رسانه های ارتباطی BA در Webster لیدن Campus یک برنامه نوآورانه متمرکز بر تکنولوژی پیشرفته و حالت های جدید تولید و توزیع رسانه است. این شامل دوره مانند تولید فیلم، عکاسی دیجیتال و چند رسانه ای تعاملی همراه با دروس نظری به منظور توسعه مهارت های تفکر انتقادی و همچنین تجربه تولید. از طریق درسی، کارآموزی، و بررسی نمونه کارها ما دانش آموزان ما آماده برای تبدیل شدن به رسانه های حرفه ای موفق است.

درجه رسانه های ارتباطی وبستر شما را قادر به بررسی راه های انسان با استفاده از رسانه و فن آوری برای تبادل نظر. شما باید یاد بگیرند به تفسیر پیام های رسانه ای، برقراری ارتباط موثر در زمینه، نشان حل خلاق مسئله، و این نمایشگاه دانش و مهارت حرفه ای است که به شما یک دارایی با ارزش برای شرکت های بازاریابی و سازمان را.

درجه ارتباطات رسانه شما ارائه می دهد آموزش متعادل است که بر تفکر انتقادی، مهارت های ارتباطی و مهارت های فنی. پس از فارغ التحصیلی، شما آماده برای شروع یک حرفه ای به عنوان یک تولید کننده، لبه، نویسنده، خبرنگار، سردبیر و یا تکنسین باشد. آن را به شما ارائه می دهد و متعادل، آموزش و پرورش به خوبی گرد که بر توسعه تفکر انتقادی خود را، مهارت های ارتباطی و مهارت های فنی.

شرح برنامه

BA در ارتباطات رسانه دانش آموزان را قادر می سازد برای تبدیل شدن به با مناطق مختلف در برنامه درسی ارتباطات آشنا. دانش آموزان یک هسته است که آنها را در رسانه های تئوری، نوشتن و تولید زمین خواهد شد، و سپس غلظت 12 ساعته در برنامه در دانشکده ارتباطات را انتخاب کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Webster Leiden Campus- Webster University USA

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Webster Leiden Campus- Webster University USA »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
8,100 EUR
هزینه تخت در هر ترم. دانشجویان نیمه وقت در مقطع کارشناسی 450 € در ساعت اعتباری / 1350 € در هر دوره 3-اعتباری، آیا کتاب های درسی / کتاب الکترونیکی شامل نمی شود.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ

Webster Leiden Campus- Graduation 2016- Commencement Ceremony