Read the Official Description

چگونه یاد بگیریم

این درجه در مورد درک عمیق درک شما از نحوه یادگیری است. شما جنبه های فرهنگی و تاریخی سیستم آموزش و پرورش در انگلستان و فراتر از آن را کشف خواهید کرد و در بسیاری از شرایط لندن قرار می گیرید.

این می تواند شامل مدارس ابتدایی، مدارس برای کودکان با نیازهای آموزشی ویژه، بیمارستان ها، زندان ها، واحدهای ارجاعی و تئاتر ها باشد.

این همه توسط یک تیم دانشگاهی با تجربه و تخصص فراوان در تدریس آموزش و تحقیق آموزش و پرورش تحویل داده شده است - با مصاحبه تضمین شده برای آموزش معلمان و فرصت های شغلی قوی در انتظار شما زمانی که شما فارغ التحصیل می شوید.

این یک روز یک هفته یک دوره را آموزش می دهد که ایده آل برای کسانی است که قبلا در یک محیط آموزشی مناسب کار می کنند و مایل به تحصیل در حین کار هستند.


چرا تحصیلات در LSBU؟

 • کارکنان متخصص ما متعهد به رویکرد مبتنی بر عمل هستند و ما با روانشناسان برای ایجاد ماژول های درس هیجان انگیز همکاری می کنیم.

 • ما در دانشگاه لندن شماره 1 برای "فرصت های آموزشی" و در دو قسمت بالا برای "انجمن یادگیری" (Student Survey 2018) است.

 • مرکز همکاری های تحصیلی و مدرسه ای که این درجه را ارائه می دهد ارتباطات گسترده ای با مدارس، تنظیمات آموزشی جایگزین و صنایع خلاق دارد.

 • ما به امکانات تخصصی متصل هستیم که شامل تمام تجهیزاتی است که می توانید در یک محیط مدرسه ابتدایی پیدا کنید.

 • شما می توانید سه دوره کار را به عنوان بخشی از مطالعات خود درگیر کنید، تجربه های ارزشمندی را تجربه کنید و شرایط جدید آموزشی جدید هیجان انگیز را تجربه کنید.


اطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالت

حالت


ماژول ها

این برنامه مبتنی بر کار به شما امکان ایجاد توانایی های خود را در زمینه اشتغال فعلی شما می دهد. این شامل تدریس و یادگیری، خلاقیت در آموزش و پرورش، محیط یادگیری و آموزش جایگزین است.

ارزیابی از طریق طیف وسیعی از تکالیف، از جمله ایجاد نمایش های تعاملی، مقالات، پوستر، یک پروژه خلاقانه دیجیتال و یک پایان نامه تحقیق است.

 • آموزش دادن و یادگیری
 • خلاقیت در آموزش و پرورش
 • پروژه
 • محیط یادگیری
 • محیط آموزشی جایگزین


قابلیت کارکرد

اگر در محیط آموزشی و مراقبت از کودک مشغول به کار هستید و قبلا یک مدرک تحصیلی را به پایان رسانده اید، متوجه می شوید که تحصیلات خود را تبدیل به تحصیلات عالی (Hons) می کند، طیف وسیعی از فرصت های شغلی را باز می کند.

شما پس از فارغ التحصیلی از این مقطع، مصاحبه ای برای آموزش معلمان تضمین می کنید و اگر بتوانید کار خود را در یک محیط آموزشی و یا مرتبط با آن شروع کنید، فرصت های شغلی عالی خواهید داشت. شما نیز بسیار آماده هستید تا مسیر PGCE یا مسیر اشتغال را برای تدریس یا انتقال مطالعات خود به سطح کارشناسی ارشد آماده کنید.


سرویس کارآفرینی

ما سال تحصیلی برای تحصیلات تکمیلی دانشگاه - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018 هستیم.

در LSBU، ما می خواهیم شما را برای موفقیت حرفه ای آماده کنیم. در طول تحصیلاتتان - و برای دو سال پس از فارغ التحصیلی - به خدمات مشروط خدمات ما که شامل موارد زیر است دسترسی خواهید داشت:

 • هیئت مدیره آنلاین که در آن شما می توانید طیف گسترده ای از محل های در حال اجرا: پاره وقت، تمام وقت یا داوطلبانه. شما همچنین می توانید به مشاوران شغل ما مراجعه کنید، که همیشه در دسترس هستند تا به شما در قدم بعدی در جستجوی خود کمک کنند.
 • باشگاه های حرفه ای ما ارائه کارگاه های گروهی در مورد CV ها، تکنیک های مصاحبه و پیدا کردن تجربه کار، و همچنین ارائه برنامه های منظم از کارفرمایان در سرتاسر بخش های مختلف.

