اقتصاد کارشناسی بین المللی و اقتصاد کسب و کار

Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اقتصاد کارشناسی بین المللی و اقتصاد کسب و کار

Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

اقتصاد بین الملل اقتصاد و اقتصاد کسب و کار

بسیاری از مسائل جهانی را برای شما به مقابله با

به دست آوردن مهارت های تحلیلی، حل مسئله و ارتباطات به موفقیت مسائل اقتصادی جهانی

آیا مسائل بین المللی مربوط به اقتصاد و کسب و کار توجه خود را داشته باشد؟ آیا موضوعاتی مانند توسعه از درخواست تجدید نظر اقتصاد چین به شما؟ آیا شما بسیار با انگیزه و مشتاق به مطالعه با دانشجویان بین المللی؟ سپس اقتصاد بین الملل کارشناسی اقتصاد و کسب و کار برنامه های خود را از انتخاب است. در حالی که تمرکز در مسائل جهانی شما را به مهارت های تحلیلی، حل مسئله و ارتباطات مورد نیاز برای کمک پاسخ به سوالات مانند توسعه:

 • چگونه تغییرات در نرخ بیکاری را تحت تاثیر قرار هزینه های مصرف کننده؟
 • آنچه می تواند انجام برای جلوگیری از یک بحران منطقه یورو "جدید؟
 • چگونه خواهد بود توزیع نابرابر ثروت بر رشد اقتصادی در آینده؟
 • رشد واردات چین به سرعت بخشیدن نسبت به صادرات.

هموار کردن راه خود را به موفقیت در روتردام

روتردام شهرستان با پرنیان بین المللی مسری و قلب اقتصاد هلندی است. در اینجا، شما توسط بهترین تدریس و مطالعه با دانش آموزان از سراسر جهان است. دانش آموزان، که لذت بردن از بودن فکری به چالش کشیده، اجتماعی و شخصا. یک نگاه به افق روتردام تمام طول می کشد می دانم که مدرسه اراسموس اقتصاد است که در آن مشاغل بین المللی شروع است.

فرصت های شغلی

تا حدودی بسته به افراد تخصص خود را، شما می توانید یک کار موفق در زمینه های مانند را داشته باشد:

 • بانکداری
 • علم حسابداری
 • مشاوره مالیاتی
 • پژوهش
 • تجارت و کسب و کار

اما شما همچنین مقدار زیادی از اقتصاددانان روتردام در موقعیت های عمومی بیشتری را در سطوح دانشگاهی، برای مثال پیدا کنید:

 • تحلیلگران بورس
 • کارآفرینان
 • بازرسان مالیاتی
 • مدیران منابع انسانی
 • فروش و مدیران بازاریابی
 • سیاستمداران
 • روزنامه نگاران علمی

برنامه تحصیلی

یک سال: آماده کردن زمینه

بین المللی کارشناسی، اقتصاد و برنامه اقتصاد کسب و کار، تمرکز بر مسائل در سراسر جهان مربوط به اقتصاد و کسب و کار. سال اول خود را به پنج بلوک هشت هفته تقسیم شده است. هر بلوک شامل سه دوره: یک دوره اقتصاد، یک دوره در اقتصاد و کسب و کار یک یا چند دوره پشتیبانی (بازدید کنندگان) یا دوره آموزش مهارت ارائه خواهد شد.

افراد از بازاریابی به ریاضیات و حسابداری به سازمان و استراتژی. در جلسات جداگانه، توسط یک مربی به رهبری دانشجویان، شما مهارت های خود را در مطالعه، ارائه، نوشتن و بحث آموزش

دو سال و سه: اضافه کردن وسعت و عمق به دانش، مهارت و تجربه

سال دوم خود را، دوباره در اطراف سه رشته ساخته شده است. شما دانش خود را از افراد معرفی شده در سال اول عمیق تر. همچنین شما می خواهد به چند موضوع جدید مانند اقتصاد بین الملل، امور مالی و اقتصاد از پیری معرفی می شود. نه تنها در تئوری: تمام دوره از سخنرانی و همچنین تکالیف در گروه های کاری بزرگ و کوچک تشکیل شده است.

در سال سوم و نهایی خود را، به آنها می گویند، انتخاب با شما است. شما عمده خود را انتخاب کنید و این شانس را به اضافه کردن وسعت بیشتری به مطالعات خود را با داشتن انتخابی و انتخاب یک جزئی. در حال حاضر هم به غنی سازی تجربه خود و انجام کارآموزی و یا شرکت در یک برنامه مبادله در یکی از دانشگاه های همکار ما در خارج از کشور است.

اقتصاد و اقتصاد کسب و کار

امین نوری

testimonial03

اقتصاد همواره یک عشق برای من بوده است، و پس از دوم سال فاصله من از دبیرستان، من آماده برای یک سفر جدید و هیجان انگیز بود.

IBEB به من اجازه داده واقعا در اتفاقات روزانه نگاه به یک معنا منطقی تر. یادآوری مکرر از چگونگی کلان ضروری و اقتصاد خرد، می تواند در تمام بخش های زندگی روز به روز شده است. این چیزی است که واقعا برای من جالب و آنچه من به این موضوع جلب کرد.

سال گذشته، من می خواستم به درگیر بیشتر با جامعه بین المللی در دانشگاه اراسموس. بنابراین، پس از اعمال، من موقعیت معاون رئیس جمهور در ESN به دست آورد. این یک سال بسیار انجام شده است، سازماندهی رویدادها و ایجاد یک محیط استقبال برای دانشجویان بین المللی در طول اقامت خود در هلند.

زمان من تا کنون در مدرسه اراسموس اقتصاد بوده است شگفت انگیز. من دوستان مادام العمر ساخته شده است و چیزهایی که من هرگز فکر کردم من سعی کردم. این شهرستان از روتردام واقعا تبدیل به خانه من دور از خانه. معماری مدرن و پرنیان بزرگ بین المللی واقعا اجازه می دهد آن را به زندگی می کنند تا نام مستعار خود را، "منهتن در ماس '' در نهایت، من می خواهم به اشاره است که بخشی از مدرسه اراسموس اقتصاد باز می شود درب برای بسیاری از فرصت ها. آن است تا به شما برای رفتن و گرفتن آنها را!

Hrisyana Doytchinova

testimonial04

هنگام تصمیم گیری در که در آن برای ادامه تحصیل من، من با هر دو معلم اقتصاد من و همچنین به عنوان یک دوست توصیه شد به این برنامه را انتخاب کنید.

من می خواستم به انجام کاری کمی گسترده تر به عنوان زمینه اقتصاد به خودی خود بسیار وسیع است. اما من هم برای یک برنامه کارشناسی که در آن دوره ها هر یک از دیگر دنبال شد. IBEB دقیقا همان است که بود! این تکنولوژی از اقتصاد و دوره های اقتصاد کسب و کار به خوبی و آنها نیز هر کامل به شیوه ای هارمونیک.

علاوه بر این، مطالعه را به بلوک های تقسیم شده، بنابراین شما می توانید به خوبی در مورد موضوعات خود را هر بلوک تمرکز می کنند. این بدان معنا نیست که آن را آسان هر چند. IBEB نیاز شما را برای برنامه ریزی مطالعات خود را به خوبی، به دلیل آن را کاملا فشرده. اما من فکر می کنم که این مهارت می آید در دستی که ادامه تحصیل خود و در زندگی حرفه ای آینده خود را.

علاوه بر مطالعه خود را، من هم واقعا دوست دارم روتردام؛ آن را چند فرهنگی، لکه های زیبا مانند Kralingse تولیدات و فرصت های شغلی بسیاری را ارائه می دهد.

و هنگامی که شما تصمیم به تحصیل در اینجا، توصیه من: علاوه بر وضوح تمرکز بر مطالعات خود را شما قطعا باید خرید یک دوچرخه! من نمی توانم بدون آن زندگی کنند و آن را به من می شود در همه جا از لاهه به دلفت و تماس به Rotterdam!

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
2,060 EUR
هزینه سالانه دانشجویان EEA / EU؛ هزینه سالانه € 8.900 برای دانشجویان غیر EEA / اتحادیه اروپا
Locations
هلند - Rotterdam, South Holland
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
هلند - Rotterdam, South Holland
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
ویدئو ها

Why study Economics and Business Economics in Rotterdam