تئاتر موزیکال

عمومی

شرح برنامه

چه 'ثانیه دوره موسیقی تئاتر در مورد؟

این برنامه برای آماده سازی دانش آموزان برای کار در تئاتر موزیکال معاصر و صنایع وابسته به آن طراحی شده است. دانش آموزان بسیاری از فرصت های ارائه شده، به اکتشاف، توسعه و اصلاح مهارت های لازم برای زندگی حرفه ای بالقوه در عملکرد، از جمله تلویزیون، فیلم، کار جلسه و کاباره.

دانش آموزان ارائه می شود مجموعه ای از فرصت های به صورت جداگانه بررسی مکانیک از هر یک از سه رشته کلیدی تئاتر موزیکال (آواز، بازیگری و رقص) و، به عنوان بخشی از یک فرایند خلاقیت در حال انجام، ترکیبات مربوطه می باشند.

همه کار خلاق توسط سیستم های عمل فیزیکی به عنوان زیربنای توسط استانیسلاوسکی گذاشته و توسعه یافته توسط Uta هاگن و در این مفهوم هدف این دوره برای تولید بازیگرانی که می تواند آواز خواندن و رقص. تنوع و چالش های هر سال به دانش آموزان اجازه برای کشف پتانسیل کامل از توانایی های خود در یک محیط خلاق و محرک.

دانش آموزان از طریق ترکیبی از کار عملی (80٪) و ارزیابی نوشته شده است (20٪) مورد بررسی قرار - البته نقطه اوج در یک مقاله طولانی 5000 کلمه است.

چه خواهد شد من قادر به انجام پس از من ام تکمیل این دوره است؟

این برنامه آموزش بازیگران برای تئاتر حرفه ای و صنایع متحد آن و همچنین فراهم می کند فرصت عالی برای دانش آموزان به پیشرفت به مطالعات کارشناسی ارشد.
آخرین به روز رسانی May 2015

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

We are one of the largest organisations of our kind in Europe. We have around 5,000 employees working across more than 20 locations providing learning and skills to over 80,000 learners and 3,000 empl ... اطلاعات بیشتر

We are one of the largest organisations of our kind in Europe. We have around 5,000 employees working across more than 20 locations providing learning and skills to over 80,000 learners and 3,000 employers across the UK. اطلاعات محدود