تیم کارآفرینی دانشجویی نیز می تواند به شما در ایجاد کسب و کار خود و ایجاد مهارت های کارآفرینی ارزشمند کمک کند.


آموزش دادن و یادگیری

شما هرگز به این درجه نمی روید. حتی زمانی که در محل قرار می گیرید، توسط یک معلم بازدید می کنید. منابع بیشتر از طریق محیط یادگیری بصری ما در دسترس خواهد بود و اتاق های گفتگو را با ورودی معلم کنترل می کنند تا بتوانید با دانش آموزان خود ارتباط برقرار کنید و از تجربیات یکدیگر یاد بگیرید.

مهارت های مطالعه در سراسر ماژول ها و همچنین یک ماژول مهارت های مطالعه خاص تعبیه شده است. شما در دسترسی به تکنولوژی کمک و مطالعات LSBU، کتابخانه و خدمات معلولیت از شما پشتیبانی می کنید. شما همچنین یک مشاور علمی فرد برای کمک به توسعه خود اختصاص خواهید داد.


آموزش شخصی

به عنوان یک دانشجوی کارشناسی حقوق و علوم اجتماعی، در طول ترم اول خود در LSBU یک معلم نامیده می شود. نقش معلم شما، تماس اولیه شما برای حمایت آموزشی و حرفه ای است.

معلم شما از شما حمایت می کند تا بهترین وقت خود را در LSBU به دست بیاورد، مشاوره و نشانه های دیگر منابع پشتیبانی در دانشگاه را ارائه می دهد. آنها باید اولین فردی در دانشگاه باشند که شما با آن صحبت می کنید اگر مشکلی دارید که بر کار شما تأثیر می گذارد. این می تواند علمی، مالی، بهداشتی و یا نوع دیگری از مشکل باشد.

در اولین سال تحصیلی، شما 1 ساعته، دو بار در سال با معلم شخصی خود ملاقات خواهید کرد. در سال دوم شما، ملاقات های خود را با معلم شخصی خود را سه بار در سال، تا 30 دقیقه.

در سال آخر سال، سرپرست پایان نامه شما ترتیب خواهد داد تا در صورت لزوم با شما ملاقات کنید.

شما می توانید برای ارائه خدمات اضافی از طریق ایمیل یا تلفن با معلم یا سرپرست خود تماس بگیرید.


شرایط ورود

 • دوره دو ساله تحصیلات تکمیلی - مدرک FDA در آموزش و پرورش یا HND یا DipHE یا معادل آن
 • در ابتدا و در طول دوره، باید در یک محیط آموزشی کار کند.
 • سایر مدارک سطح 5 مانند مدارک تحصیلی ESOL یا DET (دیپلم در آموزش و پرورش) همراه با تجربه حرفه ای قابل توجه در محیط آموزشی در نظر گرفته خواهد شد.
 • متقاضیان باید مدرک GCSE را حداقل درجه C یا معادل آن (GCSEs درجه 4 اصلاح شده یا بالاتر) را در نظر بگیرند.
 • از برنامه های همه کسانی که علاقه مند به پیشرفت تحصیلی خود هستند، از جمله دانش آموزان بالغ، از برنامه های کاربردی بهره می بریم.

اگر شما دانش آموز بالغی هستید و مدارک تحصیلی شما پایین تر از موارد بالا است، اگر می توانید مدرک کار در محیط آموزشی را ارائه دهید، ممکن است درخواست شما هنوز در نظر گرفته شود. مصاحبه و یک کار نوشته شده برای ارزیابی تناسب شما مورد استفاده قرار می گیرد.

همه ماژول ها در دانشگاه تغییر می کنند و ممکن است از ماژول هایی که در طول تحصیل شما ارائه می شود متفاوت باشد.

Program taught in:
انگلیسی

See 132 more programs offered by London South Bank University »

Last updated June 11, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 23, 2019
Duration
تمام وقت
Price
9,250 GBP
هزینه تمام وقت UK / EU: £ 9250؛ هزینه بین المللی: 13125 پوند.
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 23, 2019
End Date
ژوئن 5, 2020
Application deadline

سپتامبر 23, 2019

Location
Application deadline
End Date
ژوئن 5, 2020