توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تقویت شغلی

اگر شما در مهندسی برق HND دارید و به دنبال گسترش مهارت های فنی و کاربردی خود هستید، این دوره ی یک ساله برای شما مناسب است. طراحی و توسعه سیستم های مهندسی برای زمینه های مختلف در بازار سریع بازار امروز.

شما در محیط مهندسی، یکپارچه و چند رشته ای از برق، الکترونیک، کامپیوتر، ارتباطات راه دور، مکانیک و طراحی کامپیوتری را مطالعه خواهید کرد. انتظار می رود مهارت های مهم صنعتی مانند کار تیمی و رهبری را به دست آورید و یاد بگیرید که به طور موثر ارتباط برقرار کنید و ایده ها را با متخصصین متخصص و مخاطبان گسترده تر آشنا کنید.

ما فرصتی برای همه دانشجویان کارشناسی ارشد / اتحادیه اروپا برای ارائه دوره کار، کارآموزی یا تجربه کاری در هنگام مطالعه یک دوره تمام وقت از سپتامبر 2019 ارائه می دهیم.

چرا آموزش برق و ارتباطات در LSBU را مطالعه کنید؟

 • شماره 1 لندن مدرن uni برای چشم انداز فارغ التحصیلان در برق و الکترونیک (راهنمای کامل دانشگاه 2019).
 • امکانات اختصاصی: از اتاق پروژه های الکترونیکی ما و آزمایشگاه های تخصصی استفاده کنید.
 • خلاصه های زنده و کار پروژه های سازمانی چشم انداز شما را به اشتغال و مشاوره، و یا کسب و کار خود را در حال اجرا است.
 • کارکنان ما کارشناسان هستند، با یک معامله بزرگ برای به اشتراک گذاشتن.

اطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالت

حالت

ماژول ها

ما ماشین های الکتریکی متخصص و ویژگی های درایو آنها، الکترونیک قدرت و مبدل های انرژی، شبکه های انتقال و توزیع برق، نورپردازی (به عنوان کاربردی در طراحی ساختمان ها) و مهارت های مهندسی حرفه ای را پوشش می دهیم.

در پروژه طراحی طراحی شما، اصول نظری را برای حل مشکلات مهندسی دنیای واقعی تطبیق خواهید داد. این تجربه تحویل نوآوری باعث جذابیت کارفرمایان می شود. نوآوری در قلب یک مهندس است که روز به روز کار می کند. مهندسان به دنبال راه های عملی برای ساختن چیزها بهتر، کارآمد، ارزان تر، ایمن تر، قوی تر، انعطاف پذیر تر، سریع تر، یکپارچه و موثرتر هستند.

هر تصمیم مهندس حرفه ای طول می کشد، ملاحظات اجتماعی، زیست محیطی، اخلاقی، اقتصادی و تجاری گسترده تر است - ما در مورد این نیز به شما آموزش خواهیم داد. شما می توانید از یک چیز مطمئن باشید - که شما در توانایی خود برای گرفتن مرحله بعدی شغلی خود مطمئن خواهید شد.

 • نوآوری ها و سازمانی
 • مبدل های برق برق و درایو
 • روشنایی
 • سیستم های قدرت
 • پروژه سال نهایی BEng

قابلیت کارکرد

صنعت انرژی بریتانیا ارزش اقتصادی خالص را به بیش از 15 میلیارد پوند در سال اضافه می کند که تنها با فروش برق به حدود 100 میلیون پوند در روز می رسد. بازیکنان کلیدی در این صنعت از اپراتورهای شبکه بزرگ ملی به شرکت های تولید کننده و توزیع منطقه ای هستند. چالش های استفاده از انرژی های تجدید پذیر برای کاهش مشکلات تغییر آب و هوا به این معنی است که هیچ وقت هیجان انگیز نبوده است که در صنعت برق و مرتبط با آن دخالت داشته باشیم.

چشم انداز فرصت های شغلی در بخش مهندسی در حال رشد بسیار عالی است. مهندسین برق فارغ التحصیل از حقوق بالا برخوردار هستند و اغلب در پروژه های پیشرفته مشغول به کار هستند. شما می توانید برای بازیکنان صنعت، اعم از اپراتورهای شبکۀ بزرگ ملی به شرکت های تولیدی و توزیع منطقه ای، کار کنید.

