EFMD Epas Accredited

با کارشناسی در تجارت بین الملل، شما مسئول یک شاخه خارجی از یک سازمان بین المللی هستید، با اخلاق کاری، فرهنگ و زبان مختلف. شما یک کارآفرین هستید تا کسب و کار خود را در بازار تنظیم کنید که توسط قوانین کاملا متفاوت از آنچه شما مورد استفاده قرار می گیرد اداره کنید. یا شما سفارش داده شده است تا یک محصول جدید را به یک بازار معرفی کنید که در آن چشم انداز رسانه ها، رفتار مصرف کننده و رقبای شما کاملا متفاوت از کشور شما است. آیا شما فردی هستید که چالش هایی مانند این را تحمل می کند؟ اگر چنین است، آماده شدن خود را با تکمیل برنامه تجارت بین المللی (IB) در دانشکده تجارت بین المللی آمستردام آماده کنید. AMSIB شما را برای حرفه ای در نیروی کار موبایل جهانی آماده می کند. 32172_IBMS_4YR_Liggend_V2.jpg

برنامه

IB یک دوره کارشناسی تمام وقت چهار ساله است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود. از طریق برنامه درسی نوآورانه ما، شما می توانید برنامه خود را با انتخاب گزینه های، تخصص و یا دو زبان دیگر را سفارشی کنید. ترکیبی از سخنرانی ها، پروژه های واقعی کسب و کار جهانی، کارآموزی و مبادله جهانی، شما را آماده کسب و کار خود، حرفه ای در یک شرکت چند ملیتی و رشد در دنیای کسب و کار بین المللی آماده می کند. انتخاب یکی از شش زمینه تخصصی کارآفرینی یا زبان

فرصت های شغلی

شما به عنوان یک فارغ التحصیل بین المللی (IB) شما دارایی ارزشمند برای کارفرمایان است زیرا شما فهم نظری جامع از مدیریت کسب و کار را به دست آورده اید و می توانید این نظریه ها را به عمل و محصولات واقعی تبدیل کنید. در طول تحصیلات شما قبلا یک شبکه ارزشمند ایجاد کرده اید و می توانید در سطح مدیریتی در بخش کسب و کار به مصرف کننده یا کسب و کار به کسب و کار انجام دهید. در زمانی که مطالعات شما را کامل می کنید، شما یک حرفه ای کسب و کار تحصیل کرده خواهید بود که قادر است راه حل های کسب و کار مسئولانه کسب و کار را برای چالش های آینده ارائه دهد. با حدود 1.5 سال تجربه انبوه بین المللی، شما نیز قادر به اعمال دانش عملی است که شما در محیط کار چند فرهنگی آموخته اید.

آینده کارت کسب و کار شما ممکن است شبیه به:

  • مدیر توسعه کسب و کار در Shell، بلژیک
  • مدیر تولید بین المللی در Cinemotion، بلغارستان
  • دستیار واردات و صادرات در فیلیپس، فرانسه
  • دستیار بازاریابی بین المللی در Deutsche Bank، USA
  • مدیر صادرات در بوش، دانمارک
  • مدیر بازاریابی بین المللی در مرسدس، دبی
  • پژوهشگر بازاریابی بین المللی در Deloitte، هلند
  • عامل بازاریابی بین المللی در سازمان ملل متحد، ایالات متحده آمریکا، و رواندا

IBMSIB

معیارهای پذیرش

به منظور پذیرش در برنامه IB، شما باید امتحانات استاندارد شده برای ورود دانشگاه به کشور خود را به اتمام برسانید. این شامل موارد زیر می شود: بین المللی دوره متوسطه، Abitur، سطح A در دو موضوع به علاوه GCSEs در 4 کلاس اضافی کلاس A * -C یا BTEC سطح 3. به عنوان برنامه به زبان انگلیسی انجام می شود، ما انتظار داریم دانش آموزان ما در مهارت نوشته شده و گفتاری انگلیسی.

روزهای باز AMSIB

بیا و در مورد برنامه خود را از علاقه و تجربه جو در Amsterdam University of Applied Sciences .

چه چیزی از یک روز باز AMSIB انتظار می رود؟

شما می توانید به طور کلی اطلاعات مربوط به برنامه هایی را که ارائه می دهیم به دست آورید. یک کلاس آزمایشی، کارگاه یا سخنرانی مینیاتوری یک برنامه را دنبال کنید. با یکی از مشاوران مطالعه ما در یکی از محوطه های تحصیلی صحبت کنید، یا به سوالات خود از دانش آموزان و استادان پاسخ دهید.

لطفا برای روز باز کردن ثبت نام کنید. شما می توانید با مراجعه به صفحه وب زیر این کار را انجام دهید:

http://www.amsterdamuas.com/education/open-days/open-days.html

سه هفته قبل از روز باز، شما یک لینک برای شما ارسال می کنیم که می توانید برنامه های تحصیلی را که می خواهید بازدید کنید انتخاب کنید.

روزهای باز برگزار خواهد شد:

شنبه 3 نوامبر 2018، 10.00 - 14.00 ساعت

شنبه 12 ژانویه 2019 ساعت 10 صبح - 14:00

شنبه 9 مارس 2019 ساعت 10 صبح - 14.00 ساعت

سه شنبه 16 آوریل 2019، 18.00 - 21.00 ساعت - عصر باز

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Amsterdam University of Applied Sciences »

آخرین به روز رسانی October 13, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
4 - 4 
تمام وقت
Price
2,006 EUR
7،973 یورو - دانشجویان غیر اتحادیه اروپا
Deadline
درخواست اطلاعات
The application deadline for the International Business programme
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
The application deadline for the International Business programme
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
The application deadline for the International Business programme
End Date

Why study International Business at AMSIB?