بنگ مدیریت کسب و کار مهندسی

The University of Warwick, School of Engineering

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بنگ مدیریت کسب و کار مهندسی

The University of Warwick, School of Engineering

چه خواهم بدانید؟

این دوره، واقعیت های یک محیط کسب و کار مدرن را نشان می دهد، که ترکیبی از پایه ای قوی در اصول مهندسی با درک نگرانی صنعتی ضروری است که نوآوری باید سود کند. آموزش به تخصص دانشکده مهندسی می پردازد که بالاترین استانداردهای تخصص فنی را ارائه می دهد؛ WMG (گروه تولید وارویک)، که ارتباطات نوآورانه بین دانشگاهی و صنعت را ارائه می دهد؛ و مدرسه بازرگانی وارویک (WBS)، که به طور بین المللی برای موفقیت در مدیریت کسب و کار شناخته شده است.

برنامه درسی ما محتوای کسب و کار و فنی را یکپارچه می کند، مهارت های مهندسی خود را در کنار دانش کامل طیف های کسب و کار، به شما ارائه می کند تا مکان خود را در بازار جهانی به طور فزاینده رقابتی پیدا کنید. در سال اول شما، ماژولهای اصلی مشترک در همه مدارک مهندسی ما را مطالعه خواهید کرد. در سال دوم، شما می توانید شخصیت دوره خود را شروع کنید. شما تا سال دوم دوره دوره نهایی خود را تعیین نمی کنید، حصول اطمینان از اینکه شما می توانید انتخاب آگاهانه را انتخاب کنید. تفاوت عمده بین مدرک تحصیلی مهندسی کسب و کار (EBM) و تحصیلات مهندسی و کسب و کار (EBS)، نسبت مواد کسب و کار در سال سوم تحصیل، EBS داشتن بیشتر است.

چگونه خواهم آموخت؟

شما در سخنرانی ها، سمینارها، آموزش ها و جلسات آزمایشگاهی عملی شرکت خواهید کرد. برای کمک به گذار از مدرسه به دانشگاه، در اولین سال خود، هر هفته یک معلم شخصی خود را در یک گروه معمولا از پنج یا شش دانشجو برای حل مسائل علمی ناشی از سخنرانی ها خواهید دید. معلم شما برای کمک به شما در طول زندگی دانشگاهی شما است و به ویژه به شما کمک می کند تا به توسعه مداوم خود بازتاب بدهید. مهندسان همیشه در کار گروهی بین رشته ای مشغول به کار هستند و این قسمت از دوره های ما از سال اول تشکیل می شود.

چگونه می توانم ارزیابی کنم؟

ارزیابی از طریق امتحانات و دوره های آموزشی است. ارزیابی دوره های آموزشی می تواند شامل گزارش های آزمایشگاهی، پروژه ها، مقالات و سخنرانی های شفاهی باشد.

چه فرصت هایی برای تجربه کار و تحصیل در خارج وجود دارد؟

شما می توانید از طریق بازدید و کار پروژه در دوره خود تجربه کسب کنید. مدرسه دانش آموزان را تشویق می کند تا برخی از انواع تجربه صنعتی را انجام دهند. بسیاری از دانش آموزان در طول تابستان کارآموزی و تجربه کاری دیگر را انجام می دهند. بعضی از دانش آموزان می توانند یک ساله در صنعت یا در محیط تحقیقاتی قرار دهند.

شرایط ورود

سطح AAA، شامل سطح ریاضیات و فیزیک است. اگر سطح علمی شما شامل یک ارزیابی عملی جداگانه باشد، باید به عنوان یک پاس در علم عملی کنید.

سطوح در موضوعات کاربردی و اوراق بهادار مخلوط: نامزدها بر اساس یک فرد در نظر گرفته می شود. نمرات شبیه به آنهایی است که برای داوطلبان تحصیلی A و AS دریافت می کنند.

متقاضیان با مشخصات قوی اما بدون هیچ یک از سطح فیزیک یا سطح ریاضی ممکن است در نظر گرفته شود.

بین المللی مدرک لیسانس IB: 38 امتیاز شامل 6،6 در ریاضیات و فیزیک. حداقل یکی از این موارد باید در سطح بالاتری باشد.

BTECs: متقاضیانی که BTEC را ارائه می کنند توصیه می شود با تیم پذیرش دانشجویان مقطع کارشناسی تماس بگیرید.

اینها معمولا مطالعات عمومی و تفکر انتقادی را رد می کنند.

داده های متنی و پیشنهادات دیفرانسیل: وارویک ممکن است در شرایط مختلف به دانش آموزان ارائه دهد. این شامل دانش آموزانی است که در برنامه فرصت های شفاف شرکت می کنند و یا دو معیار داده های متنی را برآورده می کنند. پیشنهادات دیفرانسیل خواهد بود یک یا دو نمره زیر پیشنهاد استاندارد وارویک (حداقل BBB).

دوره های دسترسی: دسترسی به دیپلم HE (شناخته شده QAA) و در موضوعات مناسب در نظر گرفته شده، اگر با ریاضیات سطح A در کلاس A برای MEng یا درجه B برای BEng / BSc ارائه شده باشد. تمایز در شرایط دسترسی و BTEC مورد نیاز است.

برنامه بین المللی وورویک بین المللی (IFP): تمام دانش آموزانی که با موفقیت ووویک IFP را اجرا می کنند و از طریق UCAS درخواست وارویک می کنند، یک پیشنهاد مشروط تضمین شده برای یک برنامه کارشناسی مرتبط (فقط دوره های انتخابی) دریافت می کنند. برای جزئیات کامل پیشنهادات و شرایط استاندارد، از صفحه IFP بازدید کنید.

