توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در برنامه کارشناسی سه ساله در اقتصاد و اقتصاد کسب و کار، شما نه تنها تعداد و نسبت های توصیف وضعیت مالی امور شرکت ها و بازارهای جهانی را مطالعه خواهید کرد، بلکه شما نیز آموزش داده می شود که چگونه به تجزیه و تحلیل شرکت ها و بازارهای برای تعیین چگونه اعداد و نسبت ها به وجود آمد. این امر شما را قادر می سازد بینشی برای بهبود وضعیت و مشاوره دادن به سیاستگذاران در مورد چگونگی توسعه سازمان یا بازار به شما ارائه دهد.

گستره وسیع: بینش از روانشناسی، جامعه شناسی و کسب و کار

شما مسائل اقتصادی را از اقتصاد میکرو تا اقتصاد کلان بررسی خواهی کرد. شما نحوه تجزیه و تحلیل، توضیح و حل این مسائل را یاد خواهید گرفت. در این زمینه، شما از نظریه های اقتصادی (بین المللی) استفاده می کنید. سیاست های سازمان های بین المللی مورد مطالعه قرار خواهد گرفت و فعالیت های انجام شده توسط شرکت های چند ملیتی، قوانین سازمانی ملی، بین المللی، نرخ های بهره و رقابت را تجزیه و تحلیل خواهد کرد. به منظور تسهیل مهارت های تحلیلی خود، شما را به عناصر زمینه های روانشناسی، جامعه شناسی و کسب و کار آموزش خواهد داد.

با توجه به این واقعیت که شما بینش از سایر رشته ها را شامل می شود، برنامه کارشناسی اقتصاد و اقتصاد کسب و کار آمادگی عالی برای حرفه ای مدیریت است. شما قادر خواهید بود کلیه پیشرفت های موجود در سازمان و بازارهای جهانی را حفظ کنید. این برنامه پایه محکم در ابعاد و مقیاس های اقتصادی ارائه می دهد و شما می توانید بینش عمیق تر خود را از تخصص خود را انتخاب کنید. بعدها، قبل از شروع کار خود، می توانید تخصص خود را در کارشناسی ارشد بگیرید تا متخصص در زمینه خود شوید.

کسب تجربه بین المللی

دانشکده مديريت Nijmegen، دانشکده ای که مديريت کسب و کار را ارائه می دهد، يک شبکه از بيش از 150 دانشگاه شریک در سراسر جهان را حفظ می کند. این باعث می شود که شما حتی بیشتر تجربه های بین فرهنگی و آمادگی عالی برای حرفه ای بین المللی را به دست آورید!

علاوه بر این، تحصیل در خارج از کشور برای شش ماه تشویق و حتی واجب است در مسیر بین المللی اقتصاد و کسب و کار.

طرح کلی

پس از سالی یک ساله، با ارائه اصول اولیه روش های اقتصاد و تحقیق، یکی از چهار آهنگ را برای ادامه در سال دوم برنامه انتخاب کنید:

 • اقتصاد کسب و کار
 • اقتصاد مالی
 • اقتصاد و تجارت بین المللی
 • اقتصاد و سیاست بین المللی.

برنامه اقتصاد و بازرگانی اقتصادی هر ساله در ماه سپتامبر آغاز می شود و برای تکمیل، سه سال طول می کشد. آن را با آموزش در مقیاس کوچک و رویکرد شخصی مشخص می کند. استادان به راحتی قابل دسترسی هستند: آنها بعد از مدتی شما را به صورت شخصی می شناسند و همیشه مایل هستند با هر سوالی که ممکن است به شما کمک کنند.

در حالی که مطالعه اقتصاد و اقتصاد کسب و کار، شما به طور منظم به شرکت ها برای انجام پروژه های تحقیقاتی کوچک برای پیدا کردن نحوه انجام مطالعات خود را در واقعیت است. سخنرانان مهمان شرکت ها از کلاس ها برای پیوند نظر به تجارت روزانه بازدید خواهند کرد. شما برنامه کارشناسی را با نوشتن پایان نامه کارشناسی، پروژه پژوهشی خود به پایان رسانید.

چشم انداز شغلی

اقتصاد و اقتصاد کسب و کار برنامه آموزشی گسترده ای را فراهم می کند. فارغ التحصیلان این رشته اغلب کار در سراسر جهان، در زمینه های مختلف از موسسات مالی و دنیای کسب و کار به سازمان های غیر انتفاعی و دولت ها پیدا می کند.

