بررسی اجمالی

این دوره به شما انعطاف پذیری جهت انتخاب گزینه های ماژول را به منافع خود می دهد، این دوره یک زمینه ی جامع در طیف وسیعی از تکنیک ها و مهارت هایی که توسط کارفرمایان دنبال می شود را فراهم می کند.

اقتصاد کلان، اقتصاد خرد، ریاضیات و آمار، هسته درجه را تشکیل می دهند. این مدرسه طیف گسترده ای از ماژول های اختیاری را ارائه می دهد که مجموعه ای متنوع از موضوعات اقتصادی را پوشش می دهد. شما همچنین انعطاف پذیری را برای انتخاب ماژول های ارائه شده توسط مدارس و ادارات دیگر در سراسر دانشگاه خواهید داشت.

ماژولهای ریاضی و آماری در سال اول به عنوان اقتصاد سنجی یا کمیته اقتصادی در دسترس هستند. سابق تنها برای افرادی با ریاضی سطح یا معادل آن در دسترس است، در حالی که این دوم برای هر کسی در دسترس است. این Pathways در سال دوم ادامه می یابد، اما شما می توانید در سال دوم از اقتصاد سنجی به اقتصاد کمی تغییر دهید.

در پایان دوره شما، شما یک درک کامل از نظریه اقتصادی و نحوه کاربرد آن در جهان واقعی خواهید داشت. شما همچنین با تکنیک های تحلیلی کلیدی که اقتصاددانان در عمل استفاده می کنند آشنا خواهید شد.

سال اول

اولين سال تحصيلي که شما در زمينه تئوري اقتصادي مقدماتي و رياضيات / آمار ارائه ميدهيد، به اهميت اهميت فرهنگي، سياسي و اجتماعي اهميت اين روشها بستگي دارد.

شما مسائل و دیدگاه های فعلی را بررسی خواهید کرد و معمولا یک ماژول مهارت تحصیلی سالانه برای اطمینان از اینکه گذار به تحصیلات دانشگاهی صاف است، می باشد. ما همچنین یک مؤسسه اختصاصی ارائه می دهیم که بر مهارت های حرفه ای و قابلیت های استخدامی تمرکز دارد، از جمله راهنمایی هایی در زمینه آماده سازی CV، تکنیک های مصاحبه و درخواست برای کارآموزی.

سال دوم

شما مهارت های تحلیلی و دانش خود را از رشته های اصلی اقتصاد و روش های کمی و همچنین زیرمجموعه های اصلی اقتصاد توسعه خواهید داد. همانطور که در سال اول، شما قادر خواهید بود که یا نظریه اقتصاد سنجی یا اقتصاد کمی (اقتصاد سنجی کاربردی) Pathway .

شما همچنین می توانید برای صرف یک ترم از سال دوم تحصیل در خارج از کشور درخواست دهید ، ماژول های مشابهی را به همتایان خود در ناتینگهام ببرید یا دانش خود را از طریق گزینه های دیگر گسترش دهید.

سال سوم

در سال گذشته شما موضوعات اصلی را در اقتصاد در سطح پیشرفته بررسی خواهید کرد و بر موضوعاتی که در سال های گذشته پوشش داده می شود. ماژولهایی را که از طیف گسترده ای از گزینه های تخصصی انتخاب می کنید را انتخاب می کنید که منعکس کننده تخصص تحقیقاتی دانشگاهیان در هر دو جنبه علمی و کاربردی این رشته است.

تحت هدایت معلم شما نیز یک پایان نامه سالانه را در مورد موضوع خود انتخاب کنید و تجربه ای از روند تحقیق را به دست آورید.

اطلاعات بیشتر.

شرایط ورود

سطوح: A * AA-AAA به استثنای مطالعات کلی، مطالعات تفریحی و دیدگاه های جهانی و تحقیق (A * ABB برای افرادی که چهار سطح کامل را دریافت می کنند و در همان سال تکمیل می شوند)

GCSEs: ریاضی GCSE، 7 (A) یا بالاتر، مگر اینکه آن را در سطح A قرار دهید

الزامات زبان انگلیسی

آیلتس: 7.0 (کمتر از 7.0 در خواندن و نوشتن، کمتر از 6.0 در صحبت کردن و گوش دادن)

برای جزئیات بیشتر در مورد سایر آزمونهای زبان انگلیسی و شرایط پذیرش، لطفا صفحه الزام ورودی ما را ببینید .

تحصیل خارج از کشور

در این دوره می توانید درخواست تحصیل در خارج از مركز دانشگاه در چین یا مالزی و یا در یکی از نهادهای شغلی ما در استرالیا، کانادا و ژاپن انجام دهید.

شما فرصتی برای گسترش افق های خود و افزایش اشتغال خود را با تجربه یک فرهنگ دیگر دریافت خواهید کرد. شما می توانید مدول های مشابه را به همتایان خود در ناتینگهام مطالعه کنید یا دانش خود را با استفاده از گزینه های دیگر گسترش دهید. آموزش معمولا انگلیسی است؛ با این حال، اگر شما به اندازه کافی سربلند باشید، ممکن است در یک زبان دیگر فرصت داشته باشید.

شغل

رشد آگاهی اقتصادی، تقاضا برای فارغ التحصیلان اقتصاد را افزایش داده است و درجه ای از ناتینگهام می تواند به شما در شروع کار شما کمک کند.

شما بنیاد قوی تحصیلی و طیف وسیعی از مهارت های عالی و قابل انتقال متخصص را خواهید گرفت، مانند توانایی مستقل مطالعه و مؤثر، سخنوری و نوشتاری. شما همچنین قادر به درک مفاهیم پیچیده اقتصادی هستید، چه در ریاضی و چه در فلسفی.

فارغ التحصیلان ما انواع مختلفی از حرفه ها را انتخاب می کنند ، از جمله بانکداری سرمایه گذاری، حسابداری، مشاوره مالیاتی، کار در ادارات دولتی، حسابرسی، تجارت مشتقات، مشاوره مدیریت، ادغام و خرید و بسیاری دیگر.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 28 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Nottingham - Faculty of Social Sciences »

آخرین به روز رسانی February 18, 2019
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