ما از دانشجویان با سایر مدارک تحصیلی بین المللی پذیرایی می کنیم.

اطلاعات بیشتر

گرفتن یک سال گلودن

درخواست برای ورود به تعطیلات استقبال شد.

مصاحبه

ما معمولا متقاضیان مصاحبه نمیکنیم. پیشنهادات بر اساس فرم UCAS شما ساخته می شود که شامل نمرات پیش بینی شده و واقعی، بیانیه شخصی و مرجع مدرسه می باشد. ما در حال بررسی راه های نوین برای گسترش نحوه ارزیابی کاندیداها هستیم، بنابراین توصیه می شود قبل از درخواست وب سایت ما، در صورت تغییر هر گونه تغییرات، وب سایت ما را بررسی کنید.

باز روز

دارندگان پیشنهاد مبتنی بر انگلستان به روزهای بازپرداخت سازمان ما دعوت شده اند. اگر شما نمیتوانید حضور پیدا کنید، اطلاعات از این رویدادها نیز به صورت آنلاین در دسترس خواهد بود. اطلاعات بیشتر در مورد روزهای عمومی دانشگاه ما و سایر فرصت ها برای بازدید از ما بیشتر بدانید.

چه مدول هایی می توانم مطالعه کنم؟

در ابتدا، همه دانش آموزان از یک برنامه مشابه با موضوعاتی هستند که ما معتقدیم برای همه مهندسان برای درک مهم است. در دوره دوم سال دوم، شما می توانید در مدیریت کسب و کار متخصص شوید یا به یکی از دوره های مهندسی دیگر (مانند Automotive، Biomedical Systems، Civil، Electronic، Electrical و Electronic، Mechanical، Manufacturing، Mechanical و یا Systems )

در سال اول، نه ماژول هسته ای وجود دارد که در حال حاضر:

 • دینامیک و ترمودینامیک
 • مدارهای الکتریکی و الکترونیکی
 • طراحی و مهندسی
 • ریاضیات مهندسی
 • مقدمه ای بر مدیریت کسب و کار مهندسی
 • مقدمه ای بر مهندسی: حرفه ای گری و تمرین
 • مواد مهندسی
 • استاتیک و سازه ها
 • مدل سازی سیستم، شبیه سازی و محاسبات

شما همچنین می توانید یک ماژول زبان مدرن زبان خارجی را بعنوان یک اختیاری انتخاب کنید.

در سال دوم، 6 ماژول اصلی وجود دارد که در حال حاضر:

 • دینامیک و مکانیک سیالات
 • طراحی سیستم الکترومکانیکی
 • ریاضیات فنی و محاسبات فنی
 • مهندسی صنایع
 • طراحی مهندسی ساخت
 • مدیریت عملیات فنی
 • و تعدادی از ماژول های اختیاری از جمله:
 • بررسی شکست
 • مقدمه ای در آموزش متوسطه (فیزیک)
 • یک زبان خارجی مدرن
 • فناوری خودرو موتور
 • شروع کسب و کار

در سال سوم، شما مدول کسب و کار "مدیریت زنجیره تامین" را مطالعه کنید و ماژول ها را از طیف وسیعی از زمینه های موضوعی مانند بازاریابی، استراتژی، کارآفرینی، منابع انسانی، مدیریت خدمات مشتری، روابط صنعتی، قانون و حسابداری و امور مالی.

شما همچنین یک پروژه فردی را تکمیل خواهید کرد و مطالعات ماژول های کیفیت کلی ماژول های اصلی و همچنین ماژول های مهندسی اختیاری را که در حال حاضر شامل موارد زیر است:

 • اتوماسیون و رباتیک
 • CAD / CAM و شبیه سازی
 • مدیریت ساخت و ساز و کارهای موقت
 • طراحی و مدیریت عملیات لاغر
 • طراحی برای ساخت
 • طراحی ایمنی خودرو
 • مهندسی عمر چرخه برای سیستم های تولید

مهندسی موضوعی است که به طور فعال در حال توسعه است و بنابراین ماژول های لیست شده نشان دهنده آنهایی هستند که در دسترس دانشجویان فعلی قرار دارند. همانطور که موضوع مهندسی و مدرسه ما به طور مداوم تکامل یافته است، گستره ماژول های در دسترس و محتوای ماژول های فردی ممکن است در سال های آینده تغییر کند. تقاضانامه به زودی به محض تایید تغییرات اطلاع داده خواهد شد. دانش آموزان کنونی قبل از تغییرات مورد تایید مشورت خواهند شد.

اطلاعات بیشتر در مورد ساختار درجه و اطلاعات ماژول را بدست آورید.

* ماژول های ذکر شده در بالا ممکن است تغییر کند

چه رشته ای می تواند مدرک وارویک در مهندسی را به ارمغان بیاورد؟

فارغ التحصیلان ما برای شرکت هایی مانند Jaguar Land Rover، Barclays Bank، موسسه نوآوری NHS، استون مارتین، Deutsche Bank کار می کنند.

نمونه هایی از نقش های کارفرمایان ما عبارتند از: تحلیلگر سیستم های کسب و کار، مهندس ارشد فارغ التحصیل، Aerodynamacist، مهندس سازه، معامله گر فناوری.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
3 - 4 
تمام وقت
Price
قیمت
- در سال، برای دانشجویان بین المللی
Locations
بریتانیا - Coventry, England
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
بریتانیا - Coventry, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
ویدئو ها

Engineering at the University of Warwick