به بالا به BEng در مهندسی مکانیک و طراحی

London South Bank University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به بالا به BEng در مهندسی مکانیک و طراحی

London South Bank University

تقویت شغلی

اگر شما دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک هستید و میخواهید مهارت های فنی و کاربردی خود را گسترش دهید، این دوره یک ساله برای شما پیشرفته است. طراحی و توسعه سیستم های مهندسی برای زمینه های مختلف در بازار سریع بازار امروز با تمرکز بر تولید. انتظار می رود مهارت های مهم صنعت را در کار گروهی و رهبری به دست بیاورید و یاد بگیرید که به طور موثر ارتباط برقرار کنید و ایده ها را با متخصصین متخصص و مخاطبان گسترده تر مبادله کنید.


چرا مطالعه مهندسی مکانیک و طراحی در LSBU؟

 • شماره 1 لندن مدرن مدرن دانشگاه مهندسی مکانیک (جدول لیگ گاردین 2018).

 • از امکانات برجسته ما مانند آزمایشگاه مهندسی مجازی و چاپ سه بعدی استفاده کنید.

 • خلاصه های زنده و کار پروژه های سازمانی چشم انداز شما را به اشتغال و مشاوره، و یا کسب و کار خود را در حال اجرا است.

 • کارکنان ما کارشناسان هستند، با یک معامله بزرگ برای به اشتراک گذاشتن.


اطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالت

حالت


ماژول ها

ما به شما کمک می کنیم که مهارت های خود را برای حل مشکلات پیچیده و چالش برانگیزانید، دانش ای که شما را قادر می سازد که در مهندسی مکانیک تفاوت های مثبتی داشته باشید. با مهارت های عملی از جمله تولید و اندازه گیری اولیه، دانش فنی برای راه اندازی پروژه ها و مدیریت آنها و توانایی رویکرد به مشکلات طراحی در یک روش خلاقانه، شما قادر به پیگیری حرفه ای در مهندسی مکانیک هستید، به شما این امکان را می دهد تا پیشرفت کنید باید وضعیت حرفه ای مهندس مجرب را انتخاب کنید

هر تصمیم مهندس حرفه ای طول می کشد، ملاحظات اجتماعی، زیست محیطی، اخلاقی، اقتصادی و تجاری گسترده تر است - ما در مورد این نیز به شما آموزش خواهیم داد. شما می توانید از یک چیز مطمئن باشید - که شما در توانایی خود برای گرفتن مرحله بعدی شغلی خود مطمئن خواهید شد.

 • نوآوری و سازمانی
 • تجزیه و تحلیل طراحی
 • سیستم های تولیدی
 • حرارتی و توربو ماشین آلات
 • پروژه BEng انفرادی


قابلیت کارکرد

مهندسان مکانیک تقریبا در هر بخش که می توانید فکر کنید - انرژی، حمل و نقل، هواپیمایی، رباتیک، داروسازی و صنایع موتور و یا دریایی کار می کنند. به عنوان یک مهندس، می توانید یک حل مشکل، یک متخصص فنی، یک مدیر ... نوع پروژه هایی که در آن کار می کنید، جالب و متنوع هستند و همیشه چیزی جدید برای ایجاد انگیزه و الهام بخشیدن به شما وجود خواهد داشت.

با تکمیل این دوره BEng (Hons) تا پایان دوره با موفقیت شما درب را برای یک دوره بالاتری از تحصیلات تکمیلی باز کنید و با آن گزینه ای برای تبدیل شدن به یک مهندس مجتمع شده و یا مجوز.

فارغ التحصیلان ما با شرکت هایی در سطح جهانی از جمله Rolls-Royce، KBR و EDF در تحقیقات و توسعه، طراحی، ساخت، آزمایش و نصب و راه اندازی کار می کنند.


خدمات مشاغل LSBU

LSBU متعهد به حمایت از شما در زمینه توانمندسازی استخدام شماست و پس از فارغ التحصیلی، می توانید کار خود را انجام دهید. مدرک تحصیلی شما قطعا کمک خواهد کرد، اما در یک بازار رقابتی، شما نیز باید در زمینه مشاغل خود و جستجوی شغلی خود کار کنید. خدمات کارفرما ما را در توسعه مهارت های خود، پیدا کردن شغل، تکنیک های مصاحبه، تجربه کاری یا کارآموزی پشتیبانی می کند و به شما کمک می کند تا شما را در انجام کارهایی که می خواهید در انتهای دوره خود، انجام دهید. LSBU خدمات جامع مشروطی را ارائه می دهد که شامل تعدادی از ابتکارات برای تکمیل مطالعات شما، از جمله:

 • تعامل مستقیم با کارفرمایانی که برای مصاحبه و صحبت با دانش آموزان می آیند
 • شغل و ادارات استخدام در محوطه دانشگاه برای کمک به جستجوی شغلی شما
 • مربیگری و طرح های سایه کار.


