تجارت بین المللی (تمام وقت لیسانس)

عمومی

شرح برنامه

با BBA. در تجارت بین المللی ، شما مسئول یک شعبه خارجی از یک سازمان بین المللی ، با اخلاق کاری ، فرهنگ و زبان متفاوت هستید. شما یک کارآفرین هستید که می خواهید تجارت خود را در بازاری تنظیم کنید که طبق قوانین کاملاً متفاوتی نسبت به آنچه در گذشته عادت کرده اید اداره می شود. یا به شما مأمور شده است که محصولی جدید را به بازاری معرفی کنید که در آن چشم انداز رسانه ای ، رفتار مصرف کننده و رقبای شما در مقایسه با کشور خود کاملاً متفاوت باشد. آیا شما جزء افرادی هستید که مانند این چالش ها را برطرف می کنید؟ اگر چنین است ، با تکمیل برنامه تجارت بین المللی (IB) در دانشکده تجارت بین المللی آمستردام ، خود را آماده کنید تا آنها را عملی کنید. AMSIB شما را برای یک حرفه در نیروی کار جهانی موبایل آماده می کند. 32172_IBMS_4YR_Liggend_V2.jpg

برنامه

IB یک برنامه لیسانس تمام وقت چهار ساله است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود. از طریق برنامه درسی ابتکاری ما ، می توانید برنامه خود را با انتخاب گزینه های انتخابی ، تخصصی یا حداکثر دو زبان اضافی تنظیم کنید. ترکیبی از سخنرانی ها ، پروژه های دنیای تجارت واقعی ، کارآموزی و مبادله جهانی ، شما را برای شروع کار شخصی ، راه اندازی حرفه ای در یک شرکت چند ملیتی و پیشرفت در دنیای تجارت بین المللی آماده می کند. یکی از شش مسیر تخصصی مانند کارآفرینی یا زبان را انتخاب کنید

فرصت های شغلی

شما به عنوان یک فارغ التحصیل تجارت بین المللی (IB) فارغ التحصیل یک دارایی با ارزش برای کارفرمایان هستید زیرا یک درک نظری کاملی از مدیریت تجارت کسب کرده اید و قادر خواهید بود این تئوری ها را به صورت عملی و محصولات واقعی تبدیل کنید. در طول تحصیلات خود ، شما یک شبکه با ارزش را ایجاد کرده اید و قادر خواهید بود عملکرد بین المللی را در سطح مدیریت در بخش کسب و کار به مصرف کننده یا بخش تجاری از تجارت به انجام برسانید. تا زمانی که تحصیلات خود را به اتمام برسانید ، یک حرفه ای شغلی تحصیل کرده خواهید بود که قادر به ارائه راه حل های شغلی مسئولانه و پایدار برای چالش های آینده است. با حدود 1.5 سال تجربه بین المللی انباشته ، شما همچنین می توانید از دانش عملی که آموخته اید در یک محیط کاری چند فرهنگی استفاده کنید.

آینده کارت کسب و کار شما ممکن است شبیه به:

  • مدیر توسعه کسب و کار در Shell، بلژیک
  • مدیر تولید بین المللی در Cinemotion، بلغارستان
  • دستیار واردات و صادرات در فیلیپس، فرانسه
  • دستیار بازاریابی بین المللی در Deutsche Bank، USA
  • مدیر صادرات در بوش، دانمارک
  • مدیر بازاریابی بین المللی در مرسدس، دبی
  • پژوهشگر بازاریابی بین المللی در Deloitte، هلند
  • عامل بازاریابی بین المللی در سازمان ملل متحد، ایالات متحده آمریکا، و رواندا

IBMSIB

معیارهای پذیرش

به منظور پذیرش در برنامه IB، شما باید امتحانات استاندارد شده برای ورود دانشگاه به کشور خود را به اتمام برسانید. این شامل موارد زیر می شود: بین المللی دوره متوسطه، Abitur، سطح A در دو موضوع به علاوه GCSEs در 4 کلاس اضافی کلاس A * -C یا BTEC سطح 3. به عنوان برنامه به زبان انگلیسی انجام می شود، ما انتظار داریم دانش آموزان ما در مهارت نوشته شده و گفتاری انگلیسی.

روزهای باز AMSIB

بیا و در مورد برنامه خود را از علاقه و تجربه جو در Amsterdam University of Applied Sciences .

چه چیزی از یک روز باز AMSIB انتظار می رود؟

شما می توانید به طور کلی اطلاعات مربوط به برنامه هایی را که ارائه می دهیم به دست آورید. یک کلاس آزمایشی، کارگاه یا سخنرانی مینیاتوری یک برنامه را دنبال کنید. با یکی از مشاوران مطالعه ما در یکی از محوطه های تحصیلی صحبت کنید، یا به سوالات خود از دانش آموزان و استادان پاسخ دهید.

لطفا برای روز باز کردن ثبت نام کنید. شما می توانید با مراجعه به صفحه وب زیر این کار را انجام دهید:

http://www.amsterdamuas.com/education/open-days/open-days.html

سه هفته قبل از روز باز، شما یک لینک برای شما ارسال می کنیم که می توانید برنامه های تحصیلی را که می خواهید بازدید کنید انتخاب کنید.

روزهای باز برگزار خواهد شد:

شنبه 2 نوامبر 2019 ، ساعت 10.00 - 14.00

شنبه 14 دسامبر 2019 ، ساعت 10.00 - 14.00

شنبه 8 فوریه 2020 ، ساعت 10.00 - 14.00

سه شنبه 7 آوریل 2020 ، ساعت 18:00 - 21.00 - عصر باز

آخرین به روز رسانی اکتبر 2019

درباره این دانشگاه

این تضمین می کند که آموزش و پرورش ارائه شده توسط AUAS واقعا بین المللی است. اطلاعات بیشتر

اعتیار سنجی ها

EFMD Epas Accredited