برنامه BFA دو ساله، زمینه ای جامع در جواهرات معاصر و تزئینات بدن به کسانی که بدون تجربه قبلی و یا داشتن مهارت های جواهر سازی در یک زمان نسبتا کوتاه ارائه می دهد.

این دوره با تکنیک ها و مهارت های سنتی در ساخت و طراحی جواهرات شروع می شود و سپس دانش آموزان را به فن آوری های جدید، استفاده خلاقانه از منابع و بیان مادی برای اصالت در طراحی معرفی می کند.

این برنامه به شش ماژول 14 هفته ای تقسیم می شود که از طریق یک فرآیند کامل غوطه ور شدن اما به صورت آلی کامل ترکیبی متعادل از اصول عملی و نظری را فراهم می کند.

در حوزه فلسفه Alchimia، این برنامه یک رویکرد به یادگیری را ایجاد می کند که تئوری، عملی و تجربی را به منظور ایجاد اعتماد، مهارت، خلاقیت و تخیل به کار می گیرد. این برنامه برای هر دانش آموز به صورت جداگانه، با معلم های ارائه مربیگری شخصی، طراحی شده و براساس انواع تجربیات حرفه ای مختلف، از جمله سفرهای تحصیلی انتخاب شده به صورت محلی و خارج از کشور، ایجاد می شود.

این دو سال ممکن است به عنوان یک برنامه مستقل برای کسانی که علاقه مند به دستیابی به نتایج سطح بالا در کوتاه مدت و / یا آماده شدن برای پذیرش در برنامه کارشناسی ارشد در طراحی جواهرات عملکرد.


زمینه های اصلی مطالعه عبارتند از:

سال اول

تاریخ هنر - این دوره ها یک مرور کلی از تاریخ هنر با تمرکز ویژه ای بر هنر و لباس اروپایی ارائه می دهند. شناختن این موضوعات برای کار به عنوان طراح و جواهر ضروری است. این درس دانش آموزان را قادر خواهد ساخت زبان انتقادی و توصیفی برای تاریخ طراحی. این همچنین فرصتی را برای سوق دادن هر دو درک علمی و شخصی از اشیاء، موضوعات و محیط ها، با بازدید از موزه ها، نمایشگاه ها و دیگر محیط های تاریخی فراهم می کند.

سنگ شناسی - سنگ شناسی برای جواهرات مقدمه ای در جهان از سنگ های مورد استفاده در جواهرات می دهد. دانش آموزان در مورد ویژگی های سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی، ارزش منشاء، بازار و ارزش نمادین، تاریخ برش سنگ و استفاده معاصر در تولید طلا و جواهر یاد می گیرند. تمرکز ویژه بر مسائل اخلاقی در مورد استفاده و استخراج سنگ های قیمتی است.

فرایند خلاق - این دوره ها اولین گام ها در تولید، توسعه و برقراری ایده های خلاقانه از طریق انواع پدیده های بصری، سبک های ارائه و تولید هنری هستند. جستجو برای الهام برای توسعه پروژه های فردی، انتقال مفهوم از یک رسانه به یک دیگر منجر به کسب و استفاده از دانش و مهارت های ارائه شده در نمونه کارهای قابل توجهی از کار در پایان سال خواهد شد. این درس دانش آموزان را به رویکردهای روش شناختی مورد استفاده در تجزیه و تحلیل بحرانی تولید، نمایش و مصرف طراحی و فرهنگ مادی معرفی می کند و یک رویکرد تاریخی آگاهانه را در درک طراحی و محتوای مواد در طول قرن گذشته مورد تشویق قرار می دهد.

Goldsmith and Jewellery Lab - این دوره ها اساس جواهر سازی هستند و تکنیک های ضروری برای کار با فلز را آموزش خواهند داد. مهارت در مهارت های عملی از طریق تکرار و آشنایی با یک فرایند، مواد یا تکنیک، نیاز به زمان و تعهد قابل توجهی در کارگاه و استودیو به دست می آید. به طور خاص، دانش آموزان با ابزارهایی برای استخدام مهارت های فنی فنی و کارگاهی در ساخت جواهرات، آموزش به کار با ایمن و مناسب با ماشین آلات و تجهیزات تخصصی، و شروع به درک خواص و کیفیت مواد و پایان دادن به آنها ارائه می کنند.

فناوری - این بخش یک دوره نظری و عملی متالورژی است. دانش آموزان مفهومی پایه ای از رفتار فیزیکی و شیمیایی عناصر فلزی که معمولا در جواهرات، ترکیبات بین فلزات و آلیاژهای آنها استفاده می شود، به دست می آورند. این دوره توضیحات ضروری و جامع مربوط به مواد شیمیایی را برای متالورژی استودیو ارائه می دهد و در زمینه فیزیک استفاده از مواد است که هر دو دقیق و عملی است. این همچنین درک لازم از فرمول های ریاضی مورد استفاده برای بررسی مواد مرتبط با عمل جواهرات را فراهم می کند.

