به بالا به BEng در مهندسی برق

London South Bank University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به بالا به BEng در مهندسی برق

London South Bank University

تقویت شغلی

اگر شما در مهندسی برق HND دارید و به دنبال گسترش مهارت های فنی و کاربردی خود هستید، این دوره ی یک ساله برای شما مناسب است. طراحی و توسعه سیستم های مهندسی برای زمینه های مختلف در بازار سریع بازار امروز.

شما در محیط مهندسی، یکپارچه و چند رشته ای از برق، الکترونیک، کامپیوتر، ارتباطات راه دور، مکانیک و طراحی کامپیوتری را مطالعه خواهید کرد. انتظار می رود مهارت های مهم صنعتی مانند کار تیمی و رهبری را به دست آورید و یاد بگیرید که به طور موثر ارتباط برقرار کنید و ایده ها را با متخصصین متخصص و مخاطبان گسترده تر آشنا کنید.


چرا آموزش برق و ارتباطات در LSBU را مطالعه کنید؟

 • شماره 1: Uni مدرن مدرن لندن برای مهندسی برق و الکترونیک، جدول لیگ یکشنبه یک بار لیگ 2017.

 • امکانات اختصاصی: از اتاق پروژه های الکترونیکی ما و آزمایشگاه های تخصصی استفاده کنید.

 • خلاصه های زنده و کار پروژه های سازمانی چشم انداز شما را به اشتغال و مشاوره، و یا کسب و کار خود را در حال اجرا است.

 • کارکنان ما کارشناسان هستند، با یک معامله بزرگ برای به اشتراک گذاشتن.


اطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالت

حالت


ماژول ها

ما ماشین های الکتریکی متخصص و ویژگی های درایو آنها، الکترونیک قدرت و مبدل های انرژی، شبکه های انتقال و توزیع برق، نورپردازی (به عنوان کاربردی در طراحی ساختمان ها) و مهارت های مهندسی حرفه ای را پوشش می دهیم.

در پروژه طراحی طراحی شما، اصول نظری را برای حل مشکلات مهندسی دنیای واقعی تطبیق خواهید داد. این تجربه تحویل نوآوری باعث جذابیت کارفرمایان می شود. نوآوری در قلب یک مهندس است که روز به روز کار می کند. مهندسان به دنبال راه های عملی برای ساختن چیزها بهتر، کارآمد، ارزان تر، ایمن تر، قوی تر، انعطاف پذیر تر، سریع تر، یکپارچه و موثرتر هستند.

هر تصمیم مهندس حرفه ای طول می کشد، ملاحظات اجتماعی، زیست محیطی، اخلاقی، اقتصادی و تجاری گسترده تر است - ما در مورد این نیز به شما آموزش خواهیم داد. شما می توانید از یک چیز مطمئن باشید - که شما در توانایی خود برای گرفتن مرحله بعدی شغلی خود مطمئن خواهید شد.

 • نوآوری ها و سازمانی
 • مبدل های برق برق و درایو
 • روشنایی
 • سیستم های قدرت
 • پروژه سال نهایی BEng


قابلیت کارکرد

صنعت انرژی بریتانیا ارزش اقتصادی خالص را به بیش از 15 میلیارد پوند در سال اضافه می کند که تنها با فروش برق به حدود 100 میلیون پوند در روز می رسد. بازیکنان کلیدی در این صنعت از اپراتورهای شبکه بزرگ ملی به شرکت های تولید کننده و توزیع منطقه ای هستند. چالش های استفاده از انرژی های تجدید پذیر برای کاهش مشکلات تغییر آب و هوا به این معنی است که هیچ وقت هیجان انگیز نبوده است که در صنعت برق و مرتبط با آن دخالت داشته باشیم.

چشم انداز فرصت های شغلی در بخش مهندسی در حال رشد بسیار عالی است. مهندسین برق فارغ التحصیل از حقوق بالا برخوردار هستند و اغلب در پروژه های پیشرفته مشغول به کار هستند. شما می توانید برای بازیکنان صنعت، اعم از اپراتورهای شبکۀ بزرگ ملی به شرکت های تولیدی و توزیع منطقه ای، کار کنید.

نگاهی به برخی از حرفه های بالقوه، از جمله مهندس برق، در چشم انداز.


سرویس کارآفرینی

ما سال تحصیلی برای تحصیلات تکمیلی دانشگاه - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018 هستیم.

