برنامه کارشناسی در اقتصاد

عمومی

شرح برنامه

جزئیات برنامه

 • زبان آموزش: انگلیسی
 • مدت زمان: 4 سال
 • ECTS: 240
 • امتحان ورودی: زبان انگلیسی، ریاضیات
 • گروه: موسسه اقتصاد و کارآفرینی

بررسی اجمالی

برنامه کارشناسی "اقتصاد جهانی" به زبان انگلیسی بخشی از حوزه مطالعات "اقتصاد" است که در IEE تدریس می شود. این برنامه با هدف آموزش متخصصان و کارشناسان اقتصاد بین المللی برای شرکت های خصوصی و دولتی، بانک ها، شرکت های بیمه و همچنین سازمان های دولتی و شهرداری می باشد.

برنامه درسی و برنامه مطالعات با توجه به ماهیت خاص این دوره برای دانشجویان بین المللی توسعه یافته است. اساتید و اساتید سطوح مختلف دانش دانش آموزان بین المللی اقتصاد و مدیریت را در نظر می گیرند.

این برنامه با استانداردهای اروپایی و بین المللی مطابقت دارد و دیپلم توسط کارفرمایان در اروپا به رسمیت شناخته شده و برنامه های کارشناسی و دکتری در سایر موسسات آموزش عالی را آسان تر می کند.

این برنامه توسط هیئت ملی اعتباربخشی مرکز ملی اعتباربخشی عمومی تأیید شده است. شناخت این برنامه بدین معنی است که برنامه کارشناسی "اقتصاد جهانی" با الزامات آموزشی بالا مطابق با قوانین فدراسیون روسیه و استانداردها و رهنمودهای تضمین کیفیت در منطقه آموزش عالی اروپا (ESG-ENQA) مطابقت دارد.

شغل

فارغ التحصیلان ما در پست های ارشد در وزارتخانه ها و ادارات در سطوح مختلف، در سازمان های مالی و اعتباری، در شرکت های صنعتی و کشاورزی اشکال مختلف مالکیت در بیش از 20 کشور در سراسر جهان کار می کنند.114996_Image_017.jpg

پذیرش کارشناسی

مرحله 1. یک برنامه را انتخاب کرده و شرایط ورود را بررسی کنید

 • مسیر حرفه ای و اصلی خود را از بیش از 140 برنامه دانشگاهی موجود در Lobachevsky University .

مرحله 2. درخواست برای پذیرش

 • درخواست برای پذیرش ONLINE (اگر مشکلی داشتید لطفا از فرم پذیرش ما برای فرم PDF بخواهید).
 • کپی اسکن شده گذرنامه بین المللی خود را (تمام صفحات انجام شده) ارسال کنید
 • ارسال کدهای اسکن شده از گواهی نامه اصلی (های) آموزش متوسطه و رونویسی (های)
 • نسخه های اسکن شده گواهی بهداشتی خود را (شامل آزمایش TB) ارسال کنید.
 • اگر اسناد به زبان انگلیسی یا فرانسوی صادر نشود، ترجمه گواهی شده به زبان روسی می تواند مورد نیاز باشد.

مرحله 3. ثبت نام خود را کامل کنید

 • هنگامی که شما به یک برنامه تحصیلی پذیرفته شده است، شما یک نامه پذیرش دقیق دریافت خواهید کرد که به وضوح شرایط عضویت و الزامات برنامه را مشخص می کند. اگر قبول پذیرش UNN را قبول می کنید، یک توافق نامه یادگیری ارسال می شود که باید امضا کنید و به دفتر بین المللی دانشجویان ارسال کنید. این دانشگاه دو نسخه از موافقتنامه یادگیری را امضا می کند، آنها را با مهر و موم خود ثبت می کند و آنها را تایید می کند. پس از آن، شما یک کپی از قرارداد یاد شده امضا را با ایمیل دریافت خواهید کرد.

مرحله 4. پرداخت هزینه های تحصیل

 • هزینه تحصیل باید قبل از ورود به دانشگاه پرداخت شود. این را می توان با انتقال بانک به حساب دانشگاه انجام داد (شماره حساب شما را در صورتحساب پیدا خواهید کرد). در این مورد، شما هزینه را تحت قرارداد ثبت نام یادگیری و صورتحساب در بانک محلی خود پرداخت می کنید و یک کپی از رسید به دانشگاه ارسال کنید.

مرحله 5. دریافت دعوت نامه و ویزا

 • در صورتی که تمام استخدام های مندرج در توافقنامه یادگیری به اتمام برسد و هزینه پرداخت شما تأیید شده است، دانشگاه به وزارت امور داخلی روسیه (MIA) مراجعه می کند تا روند دعوت را آغاز کند. MIA یک نامه دعوت الکترونیکی تقریبا 5 هفته پس از درخواست رسمی دانشگاه صادر می کند. برای دریافت ویزای دانشجویی در سفارت محلی روسیه لازم است نامه دعوت نامه الکترونیکی باشد.

مرحله 6. رفتن به نیژنی نووگورود

 • اکنون که شما ثبت نام کرده اید، وقت آن است که برای اقامت خود در نیژنی نووگورود آماده شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسکن، بیمه، ویزا و سایر مسائل مهم، بخش مربوط به امور عملی را ببینید.
 • پس از گرفتن ویزا و خرید بلیط (قطار) بلیط به نیژنی نووگورود، لطفا دانشگاه تاریخ تولد خود را اعلام کنید. در درخواست اضافی (لطفا با مدرک پذیرش خود تماس بگیرید)، شما می توانید در فرودگاه نیژنی نووگورود و یا ایستگاه راه آهن ملاقات کنید و به دانشگاه هدایت کنید.
 • دانش آموزان باید به مدت یک ماه قبل از پایان ویزای اولیه سه ماهه به روسیه بپیوندند تا زمان کافی برای طولانی شدن این ویزای دانشجویی داشته باشند. وزارت امور داخله ممکن است ویزای شما را طولانی تر کند اگر بعد از این تاریخ به روسیه بیایید.
 • توجه: لازم است که در اولین روز کاری بعد از ورود به دفتر اداری دانشجویان (UNN، ساخت 2، دفتر 306) و اداره پشتیبانی ویزا و مهاجرت (UNN، ساخت 2، دفتر 305) نیژنی نووگورود برای ثبت نام در MIA.114978_Image_015.jpg
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

UNN is one of the top classical universities in Russia. As an innovative university, the University of Nizhni Novgorod provides high-quality research-based education in a broad range of academic disci ... اطلاعات بیشتر

UNN is one of the top classical universities in Russia. As an innovative university, the University of Nizhni Novgorod provides high-quality research-based education in a broad range of academic disciplines. The combination of high educational quality and accessibility of education due to a great variety of academic programs and forms of training is a distinctive feature of the University. By the decision of the Russian Government, UNN was awarded the prestigious status of a National Research University in 2009. اطلاعات محدود
نیژنی نووگورود