برنامه کارشناسی در طراحی

عمومی

شرح برنامه

برای بیش از دو دهه ، مدرک لیسانس طراحی دانشگاه یورک (DESN) نوار یادگیری رشته طراحی را در محیط دانشگاه تعیین کرده است. طراحی در یورک که به دلیل استانداردهای علمی ، پژوهشی و تعالی حرفه ای ما در سراسر آمریکای شمالی شناخته شده است ، یک تجربه غنی ، چند رشته ای و Pathways دستیابی به مشاغل در یک زمینه هیجان انگیز ، همیشه در حال پیشرفت را به دانشجویان ارائه می دهد.

در قلب DESN محیط استودیو قرار دارد ، جایی که دانشجویان مهارت های فنی و حرفه ای اساسی را کسب می کنند و پایه ای محکم در روش های طراحی و فرایندهای مفهومی دارند. دانشجویان از طریق ارتباطات قوی صنعت ما به منابع و ابزارهای پیشرفته و موقعیت های کاریابی دسترسی دارند. فارغ التحصیلان DESN اغلب به شرکت ها و آژانس های طراحی برتر در سراسر جهان کمک می کنند ، در برنامه های تحصیلات تکمیلی ملی و بین المللی ثبت نام می کنند و به عنوان کارآفرین موفق می شوند.

6 دلیل برتر برای درخواست

 • شهرت ستاره ای دانش آموزان برنده جایزه ما توسط شرکت هایی از جمله Facebook ، Google ، Wikimedia ، IBM و Shopify جستجو می شوند
 • توجه شخصی اندازه های کلاس کوچکتر با محیط های صمیمی یادگیری استودیو
 • طراحی اطلاعات Pathways قابل برنامه ریزی ، طراحی تعامل و ارتباطات بصری ، تقویت شده توسط دوره های تاریخ طراحی ، نظریه و انتقاد
 • گرایش حرفه ای یادگیری کاربردی و مبتنی بر استودیو که فارغ التحصیلان را برای تمرین حرفه ای طراحی آماده می کند
 • ارتباطات قوی صنعت بازدید از استخدام با شرکت های برجسته طراحی
 • تجارب ارزشمند کار قرار دادن در تنظیمات حرفه ای طراحی

Pathway شخصی خود را ایجاد کنید یا تخصص داشته باشید

آیا روش های جدیدی را ممکن است تعامل مردم با یک محصول یا خدمات تصور کنید؟
طراحی تعامل / UX و UI

تعامل طراحی یک زمینه تخصصی است که با ارتباطات بصری ، طراحی اطلاعات ، تعامل انسان و کامپیوتر و محاسبات تلاقی می کند. دانش آموزان در معرض تحقیقات نوظهور در زمینه طراحی رابط (UI) ، طراحی تجربه کاربر (UX) ، روشهای تحقیق مشارکتی ، طراحی فراگیر و مطالعات کاربردی هستند. آنها همچنین این فرصت را دارند که مهارتهای خود را در تفکر سیستم ، حل خلاقانه مسئله و استراتژی طراحی بهینه کنند.

نکته اصلی در طراحی تعامل مفهوم اتصال دیجیتال است که امروزه از طیف کاملی از فعالیتهای انسانی در بخشهای آموزشی ، تجاری ، بهداشتی ، سرگرمی ، محیطی ، صنعتی و هنری پشتیبانی می کند. محصولات Interaction Design بیشمار هستند ، از جمله برنامه های تلفن همراه ، محیط های تعاملی ، محصولات مبتنی بر وب ، خدمات دیجیتال ، رابط های کیوسک و دستگاه های شبکه ای.

نکات برجسته
طراحی تعامل را از طریق تمرکز بر روی انسان محور مانند طراحی برای تجربه کاربران و طراحی UI (رابط کاربری) کاوش کنید. طراحی برنامه های تلفن همراه تعاملی ، محصولات فیزیکی و رابط های واقعیت ترکیبی را بیاموزید. تجسم ، طراحی و ارزیابی تجربیات جذاب کاربر در سیستم های دیجیتال ، فیزیکی و مخلوط یا مختلط. فرآیندهای طراحی کاربر محور را برای اطلاع رسانی ارتباط بین مردم ، فناوری و محیط ایجاد کنید.
دوره های نمونه

نمونه سازی و استراتژی های کاربر محور

نمونه سازی و آزمایش مفاهیم طراحی در طیف گسترده ای از سناریوهای واقعی ، برای درک بهتر افرادی که برای آنها طراحی می کنیم و آنچه امکان پذیر است.

