. شما آموزش رسانه ها را دریافت خواهید کرد، یاد بگیرید چگونه نوشتن نشریات و برگزاری یک رویداد بین المللی. در طول برنامه، توجه ویژه ای به توسعه مهارت های بین فرهنگی و مهارت های تسهیل می شود.

چشم انداز شغلی

فرصت های شغلی فراوانی برای حرفه ای بین المللی وجود دارد. حرفه ای های ارتباطی باید خلاق، انعطاف پذیر، باز و همیشه برای یک چالش باشد. برنامه ارتباطات بین المللی شما را برای حرفه ای بین المللی آماده می کند. دانش آموزان ممکن است قادر به یافتن کار به عنوان مشاور روابط عمومی، هماهنگ کننده ارتباطات، مشاور ارتباطات بازاری، افسر امور عمومی، استراتژیست رسانه های اجتماعی، افسر پرس و مدیر رویداد باشد.

سال اول

سال اول به عنوان یک مقدمه به طور کلی به جهان ارتباطات است. شما مهارت های زبان انگلیسی مربوط به متخصصان ارتباطات را توسعه خواهید داد. در طول سال به شما خواهد شد صلاحیت بین فرهنگی و مهارت های رسانه توسعه و به روش های پژوهش و نظریه ارتباطات معرفی شده است. اولین بلوک در مورد بحران و اعتبار است. در گروه های بین المللی شما به مسائلی که در رسانه ها ظاهر می شوند و چگونگی جلوگیری از تبدیل شدن به یک بحران را نگاه می کنید. شما نحوه نظارت بر رسانه های بین المللی، انتشار مقالات مطبوعاتی و برگزاری کنفرانس های مطبوعاتی را یاد خواهید گرفت. موضوعاتی مانند روانشناسی، ارتباطات میان فرهنگی، ارتباطات ریسک و بحران، سخنرانی عمومی و افکار عمومی همه بخشی از این هستند.

بلوک دوم درباره نام تجاری آنلاین است. خلاقیت خود را در هنگام ایجاد متون آنلاین و تصاویری برای مشتریان واقعی، به منظور به رسمیت شناختن نام تجاری خود و یا ارتقاء محصولات خود را به چالش کشیدن. شما درباره ارتباطات بازاریابی، ارتباطات آنلاین، مدیریت ارتباط با مشتری و نام تجاری یاد خواهید گرفت.

ارتباطات بصری و کارآفرینی مرکزی برای بلوک رسانه و کارآفرینی است. شما یک مفهوم کارآفرینی خواهید داشت و یاد خواهید گرفت که آن را در یک فرمت رسانه ای مشخص کنید.

شما آموزش دوربین را خواهید گرفت و ویدیوی نام تجاری شخصی را ایجاد خواهید کرد. در دوره نهایی سال اول شما یک کنفرانس در مورد حرفه ارتباطات برگزار خواهید کرد. شما از سخنرانان مهمان بین المللی دعوت می کنید و این فرصت را برای ایجاد ارتباط با مخاطبان با افرادی که در حال فعالیت در صنعت ارتباطات هستند، خواهید داشت.

پس از سال اول

در سال دوم، شما یک کمپین رسانه ای را توسعه خواهید داد و نظریه ارتباطات بین فرهنگی را برای کمک به سازمان هایی که روابط بین المللی و بین فرهنگی را برقرار می کنند، بررسی می کنند. سال سوم در خارج از کشور است. شما خواهید کارآموزی انجام و ترم انتخابی خود را پر کنید یا توسط انتخاب یک جزئی و یا تحصیل در خارج در یکی از دانشگاه های همکار ما در سراسر جهان. دانشجویان هلندی انتظار می رود که حداقل یک سال از مطالعات خود را در خارج از کشور. شما همچنین می توانید فرصتی برای انجام یک تعهد در یک آزمایشگاه به اصطلاح زندگی داشته باشید: شما در یک تیم چند رشته ای برای راه حل های نوآورانه برای شرکت ها کار خواهید کرد. در سال چهارم به عنوان یک دانشجوی ارتباطی، یک مؤسسه را تحصیل می کنید که دانش خود را در یک منطقه انتخاب شده حرفه ای تقویت می کند. سپس، در طول ترم نهایی شما، شما را به عنوان یک مشاور تازه کار و کار بر روی حل یک مسئله برای یک سازمان است. انتظار میرود که یک راه حل برای یک مشکل ارتباطی که بر سازمان تاثیر می گذارد را ارائه دهد. این راه حل توسط تحقیقات پشتیبانی می شود و مشاوره استراتژیک را در سطح پیشرفته ارائه می دهد.

پذیرش مورد نیاز

برای پذیرش در این برنامه، به یک دیپلم متوسطه متوسط ​​یا دیپلم متوسطه متوسطه نیاز خواهید داشت. شما همچنین باید در فهرست نهایی خود از نمرات ریاضیات داشته باشید. مدارک تحصیلی شما باید برابر دیپلم دبیرستان هلند HAVO باشد. همانطور که برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود، ممکن است مجبور شوید مهارت های انگلیسی خود را با توجه به زمینه تحصیلی و ملیت خود ثابت کنید.

www.hanzegroningen.eu/ic

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 12 برنامه دیگر ارائه شده توسط Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
2,060 EUR
اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا: 2006 € / غیر اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا: 7500 €
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