توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تحصیل در لیسانس تکنولوژی سنسور در هلند

برنامه 240 تکنولوژی سنسور ECTS شامل چهار سال: یک سال مقدماتی و یک فاز اصلی سه ساله است. هر ساله از دو ترم تشکیل شده است. دانش آموزان از طریق کلاس های نظری و طیف گسترده ای از آزمایشگاه های عملی تدریس می شوند. کار گروه پروژه جزء ذاتی هر ترم است که گروه های کوچکی از دانش آموزان با هم کار می کنند. علاوه بر امتحانات کلاس، طراحی نمونه های کار، تظاهرات و سخنرانی ها برای انجام هر ترم بسیار مهم است. امکانات به نظر بی پایان می آیند طیف وسیعی از حدود 500 سنسور متفاوت وجود دارد که دانش آموزان می توانند برای اجرای پروژه خود از آن استفاده کنند. مربی عملی هر روز بعد از ظهر برای حمایت از ایده های خلاقانه ارائه می شود. همچنین، دانش آموزان مجاز به کار مستقل در آزمایشگاه زیست شناسی، شیمی و الکترونیک / ICT ما هستند. دانش آموزان مجاز به استفاده از چاپگرهای 3D، برش لیزری، دستگاه فرز و PCB و تجزیه و تحلیل DNA هستند.

تکنولوژی سنسور در همه جا است

برنامه فن آوری سنسور حرفه ای را با فهم عالی ICT و الکترونیک ایجاد می کند. همه فارغ التحصیلان تا زمان کامل برنامه، دانش فنی زیادی دارند، مهارت های فراگیر و تجربه کارآفرینی. این برنامه در اطراف استفاده از سنسورهای موجود متمرکز است. شهرهای هوشمند، تحرک هوشمند، صنعت هوشمند، تلفن های هوشمند، ساعتهای هوشمند ... در همه جا سنسورها و داده های آنها کمک می کنند. همچنین در مراقبت های بهداشتی، ورزشی، کشاورزی و بخش انرژی. حتی در مکان هایی که انتظار ندارید. در طی این برنامه، دانشجویان در تحقیقات کاربردی از طریق استفاده از سنسورها به منظور توسعه و بهبود وسایل، محصولات و خدمات موجود، به عنوان مثال در زمینه های مراقبت های بهداشتی، انرژی، اوقات فراغت و رباتیک شرکت می کنند.

سال اول

ترم اول سال اول به ترتیب بر سلامت و انرژی تمرکز می کنند. برنامه درسی شامل طیف گسترده ای از موضوعات مرتبط با فن آوری سنسور، الکترونیک، ریاضیات، برنامه نویسی کامپیوتر، زیست شناسی و شیمی و همچنین مهارت های گسترده انگلیسی و مهارت های حرفه ای است. دانش آموزان دانش مورد نیاز برای ورود به فاز اصلی این برنامه به دست آورید.

سال دوم

مرحله اصلی برنامه کارشناسی در سال دوم آغاز می شود. موضوعات بر اساس موضوعات در اطراف نظارت و کنترل، پردازش سیگنال و رباتیک استوار است. نمونه هایی از موضوعاتی که در سال جاری در اختیار شما قرار می دهند مدل سازی و شبیه سازی، رباتیک، برنامه نویسی شی گرا، ارتباط داده در شبکه های حسگر و نظریه کنترل است.

سال سوم

سال سوم دانش آموزان را با دانش عمیق تر در مورد سنسور فراهم می کند. ماهیت اجتماعی مرتبط هر ترم با حل مسائل مربوط به حسگر برای مشتریان خارجی بیشتر آشکار می شود. دانش آموزان همچنین قادرند برنامه را در طول سال سوم شخصی تر کنند. این سال در مورد موضوعات تحقیق و توسعه و اینترنت چیزها تمرکز دارد. در سال سوم شما همچنین یک شرکت دانش آموز را با دانشجویان دیگر برنامه های کارشناسی آغاز خواهید کرد.

سال چهارم

در سال آخر برنامه کارشناسی دانشجویان می توانند در یکی از زمینه های زیر تخصص داشته باشند: تحقیق و توسعه یا کارآفرینی. محدوده تمرکز تحقیق و توسعه، مهارت های عملی مورد نیاز برای مهندسی سیستم و شغل های یکپارچه سازی را تقویت می کند، زمانی که توسط یک شرکت با منافع حسی حساس کار می کند. زمینه تمرکز کارآفرینی، مهارت های کارآفرینی مورد نیاز برای شروع کسب و کار جدید در زمینه کاربرد سنسور را تقویت می کند. در طول ترم اول دانش آموزان تکمیل جزئی مربوط به تخصص خود. این در ترم دوم توسط یک پروژه فارغ التحصیلی در یک شرکت یا سازمان ملی یا بین المللی دنبال می شود. پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه کارشناسی، فارغ التحصیالن دانشجویان دارای مدرک لیسانس علمی بین المللی هستند.

فرصت های شغلی

بسیاری از فارغ التحصیلان ما در مناطقی که تاکید بر ایجاد سیستم های جدید هستند، مشغول به کار هستند و به همین دلیل طراحان فنی خواهند شد. تعداد کمی از فارغ التحصیلان به مشاوران فنی تبدیل می شوند. نیز وجود داشته باشد فارغ التحصیلان که ممکن است رهبران پروژه و یا محققان دانشگاهی باشد. شما حتی ممکن است با استفاده از مهارت های کارآفرینی شما را توسعه داده اند به راه اندازی شرکت خود را.

Hanze UAS برنامه های کارشناسی ارشد

امکان دیگر این است که با یک برنامه کارشناسی ارشد، مانند مهندسی سیستم سنسور، ادامه دهید. برنامه کارشناسی ارشد بر روی یافتن اطلاعات و خدمات مرتبط با داده های بزرگ متمرکز می شود و از اثبات مفهوم به یک نمونه اولیه حرکت می کند.

پذیرش مورد نیاز

هر دو دانش آموز هلندی و بین المللی می توانند برای برنامه کارشناسی درخواست دهند. دانشجویان بین المللی باید مدارک تحصیلی مدارس متوسطه خود را که نیاز به معادل دیپلم HAVO هلندی دارند، به پایان برسانند. ریاضیات و فیزیک نیز برای ورود به هر دو برنامه لازم است. به عنوان تکنولوژی سنسور به زبان انگلیسی تدریس می شود، ممکن است مجبور شوید مهارت زبان انگلیسی خود را با توجه به زمینه تحصیلی و ملیت خود ثابت کنید.

www.hanzegroningen.eu/sensortechnology

برنامه آموزش در:
انگلیسی
هلندی

مشاهده 12 برنامه دیگر ارائه شده توسط Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
2,060 EUR
اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا: 2006 € / غیر اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا: 7500 €
Deadline
درخواست اطلاعات
درخواست اطلاعات
EU/EEA**:15 August / NON-EU/EEA*: 1 June
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
EU/EEA**:15 August / NON-EU/EEA*: 1 June
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
EU/EEA**:15 August / NON-EU/EEA*: 1 June
End Date