بنگ (لیسانس) مهندسی برق و الکترونیک

University of Greenwich

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بنگ (لیسانس) مهندسی برق و الکترونیک

University of Greenwich

سیستم های آنالوگ و کم قدرت همیشه برای سیستم های الکتریکی و الکترونیکی مورد نیاز خواهد بود، حتی اگر امروز بسیاری از دستگاه های که اکثر قابلیت به دستگاه های تعبیه شده است. این برنامه سهام در دو سال اول با به طور کلی بیشتر Beng لیسانس / مهندسی مهندسی برق و الکترونیک مدرک اما پس از آن در لوازم الکترونیکی پیشرفته از طریق دوره های تخصصی و یک پروژه منحصر به فرد عمده ای در مهندسی الکترونیک در سال آخر، تمرکز دارد. هدف از این برنامه به شما توسعه شما را قادر به می توانید راه حل های طراحی خلاق و نوآورانه برای مشکلات الکترونیکی و مهندسی تولید و توسعه شما را به مهندسی منشور وضعیت.

چه کسی این کار را برای دوره؟

برای کسانی که به دنبال یک کار به عنوان یک مهندس الکترونیک حرفه ای با تمرکز بر نوآوری، تجزیه و تحلیل و توسعه در طیف گسترده ای از فن آوری های مهندسی پیشرفته. مهندسین الکترونیک بر روی یک پروژه کار در طول زندگی خود از آغاز به کار تا اجرا - این کار برای شما است اگر شما می خواهید یک نقش در عمق در مهندسی.

ساختار مدولار

سال 1 شامل اصول برق، علوم مهندسی، مهندسی نرم افزار (برق)، طراحی بکمک کامپیوتر (برق)، ریاضیات مهندسی، اصول مکانیک، کامپیوتر و برنامه نویسی برای مهندسین، مواد و ساخت. سال 2 شامل مقدمه ای بر مهندسی برق، آنالوگ الکترونیک، کنترل و ابزار دقیق، سیستم های مدل سازی، سیستم های سخت افزاری و طراحی، مدیریت فنی و مهندسی 1. سال ساندویچ اختیاری (کار قرار دادن) نهایی سال شامل سیستم های سخت افزاری پیشرفته و طراحی، پیشرفته آنالوگ الکترونیکی، مدیریت مهندسی 2، گروه طراحی و مدیریت پروژه، پروژه های فردی.

مهارت و تجربه کسب کردم

دانشگاه دسترسی به کتاب، مجلات و تجهیزات کامپیوتری با نرم افزار به طور کلی از طریق کتابخانه در هر سه دانشگاه را فراهم می کند. دانش آموزان می توانند این مهم نیست که در برنامه خود از مطالعه واقع شده است دسترسی داشته باشید. از طریق پورتال خود را و محیط یادگیری مجازی (VLE)، دانش آموزان امکان دسترسی به جدول زمانی، مواد آموزشی، مجلات الکترونیکی، ایمیل، و همچنین پشتیبانی عمومی و مشاوره داشته باشد. این منابع، همراه با تخصص کارکنان آموزشی، ستون فقرات از مواد شما نیاز به تعامل با به عنوان یک دانش آموز در دانشکده مهندسی توسعه. این برنامه از مطالعه شما آغاز خواهد شما را از یک دانش آموز به یک حرفه ای حرکت می کند، با آرایه ای از مهارت ها، دانش و تخصص در حال توسعه راه حل. شما به عنوان یک یادگیرنده مستقل توسعه، با آرایه وسیعی از مهارت های قابل انتقال، با درک چگونگی استفاده از دانش و مهارت در وضعیت های جایگزین. دانش آموزان آموزش داده که چگونه به طراحی سیستم های الکترونیکی برای استفاده در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی در حالی که در حال توسعه مهارت های لازم و ویژگی های به کار مهندسان به عنوان حرفه ای است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2019
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
3 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
- UK / اتحادیه اروپا؛ 11،200 £ برای دانشجویان بین المللی
Locations
بریتانیا - London, England
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
بریتانیا - Rochester, England
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2019
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
سپتامبر 2019
بریتانیا - Rochester, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات