بدون Bcom / بدون Bcom لیسانس در مدیریت بازاریابی

University of Johannesburg

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بدون Bcom / بدون Bcom لیسانس در مدیریت بازاریابی

University of Johannesburg

بدون Bcom در مدیریت بازاریابی

با بدون Bcom در مدیریت بازاریابی شما می توانید یک حرفه ای در تبلیغات، مدیریت نام تجاری، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیر بازاریابی، تحقیقات بازاریابی، خدمات مشتری، مشاوره بازاریابی، برنامه ریزی رسانه، مدیر فروش داشته باشد.

پذیرش مورد نیاز

  • حداقل APS: 26
  • انگلیسی: 4 (50٪ +)
  • ریاضیات: 4 (50٪ +)
  • سواد ریاضی: پذیرفته نشده

نشست حداقل مورد نیاز دانشکده را برای یک برنامه خاص لزوما تضمین ورود به آن برنامه به عنوان معیارهای انتخاب خاص ممکن است استفاده شود و با توجه به محدودیت فضا.

بدون Bcom لیسانس در مدیریت بازاریابی

دانش آموز باید شایستگی کاربردی در تسلط، تجزیه و تحلیل، تفسیر و استفاده از اصول مدیریت بازاریابی در آماده سازی برای یک حرفه ای در زمینه مارک توسعه، و همچنین برای ارائه یک مبنای برای یادگیری بیشتر. دانش آموزان باید قادر به بازتاب در تصمیم گیری های مدیریتی و برنامه های کاربردی به منظور بررسی اثر آن در متن جامع مدیریت در عمل باشد. صلاحیت دانش آموزان را قادر به وارد زمینه بازاریابی و مدیریت میانی مانند مدیران نام تجاری، محققان بازار، مدیران کلاینت و حساب، مدیران رابطه، محققان و همچنین مشاوران بازاریابی.

پذیرش مورد نیاز

دسترسی خواهد بود برای دانش آموزان در اختیار داشتن یک مدرک بدون Bcom در سطح NQF 7 تولید 360 اعتبارات با مدیریت بازاریابی و مدیریت کسب و کار به عنوان رشته های اصلی ارائه شده است. یک دانش آموز باید حداقل 60٪ در / رشته خود در NQF سطح 7 به دست آورده اند. دانش آموزانی که مدرک تحصیلی بدون Bcom، اما کسانی که 32 واحد در مدیریت بازاریابی ندارند NQF سطح 7، ابتدا باید تکمیل سطح 7 ماژول در مقطع کارشناسی در مدیریت بازاریابی و تصویب آن را با یک علامت نهایی حداقل 65٪.

یک دانش آموز که مدرک لیسانس (ارتباطات بازاریابی) رشتههای مدیریت بازاریابی و ارتباطات بازاریابی به عنوان عمده باید ماژول های زیر قبل از آنها را می توان در برنامه افتخارات پذیرفته کامل به دست آمده: اقتصاد 1A، 1B، حسابداری A، B، تکنیک های تحلیلی A، B ، مدیریت کسب و کار 2A، 2B و مدیریت کسب و کار 3A، 3B.

مدت زمان برنامه

تمام وقت: 1 سال / پاره وقت (دانش آموزان به مدت حداقل چهار ماژول نظری در هر ترم در هر سال ثبت نام): 2 سال (دانشجویان نیمه وقت ثبت نام برای دو ماژول نظری در هر ترم)

جزئیات تماس

نام: خانم من LUBBE / تلفن: 27 (0) 11 559 2911 / پست الکترونیک: isoldel@uj.ac.za

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
فوریه 2019
Duration
مدت زمان
1 - 3 
پاره وقت
تمام وقت
Locations
آفریقای جنوبی - Johannesburg, Gauteng
تاریخ شروع : فوریه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
فوریه 2019
آفریقای جنوبی - Johannesburg, Gauteng
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات