توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی برنامه

این برنامه با هدف آموزش کارشناسان با دانش عمیق بین رشته ای و مهارت های عملی است که قادر به تصمیم گیری منطقی و با اعتماد به نفس در زمینه های مختلف کسب و کار بین المللی است.

طراحی منحصر به فرد این برنامه ترکیبی از دو فاکتور مهم را فراهم می کند: تجارت بین الملل و تجزیه و تحلیل کسب و کار. به غیر از این کانون ها، این برنامه یک هسته بنیادی بسیار قوی در مطالعات کسب و کار، مسیرهای انعطاف پذیر در مطالعات منطقه ای و کارآموزی بین المللی و کارآموزی را فراهم می کند.

کاربرد، اهداف و چالش ها

اصل اصلی برنامه - پیش بینی روند، پاسخ به چالش های استراتژیک یک محیط پویا از تجارت جهانی، و همچنین آماده سازی رهبران آینده این تغییرات است. فارغ التحصیلان لیسانس کسب و کار بین المللی تقریبا نیاز به تحلیلگران کسب و کار، بینندگان، چادر گیرندگان است.

دانش، مهارت ها و صلاحیت ها

برنامه فشرده در تجارت بین الملل براساس استانداردهای بین المللی ساخته شده است. محتوای برنامه بر دانش و مهارت های کسب و کار بین المللی متمرکز است.

فارغ التحصیلان یک مکمل دیپلم اروپا دریافت می کنند. برنامه درسی نیز شامل موضوعات ویژه ای است که هدف آن توسعه توانایی دانش آموزان برای مطالعه در زبان انگلیسی و همچنین دوره دوم زبان خارجی است.

هدف و اهداف برنامه

BA در کسب و کار بین المللی در HSE -ST. پترزبورگ برای افرادی طراحی شده است که قصد دارند یک حرفه بین المللی را بسازند، رویای خود را برای کسب و کار خود و یا کار برای یک شرکت بزرگ چند ملیتی در روسیه یا خارج از کشور بسازند. فارغ التحصیلان درک اصلی خود را از زمینه های اصلی کسب و کار بین المللی و مهارت های حیاتی در تجزیه و تحلیل کسب و کار دریافت می کنند.

در سال 2016 رتبه بندی جهانی دانشگاه QS تحت عنوان "کسب و کار

HSE در رتبه بندی تحصیالت عالی تایمز در سال 2016 برای کسب و کار و اقتصاد رتبه 83 را دارد.

فرصت های زبان خارجی

مدیریت BA 100٪ به زبان انگلیسی تدریس می شود.

یک دوره سالیانه زبان روسی برای دانشجویان بین المللی توسط HSE ST ارائه می شود. پترزبورگ و در برنامه تحصیلی فردی دانشجو قرار دارد.

HSE -St پترزبورگ امکانات اضافی در خارج از برنامه های درسی را برای یادگیری زبان های خارجی (آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، سوئدی و غیره) در هر سطح، از مبتدی تا پیشرفته فراهم می کند.

برنامه تحصیلی

این برنامه در پنج ماژول تشکیل شده است. ترکیب و پیشرفت ماژول ها در هر سال نتایج آموزشی مربوطه را فراهم می کند:

  • ماژول مدرک مدیریت کسب و کار
  • ماژول کسب و کار بین المللی
  • ماژول تجزیه و تحلیل کسب و کار
  • جوانان (اولویت در مطالعات منطقه ای)
  • کارآموزی / پروژه ها / پژوهش

هر ماژول شامل تعدادی از واحدهای اجباری و اختیاری است:

رشته های اصلی کسب و کار: مدیریت عمومی و استراتژیک، مدیریت نوآوری و سرمایه گذاری، نظریه اقتصادی، اقتصاد سنجی، نظریه بازی، و طراحی سازه

تجارت بین الملل: بازاریابی بین المللی، اقتصاد جهانی و تجارت، امور مالی بین المللی، مدل های جدید کسب و کار جهانی

تجزیه و تحلیل کسب و کار: داده های بزرگ و تصمیم گیری، فناوری اطلاعات در کسب و کار، امور مالی شرکت، گزارش حسابداری و یکپارچه، ارتباطات تحلیلی، تجسم داده ها، تجزیه و تحلیل ریسک

جوانان ارائه می شوند تا دانش آموزان بتوانند تخصص خاص خود را در یک منطقه مشخص: چین یا شمال اروپا.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 12 برنامه دیگر ارائه شده توسط Higher School of Economics »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
1,280,000 RUB
320 000 ریال در سال
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date