برنامه جدید مصرف اول در سال 2018.

"اقتصاد و سیاست در آسیا" برنامه دو دبیرستان دانش آموزان فرصت منحصر به فرد برای ادامه تحصیل در دو رشته، یکی از روس ها و یکی از کره ای ها، از HSE و Kyung Hee است. دوره های اصلی این برنامه در مطالعات شرق آسیا متمرکز شده و بر اقتصاد، سیاست، سیاست خارجی، جامعه و فرهنگ چین، ژاپن و کره و همچنین زبان های آسیایی تمرکز دارند.

این برنامه دارای حمایت علمی کالج مطالعات بین المللی است و در نتیجه، استانداردهای آموزش عالی روسیه و آسیا را در مطالعات بین المللی (منطقه ای) ترکیب می کند. دو سال اول و همچنین سال چهارم در HSE در مسکو برگزار می شود، در حالی که در سال سوم، دانش آموزان فرصت مطالعه در کره، چین یا ژاپن را دارند. علاوه بر این، دانش آموزان فرصتی برای کسب تخصص در کسب و کار جهانی و روابط بین الملل می دانند.

مروری بر برنامه

ویژگی های برنامه دوسوی "اقتصاد و سیاست در آسیا"

چهار سال تحصیل در دانشگاه های برجسته در آسیا و روسیه، ارائه دانش آموزان به مهارت ها، دانش و تجربه های بیشتر. دو درجه اطمینان از فارغ التحصیلان دارای مزیت عمده در پیدا کردن استخدام.

روشهای مدرن تدریس و منابع آموزشی عمده. دانش آموزان به منابع آموزشی دو دانشگاه دسترسی دارند: مواد آموزشی و آموزشی، سیستم های اطلاعات آنلاین و مجموعه های کتابخانه ای. مواد آموزشی و یادگیری شامل راهنماهای مطالعه، ویدئو سخنرانی ها، اسلایدها و سایر منابع می باشد.

کارکنان آکادمیک با مدارک جهانی شناخته شده. دوره های حرفه ای اصلی توسط استادانی با Ph.Ds از دانشگاه های برجسته بین المللی و روسیه آموزش داده می شود. کارکنان دانشگاهی این برنامه شامل استادان دانشکده فیزیک و فناوری اطلاعات و همچنین اعضای هیات علمی KIC Kyung Hee هستند که در طول سال تحصیلی به طور منظم سخنرانی می کنند. متخصصان روسیه و خارجی از شرکت های داخلی و جهانی نیز دعوت شده اند.

تمام دوره ها به زبان انگلیسی آموزش داده می شوند، با این حال، دانش آموزان فرصت دارند تا دانش و عمل در ارتباط حرفه ای را در روسیه و همچنین با انتخاب دوره های اختیاری که در روسیه تدریس می شود.

دانشجویان فعالانه در فعالیت های پژوهشی و پروژه های HSE و Kyung Hee با مشارکت در پروژه های تحقیقاتی خاص، نوشتن دوره های کارشناسی و پایان نامه های کارشناسی تحت نظارت کارکنان دانشگاهی فعال هستند.

یک محیط علمی بین المللی، در نتیجه تشویق ارتباط و همکاری باز بین دانشجویان، معلمان و محققان.

برنامه درسی ارائه می دهد یک مطالعه جامع و جامع از اقتصاد و سیاست آسیای شرقی معاصر، و همچنین تخصص های اختیاری برای مطالعه است. مراقبت های فراوانی در ایجاد برنامه درسی صورت گرفته است، بنابراین اطمینان حاصل می شود که دانش آموزان بهترین آموزش را دریافت می کنند.

تحصیل در دانشگاه های خارجی در آسیا و روسیه فرصتی منحصر به فرد برای یادگیری بیشتر در مورد فرهنگ های مختلف می دهد، احساسات خود را برای تاریخ و زندگی خود، و همچنین درک و صحبت به زبان های محلی ارائه می کنند. کشورهای آسیای شرقی و روسیه دارای برخی از اقتصادهای در حال توسعه در حال توسعه در جهان هستند و نقش مهمی در سطح جهانی ایفا می کنند. دوره های زبان فشرده آسیایی ما فرصت منحصر به فرد برای کسب گواهینامه های سطح بالا در JLPT، TOPIK و HSK را ارائه می دهند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 12 برنامه دیگر ارائه شده توسط Higher School of Economics »

آخرین به روز رسانی July 3, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2, 2019
Duration
تمام وقت
Deadline
اوت 10, 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2, 2019
آخرین مهلت تقاضا
اوت 10, 2019
Start Date
سپتامبر 2, 2019
آخرین مهلت تقاضا
اوت 10, 2019

سپتامبر 2, 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
اوت 10, 2019
End Date
Location
آخرین مهلت تقاضا
اوت 10, 2019
End Date