طراحی برای تعاملات انسانی

تجربیات طراحی شده را که شامل سطوح مختلفی از تعامل است ، کاوش می کند و روابط بین هدف بشر ، فناوری و نقش طراح را در نظر می گیرد.

اشیاera و محیط های تعاملی

طراحی ارتباطات و محاسبات فیزیکی را از طریق رابط ها با استفاده از سنسورها ، فیلم پیش بینی شده ، گرافیک و صدا به دانشجویان معرفی می کند.

طراحی برای سیستم های آینده

دانشجویان قدرت طراحی را برای الهام بخشیدن و تسریع نوآوری در کار با شرکای خارجی برای توسعه محصولات و خدمات طراحی آینده کشف خواهند کرد.

طراحی برای سیستم های موجود

یک رویکرد نوآورانه مشارکتی برای یک مسئله پیچیده موجود که شامل یک راه حل طراحی با شرکای پروژه می شود شامل صنعت ، دولت یا سازمان های غیردولتی یا گروه های محلی غیر انتفاعی است.

 
مسیرهای شغلی
 • طراح تعامل
 • محقق تجربه کاربر (UX)
 • طراح رابط کاربر (UI)
 • معمار اطلاعات
 • متخصص طراحی خدمات
 • استراتژیست دیجیتال
 • مدیر طراحی محصول
 • طراح تعاملی حسی
 • مدیر پروژه UX

آیا به بازنمایی اطلاعات پیچیده از طریق تجسم های معنادار و در دسترس فکر می کنید؟
طراحی اطلاعات

در زمینه طراحی اطلاعات ، طراحان اطلاعات کمی و مفهومی را بصورت تصویری ضبط ، سازماندهی و طبقه بندی می کنند و این امر برای کاربران قابل درک و معنی دار است. طراحی اطلاعات شامل طیف وسیعی از روش ها است که به دانشجویان فرصت کافی برای استفاده از رویکردهای میان رشته ای را می دهد.

این برنامه مواردی مانند استراتژی های گرافیکی برای طراحی اطلاعات ، طراحی برای محیط های مجازی و سیستم های بزرگ چند کاربره ، تعامل انسان و کامپیوتر و تجسم پویای سیستم های زنده را بررسی می کند. پروژه های طراحی اطلاعات شامل تولید تصویر مبتنی بر داده (به عنوان مثال ، اینفوگرافیک های توضیحی) ، ایجاد نمادهای جدید برای نمایش داده ها و توسعه ابزارهای تعاملی است که دسترسی کاربران به اطلاعات و درک آنها را تسهیل می کند.

نکات برجسته
اطلاعات بصری را ضبط ، سازماندهی ، طبقه بندی و معنا کنید. ترجمه داده ها به نمایش های بصری ، روایت ها و رابط های قابل استفاده و قابل فهم. تجسم را از طریق روشهای نقشه برداری ، از رویکردهای مفهومی تا کاربردهای عملی با استفاده از رسانه های چاپی و دیجیتال ، تمرین کنید. با استفاده از گزارش های داده و روش های طراحی ، تجربه های جذاب کاربر را ایجاد کنید. نحوه ارتباط تایپوگرافی با طراحی اطلاعات در سیستم های چاپی و دیجیتالی را کاوش کنید.
دوره های نمونه

طراحی اطلاعات برای درک

آشنایی با نظریه ها و روش های مربوطه برای طراحان برای اولویت بندی ، ساده سازی و تجسم خلاق طیف گسترده ای از اطلاعات متنی و تصویری پیچیده برای درگیر کردن تجارب کاربر.

نقشه برداری اطلاعات و شبکه ها

تمرکز بر تجسم از طریق تکنیک های نقشه برداری ، اعم از رویکردهای مفهومی تا کاربردهای عملی برای چاپ و محیط دیجیتال.

تکامل طراحی اطلاعات

منشا مصنوعات طراحی شده را برای درک تحولات اجتماعی ، فناوری و تاریخی در بازنمایی اطلاعات بررسی می کند.

