برنده جایزه برنامه زبان انگلیسی برای مطالعات بین المللی

Stamford International University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنده جایزه برنامه زبان انگلیسی برای مطالعات بین المللی

Stamford International University

تسلط به زبان انگلیسی برای دانش آموزان مهم این است که به موفقیت و سهم با ارزش را به توسعه ملتها است. در دانشگاه بین المللی استمفورد، ما به نقش محوری ایفا می کند انگلیسی در جهان امروز را درک کنید. به همین دلیل است بین المللی و برنامه های دو زبانه هستند ساخته شده است برای کمک به دانش آموزان ما رسیدن به سطح بالای مهارت در زبان انگلیسی در این دوره از مطالعات خود را.

در سنگ بنای سیاست زبان ما نهفته است برنامه برنده جایزه انگلیسی (LEP)، یک برنامه تحصیلی زبان انگلیسی که برای انگلیسی متوسط ​​آموزش (EMI) در هر دو بین المللی و برنامه های دو زبانه دانشجویان. LEP تساوی در منابع و تجربه شده توسط شرکای کلاس ما جهان در آموزش زبان، ارزیابی و تضمین کیفیت در دسترس ما ساخته شده است - انتشارات دانشگاه کمبریج، کمبریج به زبان انگلیسی و خدمات آموزشی بل.

با ارائه دانش آموزان ما با یک مسیر روشن متشکل از سطوح را به دقت ساختار توسعه زبان، ما کمک به دانش آموزان توسعه نه تنها مهارت های زبان انگلیسی، اما اعتماد به نفس به استفاده از آنها در زندگی علمی و حرفه ای خود را.

نکات برجسته برنامه

 • معلمان بین المللی مجرب و با تجربه، اختصاص داده شده به موفقیت دانش آموزان
 • در سطح جهانی مواد تدریس / یادگیری
 • کلاس های تعاملی
 • فشرده، انگلیسی-تنها محیط زیست
 • دولت از هنر، بر روی خط مطالعه مواد برای پشتیبانی از خارج از کلاس مطالعه
 • ارزیابی مستمر و بازخورد در عملکرد دانش آموز
 • یک برنامه آموزشی که مهارت های قرن 21st ترویج

نتایج برنامه

پس از اتمام برنامه، دانش آموزان قادر خواهند بود تا:

 • برقراری ارتباط موثر در انگلیسی گفتاری و نوشتاری به منظور موفقیت در آموزش زبان انگلیسی متوسط ​​در دانشگاه بین المللی استمفورد و در دیگر زمینه آموزش عالی
 • رسیدن به یک سطح کلی تسلط به زبان انگلیسی از B2 در چارچوب مشترک اروپا از مرجع (GER)
 • درخواست مطالعه و مهارت های تفکر انتقادی در تحصیلات دانشگاهی خود
 • همکاری با دانش آموزان از سراسر جهان
 • توسعه آگاهی عمومی زبان و تمایل برای یادگیری مادام العمر

ساختار و مورد نیاز

استاندارد مورد استفاده با هم به طور گسترده ای توسط شورای اروپا به عنوان یک راه اندازه گیری توانایی زبان برای زبان های مختلف جهان قرار داده است - برنامه درسی ما و سطوح آن است حرفه ای در برابر چارچوب مشترک اروپا از مرجع (GER) برای زبان های محک.

سطح بنیاد (و از پیش بنیاد) ما ارائه مبنایی برای ادامه به برنامه های بین المللی و دو زبانه و هدف را به دانش آموزان به یک سطح عملیاتی اساسی تسلط به زبان (A2). پس از گذراندن سطح بنیاد، دانش آموزان باید 2 گزینه:

 • ادامه تحصیل زبان انگلیسی تمام وقت و هدف برای ورود به برنامه بین المللی انتخاب خود را 100٪ به زبان انگلیسی از سال 1 خود را تحویل داده.
 • برنامه دو زبانه را وارد کنید و مطالعه زبان انگلیسی پاره وقت در حالی که آغاز مطالعات کارشناسی خود را در تایلندی متوسط ​​آموزش و انتقال به آموزش انگلیسی-متوسط ​​در سال 2 و 3 است.

حداقل سطح مورد نیاز به منظور را یک بار تمام وقت در EMI (اینترنت اکسپلورر را به تمام دوره های اعتباری، شعاعی در آموزش انگلیسی-متوسط) B2 است. این را می توان پس از عبور علمی آماده سازی 2 (ACP2) مسیر برای برنامه بین المللی و یا ACP 022 در برنامه دو زبانه انجام می شود.

حداقل سطح مورد نیاز به منظور یک دوره مصوب در EMI (اینترنت اکسپلورر را به یک دوره اعتبار تحمل دقت با کمک مشاور دانش آموز انتخاب شده) B1 است. این را می توان پس از عبور ACP 012 در برنامه دو زبانه انجام می شود.