در LSBU، ما می خواهیم شما را برای موفقیت حرفه ای آماده کنیم. در طول تحصیلاتتان - و برای دو سال پس از فارغ التحصیلی - به خدمات مشروط خدمات ما که شامل موارد زیر است دسترسی خواهید داشت:

 • هیئت مدیره آنلاین که در آن شما می توانید طیف گسترده ای از محل های در حال اجرا: پاره وقت، تمام وقت یا داوطلبانه. شما همچنین می توانید به مشاوران شغل ما مراجعه کنید، که همیشه در دسترس هستند تا به شما در قدم بعدی در جستجوی خود کمک کنند.
 • باشگاه های حرفه ای ما ارائه کارگاه های گروهی در مورد CV ها، تکنیک های مصاحبه و پیدا کردن تجربه کار، و همچنین ارائه برنامه های منظم از کارفرمایان در سرتاسر بخش های مختلف.

تیم کارآفرینی دانشجویی نیز می تواند به شما در ایجاد کسب و کار خود و ایجاد مهارت های کارآفرینی ارزشمند کمک کند.


امکانات

دانش آموزان ما در محیطی هستند که بسیار متناسب با فن آوری های پیشرو هستند. آنها دانش و آموزش مورد نیاز برای پاسخگویی به نیازهای آینده برای محصولات و خدمات را به دست می آورند. شما یاد خواهید گرفت که از جدیدترین فن آوری های ارتباطات کامپیوتری در آزمایشگاه ملی ما استفاده کنید. آزمایشگاه با استفاده از ابزار National Instruments دارای ایستگاه های کاری مجازی با استفاده از نرم افزارهای Multisim، Ultiboard و Labview می باشد.


آموزش دادن و یادگیری

سخنرانان شما در زمینه های خود منجر به تمرین می شوند، بنابراین همه چیز ما مربوط به صنعت است. شما از طریق سخنرانی ها، سمینارها، آموزش ها و کارهای عملی یاد خواهید گرفت. با در نظر گرفتن هر دو پروژه گروهی و فردی، کار خود را از طریق ترکیبی از دوره های کارشناسی و امتحانات، با کار پروژه و کار آزمایشگاهی به جای جایزه نهایی خود، ارزیابی می کنیم.

ما یک رویکرد شخصی داریم شما در طول دوره ی یک معلم شخصی اختصاص خواهید یافت که می توانید با مسائل مربوط به درس و مسائل شخصی صحبت کنید، در یک برنامه ی توسعه شخصی کار کنید و اهداف خود را تنظیم کنید.

ما همچنین مهارت های زندگی ارتباطات موثر، حل مسئله، برنامه ریزی پروژه و کار تیمی را که شما را از هم جدا می کنند، به شما آموزش می دهد و بهترین شانس برای گرفتن کار شما را پس از فارغ التحصیلی به شما می دهد.


آموزش شخصی

به عنوان یک دانشجوی مهندسی، در طول سه هفته اول شما در LSBU یک معلم نامیده می شود. نقش معلم شما، تماس اولیه شما برای حمایت آموزشی و حرفه ای است.

معلم شما از شما حمایت می کند تا بهترین وقت خود را در LSBU به دست بیاورد، مشاوره و نشانه های دیگر منابع پشتیبانی در دانشگاه را ارائه می دهد.

آنها باید اولین فردی در دانشگاه باشند که شما با آن صحبت می کنید اگر مشکلی دارید که بر کار شما تأثیر می گذارد. این می تواند علمی، مالی، بهداشتی و یا نوع دیگری از مشکل باشد.

شما حداقل دو بار در ترم به ملاقات های خود با معلم شخصی خود مراجعه می کنید. برخی از جلسات یک به یک خواهد بود و دیگران در گروه های کوچک قرار خواهند گرفت. شما می توانید با پشتیبانی خود از طریق ایمیل یا به صورت شخصی با معلم خود تماس بگیرید.


شرایط ورود

ورودی 2018 برای تأیید

همه ماژول ها در دانشگاه تغییر می کنند و ممکن است از ماژول هایی که در طول تحصیل شما ارائه می شود متفاوت باشد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی June 11, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
9,250 GBP
هزینه تمام وقت UK / EU: £ 9250؛ هزینه بین المللی: 13125 پوند
Locations
بریتانیا - London, England
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات