توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه کارشناسی در ارتباطات تجاری بین المللی، بخشی از مطالعات ارتباطی و اطلاعاتی لیسانس، یک برنامه تدریس زبان انگلیسی است که در آن شما با مطالعه فرآیندهای ارتباطی در سازمان های بین المللی با مطالعه زبان خارجی (انگلیسی، فرانسوی، آلمانی یا اسپانیایی).

برنامه BA IBC در Radboud University ترکیبی از مطالعات ارتباطی و دوره های زبان خارجی را برای کسب و کار ارائه می دهد. این برنامه با تمرکز قوی بر ارتباط بین فرهنگی و چند زبانه مشخص می شود. در دوره های شما بینش (ارتباط بین فرهنگی)، ارتباطات بازاریابی و مدیریت، به منظور آماده سازی شما برای حرفه ای (ارتباطی) در دنیای کسب و کار بین المللی به دست خواهید آورد.

برنامه زبان خارجی ما

لیسانس Nijmegen در ارتباطات بین المللی کسب و کار شما فراهم می کند یک فرصت منحصر به فرد و هیجان انگیز برای مطالعه ارتباط و سازمان در ترکیب با یک زبان خارجی است. در دوره های کارآموزی زبان خارجی ما، مهارت های ارتباطی کسب و کار خود را در یکی از چهار زبان خارجی توسعه می دهید و درک کامل فرهنگ کشورهایی را که در آن زبان صحبت می شود، درک می کنید.

دوره های زبان خارجی ما مبتنی بر محتوا هستند، بدین معنا که شما در پروژه های واقع گرایانه مربوط به سوالات و مسائل در ارتباطات بین المللی (کسب و کار)، مانند سازماندهی تبلیغ برای نمایشگاه بین المللی، کشف یک بازار خارجی برای یک محصول، طراحی یک کمپین تبلیغاتی در زبان خارجی و یا توسعه یک طرح ارتباطی برای شرکت راه اندازی خارجی است.

انگلیسی، آلمانی، فرانسوی یا اسپانیایی؟

در لیسانس در برنامه ارتباطات تجاری بین المللی، شما باید یک زبان خارجی را از زبان های موجود در برنامه انتخاب کنید: انگلیسی، فرانسوی، آلمانی یا اسپانیایی. در تمام دوره های زبان خارجی، زبان آموزش زبان خارجی، به استثنای دوره سال اول اسپانیایی است.

همانطور که اکنون فارغ التحصیلان سطح بالایی از زبان انگلیسی را به نمایش می گذارند، داشتن یک زبان خارجی اضافی به شما یک مزیت رقابتی در دنیای کسب و کار به طور فزاینده چند زبانه را به شما می دهد. اگر در ابتدای لیسانس خود انگلیسی زبان خوبی داشته باشید، ممکن است در انتخاب زبان دیگری به غیر از زبان انگلیسی برای زبان خارجی خود فکر کنید. بنابراین، ما به شما چالش می کنیم افق های زبانی خود را با انتخاب فرانسوی، آلمانی یا اسپانیایی گسترش دهید.

چرا در Radboud University

 • Radboud University در سال 2010 به عنوان بهترین دانشگاه سنتی در سالن دانشگاه Keuzegids برگزیده شد
 • شما ترکیبی از مطالعه ارتباط بین المللی (کسب و کار) با مطالعه یک زبان خارجی (انگلیسی، فرانسوی، آلمانی یا اسپانیایی)
 • تحصیل در انگلیسی شما را برای حرفه ای در دنیای کسب و کار بین المللی آماده خواهد کرد
 • نظریه و تمرین در برنامه ما در دست است
 • آموزش گروه های کوچک در سمینارها و آموزش ها
 • ارتباط غیر رسمی میان دانشجویان و کارکنان از لحاظ اجتماعی و علمی
 • یک دوره ترم در خارج از کشور بخشی جدایی ناپذیر از برنامه مدرک ما است
 • را انتخاب کنید از طیف وسیعی از برنامه های کوچک به چالش کشیدن (به عنوان مثال مطالعات چین، روزنامه نگاری، رسانه های جدید)
 • آماده سازی موثر برای بازار کار

تحصیل خارج از کشور

آیا شما علاقه مند به گسترش افق ها هستید؟ Radboud University شما فرصتی هیجان انگیز برای تحصیل یا انجام کارآموزی در خارج از کشور به عنوان بخشی از برنامه لیسانس شما ارائه می دهد. صرف وقت در خارج از کشور در طول تحصیلات خود، یک راه عالی برای توسعه خود، تجربیات جدید هیجان انگیز و به دست آوردن مزیت رقابتی با کارفرمایان آینده است. تجربه بین المللی می تواند از بسیاری جهات ارزشمند باشد و ما همه دانش آموزان را تشویق می کنیم تا به امکانات موجود برای رفتن به خارج از کشور نگاه کنند.

