تقویت شغلی

اگر شما دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک هستید و میخواهید مهارت های فنی و کاربردی خود را گسترش دهید، این دوره یک ساله برای شما پیشرفته است. طراحی و توسعه سیستم های مهندسی برای زمینه های مختلف در بازار سریع بازار امروز با تمرکز بر تولید. انتظار می رود مهارت های مهم صنعت را در کار گروهی و رهبری به دست بیاورید و یاد بگیرید که به طور موثر ارتباط برقرار کنید و ایده ها را با متخصصین متخصص و مخاطبان گسترده تر مبادله کنید.

ما فرصتی برای همه دانشجویان کارشناسی ارشد / اتحادیه اروپا برای ارائه دوره کار، کارآموزی یا تجربه کاری در هنگام مطالعه یک دوره تمام وقت از سپتامبر 2019 ارائه می دهیم.

چرا مطالعه مهندسی مکانیک و طراحی در LSBU؟

 • شماره 1: دانشگاه مدرن مدرن لندن برای مهندسی مکانیک (جدول لیگ گاردین 2018).
 • از امکانات برجسته ما مانند آزمایشگاه مهندسی مجازی و چاپ سه بعدی استفاده کنید.
 • خلاصه های زنده و کار پروژه های سازمانی چشم انداز شما را به اشتغال و مشاوره، و یا کسب و کار خود را در حال اجرا است.
 • کارکنان ما کارشناسان هستند، با یک معامله بزرگ برای به اشتراک گذاشتن.
 • شماره 1 لندن مدرن uni برای چشم انداز فارغ التحصیل در مهندسی مکانیک (راهنمای کامل دانشگاه 2019).
 • شماره 1 در میان رقبای لندن برای رضایت کلی و فرصت های یادگیری در مهندسی مکانیک، تولید و ساخت (بررسی ملی دانشجویان 2018).

اطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالت

حالت

ماژول ها

ما به شما کمک می کنیم تا مهارت های خود را برای حل مسائل پیچیده و چالش برانگیز، دانش بسیار که شما را قادر به ایجاد یک تفاوت مثبت در مهندسی مکانیک می کند. با مهارت های عملی از جمله تولید و اندازه گیری اساسی، دانش فنی برای راه اندازی پروژه ها و مدیریت آنها و توانایی روبرو شدن با مشکلات طراحی در یک راه خلاق.

هر تصمیم مهندس حرفه ای طول می کشد، ملاحظات اجتماعی، زیست محیطی، اخلاقی، اقتصادی و تجاری گسترده تر است - ما در مورد این نیز به شما آموزش خواهیم داد. شما می توانید از یک چیز مطمئن باشید - که شما در توانایی خود برای گرفتن مرحله بعدی شغلی خود مطمئن خواهید شد.

 • نوآوری و سازمانی
 • پروژه های مهندسی نمونه کارها
 • سیستم های تولیدی
 • حرارتی و توربو ماشین آلات
 • پروژه BEng انفرادی

قابلیت کارکرد

مهندسان مکانیک تقریبا در هر بخش که می توانید فکر کنید - انرژی، حمل و نقل، هواپیمایی، رباتیک، داروسازی و صنایع موتور و یا دریایی کار می کنند. به عنوان یک مهندس، می توانید یک حل مشکل، یک متخصص فنی، یک مدیر ... نوع پروژه هایی که در آن کار می کنید، جالب و متنوع هستند و همیشه چیزی جدید برای ایجاد انگیزه و الهام بخشیدن به شما وجود خواهد داشت.

با تکمیل این دوره BEng (Hons) تا پایان دوره با موفقیت شما درب را برای یک دوره بالاتری از تحصیلات تکمیلی باز کنید و با آن گزینه ای برای تبدیل شدن به یک مهندس مجتمع شده و یا مجوز.

نگاهی به برخی از حرفه های بالقوه، از جمله مهندس مکانیک، در چشم انداز.

فارغ التحصیلان ما در زمینه تحقیق و توسعه، طراحی، ساخت، آزمایش و نصب، با شرکت های رده جهانی Rolls-Royce، KBR و EDF کار می کنند.

