توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تحصیل در لیسانس بین المللی در هلند

دوره کارشناسی چهار ساله بین المللی تجارت (IB) به انگلیسی آموزش داده شده است. هر سال شامل دو ترم تحصیلی و چهار بلوک 10 هفته ای است. علاوه بر سخنرانی ها و کلاس ها، دانش آموزان با هم در گروه های کوچکی همکاری می کنند تا پاسخ هایی را به مشکلات چالش برانگیز و در عین حال عملی و مرتبط با کسب و کار پیدا کنند. کار گروهی شما را برای ارتباط و همکاری مؤثر در تجارت بین المللی آماده می کند. آموزش همچنین در شایستگی های خاصی که برای حرفه های آینده موفقیت آمیز است، از جمله ارائه و دریافت بازخورد، مهارت های ارائه ، مهارت های میان فرهنگی و زبان ها ، ارائه می شود . برنامه چهار ساله شامل 240 اعتبار اروپایی (ECTS) است که هر سال 60 ECTS به دست می آید. به منظور ادامه تحصیل، دانش آموزان ملزم هستند که سال اول را با حداقل 48 ECTS به پایان برسانند.

برنامه جدید IB در سپتامبر 2018 آغاز می شود و ادغام برنامه های قبلی است: مطالعات بین المللی تجارت و مدیریت و تجارت بین المللی و زبان ها. این یک ابتکار عمل دولت هلند است تا دانشجویان را انتخاب کند که انتخاب شفاف تر و ساده تر است.

سال اول و دوم

این یک مرحله کشف است که دانشجویان آن را در مورد موضوعات مختلف بین المللی معرفی و ارزیابی می کنند. علاوه بر این، سال های اول و دوم بر روی موضوعات مختلف حرفه ای در قالب «آزمایشگاه های زندگی» تمرکز خواهد کرد. این ماژول های کلیدی را به هم متصل می کنند و دانش آموزان با تجربه های ارزشمندی در برخورد با مسائل مربوط به کسب و کار و بررسی نقش های مختلف حرفه ای ارائه می دهند. این کار از طریق کار گروهی و تحقیق کاربردی انجام می شود. دانش، مهارت ها و ترجیحات موضوعی که در طول این زمان به دست آمد، در نهایت به دانش آموزان کمک می کند تا تصمیم بگیرند که چه کالج هایی باید تحصیل کنند.

تجارت بین الملل و زبان ها

قبل از سال تحصیلی خود در خارج از کشور، یک زبان جهانی دوم مانند اسپانیایی، آلمانی، فرانسوی یا ایتالیایی خواهید آموخت. بعدا در این مطالعه می توانید از طریق یادگیری دو زبان، علاوه بر زبان انگلیسی، درک خود را از زبان و فرهنگ افزایش دهید. این امر به شما در شروع کار شما کمک می کند تا مهارت های زبان مهم همه را در حرفه آینده خود به کار ببندید.

سال سوم

یکی از بزرگترین فرصت ها در IBS، سال دیگر در خارج از کشور است. در طول سال دوم شما یک ترم تحصیلی را در یک دانشگاه شریک IBS خواهید گذرید و یک ترم دیگر در حال انجام یک کار تجاری در یک شرکت خارجی هستید.

تحصیل در خارج از کشور ترم

در طول سال سوم، شما یک ترم کامل را در یکی از دانشگاه های شریک ما در سراسر جهان تحصیل می کنید. این یک فرصت منحصر به فرد برای گسترش دانش و تجربه های مختلف فرهنگ ها و توسعه مهارت های زبان خود است. دانشجویان بین المللی ممکن است کسب و کار کوچک اروپایی در IBS یا یک مدرسه دیگر از Hanze UAS را انتخاب کنند.

قرار دادن بین المللی

ترم دوم صرف کار در یک شرکت یا سازمان بین المللی گرا در خارج از کشور خود می شود، که در آن شما می توانید آنچه را که در طول تحصیل شما آموخته اید اعمال کنید. دانش آموزان به دست آوردن قرار دادن خود، با استفاده از اطلاعات موجود در IBS، مانند قرار دادن پیشنهادات به طور منظم، گزارش دانش آموز قبلی و تجارب مشترک از دانشجویان همکار. دانش آموزان ما در شرکت های بزرگ جهانی، مانند Lufthansa در سئول، مایکروسافت در دوبلین، SEAT در بارسلون، بوش در مکزیکو سیتی، Pricewaterhouse Coopers در لوکزامبورگ و فیلیپس در آمستردام، و همچنین پیوستن به SME های هیجان انگیز و راه اندازی، کامل هستند.

سال چهارم

شما چهارمین و آخرین سال تحصیل خود را با یک ترم شروع می کنید که در آن شما مدول هایی را برای تحصیل در رشته خود دارید. این به شما این امکان را می دهد که درک عمیق از تخصص مورد نظر خود را بدست آورید (جدول ساختار ترم در صفحه 2 را ببینید). در ترم آخر شما، شما یک پروژه فارغ التحصیلی را که در آن شما به عنوان مشاور یک شرکت خارجی در نظر گرفته شده است را کامل خواهید کرد. شما نیاز دارید که یک مشکل مربوط به کسب و کار را بدست آورید، تعریف، تجزیه و تحلیل و تحقیق کنید، یک گزارش نهایی بنویسید و یافته های خود را در یک ارائه دهی / دفاع کنید.

چشم انداز شغلی

برنامه کارآموزی بین المللی کسب و کار شما را برای حرفه ای بین المللی موفق و پرطرفدار در طیف گسترده ای از جهت ها و موقعیت ها از جمله شما آماده می کند:

  • مدیر بازاریابی و فروش

  • اقتصاد و حسابداری

  • مشاور تجاری

  • توسعه تجاری

  • پروژه و مدیریت حساب

  • کارآفرین.

تحقیق LinkedIn منتشر شده در سال 2016 نشان می دهد که فارغ التحصیلان ما در سراسر جهان واقع شده اند و کارهای مختلفی را انجام می دهند و همچنین بسیاری از فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی بین المللی را دنبال می کنند.

پذیرش مورد نیاز

برای پذیرش در این برنامه، شما باید یک دیپلم ملی یا بین المللی متوسطه داشته باشید. مدارک تحصیلی شما باید معادل دیپلم دبیرستان هابوی هلند باشد. همانطور که برنامه به زبان انگلیسی تدریس می شود، ممکن است مجبور شوید مهارت زبان انگلیسی خود را با توجه به زمینه تحصیلی و ملیت خود ثابت کنید.

www.hanzegroningen.eu/ibs

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 12 برنامه دیگر ارائه شده توسط Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
2,060 EUR
اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا: 2006 € / غیر اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا: 7500 €
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date