در باره

  • لیسانس ترکیبی در برنامه روزنامه نگاری بین المللی یک برنامه یک ساله برای دانش آموزانی است که قبلا دارای مدرک کارشناسی یا مدرک کارشناسی در زمینه رسانه ها و ارتباطات هستند.
  • این برنامه با هدف دانش آموزانی که مایل به صرف وقت اضافی برای مطالعه روزنامه نگاری در زمینه بین المللی هستند، با تمرکز واضح بر یادگیری با انجام این کار.
  • این دانشجویان را به یک شبکه روزنامه نگاری بین المللی معرفی می کند.
  • تمام دوره های این برنامه به زبان انگلیس تدریس می شود و دانش آموزان در یک اتاق نشریات انگلیسی زبان کار می کنند.
  • ما دانش آموزان از سراسر جهان داریم! سوئد، پرو، اندونزی، آلمان، هلند و انگلستان. بیا با ما باش!

ترم اول

ترم اول این برنامه یک ساله در اواسط سپتامبر آغاز می شود. دوره مرکزی در برنامه درسی پروژه Crossmedia است. در این پروژه، شما با دانشجویان ملیت های مختلف در مورد مقالات و گزارش کار خواهید کرد که در بخش زبان انگلیسی پلتفرم 21bis.be ما منتشر خواهد شد. این اجازه می دهد تا شما را برای یک مخاطب هدفمند و واقعی کار کنید. شما یاد می گیرید چگونه می توانید موضوعات و زوایای مناسب برای داستان های خود، نحوه انجام تحقیقات و مصاحبه ها و نحوه ساختن اطلاعات و تصاویر را به یک قطعه ژورنالیست متعارف پیدا کنید. شما همچنین در پروژه های سازمان های بین المللی روزنامه نگاری شرکت می کنید. این به شما فرصت های زیادی برای توسعه شبکه بین المللی شما می دهد.

دوره های دیگر به شما بینش و مهارت هایی را می دهد که می توانید از آن استفاده کنید زیرا داستان های خود را برای پروژه Crossmedia تولید می کنید. دوره بین المللی گزارشگری شما را با نحوه کار خبرنگاران خارجی و خبرهای خبری خارجی آشنا می کند، اما همچنین به شما کمک می کند تا داستان های بین المللی را در آستانۀ خودتان کشف کنید. Storytelling Transmedia به شما نشان می دهد که چگونه فناوری های مختلف جدید می توانند برای ایجاد محصولات روزنامه نگاری نوآورانه استفاده شوند. گزارش های تلفن همراه و رسانه های اجتماعی شما را در استفاده از تلفن هوشمند خود به عنوان یک ابزار روزنامه نگاری حرفه ای تربیت می کند. تمرکز بر روی تولید محتوای ویدئویی است.

تمام دوره ها و پروژه های پایان ترم اول اواخر دسامبر. امتحانات در ابتدای ماه ژانویه برگزار می شود.

نیمسال دوم

در نیمه دوم، که از ژانویه تا ژوئن اجرا می شود، یک کار نهایی را تولید می کنید. این شامل مجموعه ای از مقالات روزنامه نگاری و گزارش هایی است که برای مدت 6 هفته در چارچوب اتاق نشریات ما در مدرسه فعالیت می کنید. شما همچنین یک دوره 10 هفته ای دارید که در سرمقاله یا اتاق خبر یک شرکت رسانه ای است.

کارآموزی

کارآموزی شما در ترم دوم در محیط بین المللی برگزار خواهد شد. شما می توانید بین فرصت های جالبی در شرکت های بین المللی رسانه ای در بروکسل بروید و یا در خارج از کشور بروید و کارآموزی خود را در سایر کشورها، نه تنها در اروپا بلکه در شمال یا جنوب امریکا، آسیا یا آفریقا انجام دهید.

توسعه شخصی

ما فکر می کنیم مربیگری شخصی بسیار مهم است، بنابراین یک گفتگوی نزدیک بین معلمان و دانش آموزان وجود دارد. شما بازخورد مستقیم در مورد کار خود را دریافت میکنید و در حال ایجاد یک نگرش حرفه ای هستید.

در دوره های آموزشی و پروژه ها، شما در گروه های کوچک کار می کنید. کار گروهی بخش مهمی از روش مطالعه است.

الزامات دیپلم خاص

علاوه بر الزامات عمومی پذیرش برای برنامه های لیسانس انگلیسی، این الزامات دیپلم ویژه برای دوره مختصر / یک ساله می باشد.

بر اساس EOQ برای دانش آموزانی با Ba / Ma که مدارک تحصیلی را کسب کرده اند:

  • رسانه ها
  • مبانی اقتصاد، سیاست، جامعه شناسی

بر اساس EOQ

  • رسانه ها
  • مبانی اقتصاد، سیاست، جامعه شناسی
  • آگاهی از مهارت های اساسی روزنامه نگاری

بعد چه؟

با این مدرک کارشناسی در مجله بین المللی، شما آماده هستیم! شرکت های رسانه ای می دانند که شما به عنوان یک سردبیر و خبرنگار به طور انعطاف پذیری کار می کنید. شما می دانید که چه چیزی در محیط بین المللی کار می کند و شما قبلا شروع به ساخت یک شبکه بین المللی کرده اید. شما با مفاهیم، ​​تحولات و فن آوری های روزنامه نگاری آشنا هستید، بنابراین در دنیای رسانه ها سریع در حال رشد خواهید بود.

اما شرکت ها و دولت ها نیز چشم انداز خوبی را ارائه می دهند، زیرا آنها به دنبال افراد خلاق و انتقادی هستند که دید وسیع از جهان دارند و می توانند به راحتی با جدیدترین ابزار ارتباطی کار کنند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Thomas More University of Applied Sciences

مشاهده 13 برنامه دیگر ارائه شده توسط Thomas More University of Applied Sciences »

آخرین به روز رسانی October 2, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
6,100 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date