برنامه دوبله اروپا در طراحی محصول

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه دوبله اروپا در طراحی محصول

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

زبان دوره: اسپانیایی و ایتالیایی.

این برنامه برای آموزش طراحان آینده محصولات، خدمات و سیستم های مورد نیاز اروپا است: متخصصان متعهد به پایداری، فرستنده های فرهنگ طراحی، واجد شرایط استفاده از فن آوری های جدید، قادر به پیش بینی خود زمان از طریق این تجربه بین المللی، دانش آموز در طراحی تعاملی، تولید خود، طراحی خدمات عمومی، واقعیت مجازی، طراحی برای همه و غیره آموزش دیده است.

IED

مطالعه در دو پایتخت اروپایی اصلی، غرق در بزرگترین شبکه بین المللی طراحی و به دست آوردن دانش از alt = "IED، طراح آینده آماده سازی خود را به سمت حرفه ای خود را در زمینه.

برنامه دوسوی اروپایی در طراحی محصول برنامه نوین و بلند پروازانه ای را در دو کشور مرجع (اسپانیا و ایتالیا) و دو زبان (اسپانیایی و ایتالیایی) ایجاد می کند. به این ترتیب، دانش آموز یک پایه جامد را ایجاد می کند که سیستم های جدید فناوری نمایندگی تصویر را شامل واقعیت مجازی می کند که در خدمت تولید خلاقیت خود از طریق راهبردهای بازاریابی و ارتباطات موثر است. همه اینها به دانش آموز اجازه می دهد که یک تجربه منحصر به فرد را به وجود آورد که او را قادر می سازد به عنوان یک عامل تغییر با چشم انداز چشم انداز.

علاوه بر این، برنامه آموزشی این کار را با کارگاه های آموزشی و سمینارهای بین المللی و پروژه های ویژه با شرکت ها انجام می دهد. بنابراین، دانش آموزان آماده سازی خود را تکمیل می کنند و نمونه کارهایی را ایجاد می کنند که آنها را در بازار کار به عنوان طراحان بسیار متخصص معرفی می کنند.

مقررات پذیرش در رشته فوق لیسانس در رشته طراحی، سطح رسمی دانشگاه:

  • دارای مدرک کارشناسی یا معادل آن: آزمون بلوغ برای دانش آموزان بالای 19 سال و یا آزمون دسترسی دانشگاه برای دانش آموزان بالای 25 سال. لازم نیست Selectivity.
  • تست دسترسی به درجه های پیشرفته در طراحی، سطح رسمی دانشگاه را امتحان کنید. تماس برای سال 2016 در انتظار تایید.
  • اگر می خواهید اطلاعات را گسترش دهید، مشکالت خود را حل کنید یا فرایند ثبت نام را شروع کنید، می توانید با سرویس اطلاعات و هدایت alt = "IED Madrid

مدت

3 سال در مادرید 1 در alt = "IED Milan

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • اسپانیایی


آخرین به روز رسانی October 1, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
15,000 EUR
Locations
اسپانیا - Madrid, Community of Madrid
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
اسپانیا - Madrid, Community of Madrid
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات