توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه کارشناسی در روانشناسی

رفتار انسانی منبع الهام و خجالت است. چرا ما انسان ها کاری انجام می دهیم؟ چه چیزی باعث افکار و احساسات ما می شود؟ آیا رفتار ما ناشی از شخصیت، محیط اجتماعی ما یا تحت تاثیر ژن ها، هورمون ها و نورون ها است؟

اگر به این سوالات علاقه مند هستید، مطالعه روانشناسی در نیهمنگ انتخاب مناسب شماست. این به این معنا است که اگر شما با ایده بازخوانی دیدگاه های خود در مورد مردم، جهان و خودتان پرتاب نشوید!

به عنوان یک روانشناس شما به کیفیت زندگی، افراد، گروه ها و در نتیجه جامعه متعهد هستید. روانشناسی در مورد تجزیه و تحلیل رفتار، افکار و احساسات مردم است. در Nijmegen، شما یاد خواهید گرفت که از رویکردهای روانشناختی، توسعه، بالینی و اجتماعی و فرهنگی این کار را انجام دهید.

روانشناسان فرصت های شغلی بسیار متنوعی دارند: بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، مدیریت منابع انسانی، اطلاعات سیاست های دولت، آموزش و مربیگری، ورزش، ارتباطات، بازاریابی، تبلیغات و تحقیقات.

طرح کلی

برنامه کارشناسی روانشناسی شامل یک مسیر یادگیری نظری (100 EC) و مسیرهای یادگیری در مهارت های تحقیقاتی و مهارت های علمی و حرفه ای (80 EC) می باشد.

بدن تئوری دانش

مسیر یادگیری نظری ترکیبی از سه زیر دامنه است:

 • مغز و شناخت: شما یاد خواهید گرفت که چگونه مغز ما ساختار یافته، چگونه کار می کند و از توابع مانند حرکت، حافظه، یادگیری، زبان و شناخت پشتیبانی می کند.
 • توسعه و آسیب شناسی روانشناسی: شما یاد خواهید گرفت که پیشرفت های پیشرفتی که مردم در طول زندگی خود ایجاد می کنند. و شما یاد خواهید گرفت که تشخیص اختلالات روانی در کودکان، بزرگسالان و سالمندان و نحوه درمان این اختلالات را یاد بگیرید.
 • رفتار و محیط زیست: شما یاد خواهید گرفت که چگونه افراد به یکدیگر وابسته اند و به عنوان مثال در خانواده، کلاس، باشگاه ورزشی یا در محل کار تاثیر می گذارند. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه رفتار انسانی و فرهنگ / زیر فرهنگ ها بر یکدیگر تاثیر می گذارد.

مهارت های علمی و حرفه ای

شما یک نگرش کارانه کنجکاو، انتقادی، سیستماتیک و مستقل خواهید داشت. مهارتهایی که در طول برنامه به کار می برید:

 • مهارت های تحقیق: شما با یک سوال ساده و طراحی تحقیق شروع می کنید؛ گام به گام روش های تحقیق پیچیده تر می شوند. تکنیک های تجزیه و تحلیل داده ها، از جمله آمارها، موضوع های موضوعی مهم هستند.
 • مهارت های علمی: نوشتن، ارائه و بحث علمی؛ جستجوی سیستماتیک و انتقاد از ادبیات؛ تجزیه و تحلیل پارادایم های علمی و معضلات اخلاقی؛ ارائه و پردازش بازخورد.
 • مهارت های حرفه ای: تجزیه و تحلیل مشکلات روانشناختی روزمره و ایجاد و توجیه راه حل های مناسب و موثر و مداخلات. شما تمرین می کنید: مشاهده کردن؛ مصاحبه؛ آزمایش تشخیصی گفتگو برای روشن کردن مشکلات، دادن مشاوره و مربیگری؛ و مشاوره با همکاران.

دوره های اجباری و اختیاری

بیشتر دوره های سال اول اجباری هستند با این حال، شما آزاد هستید که موضوعات خود را در مهارت های علمی و تحقیق عملی خود انتخاب کنید. در برنامه سال دوم، می توانید دو موضوع خاص (از 12، 12 EC) را انتخاب کنید و اول از گزینه های تخصص (4 EC؛ 16 EC در مجموع). اگر شما ترجیح می دهید این کار را انجام دهید، این گزینه ها ممکن است شروع یک یا چند کودک زیر سن قانونی باشد (در کل 44 EC). در برنامه سوم سال، شما می توانید 28 EC از کل برنامه را به صورت خود اختصاص دهید: انتخاب های تخصص (12 EC) و انتخاب کنندگان آزاد (16 EC): در داخل یا خارج از روانشناسی، در سراسر کشور و یا در یک دانشگاه شریک بین المللی از انتخاب شما .

چرا در Radboud University

 • یک محوطه جنگلی در مرکز نایمنگ، با مطالعه عالی و امکانات ورزشی.
 • شما توسط محققان برتر که در حال حاضر بر روی اکتشاف ها کار می کنند آموزش داده می شود که طی پنج تا ده سال دانش استاندارد خواهد بود. در نتیجه آموزش در Radboud University ، آموزش روانشناسی آینده است.
 • به عنوان یک دانش آموز سال اول، شما باید مدرس خود را که به شما کمک می کند تا در مطالعات خود در Nijmegen کمک کند.
 • به طور متوسط، شما در هفته به طور پانزده ساعت آموزش خواهید داشت و حدود 25 ساعت در مطالعه مستقل صرف خواهید کرد.
 • از سال دوم سال، علاوه بر دوره های اجباری، شما می توانید آهنگ مطالعه خود را که مناسب علاقه های شخصی شما و جاه طلبی های حرفه ای است.
 • در سال سوم، شما می توانید به مدت شش ماه در یکی از 130 دانشگاه شریک زندگی ما در خارج از کشور تحصیل کنید.
 • هر ساله یک پروژه تحقیقاتی چالش برانگیز در یک گروه کوچک انجام می دهید: شما تصمیم می گیرید چه چیزی را بررسی کنید و چگونه. به این ترتیب شما تبدیل به مستقل، سیستماتیک، انتقادی و خلاق حرفه ای که کارفرمایان آینده به دنبال.
 • آیا شما به شدت انگیزه ای برای چالش اضافی دارید؟ Radboud افتخار آکادمی به شما این امکان را می دهد که برنامه های افتخاری را در سطح اول سال تحصیلی لیسانس و استاد تدریس کنید.
 • یک دوره کارشناسی سه ساله با پذیرش مستقیم از برنامه کارشناسی ارشد پس از اتمام تحصیل.
 • دانشجویان فعلی برنامه BSc ما را به عنوان قابل توجهی بهتر از سایر برنامه های مشابه در هلند می دانند.

تحصیل خارج از کشور

البته، نیهمنگ جای خوبی برای مطالعه است، اما جهان خیلی بزرگتر است. به عنوان یک دانشجوی روانشناسی، شما می توانید از سال سوم تحصیل یا دوره کارشناسی ارشد خود در خارج از کشور استفاده کنید.

با گذراندن وقت تحصیل در خارج از کشور، شما می توانید روش های مختلفی در زمینه موضوع خود، دوستان جدید، تجربه ی فراموش نشدنی و اضافه کردن چیز اضافی به CV خود داشته باشید!

130 مقصد در سراسر جهان

در زیر فقط تعدادی از 130 جایگاه مبادله ای وجود دارد که دانشجویان روانشناسی شش ماه آن را مطالعه می کنند: گلاسکو، برگن، برلین، مونستر، کراکوف، بوداپست، پادوا، بارسلونا. دانش آموزان نیز در دانشگاه های ایالات متحده آمریکا، استرالیا، ژاپن، کره و جنوب آفریقا تحصیل کرده اند. برنامه اراسموس کمک های مالی ارائه می دهد. برای تبادل هیچ هزینه اضافی درسی نیاز نیست. با تدوین یک قرارداد یادگیری، ما تضمین می کنیم که دوره های تحصیل شده در خارج از کشور تصدیق شود.

