Read the Official Description

زبان دوره: اسپانیایی و ایتالیایی.

هدف این برنامه آموزش متخصصان در ارتباطات جدید در یک محیط اروپایی است. در این سناریو، طراحی گرافیک و تبلیغات کاملا مرتبط هستند. شما نمی توانید یکی را بدون دیگران درک کنید. به این ترتیب، درجه دو در طراحی گرافیک و طراحی ارتباطات ، یک ارزش دیفرانسیلی را در تمام برنامه هایی که در رشته ای از راه مستقل تقویت می شود، فرض می کند.

دو کشور و فرهنگ (اسپانیا و ایتالیا)، سه زبان (اسپانیایی، ایتالیایی و انگلیسی) و یک برنامه آموزشی ابتکاری و جاه طلبی، برنامه ای را برای دانش آموزانی که می خواهند حرفه حرفه ای خود را در محیط بین المللی توسعه دهند، ایجاد می کنند.

graphic design

این درجه با موضوعاتی است که دانشجویان را در جهت هنر، مطالعه زبان ایتالیایی و حضور در کارگاه ها و سمینارهای شخصیت بین المللی در زمینه طراحی و تبلیغات غنی سازی می کند.

این درجه با تکمیل کارآموزی در شرکت های پیشرو در بخش ایتالیا تکمیل شده است، که به دانش آموزان نظری و عملی و همچنین زبان ایتالیایی امکان می دهد.

مقررات پذیرش در رشته فوق لیسانس در رشته طراحی، سطح رسمی دانشگاه:

  • دارای مدرک کارشناسی یا معادل آن: آزمون بلوغ برای دانش آموزان بالای 19 سال و یا آزمون دسترسی دانشگاه برای دانش آموزان بالای 25 سال. لازم نیست Selectivity.
  • تست دسترسی به درجه های پیشرفته در طراحی، سطح رسمی دانشگاه را امتحان کنید. تماس برای سال 2016 در انتظار تایید.
  • اگر می خواهید اطلاعات را گسترش دهید، سوالات خود را پاسخ دهید یا فرایند ثبت نام را آغاز کنید، می توانید با سرویس اطلاعات و راهنمایی IED Madrid
Program taught in:
اسپانیایی
Last updated October 1, 2018
این دوره
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Full-time
Price
15,000 EUR
Deadline
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Application deadline

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
End Date