طراحی جواهرات - نقاشی Freehand و ارائه آبرنگ برای طلا و جواهر در هسته این واحد، تشویق سطح بالایی از استقلال و خلاقیت و همچنین مشارکت در فعالیت های مختلف دانشجویی و پروژه های توسعه شخصی است. این دانش آموزان را فرصتی برای بررسی و توسعه مهارت ها در جنبه های خاص طراحی برای موفقیت گفتگو ایده ها و مفاهیم طراحی فراهم می کند. دانش آموزان از استفاده از رسانه ها، تکنیک ها و فرآیندهای مختلف برای کشف پایه کامل استفاده از نقاشی به عنوان وسیله ارتباط بصری استفاده خواهند کرد.

3D Prototyping - نمونه های ساخته شده با دست، 3 بعدی در هسته این دوره هستند. ساخت نمونه های اولیه و استفاده از مواد و تکنیک های مختلف در تجسم و ترجمه ایده ها به نمایندگی های سه بعدی فیزیکی کمک می کند. همچنین با بررسی مواد مختلف، فرم ها و خواص آنها دانش آموزان مهارت های ایجاد و استفاده از مدل های 3D مفید در مراحل مختلف یک فرآیند طراحی را توسعه خواهند داد.

سال دوم

تاریخچه جواهرات و اشیای قیمتی - تاریخچه جواهرات از دوران باستان تا آغاز قرن بیستم در این دوره مورد بررسی قرار گرفته است. این به عوامل تاریخی که بر شیوه طراحی معاصر تأثیر گذاشته و شکل گرفته است، و نحوه دانایی در مورد تاریخ طراحی، رویکردهای نظری و تصمیمات طراحان طراحان امروز را به چشم می خورد. هدف از آن این است که به طراحان / سازندگان کمک کنیم تا درک درستی از زمینه که در آن کار معاصر شکل گرفته است. این دوره همچنین با هدف ایجاد واژگان بحرانی برای دانشجویان از طریق تجزیه و تحلیل بحرانی بصری و متن.

استراتژی های توسعه خلاق - کارگاه های آموزشی برای ارتقاء خلاقیت برای فعال کردن دانش آموزان برای انجام تحصیلات خود به شیوه ای شخصی تر و مستقل. این درس ها روند شناسایی یک جهت طراحی شخصی را از طریق انتخاب و تحقیقات بعدی جنبه های خاص طراحی جواهرات و تکنیک ها آغاز خواهد کرد. دانش آموزان شروع به تحقیق خود و با راهنمایی کارکنان متخصص می کنند و رفتار حرفه ای خود را به کار خود می رسانند. دانش آموزان ملزم به توسعه سیستم ها و روش هایی برای ایجاد قراردادهای یادگیری دانش آموز هستند که آنها را قادر می سازد تا به وضوح اهداف و نتایج شخصی خود را در چارچوب کلی برنامه به منظور ارتقاء و شخصی سازی یادگیری خود تجربه کنند. همچنین هدف این است که سطح بالایی از استقلال و خلاقیت فکر، و همچنین مشارکت در فعالیت های مختلف دانشجویی و پروژه های توسعه شخصی را تشویق کند.

Goldsmithing / Jewellery Lab Advanced - تکنیک های ساخت طلا و جواهر پیشرفته مانند لولا، بسته شدن و تنظیم سنگ های پیشرفته در این دوره تحت پوشش هستند. دانش آموزان فرایند یادگیری در ساخت جواهرات فنی با تکنیک های پیشرفته تر پیوستن و اتمام را ادامه خواهند داد. آنها مفاهیم پایه تنظیم سنگ را بیاموزند و روشهای سنتی فلورانس را در جواهر سازی و تکنولوژی مربوطه بیاموزند و او را برای ورود به دنیای فلزکاری به عنوان یک طراح و سازنده صالح و با اعتماد به نفس در زمینه جواهرات و مرتبط طرح.

فن آوری پیشرفته - فن آوری مواد، فرایندهای تولید و توسعه صنعتی در متالورژی هسته اصلی این دوره است. هدف این است که درک فنی خاصی از ماشین آلات تخصصی مورد استفاده در جواهر سازی، نه تنها برای صنایع دستی سنتی بلکه در تولید صنعتی مدرن باشد. این دوره ویژگی های شیمیایی و فیزیکی مواد جدید مانند پلی اورتان، رزین، اکریلیک و سلولوئید و همچنین مواد سنتی مانند کاغذ، پارچه و چوب مورد استفاده در طراحی جواهرات معاصر را پوشش می دهد. هدف از این دوره، پیوند موفق با شیوه های سنتی و روش های تولید معاصر است و به منظور ادغام قدیمی و جدید، دست ساز و ماشین ساخته شده در راه تولیدی.

طراحی و طراحی پیشرفته - این دوره ها برای ایجاد یک رویکرد مترقی به کسب مهارت، دانش و درک جنبه های خلاق، فکری و فنی طراحی جواهرات طراحی شده اند. نقاشی آزاد با استفاده از سمت راست مغز، فرایندهای تفکر جانبی و تمرینات مغز برای افزایش توانایی فنی و خلاقانه استفاده می شود. تمرکز این برنامه این است که دانش آموزان را قادر سازد که به صورت ذهنی رشد کنند و توانایی نوآوری را بسازند و به طور مستقل در زمینه طراحی و ساخت جواهرات فعالیت کنند. این واحد از استقلال و خلاقیت اندیشه از طریق تمرینات در روش شناسی طراحی پشتیبانی می کند. همچنین به مفاهیم اولیه RhinoCoser 3D، برای هر نوع نمایندگی 3D، یعنی طراحی جواهرات و طراحی به طور کلی آموزش داده خواهد شد. این روش یک فرآیند پروژه یادگیری برای یادگیری است که به دانش آموزان اجازه می دهد مستقل شوند و در نهایت نمونه اولیه چاپ 3D را انجام دهند.

تجزیه و تحلیل انعکاسی - این دوره ها طراحی شده اند تا دانش آموزان بتوانند در محیط های مختلف و موقعیت های مختلف، در داخل و خارج از حوزه طراحی و ساخت طلا و جواهر، اعمال، تقویت و گسترش یادگیری خود را گسترش دهند. هدف از آن این است که دانش آموزان را قادر سازد تا تحقیقاتی را که پروژه حاصل از تعاملات پایدار و خلاقانه در محدوده منابع تحقیقاتی در زمینه استودیو-تمرین و تولید صنعتی است شناسایی کنند. درسها مهارتهای شناسایی پروژه، سازمان تحقیق و توسعه، مدیریت زمان، تحلیل کتبی و بصری و ارائه یک بحث مهم / پایاننامه را تقویت خواهد کرد. این دوره ها به توسعه مهارت هایی که برای یادگیری مستقل نیاز دارند، تقویت می کنند.

تحقیقات حرفه ای - به منظور تشویق سطح بالایی از استقلال و خلاقیت فکر، و همچنین درگیر شدن در فعالیت های مختلف دانشجویی و پروژه های توسعه شخصی، این دوره با هدف ارائه دانش آموزان به وسیله ای برای اطمینان از کشف، تجزیه و تحلیل و توصیف فرآیندها از تحقیق و آزمایش مواد. دانش آموزان مناسب برای استفاده از مواد، فرایندها و تکنیک ها در مفاهیم طراحی خود را ارزیابی خواهند کرد. این دوره شامل تحقیق، انتخاب، تست و استفاده مناسب از مواد، فرایندها و تکنیک ها در ارتباط منطقی با مفاهیم طراحی فردی می باشد.

تمرین مستقل حرفه ای - ماهیت کارآفرینی تولید جواهرات نیاز به دانش آموزان دارد تا به طور کامل از مفاهیم استقلال، اعتماد به نفس، خود مدیریت و تفکر خلاقانه بهره ببرند. برای توسعه این توانایی ها، کارگاه های تمرین مستقل حرفه ای با پیشرفت پروژه های مذاکره بسیار مهم هستند. دانش آموزان ملزم به وضوح اهداف و نتایج شخصی خود را در چارچوب کلی کار خود قرار داده اند. پروژه نهایی / ارزیابی این دوره، تکمیل بخش فارغ التحصیلی کار و پایان نامه است.

تاریخچه جواهرات معاصر - این دوره به انواع شیء و شیوه هایی که با اصطلاح "طلا و جواهر معاصر" نامیده می شود را مورد بررسی قرار می دهد. این در گفتگو با دانش آموزان در مورد گفت و گو با دانش آموزان، توسعه تمرین طلا و جواهر معاصر را در سراسر جهان توضیح و بحث خواهد کرد و چالش ها و فرصت هایی را که موضوع در گذشته در پیش گرفته و آنچه در آینده و آینده آن ها در انتظار اوست، بیان می کند.

پایان نامه - در پایان نامه باید دیدگاه ها و توانایی های دانش آموزان را از طریق تحقیقات مفصل در مورد موضوع انتخاب شده مربوط به مفهوم طراحی فردی خود ارائه شده در قالب یک "کتاب نگاه" قرار داده است. هدف از آن، نشان دادن مهارت های دانشجویی در ساخت، تجزیه و تحلیل نظری و توضیح / تجزیه و تحلیل نوشته شده است. کار پایان نامه برای تکمیل مدرک الزامی است. با پایان نامه، دانش آموز نشان می دهد که چگونه با موفقیت و یکپارچه یک پروژه طراحی در پاسخ به یک پروژه کوتاه انتخاب شده را توسعه دهند. آنها با اطمینان تجزیه و تحلیل و توصیف فرآیند تحقیق، آزمایش، و توسعه طراحی.

هزینه ها

  • برای دانشجویان اتحادیه اروپا، قیمت کل 25،864 یورو است
  • برای دانشجویان بین المللی در خارج از کشور، قیمت کل 30،744 یورو است

تمام قیمت ها شامل مالیات می باشد

برنامه آموزش در:
انگلیسی
ALCHIMIA Contemporary Jewellery School
آخرین به روز رسانی March 10, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
25,864 EUR
برای دانشجویان اتحادیه اروپا، قیمت کل 25،864 یورو است. برای دانشجویان بین المللی در خارج از کشور، قیمت کل 30،744 یورو است. تمام قیمت ها شامل مالیات می باشد
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019