فارغ التحصیلان برای واگذاری موقعیت های مدیریتی در دنیای کسب و کار بین المللی، مشاوره و در دولت، واجد شرایط هستند. بسیاری از فارغ التحصیلان کارهای مشاوره و تحقیق را به یک کار حرفه ای متصل می کنند. یک فارغ التحصیل به یک کارآفرین تبدیل می شود، در حالیکه یکی دیگر ممکن است به عنوان یک مشاور سیاستگذاری، تحلیلگر یا مشاور سرمایه گذاری انتخاب کند.

شرایط پذیرش

اگر برنامه تحصیلی خود را در خارج از کشور تکمیل کرده یا تکمیل کنید، تحصیلات قبلی خود را به صورت فردی ارزیابی خواهید کرد تا تعیین کنید که آیا سطح کافی دارد. اگر سطح کافی باشد، می توانید به طور مستقیم پذیرفته شده یا شرایط اضافی دیگری اعمال شود (مانند گرفتن آزمون انگلیسی یا ریاضی). برای آزمون پذیرش انگلیسی، لطفا زیر را ببینید. برای آزمون های ریاضی: ما آزمون های ریاضی A یا B را از CCVX و Boswell-Bèta قبول می کنیم.

باید دیپلم آلمان را بدست آورید، یکی از انگلستان یا ایالات متحده، یک مدرک بین المللی یا مدرک لیسانس اروپایی، لطفا الزامات مربوط به پذیرش دیپلم (pdf، 204 کیلوبایت) را برای بررسی اینکه آیا می توانید مستقیما پذیرفته شده یا مجبور به انجام آزمایش دیگری شوید، دانلود کنید .

اگر مدرک تحصیلی بین المللی را بدست آورید، دیپلم شما توسط اداره پذیرش ارزیابی خواهد شد.

الزامات زبان

تمام دانش آموزان باید مهارت کافی در زبان انگلیسی داشته باشند. این الزام است زمانی که یک دانش آموز با یکی از شرایط زیر مواجه می شود:

 • یک دیپلم VWO هلندی به دست آورد.
 • Zeugnis der Allgemeinen Hochschulreife آلمانی، از جمله Grundkurs یا Leistungskurs Englisch در Abitur؛
 • دیپلم کارشناسی بین المللی به دست آورد؛
 • دیپلم مدرک کارشناسی اروپا را بدست آوردید که در آن زبان انگلیسی 2 یا 1 گرفته شده است؛
 • GCE سطح A را از AQA، Edexcel، OCR، WJEC یا CCEA در انگلستان یا خارج از انگلستان به دست آورد
 • دیپلم دبیرستان آمریکایی را در ایالات متحده یا خارج از ایالات متحده به دست آورد
 • دیپلم دریافت کرد که انگلیسی آن بخشی از امتحان نهایی کشورهای اروپایی است که در فهرست دیپلم ذکر شده است (وب سایت را ببینید)؛
 • با تحصیل در یک موسسه در یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا / EEA، استرالیا، کانادا، نیوزیلند یا ایالات متحده آمریکا، که در آن زبان آموزش است، معادل یا بالاتر از سطح VWO هلند است. انگلیسی؛ شما شهروند استرالیا، کانادا (به استثنای کبک)، ایرلند، نیوزیلند، انگلستان یا ایالات متحده هستید.

دانش آموزانی که با یکی از شرایط فوق موافق نیستند باید داشته باشند:

 • یک گواهینامه آکادمیک IELTS با نتیجه حداقل 6.0 در گروه کلی، و همچنین حداقل 5.5 در تمام چهار زیر باند؛
 • گواهی TOEFL iBT با نمره کل حداقل 80 و نمرات حداقل 17 در تمام چهار قسمت؛
 • یک گواهی کمبریج پیشرفته انگلیسی با علامت حداقل C؛
 • گواهی مهارت کمبریج در زبان انگلیسی با علامت حداقل C

میخواهی بیشتر بدانی؟

آیا می خواهید درباره این برنامه و Radboud University بیشتر بدانید؟ برای روز افتتاح کارشناسی ما در 30 مارس 2019 به ما بپیوندید! برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام برای این رویداد هیجان انگیز، به www.ru.nl/bachelors/openday مراجعه کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 12 برنامه دیگر ارائه شده توسط Radboud University »

آخرین به روز رسانی February 24, 2019
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
2,083 EUR
€ 2،083 برای EEA / € 8،342 برای دانشجویان غیر EEA
Deadline
آپریل 1, 2019
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
آپریل 1, 2019
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
آپریل 1, 2019
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
End Date