برنامه کارشناسی در شیمی

Radboud University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه کارشناسی در شیمی

Radboud University

برنامه کارشناسی در شیمی: چیزی برای شما؟

تحصیل در رشته شیمی در Radboud University شامل بیش از نظریه است. اگر شما علاقه مند به خواص مولکول ها و چگونگی واکنش آنها با یکدیگر هستند، شیمی برای شما برنامه ای است. شما یاد خواهید گرفت که فرآیندهای موجود و یا پیش بینی واکنش را درک کنید یا بهبود دهید. مسلح با این دانش، می توانید مواد و مواد جدید ایجاد کنید یا راه حلی برای طیف وسیعی از مشکلات پیدا کنید.

متخصصین شیمیایی به طور منظم کمک های قابل توجهی به جهان پایدار، یافتن راه های تولید انرژی از نور خورشید یا حرکت و یا توسعه داروهای جدید می دهند. شیمی در مواد آرایشی و صنایع غذایی بسیار مهم است.

در Radboud University در نایمنگ، شما یک جامد و گسترده علمی دریافت خواهید کرد. شما تمرینات زیادی انجام می دهید، جایی که می توانید تئوری را که در آن تمرین آموخته اید را جویا شوید و در آن شما با دیگر دانش آموزان همکاری می کنید. علاوه بر این شما نظارت عالی خواهید برد: همه دانش آموزان سال اول یک معلم و یک مشاور دانشجویی دارند که می توانید بروید با تمام سوالات شما

شما تماس شخصی با استادان خود دارید که بسیار قابل دسترسی هستند. شما در کنار دانشجویان علوم انسانی و علوم مولکولی تحصیل خواهید کرد. شما می توانید از امکانات تحقیقاتی منحصر بفرد: NMR (رزونانس مغناطیسی هسته ای)، FEL (لیزر آزاد الکترون) و HFML (آزمایشگاه Magnet Field Mole).

تحصیل خارج از کشور

آیا شما علاقه مند به گسترش افق ها هستید؟ Radboud University شما فرصتی هیجان انگیز برای تحصیل یا انجام کارآموزی در خارج از کشور به عنوان بخشی از برنامه لیسانس شما ارائه می دهد. صرف وقت در خارج از کشور در طول تحصیلات خود، یک راه عالی برای توسعه خود، تجربیات جدید هیجان انگیز و به دست آوردن مزیت رقابتی با کارفرمایان آینده است. تجربه بین المللی می تواند از بسیاری جهات ارزشمند باشد و ما همه دانش آموزان را تشویق می کنیم تا به امکانات موجود برای رفتن به خارج از کشور نگاه کنند.

چشم انداز شغلی

همکاری نزدیک با شرکت ها وجود دارد: این فرصت های کارآموزی را در طول کارشناسی ارشد خود باز می کند و به شما طعم بازار کار را می دهد.

با انتخاب دوره های خاص در برنامه کارشناسی خود، می توانید امکانات خود را برای پیشرفت در سایر برنامه های کارشناسی ارشد در Radboud University .

شرایط پذیرش

اگر شما یک برنامه تحصیلی را در خارج از کشور تکمیل یا تکمیل کرده اید، تحصیلات قبلی شما توسط نماینده پذیرفته شده دانشکده علوم به منظور تعیین اینکه آیا این سطح کافی است، ارزیابی می شود. اگر سطح کافی باشد، می توانید به طور مستقیم پذیرفته شده یا شرایط اضافی دیگری اعمال شود (مانند گرفتن آزمون انگلیسی یا ریاضی). برای آزمون پذیرش انگلیسی، لطفا زیر را ببینید. برای آزمون های ریاضی: ما آزمون های ریاضیات B را از CCVX و Boswell-Bèta قبول می کنیم. اگر سؤالی دارید که آیا برای پذیرش مجاز هستید، لطفا یک ایمیل به admissions@science.ru.nl ارسال کنید.

باید یک دیپلم آلمانی بگیرید، یکی از انگلستان یا ایالات متحده آمریکا، یک مدرک بین المللی یا مدرک لیسانس اروپایی، لطفا الزامات پذیرش دیپلم (pdf، 122 kB) را دانلود کنید تا مطمئن شوید که آیا می توانید مستقیما پذیرفته شوید یا مجبور شوید یک آزمون اضافی بگیرید .

الزامات زبان

تمام دانشجویان بین المللی باید مهارت کافی در زبان انگلیسی داشته باشند. این الزام است زمانی که یک دانش آموز با یکی از شرایط زیر مواجه می شود:

 • یک دیپلم VWO هلندی به دست آورد.
 • Zeugnis der Allgemeinen Hochschulreife آلمانی، از جمله Grundkurs یا Leistungskurs Englisch در Abitur؛
 • دیپلم کارشناسی بین المللی به دست آورد؛
 • دیپلم مدرک کارشناسی اروپا را بدست آوردید که در آن زبان انگلیسی 2 یا 1 گرفته شده است؛
 • GCE سطح A را از AQA، Edexcel، OCR، WJEC یا CCEA در انگلستان یا خارج از انگلستان به دست آورد
 • دیپلم دبیرستان آمریکایی را در ایالات متحده یا خارج از ایالات متحده به دست آورد
 • دیپلم دریافت کرد که انگلیسی آن بخشی از امتحان نهایی کشورهای اروپایی ذکر شده در فهرست دیپلم (pdf، 181 kB) بوده است؛
 • با تحصیل در یک موسسه در یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا / EEA، استرالیا، کانادا، نیوزیلند یا ایالات متحده آمریکا، که در آن زبان آموزش است، معادل یا بالاتر از سطح VWO هلند است. انگلیسی؛ شما شهروند استرالیا، کانادا (به استثنای کبک)، ایرلند، نیوزیلند، انگلستان یا ایالات متحده هستید.

دانش آموزانی که یکی از شرایط فوق را برآورده نمی کنند، باید یکی از شرایط زیر را رعایت کنند:

 • گواهینامه آیلتس IELTS را با نتیجه حداقل 6.5 بر روی باند کلی و نمرات حداقل 6.0 در هر چهار زیر باند دریافت کرد
 • گواهینامه TOEFL iBT را با نمره کل حداقل 90 و نمرات حداقل 18 در تمام چهار قسمت به دست آورد.
 • گواهی کمبریج پیشرفته انگلیسی با علامت حداقل C؛
 • یک مدرک کمبریج مهارت در زبان انگلیسی با علامت حداقل C دریافت کرد

میخواهی بیشتر بدانی؟

آیا می خواهید درباره Radboud University بیشتر بدانید؟ برای روز مجازی ما، یک رویداد منحصر به فرد در تاریخ 24 ژانویه 2019 به ما بپیوندید. در www.ru.nl/vod ثبت نام کنید تا از دست نروید!

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی December 15, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
2,083 EUR
€ 2083 برای EEA / € 11،471 برای دانشجویان غیر EEA
Information
Deadline
آپریل 1, 2019
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Locations
هلند - Nijmegen, Gelderland
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا آپریل 1, 2019
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
هلند - Nijmegen, Gelderland
آخرین مهلت تقاضا آپریل 1, 2019
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
تاریخ پایان درخواست اطلاعات