توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این برنامه در امارات متحده عربی تدریس

بنگ (لیسانس) مهندسی عمران به شما مهارت های فن آوری، حرفه ای و شخصی برای یک حرفه ای در صنعت مهندسی عمران می دهد و یا به توسعه حرفه ای خود را پشتیبانی اگر شما در حال حاضر در زمینه کار می کند.

مهندسی عمران زندگی ها را تغییر - از ضروریات حمل و نقل مانند جاده ها، راه آهن و فرودگاه، از طریق پر زرق و برق فولاد و شیشه آسمان خراش ها و هتل ها، به صرفه جویی در زندگی سیستم های مدیریت آب مانند سدها، دفاع سیل و حتی فاضلاب. اگر شما می خواهید برای ایجاد برای آینده پس از آن دانشگاه بولتون ارائه می دهد بهترین آماده سازی برای یک شغل در این صنعت حیاتی، نوآورانه و معتبر است.

با مطالعه در این دوره شما را به درک نظری لازم و دانش عملی برای نقش توسعه و شما توانایی خود را برای اعمال اصول تجزیه و تحلیل و ارزیابی به مهندسی عمران و مشکلات مربوط به ساخت و ساز را بالا ببرد.

شما دسترسی به مواد مجهز، هیدرولیک، ژئوتکنیک و سازه آزمایشگاه ها، طیف گسترده ای از آخرین تجهیزات نقشه برداری و امکانات استودیو طراحی منحصر به فرد دانشگاه با آخرین نرم افزار CAD و سخت افزار است.

تیم کارکنان اختصاص داده شده ما شما را با سطح بالایی از حمایت در طول مطالعات خود را ارائه. همه کارکنان آموزش حرفه ای صنعت ساخت و ساز با تجربه گسترده و دانش از صنعت هستند و همه آنها در بدن حرفه ای این صنعت فعال هستند.

شما را از طریق ترکیبی از روش های یادگیری از جمله زمینه، آزمایشگاهی و پروژه کار، سخنرانی ها، سمینارها و آموزش یاد بگیرند. روش های ارزیابی شامل کلاس ها، از کار پروژه ها، سخنرانیها و امتحانات.

بخش بزرگی از مطالعات خود را در مورد اوضاع صنعت آینه. این شامل یک پروژه گروه میان رشته ای در سال آخر خود را که شبیه سازی روند پروژه ساخت و ساز از آغاز تا پایان و در آن شما انجام خواهد داد، نقش یک مهندس عمران مشغول به کار در یک تیم از دیگر متخصصان ساخت و ساز.

به عنوان بخش دارای ارتباط نزدیک با صنعت شما ممکن است این فرصت را به شرکت در بازدیدکننده داشته است سایت داشته باشد. حرفه ای ها از صنعت ساخت و ساز، از جمله دانش آموزان سابق، به طور منظم مذاکرات و سخنرانی در این دوره است.

چه به شما خواهد آموخت

شما یک درک کامل از مهارت های عملی در مهندسی عمران، از جمله تکنیک های ساخت و ساز، خواص مواد ساخت و ساز، سازه، ژئوتکنیک، هیدرولیک، نقشه برداری، بزرگراه و مهندسی حمل و نقل به دست آوردن.

شما دانش خود را از اصول نظری که نقش، از جمله ریاضیات کاربردی و روش های پژوهش زیر بنای ساخت و یادگیری مهارت های مرتبط با مربوطه در ارتباطات، فناوری و مدیریت.

چه شما انجام خواهد داد

سطح 1 (HE4)

فناوری ارتباطات؛ ساخت و ساز و مصالح فناوری 1؛ زمین و مطالعات آب 1؛ سایت نقشه برداری و سایت تمرین؛ ریاضیات و تحلیل سازه. ریاضیات و سازه.

سطح 2 (HE5)

مدیریت ساخت و ساز؛ زمین و مطالعات آب 2؛ بزرگراه طراحی و کنترل؛ روش تحقیق و تمرین حرفه ای؛ ریاضیات مهندسی و سازه؛ ساخت و ساز و مصالح فناوری 2.

سطح 3 (HE6)

تحلیل سازه های پیشرفته و طراحی؛ پایان نامه؛ مهندسی ژئوتکنیک و زمین بهبود؛ پروژه های میان رشته ای.

علاوه بر این، شما یک ماژول اختیاری مطالعه از روش پیشرفته نقشه برداری انتخاب شده. بتن و عملکرد؛ مدیریت ساخت و ساز؛ پروژه و مدیریت زیست محیطی؛ برنامه ریزی ساختاری؛ مطالعات حمل و نقل؛ و مهندسی آب و محیط زیست ( در صورت موجود بودن).

شرایط ورود

260 UCAS امتیاز از حداقل دو A2-سطح (یا معادل آن) از جمله ریاضیات (یا معادل آن) و یا از اتمام موفقیت آمیز مهندسی پی سال. مطالعات عمومی نمی نسبت به UCAS نقاط مورد نیاز محسوب می شود.

شما همچنین باید پنج دیپلم در رتبه C یا بالاتر (یا معادل آن) از جمله انگلیسی، ریاضیات و علوم است.

مدارک غیر از A-سطح قابل قبول است. به عنوان مثال، شرایط ملی BTEC در مهندسی عمران، ساخت و ساز و مهندسی در نظر گرفته خواهد که در آن واحد در ریاضی اضافی و یک موضوع تحلیلی مانند مکانیک سازه و یا علوم زیست محیطی گرفته شده است. برای کسب اطلاعات کامل لطفا به مشخصات ورود برای این دوره بر روی وب سایت UCAS را ببینید.

اگر زبان انگلیسی زبان اول شما نیست شما نیز به طور معمول نیاز آیلتس 6.0 (یا معادل آن).

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre »

این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
Duration
تمام وقت
Price
9,000 GBP
تمام وقت، 6،000.00 GBP پاره وقت - UK / اتحادیه اروپا؛ 11،250.00 GBP تمام وقت - بین المللی
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