بازاریابی دیجیتال BSc

عمومی

5 مکان موجود

شرح برنامه

بازاریابی دیجیتال BSc

بازاریابی دیجیتال BSc با هدف علاقه مندان به زمینه بازاریابی دیجیتال و همچنین به دنبال توسعه درک در مورد جنبه های اصلی تجارت و مدیریت است. دانش آموزان قدردانی از پیشرفت های فن آوری و دیجیتالی شدن در دنیای تجارت می کنند. با تکنیک ها و مفاهیم بازاریابی دیجیتالی آشنا خواهید شد که به شما امکان می دهند استراتژی های بازاریابی موثر دیجیتال را با استفاده از سیستم عامل های رسانه های دیجیتال و اجتماعی توسعه دهید.

علاوه بر دانش که کسب می کنید، شما همچنین مهارت هایی را که کارفرمایان به دنبال تحقیق، ارائه، تجزیه و تحلیل بحرانی، حل مسئله، تدوین تیم و کارآفرینی هستند را توسعه می دهد.

با اخذ مدرک تحصیلی با دانشکده بازرگانی دانشگاه حقوق در یکی از دانشگاه های انگلستان ، شما نیز واجد شرایط پیشنهاد کارشناسی ارشد رایگان ما خواهید بود. برای به حداکثر رساندن چشم انداز اشتغالزایی خود ، می توانید در دوره کارشناسی ارشد کسب و کار بدون هزینه اضافی در تکمیل موفقیت آمیز دوره کارشناسی خود پیشرفت کنید.

هنگامی که در انگلستان تحصیل می کنید ، این مدرک توسط موسسه مدیریت Chartered (CMI) معتبر شناخته می شود ، به این معنی که به عنوان یک فارغ التحصیل یک مدرک و همچنین یک دیپلم سطح 5 در مدیریت و رهبری را از CMI دریافت خواهید کرد. شما می توانید برای تحصیل در دوره دانشگاه در لندن های Bloomsbury ، بیرمنگام ، لیدز ، منچستر یا ناتینگهام در لندن انتخاب کنید.

الزامات دوره

  • بی بی سی در سطح و درجه C یا درجه 4 یا بالاتر در ریاضیات GCSE و زبان انگلیسی، و یا معادل آن.
  • دانشجویان بین المللی علاوه بر این نیاز به سطح زبان انگلیسی معادل IELTS 6.0 یا بالاتر با حداقل 5.5 در هر جزء.

برنامه های غیر استاندارد بر اساس یک مورد مورد بررسی قرار می گیرند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all impor ... اطلاعات بیشتر

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all important edge when applying for your first job and throughout your future career. We have an unparalleled track record of success, with an enviable 97% employability record. اطلاعات محدود
لندن , لیدز , منچستر , برلین , بیرمنگام , لندن , لندن , ناتینگهام + 7 بیشتر کمتر