نگاهی به برخی از حرفه های بالقوه، از جمله مهندس برق، در چشم انداز.

خدمات کارفرما

ما سال تحصیلی کارشناسی کارشناسی ارشد برای سال دوم در رشته - The Times University of the Times and Sunday Times Good 2018، 2019.

در LSBU، ما می خواهیم شما را برای موفقیت حرفه ای آماده کنیم. در طول تحصیلاتتان - و برای دو سال پس از فارغ التحصیلی - به خدمات مشروط خدمات ما که شامل موارد زیر است دسترسی خواهید داشت:

 • هیئت مدیره آنلاین که در آن شما می توانید طیف گسترده ای از محل های در حال اجرا: پاره وقت، تمام وقت یا داوطلبانه. شما همچنین می توانید به مشاوران شغل ما مراجعه کنید، که همیشه در دسترس هستند تا به شما در قدم بعدی در جستجوی خود کمک کنند.
 • باشگاه های حرفه ای ما ارائه کارگاه های گروهی در مورد CV ها، تکنیک های مصاحبه و پیدا کردن تجربه کار، و همچنین ارائه برنامه های منظم از کارفرمایان در سرتاسر بخش های مختلف.

تیم کارآفرینی دانشجویی نیز می تواند به شما در ایجاد کسب و کار خود و ایجاد مهارت های کارآفرینی ارزشمند کمک کند.

لینک های حرفه ای

ارتباط نزدیک ما با صنعت اطمینان حاصل می کند که دوره ما با نیازهای آنها به روز می شود - و این بدان معنی است که فارغ التحصیلان ما تقاضا دارند.

عضویت در IET (به صورت رایگان)

هنگامی که شما بدون هزینه اضافی ثبت نام می کنید، عضویت دانشجویی در IET را دریافت خواهید کرد. مزایا شامل دسترسی به منابع IET، فرصت های شغلی و پشتیبانی و یک منطقه اختصاصی دانش آموز و شاگردی است که در آن شما منابع تحصیلی، اخبار، راهنمایی و موارد دیگر را خواهید یافت. به علاوه، شما بخشی از یک شبکه بزرگ حرفه ای خواهید بود، بنابراین می توانید شروع به رشد مخاطبین خود کنید.

موسسه مهندسی و فناوری (IET) جامعه حرفه ای جامعه مهندسی و فن آوری است که دارای بیش از 150،000 عضو در 127 کشور است.

امکانات

دانش آموزان ما در محیطی هستند که بسیار متناسب با فن آوری های پیشرو هستند. آنها دانش و آموزش مورد نیاز برای پاسخگویی به نیازهای آینده برای محصولات و خدمات را به دست می آورند. شما یاد خواهید گرفت که از جدیدترین فن آوری های ارتباطات کامپیوتری در آزمایشگاه ملی ما استفاده کنید. آزمایشگاه با استفاده از ابزار ملی، شامل ایستگاه های کاری مجازی با استفاده از نرم افزارهای Multisim، Ultiboard و Labview می باشد.

آموزش دادن و یادگیری

سخنرانان شما در زمینه های خود منجر به تمرین می شوند، بنابراین همه چیز ما مربوط به صنعت است. شما از طریق سخنرانی ها، سمینارها، آموزش ها و کارهای عملی یاد خواهید گرفت. با در نظر گرفتن هر دو پروژه گروهی و فردی، کار خود را از طریق ترکیبی از دوره های کارشناسی و امتحانات، با کار پروژه و کار آزمایشگاهی به جای جایزه نهایی خود، ارزیابی می کنیم.

ما یک رویکرد شخصی داریم شما در طول دوره ی یک معلم شخصی اختصاص خواهید یافت که می توانید با مسائل مربوط به درس و مسائل شخصی صحبت کنید، در یک برنامه ی توسعه شخصی کار کنید و اهداف خود را تنظیم کنید.

ما همچنین مهارت های زندگی ارتباطات موثر، حل مسئله، برنامه ریزی پروژه و کار تیمی را که شما را از هم جدا می کنند، به شما آموزش می دهد و بهترین شانس برای گرفتن کار شما را پس از فارغ التحصیلی به شما می دهد.

آموزش شخصی

به عنوان یک دانش آموز مهندسی، در طول سه هفته اول شما در LSBU یک معلم نامیده می شود. نقش معلم شما، تماس اولیه شما برای حمایت آموزشی و حرفه ای است.