چشم انداز شغلی

همانطور که ارتباطات موثر برای سازمانها اهمیت اساسی دارد، فارغ التحصیلان IBC در یک طیف وسیعی از سازمان های دولتی و خصوصی، ملی و بین المللی (سود و غیر انتفاعی) در طیف وسیعی از حرفه ها، از جمله افسر اطلاعات، (جهانی) مدیر ارتباطات شرکت، مدیر ارتباطات بازاریابی، کپی رایت، مترجم، مربی یا مشاور ارتباطی.

شرایط پذیرش

اگر شما تکمیل شده یا مایل به تکمیل یک برنامه تحصیلی در خارج از کشور هستید، دیپلم شما به صورت فردی ارزیابی خواهد شد تا معلوم شود آیا تحصیلات قبلی شما اجازه ورود به دانشگاه را دارد یا خیر. اگر دیپلم شما اجازه پذیرش را داشته باشد، می توانید مستقیما پذیرفته شوید یا ممکن است شرایط اضافی (مانند الزامات زبان یا مدرک تحصیلی کافی در ریاضیات) اعمال شود.

الزامات زبان انگلیسی

به عنوان زبان آموزش در برنامه ما انگلیسی است، شما نیاز به مهارت کافی در زبان انگلیسی دارید. هنگامی که شما بدست می آورید این الزام است:

 • یک دیپلم VWO هلندی (یا دیپلم معادل با انگلیسی در آزمون نهایی)
 • یک دیپلم بین المللی مدرک لیسانس؛
 • دیپلم مدرک کارشناسی اروپا، با حداقل دوره انگلیسی زبان 2 یا زبان 1؛
 • یک دیپلم که در آن انگلیسی به عنوان بخشی از امتحانات نهایی در کشورهای اروپایی است (برای اطلاعات بیشتر وب سایت ما را بررسی کنید)؛
 • یک دیپلم معادل یا بالاتر از سطح هلند vwo با تکمیل یک برنامه آموزشی انگلیسی در یک موسسه در یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا / EEA، استرالیا، کانادا، نیوزیلند و یا ایالات متحده است.

دانش آموزانی که شرایط زبان بالا را برآورده نمی کنند، باید یکی از حداقل الزامات ذیل را برآورده سازند:

 • مجموع نمره TOEFL iBT ≥80، تمام چهار زیر نمرات ≥20؛
 • نمره کلی آیلتس آکادمی ≥6.0، تمام چهار زیر نمرات ≥6.0؛
 • گواهینامه کمبریج پیشرفته انگلیسی (CAE) یا گواهی مهارت در زبان انگلیسی (CPE) با علامت C یا بالاتر؛
 • نمره آزمون TOEIC ≥785 و ماژول ها صحبت و نوشتن و گوش دادن و خواندن با موفقیت انجام شد.

الزامات زبان انگلیسی برای شهروندان استرالیا، کانادا (به استثنای کبک)، ایرلند، نیوزیلند، انگلستان یا ایالات متحده آمریکا اعمال نمی شود.

الزامات زبان اضافی

اگر شما مایل به انتخاب زبان فرانسوی، اسپانیایی یا آلمانی برای برنامه انتخابی خود هستید، باید یک معادل دیپلم VWO هلندی با فرانسوی یا آلمانی در برنامه خود داشته باشید. برای اسپانیایی هیچ شرایط ورودی وجود ندارد، زیرا دوره های اسپانیایی از سطح صفر شروع می شود.

دانش آموزانی که شرایط زبان بالا را برآورده نمی کنند باید حداقل الزامات ذیل را برآورده کنند:

 • اگر میخواهید آلمانی را انتخاب کنید: گوته زرتشتی در سطح CEFR B2 یا TestDaF در سطح CEFR B2-C1
 • اگر مایل به گرفتن فرانسوی هستید: گواهی DELF (Junior) در CEFR سطح A2

میخواهی بیشتر بدانی؟

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 12 برنامه دیگر ارائه شده توسط Radboud University »

آخرین به روز رسانی February 24, 2019
این دوره Campus based
Start Date
آپریل 2019
Duration
تمام وقت
Price
2,083 EUR
€ 2،083 برای EEA / € 8،342 برای دانشجویان غیر EEA
Deadline
آپریل 1, 2019
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آپریل 2019
آخرین مهلت تقاضا
آپریل 1, 2019
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)

آپریل 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
آپریل 1, 2019
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
End Date