خدمات مشاغل LSBU

LSBU متعهد به حمایت از شما در زمینه توانمندسازی استخدام شماست و پس از فارغ التحصیلی، می توانید کار خود را انجام دهید. مدرک تحصیلی شما قطعا کمک خواهد کرد، اما در یک بازار رقابتی، شما نیز باید در زمینه مشاغل خود و جستجوی شغلی خود کار کنید. خدمات کارفرما ما را در توسعه مهارت های خود، پیدا کردن شغل، تکنیک های مصاحبه، تجربه کاری یا کارآموزی پشتیبانی می کند و به شما کمک می کند تا شما را در انجام کارهایی که می خواهید در انتهای دوره خود، انجام دهید. LSBU خدمات جامع مشروطی را ارائه می دهد که شامل تعدادی از ابتکارات برای تکمیل مطالعات شما، از جمله:

 • تعامل مستقیم با کارفرمایانی که برای مصاحبه و صحبت با دانش آموزان می آیند
 • شغل و ادارات استخدام در محوطه دانشگاه برای کمک به جستجوی شغلی شما
 • مربیگری و طرح های سایه کار.

لینک های حرفه ای

ما بیش از 100 سال است که مهندسان حرفه ای را آموزش می دهیم و در آن زمان بسیاری از مخاطبین صنعت را ساخته ایم. ما یک هیئت مشاوره از صنعت داریم تا اطمینان حاصل کنیم که محتوای دوره به روز شده است و نیازهای کارفرمایان را برآورده می کند. این به این معنی است که فارغ التحصیلان ما تقاضا دارند!

شما می توانید فرصت هایی برای کار بر روی طرح های زنده و پروژه های سازمانی با شرکای تجاری انتظار داشته باشید و سخنرانی های مهمانان را از شرکت های مشهور مشهور مانند Rolls Royce بخوانید.

امکانات

آزمایشگاه مهندسی مجازی

آزمایشگاه مهندسی مجازی ما دانش آموزان مهندسی را قادر می سازد تا طرح های خود را در این زمینه به نمایش بگذارند و آنها را در سه بعدی مشاهده کنند و آزمایش کنند و در زمان واقعی آن ها بهبود یابند.

آموزش دادن و یادگیری

سخنرانان شما در زمینه های خود منجر به تمرین می شوند، بنابراین همه چیز ما مربوط به صنعت است. شما از طریق سخنرانی ها، سمینارها، آموزش ها و کارهای عملی یاد خواهید گرفت. با در نظر گرفتن هر دو پروژه گروهی و فردی، کار خود را از طریق ترکیبی از دوره های کارشناسی و امتحانات، با کار پروژه و کار آزمایشگاهی به جای جایزه نهایی خود، ارزیابی می کنیم.

ما همچنین مهارت های زندگی ارتباطات موثر، حل مسئله، برنامه ریزی پروژه و کار تیمی را که شما را از هم جدا می کنند، به شما آموزش می دهد و بهترین شانس برای گرفتن کار شما را پس از فارغ التحصیلی به شما می دهد.

مقدار یادگیری مبتنی بر پروژه که شما در سطح مهندسی انجام می دهید، از دانشگاه تا دانشگاه متفاوت است. در LSBU ما پروژه های طراحی طراحی را در سرتاسر دوره آموزشی ارائه می دهیم تا همه آنها را در سال های گذشته تمرکز کنیم. این به این معنی است که شما در ابتدای کار حرفه ای خود دانشگاهی، اصول نظری را برای حل مشکلات مهندسی دنیای واقعی تطبیق دهید.

تجربه شما در ارائه نوآوری شما را برای کارفرمایان جذاب خواهد ساخت. نوآوری در قلب یک مهندس است که روز به روز کار می کند. مهندسان به دنبال راه های عملی برای ساختن چیزها بهتر، کارآمد، ارزان تر، ایمن تر، قوی تر، انعطاف پذیر تر، سریع تر، یکپارچه و موثرتر هستند. دوره های مهندسی ما به شما در مورد چگونگی توسعه این مهارت ها و ویژگی های حیاتی کمک خواهد کرد.

آموزش شخصی

به عنوان یک دانش آموز مهندسی، در طول سه هفته اول شما در LSBU یک معلم نامیده می شود. نقش معلم شما، تماس اولیه شما برای حمایت آموزشی و حرفه ای است.

معلم شما از شما حمایت می کند تا بهترین وقت خود را در LSBU به دست بیاورد، مشاوره و نشانه های دیگر منابع پشتیبانی در دانشگاه را ارائه می دهد.

آنها باید اولین فردی در دانشگاه باشند که شما با آن صحبت می کنید اگر مشکلی دارید که بر کار شما تأثیر می گذارد. این می تواند علمی، مالی، بهداشتی و یا نوع دیگری از مشکل باشد.