معلم شما از شما حمایت می کند تا بهترین وقت خود را در LSBU به دست بیاورد، مشاوره و نشانه های دیگر منابع پشتیبانی در دانشگاه را ارائه می دهد.

آنها باید اولین فردی در دانشگاه باشند که شما با آن صحبت می کنید اگر مشکلی دارید که بر کار شما تأثیر می گذارد. این می تواند علمی، مالی، بهداشتی و یا نوع دیگری از مشکل باشد.

شما حداقل دو بار در یک ترم به ملاقات های خود با معلم شخصی خود می روید. برخی از جلسات یک به یک خواهد بود و دیگران در گروه های کوچک قرار خواهند گرفت. شما می توانید با پشتیبانی خود از طریق ایمیل یا به صورت شخصی با معلم خود تماس بگیرید.

شرایط ورود

ورودی 2019 تأیید خواهد شد

همه ماژول ها در دانشگاه تغییر می کنند و ممکن است از ماژول هایی که در طول تحصیل شما ارائه می شود متفاوت باشد.

نحوه درخواست

دانش آموزان بین المللی

متقاضیان بین المللی (غیر منزل / اتحادیه اروپا) باید از طریق ما بین المللی نحوه درخواست راهنمایی را دنبال کنند.

دستورالعمل برای متقاضیان خانه / اتحادیه اروپا

حالت

برای دوره های تمام وقت، لطفا درخواست های خود را از طریق پذیرش دانشگاه ها و کالج ها (UCAS) با استفاده از کد L75 ارسال کنید. UCAS سازمان مسئول مدیریت برنامه های کاربردی در دوره های آموزش عالی در انگلستان است.

برای دوره های پاره وقت می توانید مستقیما به دانشگاه اعتراض کنید.

برای جزئیات بیشتر در مورد چگونگی اعمال (تمام وقت و پاره وقت) به ما نحوه درخواست صفحه مراجعه کنید.

محل اقامت

هنگامی که ما یک پیشنهاد ارائه می دهیم، می توانید برای اقامت درخواست بدهید. شما می توانید از LSBU اجاره کنید و به طور مستقیم با دانشگاه، نه ارائه دهندگان شخص ثالث قرارداد دارید. این بدان معنی است که ما می توانیم گزینه های متناسب با تمام بودجه ها را با موافقت نامه های اجاره ای مستغلات و اجاره های تمام عیار که شامل بیمه برای وسایل شخصی شما، دسترسی به اینترنت در هر اتاق خواب و امکانات خشکشویی در محل باشد، تضمین کنیم.

یا اگر می خواهید خصوصی را اجاره کنید، می توانیم یک لیست از صاحبخانه را ارائه دهیم - فقط از خدمات اقامت ما بخواهید.

دارایی، مالیه، سرمایه گذاری

شما لازم نیست برای یک محل تأیید در یک دوره صبر کنید تا درخواست مالیات دانشجویی را شروع کنید. خواندن نحوه پرداخت هزینه های خود را به عنوان یک دانشجوی کارشناسی

آماده شدن برای شروع

رویدادهای درخواست کننده

پس از دریافت پیشنهاد خود، ما به شما ایمیل هایی درباره رویدادهایی که ما می گذاریم برای شما ارسال می کنیم تا به شما برای آماده شدن برای دوره شما کمک کنیم.

هفته خوش آمدید

قبل از اینکه دوره خود را شروع کنید، ما به شما اطلاعاتی را در مورد آنچه شما باید قبل از اینکه وارد می شوید و در طی چند روز اول در محوطه دانشگاه خود بپرسید، به شما ارسال می کنیم. شما می توانید در مورد روند در صفحات هفته خوش آمدید بخوانید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 132 برنامه دیگر ارائه شده توسط London South Bank University »

آخرین به روز رسانی February 22, 2019
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 23, 2019
Duration
تمام وقت
Price
9,250 GBP
تمام وقت 1 سال تحصیل دانشجویان اتحادیه اروپا / خانه: £ 9،250. تمام وقت دانشجویان 1 ساله دانشجویان خارجی: 13،780 پوند
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 23, 2019
End Date
ژوئن 5, 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 23, 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
ژوئن 5, 2020