طراحی تجسم داده

استعدادهای درخشان رسانه چاپی و دیجیتال را برای استفاده از اصول و تکنیک های طراحی اطلاعات در انواع خروجی ها و محیط های زمان واقعی بررسی می کند.
تایپوگرافی برای طراحی اطلاعات

تایپوگرافی را در ارتباط با اطلاعات جستجو می کند تا کشف کند که چگونه متن متن خوانا و خوانا می تواند بر درک کاربران از اطلاعات تأثیر بگذارد. دانش آموزان درگیر طراحی مطالب برای افزایش معنا هستند درصورتی که وضوح اطلاعات متن برای پیمایش و جستجو و انتقال اطلاعات پیچیده بسیار مهم باشد.

 
مسیرهای شغلی
 • طراح تجسم داده
 • روزنامه نگار طراحی
 • طراح گرافیک محیطی
 • محقق تجسم دانش
 • متخصص طراحی اینفوگرافیک
 • کارشناس تجزیه و تحلیل بصری
 • استراتژیست طراحی سلامت

آیا تصور می کنید ایده های خود را از طریق فرم های گرافیکی جدید منتقل کنید؟
ارتباط دیداری

ارتباط تصویری یک حوزه چند رشته ای است که در درجه اول مربوط به قدرت و تأثیر پیام های تصویری برای اطلاع رسانی ، آموزش و ترغیب در دنیای همیشه در حال تغییر است. طراحان ارتباط تصویری با رسانه های متنوع کار می کنند و برای چاپ 2D و 3D و برنامه های دیجیتال طراحی می کنند. این زمینه نیروی محرکه تولید سیستم های مارک تجاری ، علامت گذاری و یافتن راه ، مجلات ، پوسترها ، چاپ و چاپ تایپوگرافی ، حرکت و گرافیک های پخش شده است - به ذکر چند مورد.

در ارتباطات بصری ، دانشجویان DESN می آموزند که چگونه ایده های پیچیده و انتزاعی را به شکل های بصری ، پاسخ دادن به متن و مخاطبان خاص و ایجاد و ترکیب زبان های مختلف بصری در کار خود تبدیل کنند.

نکات برجسته
درباره سیستم های مارک و هویت ، علائم ، بسته بندی ، طراحی سرمقاله و انتشار و ارتباطات مبتنی بر زمان اطلاعات کسب کنید. تکنیک ها را مطالعه کنید و روش های ساخت تصویر ، ترکیب دو بعدی ، زیبایی شناسی و تایپوگرافی و طراحی حرکت را آزمایش کنید. فرم های گرافیکی و سیستم های تصویری جدیدی ایجاد کنید که برای جلب مخاطب ارتباط برقرار کنند و لذت ببرند. نحوه شکل گیری و تفسیر معنا را با متن و تصاویر و در ایجاد علائم و نشانه ها کشف کنید.
دوره های نمونه

طراحی اطلاعات برای درک

آشنایی با نظریه ها و روش های مربوطه برای طراحان برای اولویت بندی ، ساده سازی و تجسم خلاق طیف گسترده ای از اطلاعات متنی و تصویری پیچیده برای درگیر کردن تجارب کاربر.

نقشه برداری اطلاعات و شبکه ها

تمرکز بر تجسم از طریق تکنیک های نقشه برداری ، اعم از رویکردهای مفهومی تا کاربردهای عملی برای چاپ و محیط دیجیتال.

تکامل طراحی اطلاعات

منشا مصنوعات طراحی شده را برای درک تحولات اجتماعی ، فناوری و تاریخی در بازنمایی اطلاعات بررسی می کند.

طراحی تجسم داده

استعدادهای درخشان رسانه های چاپی و دیجیتال را برای استفاده از اصول و تکنیک های طراحی اطلاعات در انواع خروجی ها و محیط های زمان واقعی بررسی می کند.
تایپوگرافی برای طراحی اطلاعات

تایپوگرافی را در ارتباط با اطلاعات جستجو می کند تا کشف کند که چگونه متن متن خوانا و خوانا می تواند بر درک کاربران از اطلاعات تأثیر بگذارد. دانش آموزان درگیر طراحی مطالب برای افزایش معنا هستند درصورتی که وضوح اطلاعات متن برای پیمایش و جستجو و انتقال اطلاعات پیچیده بسیار مهم باشد.

 
مسیرهای شغلی
 • کارگردان خلاق
 • طراح گرافیک
 • ویرایشگر حرکت گرافیکی
 • مدیر برند
 • متخصص تحریریه و نشر
 • استراتژیست طراحی
 • مدیر طراحی محصول

آیا می خواهید درک عمیق تری از اصول طراحی بنیادی ایجاد کنید ، دانش نظری خود را بسازید و یادگیری خود را در هر سه Pathways DESN تقویت کنید؟
تاریخچه طراحی ، نظریه و انتقاد (مطالعات طراحی)

هر کدام از دانشجویان DESN Pathway را انتخاب کنند ، دوره های مطالعات طراحی در یورک باعث افزایش و گسترش سطح آموزش آنها می شود. دوره های مطالعات طراحی که همزمان با یکی از سه زمینه تخصص در طول سه و چهار دوره از برنامه گرفته شده ، در خدمت گسترش و تعمیق درک دانشجویان از نظریه های ارتباطات ، گفتمان جامعه شناسی ، استراتژی های خلاقانه و تاریخچه طراحی است.

پروژه ها و دوره های آموزشی در مطالعات طراحی به دانشجویان امکان می دهد طیف وسیعی از روشهای تحقیق در زمینه طراحی را که با موقعیت برنامه در دانشگاه تحقیقاتی بزرگ پشتیبانی می شود ، فرا بگیرند و تمرین کنند. دوره هایی که به بررسی شیوه های خاص تاریخی و فرهنگی طراحی ، نظریه طراحی معاصر و انتقاد می پردازند ، فرصت های بی شماری را برای دانش آموزان فراهم می کنند تا تاریخ عمیق ، آینده پویا و شیوه های حرفه ای فعلی را در طراحی در نظر بگیرند.

نکات برجسته
مهارت های تحقیق در زمینه طراحی را بیاموزید که تعامل عمیق تری با عمل طراحی را در همه زمینه های تخصص ایجاد می کند. درک عمیق از تاریخچه ها ، فرهنگ ها و جنبش های خاص طراحی و زمینه های اجتماعی و سیاسی جهانی آنها. نقشی را که طراحی و طراحان در پرداختن به مشکلات پیچیده بصری و فرهنگی ایفا می کنند ، به طور انتقادی بررسی کنید. همه این موارد با شش مورد انتخابی از دوره های ارائه شده در سراسر دانشگاه یورک در علوم انسانی ، اجتماعی و طبیعی تقویت می شود.
دوره های نمونه

طراحی قرن بیستم: شمایل ، جنبش ها و زمینه ها

دانش آموزان را به مهارت های تفکر انتقادی مورد نیاز برای ارزیابی طیف وسیعی از شمایل ها و حرکات هنری با طراحی قرن بیستم در سراسر جهان مجهز می کند. دانش آموزان در درک طرح از شرایط تاریخی ، اجتماعی ، سیاسی ، فرهنگی و اقتصادی درک می کنند.

طراحی وکالت

با توجه به سهم طراحی در آگاهی عمومی از مسائل اجتماعی متمرکز می شویم تا یاد بگیریم که طراحان همچنین مسئولیت های اجتماعی دارند و این امکان را دارند که به جمعیت حاشیه نشین خدمت کنند. مقدمه ای بر تحریک گرافیکی ، مداخلات ، حالت های اصلی و جایگزین آدرس عمومی و ایجاد تداخل در فرهنگ.

تاریخ طراحی آسیای شرقی و فرهنگ متریال از دیدگاه فراملی

تمرکز بر تاریخ قرن بیستم آسیای شرقی و فرهنگ مادی در زمینه معاصر جهانی سازی در دیدگاه های فراملی. بررسی کنید که چگونه طراحی مدرن در شرق آسیا به عنوان یک فرایند تعاملی بین فرهنگهای مملو از میراث شرق آسیا و مدرنیسم در غرب ، مورد استفاده قرار گرفته ، مورد استفاده قرار گرفته است ، نظریه پردازی شده و مورد بحث قرار گرفته است.

طراحی برای کارآفرینی خلاق

دانش آموزان را به مهارت ها و دانش لازم برای بیان استراتژی برای کارآفرینی در طراحی و تدوین برنامه ای برای بخشهای بازار هدف مجهز می کند. علاوه بر این ، این دوره اصول جمع آوری کمک مالی ، تأمین منابع مالی گسترده ، ایجاد تیم و تکنیک های ایجاد برند و بازاریابی در عصر رسانه های اجتماعی ، بازارهای ویژه و سرمایه های فکری را پوشش خواهد داد.

مسیرهای شغلی
 • مدرس طراحی
 • استراتژیست طراحی
 • منتقد / نویسنده طراحی
 • پژوهشگر طراحی گرافیک
 • بایگانی طراحی
 • متصدی موزه / گالری
 • ناشر طراحی مستقل

اعتباربخشی حرفه ای

ما یک برنامه شریک با انجمن طراحان گرافیک ثبت شده (RGD) هستیم ، یک انجمن کانادایی است که به دانشجویان طراحی York عضویت خودکار ارائه می دهد. ما دانشجویان طراحی را به شرکت در جوایز دانشجویی ، کنفرانس ها ، مشاوره ، Designathon و بورسیه های تحصیلی ارائه شده از طریق RGD تشویق می کنیم.

نتایج یادگیری

سال 1

بنا گذاشتن

 • آگاهی خود را از طریق دوره های مقدماتی در مورد فنون ، نظریه ها و تاریخچه طراحی گسترش دهید
 • مهارت ها ، اصول و روش های جدید طراحی را برای یادگیری مبتنی بر پروژه ایجاد کنید
 • با مطالعات طراحی و دوره های دانشگاهی ، دیدگاه خود را گسترش دهید

سال 2

تمرکز خود را تیز کنید

 • بیشتر به اصول تفکر ، فرایندها و روشهای طراحی بپردازید
 • مهارت های فنی خود را برای هر دو روش دیجیتال و چاپ پیشرفته کنید
 • درک نظری و انتقادی خود از طراحی را گسترش دهید

سال 3

درک خود را عمیق تر کنید

 • در ارتباطات بصری ، طراحی اطلاعات یا طراحی تعامل تخصص داشته باشید یا یک ترکیب شخصی ایجاد کنید
 • با استفاده از ابزارها و فناوری های استاندارد صنعت ، مهارت های خود را به عنوان یک طراح افزایش دهید
 • در یک محل کار حرفه ای مورد نیاز ، تجربه طراحی واقعی را بدست آورید

سال 4

دانش خود را تلفیق کنید

 • مهارت عملی و مهارتهای طراحی مهم را اصلاح کنید
 • تهیه ، سازماندهی ، تبلیغ و نصب نمایشگاهی از کارهای طراحی فارغ التحصیلان
 • استراتژی ها و فرصت های شبکه را برای ورود به یک روش طراحی حرفه ای توسعه دهید

شرایط پذیرش

طراحی BDes

شرایط پذیرش:

 • دیپلم دبیرستان انتاریو (OSSD)
 • ENG4U
 • و پنج دوره 4U یا M اضافی
 • ارزیابی تکمیلی پس از درخواست پذیرش مورد نیاز است. برای بررسی تضمین شده برنامه ، م onlineلفه آنلاین را تا 3 فوریه 2021 ارسال کنید.

بسته به عملکرد ترکیبی شما در دانشگاهیان ، استماع ، بررسی نمونه کارها و / یا مصاحبه ، میانگین پذیرش شما برای این برنامه در اواسط دهه 80 است. کد OUAC YD

آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Our world increasingly needs creative thinkers to ignite bold new ideas, invent transformative experiences, and develop innovative solutions for global challenges. As one of North America’s premier ce ... اطلاعات بیشتر

Our world increasingly needs creative thinkers to ignite bold new ideas, invent transformative experiences, and develop innovative solutions for global challenges. As one of North America’s premier centers for education in the arts, York University’s School of the Arts, Media, Performance and Design (AMPD) will unleash your creativity and prepare you to thrive in a world where the single most valuable asset is creativity. This is your opportunity to join Debra Brown (Cirque du Soleil choreographer), David Quilico (Vice-President of Sony/ATV Music Publishing Canada), Georgiana Uhlyarik (Associate Curator of Canadian Art, Art Gallery of Ontario), and Hael Kobayashi (Executive Director of Creative Intelligence, University of Technology, Sydney), as York AMPD graduates, uniquely defining what creativity means today and how it will be imagined tomorrow. Our School is committed to excellence, experimentation, and leadership. Learning by doing is the hallmark of our programs. We offer intensive professional training and in-depth academic studies in dance, design, digital media, film, music, theatre, and visual arts. اطلاعات محدود