اقتصاد دانان بین المللی و تحقیقات عملیاتی

Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اقتصاد دانان بین المللی و تحقیقات عملیاتی

Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

اقتصاد دانان بین المللی و تحقیقات عملیاتی

پازل های حل را به سطح بعدی برسانید

یک رویکرد سیستماتیک برای توضیح، پیش بینی و حل مسائل اقتصادی و اجتماعی زندگی واقعی

آیا شما علاقه زیادی به ریشه و تکامل مسائل اقتصادی دارید؟ آیا شما علاقه مند به استفاده از تکنیک های ریاضی و آماری برای پاسخگویی به سوالات اقتصادی هستید؟ آیا می خواهید قادر به توسعه و استفاده از مدل های خود برای تعریف و توضیح واقعیت سیستماتیک باشید؟ آیا شما خود انگیزه و مشتاق مطالعه با دانشجویان بین المللی هستید؟ اگر چنین است، برنامه بین المللی اقتصاد دانان و ارزیابی عملیات با ریاضیات، آمار و اقتصاد در هسته آن برنامه برای شما است. این شما را قادر به انجام مسائل پیچیده مانند:

 • چطور قیمت انرژی و کالاها در سال های آینده تکامل خواهد یافت؟
 • چگونه می توان بار صفر در بیمارستان ها کاهش یافت؟
 • تبلیغات در رسانه های آنلاین بهترین ترکیب با رسانه آفلاین؟
 • چگونه می توان برنامه ریزی حمل و نقل عمومی را بهبود بخشید؟

روتردام، گهواره اقتصاد سنجی مدرن

روتردام تنفس صنعت، تدارکات، فرهنگ، معماری، مالی است. این نیز جایی است که اقتصاد سنجی های مدرن نور را با مؤسسه تحسین برانگیز اقتصادسنجی که در سال 1956 تأسیس شده بود دیدم. با این پایه محکم، جهان در دسترس و هر فرصتی برای شروع کار حرفه ای، جایی که دیگر می خواهید تحصیل کنید، اما مدرسه اراسموس از اقتصاد؟

فارغ التحصیلان اقتصاد دانان روتردام کلید را دارند

بسته به تخصص شما، با خوشحالی توسط شرکت های بین المللی و موسسات به طور یکسان استقبال می شود:

 • بانک های سرمایه گذاری
 • شرکت های بیمه
 • شرکت های مدیریت دارایی
 • (تحقیقات بازاریابی) شرکت های مشاوره ای
 • شرکت های چند ملیتی مانند Unilever یا Procter
 • خطوط هوایی و مقامات حمل و نقل
 • شرکت های نفتی
 • سازمان های دولتی
 • سازمان های بین المللی نظیر OECD یا صندوق بین المللی پول

که

دانشجویان تحصیلات تکمیلی بین المللی و کارشناسی ارشد در تمام اشکال و اندازه ها هستند. با این حال، آنها دو چیز مشترک دارند: آنها متمرکز هستند، مداوم، دارای مهارت برای ریاضیات هستند و در روش خود سیستماتیک هستند. آنها همچنین در یک محیط بین المللی رشد می کنند و نمی توانند به مسائل پیچیده رسیدگی کنند.

برنامه تحصیلی

سال اول: در هر راه ابتکاری متفاوت است

برنامه بین المللی مطالعات اقتصاد دانان و برنامه های عملیاتی با هدف استفاده از تکنیک های ریاضی و آماری برای پاسخگویی به سوالات اقتصادی تمرکز دارد. هر سال تحصیلی به پنج بلوک هشت هفته ای با دو یا سه دوره در هر بلوک تقسیم می شود. دوره های اول سال تحصیلی شما شامل ریاضیات، آمار، اقتصاد، و اقتصاد کلان است. شما همچنین آموزش برنامه نویسی کامپیوتر را برای یادگیری برای ساخت و اجرای مدل های ریاضی دریافت خواهید کرد. اولین تجربه خود را با تحقیقات عملیاتی شامل تجزیه و تحلیل و حل مشکلات بهینه سازی با استفاده از این مدل های ریاضی.

رویکرد آموزش در مقیاس کوچک در مدرسه اقتصاد اراسموس با گروه های آموزشی کمتر از 35 دانش آموز، امکان توجه و راهنمایی فردی لازم را فراهم می آورد. در طول بسیاری از تکالیف عملی، شما در گروه هایی از حدود چهار دانش آموز کار می کنید.

سالهای دو و سه: رویکرد موضعی و تمرین گرا

در طول سال دوم اقتصاد سنجی و عملیات تحقیقاتی، شما در دوره های پیشرفته تر در زمینه های مختلف مانند ریاضیات، آمار، اقتصاد سنجی و اقتصاد کسب و کار تمرکز خواهید کرد. شما وقت خود را به طور مساوی بین تئوری و عمل تقسیم می کنید؛ در گروه های کوچک برای سخنرانی ها و تکالیف.

سال سوم شما گزینه های زیادی را ارائه می دهد. اول، شما می توانید یک مدرک (دوره های انتخابی در داخل یا خارج از حوزه اقتصاد، مانند قانون یا روانشناسی) را انتخاب کنید یا می توانید تحصیل در خارج از کشور را در یک دانشگاه شریک تحصیل کنید. در نیمه دوم سال، شما انتخاب کنید که در یکی از چهار رشته زیر شرکت کنید و به یک فارغ التحصیل متخصص تبدیل شوید:

 • اقتصاد سنجی
 • لجستیک کم
 • مالی کمی
 • بازاریابی کمی

عمده شما شامل دو دوره تخصصی و یک سمینار می باشد. شما برنامه خود را با پایان نامه کارشناسی تکمیل خواهید کرد.