چشم انداز شغلی

از آنجا که رفتار انسان نقش مهمی در همه جا ایفا می کند، روانشناسان با تخصص خود در همه زمینه های جامعه و در بسیاری از زمینه های مختلف کار کمک می کنند.

شرایط پذیرش

به عنوان یک دانشجوی بین المللی، آموزش قبلی شما باید شرایط خاصی را برآورده کند.

شما باید دیپلم را در هلند و یا در خارج از کشور تحصیل کنید. برای برنامه برنامه انگلیسی، شما علاوه بر مهارت کافی در زبان انگلیسی نیز نیاز دارید.

دیپلم بین المللی به صورت فردی ارزیابی خواهد شد تا معلوم شود آیا تحصیلات قبلی شما اجازه پذیرش است یا خیر. اگر دیپلم شما اجازه پذیرش را داشته باشد، می توانید مستقیما پذیرفته شوید یا شرایط اضافی دیگری مانند مصاحبه یا آزمون ریاضی را اعمال کنید. آیا می توانم پذیرفته شده یا قابل قبول باشد، سپس درخواست شما در فرایند انتخاب می شود.

این برنامه در حال حاضر دارای تعداد ثابت و شامل یک روش انتخاب رقابتی است. اگر شما مجاز یا قابل قبول هستید، درخواست شما در مرحله انتخاب انتخاب می شود.

الزامات زبان

برای برنامه انگلیسی زبان، شما نیاز به مهارت کافی در زبان انگلیسی خواهید داشت. این الزام زمانی اجرا می شود که یکی از شرایط زیر را برآورده کنید:

 • یک دیپلم VWO هلندی به دست آورد.
 • Zeugnis der Allgemeinen Hochschulreife آلمان، از جمله Grundkurs یا Leistungskurs Englisch در Abitur دریافت کرد؛
 • دیپلم کارشناسی بین المللی دریافت کرد
 • یک مدرک لیسانس اروپایی دریافت کردید که در آن حداقل زبان انگلیسی زبان 1 گرفته شده است؛
 • دیپلم دریافت کرد که انگلیسی آن بخشی از امتحان نهایی کشورهای اروپایی است که در فهرست دیپلم ذکر شده است (برای اطلاعات بیشتر به وب سایت ما مراجعه کنید)؛
 • دریافت دیپلم معادل یا بالاتر از سطح VWO هلندی با تکمیل آموزش در یک موسسه در یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا / EEA، استرالیا، کانادا، نیوزیلند، یا ایالات متحده آمریکا، که در آن زبان آموزش است انگلیسی؛
 • شما شهروند استرالیا، کانادا (به جز کبک)، ایرلند، نیوزیلند، انگلستان یا ایالات متحده آمریکا هستید.

دانش آموزانی که با یکی از شرایط زبان فوق موافق نیستند، باید یکی از شرایط زیر را رعایت کنند:

 • یک گواهینامه آکادمیک IELTS با حداقل 6. 0 به دست آورد و نمره کلی و هر کدام از 4 زیر آزمون حداقل 6. 0.
 • یک گواهینامه TOEFL iBT با نمره کل حداقل 80، و نمرات حداقل 20 در تمام چهار قسمت دریافت کرد.
 • گواهی کمبریج پیشرفته انگلیسی با علامت حداقل C؛
 • یک مدرک کمبریج مهارت در زبان انگلیسی با علامت حداقل C.

میخواهی بیشتر بدانی؟

آیا می خواهید درباره این برنامه و Radboud University بیشتر بدانید؟ برای روز افتتاح کارشناسی ما در 30 مارس 2019 به ما بپیوندید! برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام برای این رویداد هیجان انگیز، به www.ru.nl/bachelors/openday مراجعه کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 12 برنامه دیگر ارائه شده توسط Radboud University »

آخرین به روز رسانی February 26, 2019
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
2,083 EUR
€ 2،083 برای EEA / € 8،342 برای دانشجویان غیر EEA
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

Bachelor's programme in Psychology