شما حداقل دو بار در یک ترم به ملاقات های خود با معلم شخصی خود می روید. برخی از جلسات یک به یک خواهد بود و دیگران در گروه های کوچک قرار خواهند گرفت. شما می توانید با پشتیبانی خود از طریق ایمیل یا به صورت شخصی با معلم خود تماس بگیرید.

شرایط ورود

 • دیپلم ملی عالی با حداقل 60 اعتبار در Merit در ماژول دوم سال، یا
 • یکی دیگر از معیارهای عالی تحصیلی در یک منطقه مربوطه

مدیر دوره اطمینان حاصل خواهد کرد که تمام متقاضیان از موارد پیشنهادی مورد نیاز بر اساس یک پرونده متقاضی ملاقات کرده و از آن غافل شوند، در صورتی که قبل از بازرسی از برنامه آموزشی L5 یا معادل آن انجام نشده باشد.

 • ما از متقاضیانی با مدارک تحصیلی از سراسر جهان استقبال می کنیم. مدارک تحصیلی انگلیسی برای دانش آموزان بین المللی: نمره IELTS 6.0، TOFEL-550 (مبتنی بر چاپ)، TOFEL-80 (مبتنی بر اینترنت)، کمبریج مهارت یا درجه پیشرفته C.

نحوه درخواست

دانش آموزان بین المللی

متقاضیان بین المللی (غیر منزل / اتحادیه اروپا) باید از طریق ما بین المللی نحوه درخواست راهنمایی را دنبال کنند.

دستورالعمل برای متقاضیان خانه / اتحادیه اروپا

حالت

برای دوره های تمام وقت، لطفا درخواست های خود را از طریق پذیرش دانشگاه ها و کالج ها (UCAS) با استفاده از کد L75 ارسال کنید. UCAS سازمان مسئول مدیریت برنامه های کاربردی در دوره های آموزش عالی در انگلستان است.

برای دوره های پاره وقت می توانید مستقیما به دانشگاه اعتراض کنید.

برای جزئیات بیشتر در مورد چگونگی اعمال (تمام وقت و پاره وقت) به ما نحوه درخواست صفحه مراجعه کنید.

محل اقامت

هنگامی که ما یک پیشنهاد ارائه می دهیم، می توانید برای اقامت درخواست بدهید. شما می توانید از LSBU اجاره کنید و به طور مستقیم با دانشگاه، نه ارائه دهندگان شخص ثالث قرارداد دارید. این بدان معنی است که ما می توانیم گزینه های متناسب با تمام بودجه ها را با موافقت نامه های اجاره ای مستغلات و اجاره های تمام عیار که شامل بیمه برای وسایل شخصی شما، دسترسی به اینترنت در هر اتاق خواب و امکانات خشکشویی در محل باشد، تضمین کنیم.

یا اگر می خواهید خصوصی را اجاره کنید، می توانیم یک لیست از صاحبخانه را ارائه دهیم - فقط از خدمات اقامت ما بخواهید.

دارایی، مالیه، سرمایه گذاری

شما لازم نیست برای یک محل تأیید در یک دوره صبر کنید تا درخواست مالیات دانشجویی را شروع کنید. خواندن نحوه پرداخت هزینه های خود را به عنوان یک دانشجوی کارشناسی

آماده شدن برای شروع

رویدادهای درخواست کننده

پس از دریافت پیشنهاد خود، ما به شما ایمیل هایی درباره رویدادهایی که ما می گذاریم برای شما ارسال می کنیم تا به شما برای آماده شدن برای دوره شما کمک کنیم.

هفته خوش آمدید

قبل از اینکه دوره خود را شروع کنید، ما به شما اطلاعاتی را در مورد آنچه شما باید قبل از اینکه وارد می شوید و در طی چند روز اول در محوطه دانشگاه خود بپرسید، به شما ارسال می کنیم. شما می توانید در مورد روند در صفحات هفته خوش آمدید بخوانید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 40 برنامه دیگر ارائه شده توسط London South Bank University »

آخرین به روز رسانی February 22, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 23, 2019
Duration
تمام وقت
Price
9,250 GBP
تمام وقت 1 سال تحصیل دانشجویان اتحادیه اروپا / خانه: £ 9،250. تمام وقت دانشجویان 1 ساله دانشجویان خارجی: 13،780 پوند
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 23, 2019
End Date
ژوئن 5, 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 23, 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
ژوئن 5, 2020