Read the Official Description

ارتباطات

چگونه می توانید ارتباط برقرار می توانید تعداد زیادی در مورد شما و چشم انداز شغلی خود را می گویند. این که آیا شما با توجه به شغلی در رادیو و تلویزیون، تبلیغات و بازاریابی، حقوق، سیاست، آموزش و پرورش، خرید و فروش، روزنامه نگاری یا هنرهای نمایشی، این برنامه می تواند به شما کمک کند برای برقراری ارتباط در روش های هوشمند، خلاق و موثر است که زندگی شما را تحت تاثیر و حرفه. در برنامه ارتباطات، شما می توانید خلاقیت و دانش خود را در سه حوزه میان رشته ای از مطالعه را بالا ببرد.

شما از این فرصت به دست آوردن تجربه حرفه ای از طریق فرصت های کارآموزی در چنین شناخته شده شرکت ها، سازمان ها و برنامه سی ان ان را داشته باشد، نمایش روزانه، نیویورک یانکیز، جشنواره فیلم ترایبکا و ورزشی کانال. دپارتمان ارتباطات فارغ التحصیلان رسیدن به موفقیت بزرگ، کار به عنوان مدیران، تولید کنندگان، مربیان، مهندسان و کارآفرینان در این صنعت متنوع است.

لیسانس در ارتباطات ارائه می دهد یک پایه محکم در نظریه ارتباطات، تاریخچه رسانه و ارتباطات و عمومی تولید رسانه ای با سه مناطق غلظت-روزنامه نگاری و روابط عمومی، مطالعات رسانه ای، و مطالعات تولید و سینمای دیجیتال.

وزارت ارتباطات ارائه می دهد برنامه های زیر:

  • BA در ارتباطات: روزنامه نگاری و روابط عمومی غلظت
  • BA در ارتباطات: غلظت مطالعات رسانه
  • غلظت تولید دیجیتال و سینما مطالعات: BA در ارتباطات
  • جزئی در ارتباطات
Program taught in:
انگلیسی

See 95 more programs offered by International Accelerator »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019