انیمیشن (BFA)

عمومی

شرح برنامه

در The University of the Arts کارشناسی هنرهای زیبا در انیمیشن The University of the Arts ، با شرکت در پروژه هایی که در آنها با نوازندگان ، رقصندگان ، بازیگران و دیگر هنرمندان همکاری خواهید کرد ، از منطقه راحتی خود عبور خواهید کرد. خواه یک انیمیشن سنتی ، استاپ موشن یا رایانه ای ایجاد کنید ، در یک رسانه پویا کار خواهید کرد تا داستان هایی را که درباره آن احساس اشتیاق می کنید بیان کنید و دید شخصی خود را بیان کنید.

همکاری نزدیک با دانشکده کارشناسی ارشد فیلم سازان و انیماتورهای حرفه ای - که کار آنها در شبکه ها و کانال هایی مانند Cartoon Network ، HBO ، Netflix و Nickelodeon پخش شده است - شما کلاس های انیمیشن را خواهید آموخت که ترکیبی از دستورالعمل های عملی ، سخنرانی ها ، نمایش ها است. و نقدها. شما همچنین می توانید از دوره های کارآموزی و فرصت های تحصیل در خارج استفاده کنید. هنگامی که فارغ التحصیل می شوید ، این مهارت را با مهارت برای ادامه کار در انیمیشن خواهید داشت.

دانش آموزان انواع تکنیک های موجود برای انیماتور فعلی را کشف می کنند ، مهارت های سنتی را تقویت می کنند ، یاد می گیرند چگونه داستان های جذاب را بگویند ، شخصیت های به یاد ماندنی ایجاد می کنند و ایده هایی را زنده می کنند که قبلاً هرگز وجود نداشته اند. به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ، باید یک فیلم انیمیشن پایه و یک پایان نامه انیمیشن ارشد بسازید. مهارت های آموخته شده به عنوان یک رشته انیمیشن به شما کمک می کند تا محتوای با کیفیت را تطبیق داده و ایجاد کنید زیرا ایده ها حتی برای مخاطبان بیش از تکنیک های لازم برای ارائه آنها ارزشمند است.

آخرین به روز رسانی ژانویه 2021

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

University of the Arts’ mission is simple: to advance human creativity. University of the Arts believes creativity is the most essential skill for success in today’s society and has educated generatio ... اطلاعات بیشتر

University of the Arts’ mission is simple: to advance human creativity. University of the Arts believes creativity is the most essential skill for success in today’s society and has educated generations of ground-breaking artists, performers, designers and creative leaders for more than 141 years. اطلاعات محدود