مشتریان

سینتیا یانگ

erasmustestimonial01

من به یاد داشته باشید زمانی که ما فقط شروع به یادگیری ریاضیات در دبیرستان. من یکی از کسانی بودم که معلم را در مورد هدف این شخصیت ها و نمادها خلاصه کرد. چند سال بعد، از راه های متعدد استفاده از ریاضی برای اقتصاد آگاه شدم. پس از بازدید از چندین دانشگاه تصمیم گرفتم که اقتصاد دانان را در اقتصاد دانشکده اراسموس (ESE) مطالعه کنم و واقعا خوشحالم که انجام دادم!

اقتصاد سنجی یک برنامه کاملا چالش برانگیز اما با ارزش است. اگر شما خود را از ریاضیات لذت می برید و علاقه مند به اقتصاد هستید، این ممکن است برای شما یک مطالعه کامل باشد! علاوه بر این، ESE یک برنامه بین المللی با یک کلاس فرهنگی چند فرهنگی ارائه می دهد. شما با همسالان خود از سراسر جهان ملاقات خواهید کرد و این باعث می شود که در طول تحصیل با هم آشنا شوید.

علاوه بر مطالعه، شما می توانید در بسیاری از فعالیت های مختلف شرکت کنید. همانطور که روتردام یک شهر پر جنب و جوش است، راه های مختلفی برای ایجاد یک زندگی دانشجویی شگفت انگیز ارائه می دهد. علاوه بر FAECTOR، انجمن مطالعات دانش آموزان اقتصادسنجی در روتردام، تعداد زیادی از انجمن های دانشجویی وجود دارد که شما می توانید از آن به ورزش استفاده کنید. شما مردم را از محیط های مختلف، شاید با منافع مشترک، ملاقات خواهید کرد، و قبل از آنکه بدانید که در خانه احساس خواهید کرد!

کریشنا ویس

erasmustestimonial02

من تا زمانی که به یاد داشته باشم، بسیار علاقه مند به ریاضیات هستم. این پایان دوره من در دبیرستان بود که متوجه شدم که بیشتر از کاربرد آن در زمینه های فیزیک و اقتصاد سنجی لذت می برم. پس از بررسی دقیق، من تصمیم به مطالعه اقتصاد سنجی و تحقیقات عملیاتی به دلیل ماهیت متنوع برنامه مطالعه، که اجازه می دهد تا دانش آموزان در رشته های بی شماری ریاضیات را شامل می شود. من هیچ تردیدی ندارم

در طول مطالعات من متوجه شدم که بیشترین علاقه من به آمار و نظریه احتمالی است که نتایج شگفتآور ضد بصری مانند حل معضل معروف مونتی هال را نشان می دهد. در طول سال اول، بیشتر به استفاده از زندگی دانشگاهی متمرکز شدم. با این حال، به زودی متوجه شدم که دانشگاه اراسموس علاوه بر مطالعات منظم، راه های متعددی برای توسعه و به چالش کشیدن خود ارائه داده است. این در سال دوم من بود که من تصمیم گرفتم از این فرصت ها را با تبدیل شدن به یک دستیار آموزشی و پیوستن به کمیته آموزش و پرورش استفاده کنم. من همچنین تصمیم گرفتم برنامه تحصیلی اراسموس را دنبال کنم تا بتوانم رشته های مختلف دیگری را تجربه کنم.

من هر دانش آموز را توصیه می کنم خود را علاوه بر برنامه تحصیلی خود را با استفاده از تمام فرصت هایی که Erasmus School of Economics ارائه می دهد، توسعه دهد. وقت خود را در دانشگاه صرفا در مورد تحصیل نیست، در مورد چالش خودتان با راههایی است که قبلا انجام نداده اید. به یاد داشته باشید: یک دریا صاف هرگز ملوان ماهر ساخته شده است.

هزینه

در سال:

 • دانشجویان EEA / اتحادیه اروپا € 2.006 *
 • دانشجویان غیر EEA / اتحادیه اروپا € 8.900 **

* این هزینه تحصیل قانونی برای دانشجویان هلندی، دانشجویان دیگر کشور در منطقه اقتصادی اروپا (EEA)، اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا)، سوئیس و سورینام است که شرایط قانونی را برآورده می کنند.

** این هزینه تحصیلات نهادی برای دانشجویانی است که هزینه تحصیل قانونی آنها اعمال نمی شود. شما باید هزینه موسسه را پرداخت کنید اگر:

 • ملیت اتحادیه اروپا، EEA، سوئیس یا سرینامین ندارید
 • یک برنامه هلندی را به پایان رسانده و میخواهید یک برنامه دیگر را در همان سطح دنبال کنید

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی September 2, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
2,060 EUR
در سال، دانشجویان EEA / اتحادیه اروپا. دانش آموزان غیر اروپایی / اتحادیه اروپا: 9.000 €.
Locations
هلند - Rotterdam, South Holland
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
هلند - Rotterdam, South Holland
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
ویدئو ها

77ZTVz-ANIk