کالج زبان انگلیسی من (ENG 101)، کالج انگلیسی II (ENG 102) و: دانش آموزان پس از مسیر آماده سازی به پایان رسانده اند و آماده برای EMI هستند، آنها از طریق سه کلاس های زبان انگلیسی در سطح کالج گسترش توسعه مهارت های نوشتن، تحقیق و ارائه علمی خود را کالج انگلیسی III (ENG 103).

قرار دادن و معافیت

دانش آموزانی که مایل به ورود به برنامه های بین المللی و یا دو زبانه در مقطع کارشناسی که اثبات تسلط به زبان انگلیسی خود را ندارند و کسانی که مهارت می کند مورد نیاز برای ورود به برنامه مربوطه را برآورده نمی ملزم به شرکت در آزمون تعیین سطح LEP. آزمون تعیین سطح متشکل از 3 بخش است:

 • هدف آنلاین، ارزیابی برای رفع (گوش دادن، خواندن و زبان استفاده کنید)
 • رسالهای قرار دادن مبتنی بر کاغذ (نوشتن)
 • مصاحبه (صحبت کردن)

با توجه به نتایج آزمون قرار دادن، دانش آموزان در مسیر LEP قرار داده و یا در حال (با شروع در ENG 101 یا 102 ENG) آماده برای مطالعات علمی خود را در زبان انگلیسی تلقی می شود. یک بار یک دانشجوی شده است در یک سطح قرار می گیرد، S / او باید عبور که پس از آن و هر سطح تا S / او تسلط به زبان انگلیسی مورد نیاز برای ورود به مقطع کارشناسی انتخاب او می رسد. تنها استثنا این است با به سطح قبل از بنیاد - این دوره ارائه شده است برای حمایت از دانش آموزان که در حال آماده با سطح بنیاد کامل آغاز تلقی می شود نه، اما هیچ پاس / درجه شکست اعطا شده است.

ویژگی های برنامه درسی

همه البته LEP توسط مجرب و با تجربه EAP (انگلیسی برای اهداف علمی) معلمان تحویل داده است. ما به دنبال یک رویکرد ارتباطی فعال، و اعتقاد داشتند که زبان به بهترین وجه در زمینه که در آن آنها اعمال می شود به دست. مواد مورد استفاده در کلاس دقت انتخاب شده اند به ایجاد انگیزه در یادگیرندگان در حالی که همه ارائه آنها را با نمونه هایی از زبان و مهارت های آنها نیاز به موفقیت در زندگی علمی و حرفه ای خود را.

تمام دوره های LEP همچنین دانش آموزان با دولت از هنر آنلاین پلت فرم یادگیری است که به دانش آموزان یک محیط امن برای حمایت و تحکیم یادگیری در کلاس درس خود را فراهم می کند. نقش بازی می کند و ویدیو رکورد و مقایسه ابزار اجازه می دهد صدای دانش آموزان به تمرین تمام مهارت های زبانی و دریافت بازخورد به بخش خصوصی، که به نوبه خود ایجاد اعتماد به نفس را امتحان کنید این مهارت ها در کلاس درس و در زندگی واقعی است. ابزار وب 2.0 ارتباطات (انجمن ها، وبلاگ ها، ویکی) نیز دانش آموزان با فرصت هایی را برای تمرین زبان انگلیسی فراتر از کلاس درس و توسعه مهارت های یادگیری قرن 21st هسته ای فراهم می کند.

به عنوان بخشی از مطالعات خود را بر روی LEP، دانش آموزان نیز در فعالیتهایی مانند خواندن گسترده، پروژه های مشترک، مذاکرات بی مطالعه، نوشتن اوراق بهادار، و کار با زبان معتبر. این ویژگی های برنامه درسی اضافی کمک به دانش آموزان ما را از طریق انواع سبک های یادگیری توسعه و ترویج مستقل، یادگیری زبان خود کارگردانی.

ارزیابی

ارزیابی است که توسط تمام معلمان LEP که دانش آموز آموزش انجام شده است. معلمان در آشنایی گسترده خود را با توانایی انگلیسی دانش آموز، سابقه حضور و غیاب دانش آموز و عملکرد دانش آموز قرعه کشی در در کلاس و خارج از کلاس تکالیف، آزمونها و تست به ارزیابی دوره خود را.

عبور: به منظور به تصویب هر سطح، دانش آموزان باید:

 • رسیدن به نمره کلی 60٪ در هر دوره در سطح.
 • 80٪ از تمام ساعت کلاس درس حضور داشتند.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
مارس 2019
جولای 2019
Duration
مدت زمان
3 - 4 
تمام وقت
Price
قیمت
14,500 USD
Locations
تایلند - Bangkok
تاریخ شروع : مارس 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع : جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
مارس 2019
تایلند - Bangkok
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
جولای 2019
تایلند - Bangkok
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات