توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این برنامه در امارات متحده عربی تدریس

بنگ (لیسانس) در مهندسی برق و الکترونیک صلاحیت شناخته شده بین المللی است که به شما مهارت های لازم برای توسعه یک حرفه ای در بسیاری از مناطق از مهندسی برق و الکترونیک مدرن را است.

شما خواهید هر دو ماهیت نظری و عملی مهندسی برق و الکترونیک مطالعه است. وجود خواهد داشت تاکید قابل توجهی در استفاده از لوازم الکترونیکی در قالب سیستم های جاسازی شده - سیستم های الکترونیکی است که می تواند در سایر محصولات که لزوما الکترونیکی، مانند اتومبیل ها، سیستم های تولید پزشکی و یا سایر تعبیه شده است. این دوره همچنین پوشش می دهد لبه برش و فن آوری های نوظهور. این خدمات عبارتند از شبکه های هوشمند است که نسل بعدی از خدمات برق در سراسر جهان به عنوان شبکه های الکتریکی مدرن هستند تشکیل می دهند، و همچنین شبکه های بدن - شبکه های بی سیم از دستگاه های محاسبات پوشیدنی است که کاربردهای بالقوه بسیاری از جمله نظارت بر سلامت ارزان و مستمر.

سطح نهایی این دوره ارائه می دهد ماژول های اختیاری که به شما اجازه برای به دست آوردن دانش تخصصی در زمینه های الکترونیک اعمال که در تقاضای قابل توجهی در صنعت می باشد. این خدمات عبارتند از زمینه هایی از قبیل پردازش دیجیتال سیگنال، طراحی مدار مجتمع، سیستم های قدرت، شبکه های هوشمند و انرژی های تجدید پذیر.

در مورد دوره

این منطقه از مهندسی است که به خوبی در دانشگاه بولتون با سابقه بیش از چهل سال در فرمت های مختلف است. کارکنان آموزشی را تخصص گسترده علمی و صنعتی به دوره، ترکیب عملی آنها، اعمال و تجربه پژوهشی گرا به برنامه آموزش.

البته به بسیاری از دوره های مشابه در آن است که محتوای مبتنی بر آزمایشگاه بسیار بالاتر است. عنوان یک فارغ التحصیل از این برنامه شما قادر خواهید بود تا نشان دهد که شما را از سود فوری و مستقیم به کارفرمایان بالقوه نسبت به دانش آموزان مبتنی بر لحاظ نظری از دوره های رقیب خواهد بود.

کار ویژگی های پروژه به طور قابل توجهی در هر سطح این دوره و در راه هماهنگ به شما منجر از اولین برخورد با طراحی الکتریکی و الکترونیکی برای انجام یک پروژه بزرگ فرد در سال آخر خود را توسعه یافته است. فعالیت پروژه را تمرکز برای استفاده از دانش و مهارت های گوناگون که در طول دوره خود را از مطالعه توسعه می شود.

بخش امکانات استاندارد صنعت، از جمله طیف گسترده ای از CAD و شبیه سازی طراحی نرم افزار.

ویژگی های خاص

  • البته با استفاده از یک طیف گسترده ای از ارزیابی از جمله پروژه مبتنی بر یادگیری، تکالیف، و امتحانات رسمی.
  • مواد آموزش ماژول در دسترس خواهد بود بر محیط زیست ما مجازی یادگیری (مودل) به شما این امکان را برای حمایت از چهره به چهره خود را یادگیری با مطالعه در یک زمان و مکان به شما با توجه ساخته شده است.
  • ما همچنین سرور برنامه کاربردی است که میزبان CAD، شبیه سازی و نرم افزار ابزار مورد استفاده در طول دوره اختصاص داده اند. بسیاری از این بسته های نرم افزاری در دسترس هستند آنلاین، دادن به شما به بیشترین انعطاف پذیری در شرایط آن و زمانی که شما می توانید تکالیف و پروژه های خود را تکمیل کنید.

چه به شما خواهد آموخت

شما را به نظریه ها و اصول مهندسی برق و الکترونیک و کاربرد آنها به پروژه های کاربردی یاد بگیرند. به طور خاص در طول سطح اول از این دوره به شما خواهد شد در اصول بنیادی اصول الکتریکی، آنالوگ و تجهیزات الکترونیکی دیجیتال و سیستم های کامپیوتری تعبیه شده و برنامه نویسی تدریس می شود.

در طول سطح دوم افراد مشابه آموزش داده می شود اما در یک سطح بالاتر و تاکید بیشتر بر روی طراحی و پیاده سازی سیستم های کوچک قرار داده شده. همچنین موضوعات جدید هستند از جمله ابزار دقیق و کنترل و پردازش سیگنال معرفی شده است. همچنین شما می خواهد اصول نظریه ارتباطات با توجه به اینکه مطالعه این پس زمینه ضروری به برنامه های کاربردی بی سیم است که در حال تبدیل شدن به مصرف کننده مدرن و صنعتی مهندسی صنایع الکتریکی و الکترونیکی به وفور.

در سطح نهایی شما یکی از چهار ماژول متخصص اختیاری مطالعه و انجام یک پروژه منحصر به فرد.

در طول این دوره شما را به اصول مدیریت و شرکت که مهارت های کلیدی برای مهندس فارغ التحصیل هستند یاد بگیرند.

آموزش از طریق سخنرانی ها، کار عملی و آموزش به دست آورد، پشتیبانی شده توسط دست در استفاده از کامپیوتر و تجهیزات فنی پیشرفته قابل توجه است. استفاده از ایده ها، اصول و تکنیک های با استفاده از تجربه و کار پروژه تاکید کرد، همراه با مربوطه مطالعههای موردی.

چه شما انجام خواهد داد

سطح 1 (سطح HE4)

ریاضیات مهندسی مقدماتی؛ اصول برق مقدماتی؛ مهندسی محیط زیست؛ الکترونیک دیجیتال مقدماتی؛ الکترونیک آنالوگ مقدماتی؛ سیستم های جاسازی شده مقدماتی.

سطح 2 (سطح HE5)

مهندسی مدلسازی و تجزیه و تحلیل. ابزار دقیق و کنترل؛ متوسط ​​الکترونیک دیجیتال و ارتباطات؛ متوسط ​​اصول برق و فعال کردن قدرت الکترونیک؛ متوسط ​​سیستم های جاسازی شده. پردازش سیگنال آنالوگ و ارتباطات.

سطح 3 (سطح HE6)

پروژه؛ مدیریت و شرکت در مهندسی؛ ماشین آلات برق و برق و قدرت دیسک های الکترونیکی؛ الکترومغناطیس مهندسی.

ماژول های اختیاری (یکی را انتخاب کنید): پردازش سیگنال های دیجیتال. طراحی مدار مجتمع، سیستم های قدرت و شبکه های هوشمند؛ انرژی های تجدید پذیر.

شرایط ورود

240 UCAS امتیاز از حداقل دو A2-سطح (یا معادل آن) از جمله ریاضیات، یا از اتمام موفقیت آمیز مهندسی پی سال.

شما همچنین باید پنج دیپلم در رتبه C یا بالاتر (یا معادل آن) از جمله انگلیسی، ریاضیات و علوم است.

اگر زبان انگلیسی زبان اول شما نیست شما نیز به طور معمول نیاز آیلتس 6.0 (یا معادل آن). اگر شما سطح زبان انگلیسی مورد نیاز را نداشته باشند، شما می توانید انگلیسی را با ما از IELTS 4.0 (یا معادل آن) را مطالعه کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre »

این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
Duration
تمام وقت
Price
9,000 GBP
خانه / اتحادیه اروپا هزینه؛ £ 11،250.00 - هزینه بین المللی
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