Read the Official Description

اقتصاد - آهنگ اولیه

چرا قیمت بالا رفتن؟ چرا برخی از محصولات سخت تر برای دریافت هستند؟ این پرسش روزمره، و امثال آنها را، همان چیزی است که اقتصاددانان برای پاسخ. اقتصاد مطالعه چگونه افراد، شرکت ها، دولت ها و جوامع تصمیم گیری در مورد استفاده و توزیع منابع، مانند زمان، پول، و مهارت است. این علم مرکزی اساسی کسب و کار و سیاست های عمومی است.

مدرک کارشناسی در اقتصاد درک گسترده ای از چگونه رفتار مصرف کنندگان و تولید کنندگان است توسط برخی از حوادث از قبیل تغییر در نرخ بهره، تغییر در قیمت و مقررات جدید دولت را تحت تاثیر قرار بر. گروه اقتصاد ارائه می دهد دو آهنگ برنامه است. مسیر اولیه اجازه می دهد تا دانش آموزان به انتخاب جزئی خارج خود را برای تکمیل مطالعه خود را از اقتصاد و پیشبرد اهداف شغلی خود را. علوم سیاسی، امور مالی، مدیریت بازرگانی، و زبان های خارجی برخی از گزینه های رایج برای یک جزئی خارج هستند. مسیر کمی برنامه های تخصصی طراحی شده برای آماده سازی دانش آموزان برای تحصیل فارغ التحصیلان در اقتصاد است.

آموزش و پرورش در اقتصاد دانش آموزان برای اشتغال آماده در طیف گسترده ای از مشاغل از جمله بانکداری، املاک و مستغلات، بیمه، مدیریت مالی، فروش، و مدیریت عمومی-و به عنوان یک بنیاد عالی که از آن به دنبال دانشکده حقوق و یا کاری درجه پیشرفته عمل می کند.

Program taught in:
انگلیسی
این دوره
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Application deadline

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
End Date