آموزش دادن و یادگیری

سخنرانان شما در زمینه های خود منجر به تمرین می شوند، بنابراین همه چیز ما مربوط به صنعت است. شما از طریق سخنرانی ها، سمینارها، آموزش ها و کارهای عملی یاد خواهید گرفت. با در نظر گرفتن هر دو پروژه گروهی و فردی، کار خود را از طریق ترکیبی از دوره های کارشناسی و امتحانات، با کار پروژه و کار آزمایشگاهی به جای جایزه نهایی خود، ارزیابی می کنیم.

ما همچنین مهارت های زندگی ارتباطات موثر، حل مسئله، برنامه ریزی پروژه و کار تیمی را که شما را از هم جدا می کنند، به شما آموزش می دهد و بهترین شانس برای گرفتن کار شما را پس از فارغ التحصیلی به شما می دهد.

مقدار یادگیری مبتنی بر پروژه که شما در سطح مهندسی انجام می دهید، از دانشگاه تا دانشگاه متفاوت است. در LSBU ما پروژه های طراحی طراحی را در سرتاسر دوره های آموزشی ارائه می کنیم، نه تمرکز آنها در سال گذشته. این به این معنی است که شما در ابتدای کار حرفه ای دانشگاه خود با اصول تئوری برای حل مشکلات مهندسی در دنیای واقعی سازگاری خواهید داشت.

تجربه شما در ارائه نوآوری شما را برای کارفرمایان جذاب خواهد ساخت. نوآوری در قلب یک مهندس است که روز به روز کار می کند. مهندسان به دنبال راه های عملی برای ساختن چیزها بهتر، کارآمد، ارزان تر، ایمن تر، قوی تر، انعطاف پذیر تر، سریع تر، یکپارچه و موثرتر هستند. دوره های مهندسی ما به شما در مورد چگونگی توسعه این مهارت ها و ویژگی های حیاتی کمک خواهد کرد.


آموزش شخصی

به عنوان یک دانشجوی مهندسی، در طول سه هفته اول شما در LSBU یک معلم نامیده می شود. نقش معلم شما، تماس اولیه شما برای حمایت آموزشی و حرفه ای است.

معلم شما از شما حمایت می کند تا بهترین وقت خود را در LSBU به دست بیاورد، مشاوره و نشانه های دیگر منابع پشتیبانی در دانشگاه را ارائه می دهد.

آنها باید اولین فردی در دانشگاه باشند که شما با آن صحبت می کنید اگر مشکلی دارید که بر کار شما تأثیر می گذارد. این می تواند علمی، مالی، بهداشتی و یا نوع دیگری از مشکل باشد.

شما حداقل دو بار در ترم به ملاقات های خود با معلم شخصی خود مراجعه می کنید. برخی از جلسات یک به یک خواهد بود و دیگران در گروه های کوچک قرار خواهند گرفت. شما می توانید با پشتیبانی خود از طریق ایمیل یا به صورت شخصی با معلم خود تماس بگیرید.


شرایط ورود

 • دیپلم ملی عالی با حداقل 60 اعتبار در Merit در ماژول دوم سال، یا
 • یکی دیگر از معیارهای عالی تحصیلی در یک منطقه مربوطه

مدیر دوره اطمینان حاصل خواهد کرد که تمام متقاضیان از موارد پیشنهادی مورد نیاز بر اساس یک پرونده متقاضی ملاقات کرده و از آن غافل شوند، در صورتی که قبل از بازرسی از برنامه آموزشی L5 یا معادل آن انجام نشده باشد.

 • ما از متقاضیانی با مدارک تحصیلی از سراسر جهان استقبال می کنیم. مدارک تحصیلی انگلیسی برای دانش آموزان بین المللی: نمره IELTS 6.0، TOFEL-550 (مبتنی بر چاپ)، TOFEL-80 (مبتنی بر اینترنت)، کمبریج مهارت یا درجه پیشرفته C.

همه ماژول ها در دانشگاه تغییر می کنند و ممکن است از ماژول هایی که در طول تحصیل شما ارائه می شود متفاوت باشد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی June 11, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
9,250 GBP
سال 1 هزینه تمام وقت UK / EU هزینه: 9250 پوند؛ هزینه بین المللی: 13125 پوند.
Locations
بریتانیا - London, England
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات