Read the Official Description

هدف ما این است که شما توسعه به عنوان یک فرد برای تبدیل شدن به موسیقی نوآورانه خلاق، و شما را به چالش توسعه یک سبک مربوط به صنعت موسیقی معاصر. توسعه هویت موسیقی خود را از مرتبه اول از کسب و کار است و ما به دنبال برای دانش آموزانی که نه تنها نوازندگان قوی هستند اما که او نیز کنجکاو و از چالش های پیش رو در همیشه در حال تغییر صنعت موسیقی و اشتغال چشم انداز نمی ترسم. این یک فرایند تبدیل که نیاز به توجه به تعدادی از زمینه های کلیدی از درک، دانش، ارتباطات، ساخت و انجام است.

درجه ما این است که توسط پزشکان برای پزشکان شامل نمایی از دنیای موسیقی است که متنوع، باز و متمرکز نوشته شده است. نه تنها دانش آموزان را تشویق به توسعه یک تخصص اما ما نیز انتظار دانش آموزان به درک، به عنوان بسیاری از هنرمندان نیز آموخته اند، که آینده خود را در تنوع، انطباق و هیبریدیزاسیون نهفته است. این دوره کمک خواهد کرد که شما را به این جهش و به درک که بازار موسیقی رشد در ورودی تازه، ایده های جدید، تاب در تم های آشنا و ادغام و اکتشاف از روش و ارقام جدید است. انرژی در سبک های جدید، حالت های جدید کار، مخلوط با روش های سنتی و جدید از انتشار مواد طلیعه یک نیروی محسوس است.

فارغ التحصیلان اخیر ما نسخه هم به عنوان هنرمند و یا به عنوان یک همکار برای برچسب مانند سونی، جهانی، جزیره، عطارد، بیمارستان، ادم خائن و بدنهاد، RAM؛ در لیست پخش برای رادیو بی بی سی 1 و همچنین بازی در جشنواره مانند خواندن و لیدز، T در پارک، فرار بزرگ و لیورپول صدا شهر. فارغ التحصیلان هر دو دوره موسیقی به طور منظم در بی بی سی صدا از لیست و لیست جایزه مرکوری برجسته شده است.

محتوای دوره

درجه ما این است که بر عملکرد در سه حوزه اصلی متمرکز شده است:

 • توسعه هویت هنری
 • ایجاد محتوای عنوان یک وسیله نقلیه رسا
 • کشت شبکه برای کمک به کشف از جمله رسانه های سنتی مانند رادیو به فعالیت های آنلاین

ما با استفاده از طیف وسیعی از روش های تدریس و آموزش. استفاده از امکانات فوق العاده خوب منابع و مجهز، در این دوره شما را با مهارت های شما نیاز به موفقیت تجهیز. ما طیف گسترده ای از پزشکان موسیقی مشغول به کار در انواع دامنه از جمله عملکرد، ترانه سرا، آهنگساز، موسیقیدان، روزنامه نگار موسیقی، DJ، تکنولوژیست یا مربی و یا هر ترکیبی مناسب برای یک شغل نمونه کارها مبتنی بر حمایت می کنند. این دوره شما را با مهارت های قابل انتقال و شناختی لازم برای توسعه شخصی و حرفه ای مادام العمر در جهان ساخت، انجام و در حال تجهیز.

دوره پشتیبانی از توسعه مهارت های خود را در هر دو ابزاری کارگاه و تنظیمات شخصی، و توسعه مهارت های عملکرد گروه همراه با ترکیب و آهنگسازی های فردی و مشترک. زیر بنای درجه یک در نظر گرفته و فکری برنامه معاصر از مطالعات متنی ترکیب موسیقی شناسی، کسب و کار موسیقی و آموزش موسیقی. ارزیابی و آموزش را در محل در سراسر هر دو مناطق نظری و عملی این دوره با تاکید بر کاری که در نقاط برای تعدادی از ماژول های مرتبط ارزیابی شده است.

لینک صنعت موسیقی قوی ما اجازه می دهد ما را به ارائه سخنرانی مهمان از پزشکان برجسته، و به حداکثر رساندن فرصت را برای شما برای شروع کار خود را در موسیقی قبل از فارغ التحصیلی.

به عنوان بخشی از محوطه دانشگاه هنر اختصاص داده شده، شما فرصت منحصر به فرد را به همکاری با دانش آموزان از دیگر رشته های دانشگاهی از جمله فیلم،، تلویزیون، رادیو، مد و رسانهها دارند، و به شبکه با سایر دوره وزارت موسیقی در حالی که در حال توسعه یک مجموعه قوی از کار و تجربه برای راه اندازی یک شغل در موسیقی یا ادامه به مطالعه کارشناسی ارشد.

دوره های موسیقی ما در ما دولت از هنر هارو پردیس، یکی از دانشگاه های آموزش رسانه اصلی در اروپا، که در آن امکانات شامل 13 استودیو ضبط حرفه ای، 21 استودیوهای تمرین، یک استودیوی ضبط های جدید تدریس، یک محل هدف ساخته شده بر اساس با استفاده از فیلم و ظرفیت جریان و ماهواره فضاهای اجرای عمومی، 2 آزمایشگاه های اختصاصی موسیقی، یک فضای رسانه نوظهور و مجموعه ای از تلویزیون، پس از تولید، رادیو، فیلم، ویدئو و امکانات چند رسانه ای و فرصت برای دانش آموز مشغول اند. ما همچنین آموزش و صدور گواهینامه را سه A 'برای مشتاق، اپل و ادوبی محصولات برای دانش آموزان خود ارائه دهد.

افراد مورد مطالعه

البته مجموعه استانداردهای بالا برای موفقیت و عملکرد حرفه ای، آماده سازی شما برای چالش سرعت در حال حرکت و خواستار بخش موسیقی. با انجام این کار هدف ما پرورش توانایی خود را برای انطباق با فرصت های خلاقانه که در موسیقی و / یا رسانه اشکال جدید پدیدار، و یا در پاسخ به همکاری جدید خلاق، و توسعه ظرفیت خود را برای شرکت در موسیقی معاصر، کسب و کار و بحث های فرهنگی است. در طول این دوره دانش آموزان انتظار می رود به منظور توسعه آگاهی آنها از پیامدهای سیاسی، اخلاقی و زیبایی شناختی از کار خود و صنعت به طور کلی.

روش های تدریس شامل مستر، سخنرانی ها، سمینارها، آموزش فردی، و کارگاه های آموزشی سازی و آوازی؛ طیف گسترده ای از روش های ارزیابی شامل ارائه شفاهی، گزارش، مقاله، پروژه های گروهی، و ارائه خلاقیت.

به موضوعات زیر نشان دهنده آنچه که شما در این دوره مطالعه است.

سال 1 (سطح اعتباری 4)

افراد مورد مطالعه عبارتند از:

 • توسعه هنرمند برای اجرای موسیقی تجاری
 • اجرای موسیقی تجاری - تمرین معاصر
 • اجرای موسیقی تجاری - نوازندگی کلام
 • عملکرد تجاری موسیقی نمونه کارها
 • توسعه فردی و حرفه ای
 • موسیقی در متن

سال 2 (سطح اعتبار 5)

افراد مورد مطالعه عبارتند از:

 • اجرای موسیقی تجاری - نوازندگی کلام
 • اجرای موسیقی تجاری - تولید عملکرد
 • عملکرد تجاری موسیقی نمونه کارها
 • توسعه فردی و حرفه ای
 • خلاق و صنایع و شما
 • موسیقی بازاریابی و توسعه هنرمند

سال 3 (سطح اعتبار 6)

افراد مورد مطالعه عبارتند از:

 • اجرای موسیقی تجاری - نهایی پروژه بزرگ
 • اجرای موسیقی تجاری - نوازندگی کلام
 • پایان نامه یا تحقیق و مقاله بسط
 • توسعه فردی و حرفه ای

انتخابی وست مینستر

به عنوان بخشی از دوره خود را شما می توانید ماژول های انتخابی است. دروس اختیاری یک فرصت هیجان انگیز برای گسترش تجربه خود را در دانشگاه و به دست آوردن مهارت و دانش است که کمک خواهد کرد که شما را استخدام می باشد.

Program taught in:
انگلیسی
این دوره
Start Date
Contact school
Duration
Full-time
Price
9,250 GBP
خانه / اتحادیه اروپا: £ 9،250 - در خارج از کشور: £ 12،500
Deadline
By locations
By date
Start Date
Contact school
End Date
Application deadline

Contact school

Location
Application deadline
End Date