Read the Official Description

موسیقی اطلاعات عمومی

برنامه موسیقی درمانی در سال 1980 تأسیس شد. این تنها برنامه موسیقی درمانی در ایالت اوکلاهما است. دانش آموزان ممکن است یا لیسانس موسیقی در موسیقی درمان یا معادل بودن / ثبت نام در موسیقی درمان در SWOSU، هر دو مورد نیاز واجد شرایط برای گرفتن آزمون صدور گواهینامه ملی برای درمانگران موسیقی برای مدرک معتبر درمانگر مدرک گواهی (MT-BC).

برای تکمیل کارشناسی موسیقی در موسیقی درمان، دانش آموزان ابتدایی و دانش آموزان با مهارت های کلید / صدا و یا ابزارهای اجرایی باید الزامات مدارک تحصیلی عمومی، موسیقی پایه و برنامه درسی موسیقی درمانی را برآورده کنند.

معادل بودن / ثبت نام در موسیقی درمان کسانی که دارای مدرک لیسانس در (به ویژه) آموزش موسیقی هستند این امکان را برای برآوردن نیاز به مهارت موسیقی درمانی انجمن انجمن موسیقی موسیقی آمریکا فراهم می کند.

فارغ التحصیلی فقط برای دانشجویانی که دوره های کارآموزی مورد نیاز و یک کارآموزی حدودا 1040 ساعته را می گذرانند، واجد شرایط دریافت گواهینامه هیئت مدیره موسیقی است. MT-BC معتبر حرفه ای شناخته شده موسیقی تراپی در ایالات متحده است. به طور آماری، فارغ التحصیلان SWOSU که آزمون گواهینامه هیئت مدیره را دریافت کرده اند، در چند سال گذشته 100٪ گذرنامه داشته اند!

پذیرش

بسته پذیرش SWOSU ممکن است به صورت آنلاین دریافت شود.

علاوه بر این، دانش آموزانی که برای موسیقی درمانی نیز درخواست می کنند، می توانند برای بورس تحصیلی موسیقی مورد تایید قرار گیرند. برای یک دوره آزمایشی با دفتر موسیقی در شماره 580.774.3708 تماس بگیرید.

لطفا فرم درخواست برای ارسال مواد به شما ارسال شود. شما همچنین می توانید با نگرانی های مربوط به برنامه موسیقی موسیقی SWOSU با مدیر موسیقی موسیقی، ChihChen سوفیا لی، Ph.D.، MT-BC تماس بگیرید. لطفا اجازه بدهید تا زمان کافی برای درخواست شما تا 1 مارس هر سال برای رسیدگی به هر بورس تحصیلی دریافت شود.

بورس تحصیلی / فرصت های شغلی

بورس تحصیلی

اینترنت

فرصت های شغلی

Program taught in:
انگلیسی

See 6 more programs offered by Southwestern Oklahoma State University »

Last updated May 5, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019