جاز

Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

جاز

Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands

یک لیسانس را در جاز در هلند مطالعه کنید

برنامه جاز ما "نیویورک به گونینگن می آید" در دو جهان منحصر به فرد است:

1 پانزده هنرمند برتر نیویورک به یک برنامه چرخشی به گرونینگن سفر می کنند. هر هفته سال یکی از آنها دوشنبه تا جمعه آموزش می دهد.

2 همه دانشجویان (کارشناسی و کارشناسی ارشد) با همۀ هنرمندان نیویورک، صرف نظر از ابزار دانشجویی، کار می کنند. دوره های آموزشی عبارتند از: نظریه، آموزش گوش، نوشتن، تنظیم و طیف وسیعی از کارگاه ها. علاوه بر این، آموزش مداوم هفتگی از دانشکده هلند در سطح جهانی وجود دارد. همه کلاس ها به زبان انگلیسی تدریس می شود.

ساختار برنامه

شما شروع به انجام عمومی از یک روز. تاکید بر گسترش تجربه مرحله شماست. شما همچنین خواهید آموخت که پیانو را بازی کنید تا تئوری موسیقی را بهتر درک کنید. شما در پروژه های استودیویی مشارکت خواهید کرد و شما دوره های آموزشی و ترتیب جاز را دنبال خواهید کرد. ابزار اصلی خود را و طبقات دانشکده نیویورک تمرکز در سراسر برنامه مطالعه شما می باشد.

علاوه بر درس های خصوصی شما، شما در گروه های مختلفی بازی خواهید کرد. ما همچنین هر ساله به نیویورک سفر می کنیم. موضوعات آموزنده و کارآفرینی موسیقی در سال های دوم و سوم ارائه می شود. در پایان سال چهارم به شما خواهد شد مطالعات خود را با یک کنسرت کامل، نمایش چشم انداز موسیقی که شما را توسعه داده اند.

ما از لحاظ ابزارها محدودیتی نداریم. اساسا هر وسیله قابل قبول است.

پذیرش مورد نیاز

انتظار می رود که متقاضیان برنامه های کنسرواتوار با مواد و مهارت های خاص آشنا شوند. بنابراین، تمام متقاضیان باید در امتحانات ورودی که هر ماه مه و ژوئن برگزار می شوند، انجام دهند. این امتحان شامل دو قسمت است: یک نظریه یا آزمون عرفی و یک آزمون. هر قسمت حدود 30 دقیقه طول می کشد و هر دو در همان روز اتفاق می افتند. نتایج به احتمال زیاد در همان روز ارائه می شود. در موارد خاص ممکن است به جای انجام دادن یک مکالمه به دی وی دی ارسال شود.

اسکایپ برای دانش آموزان غیر اروپایی است

شما همچنین می توانید یک داوطلب دی وی دی داشته باشید. آزادی دی وی دی شما توسط یک آزمایشی اسکایپ دنبال خواهد شد. محتوای آزمایشی اسکایپ بر اساس دی وی دی است. پذیرش شما بر اساس دو آزمایشی است.

چشم انداز شغلی

فارغ التحصیلان آموزش می بینند که به عنوان نوازندگان حرفه ای باشند و برای کارهای موسیقی مجهز باشند، در گروه های مختلف، در تمام سبک های جاز شرکت کنند. شما می دانید که چگونه خود و گروه خود را ارتقا دهید. شما قادر به ساخت و ترتیب موسیقی برای انواع گروه ها و ارکسترها خواهید بود. شما دیگران را در مدرسه موسیقی یا خصوصی خواهید آموخت. بیشتر فارغ التحصیلان شغل آزاد هستند، به دنبال، شغلی نمونه کارها 'است که ترکیب عملکرد با آموزش.

www.hanzegroningen.eu/pcc

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
2,060
اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا: 2006 € / غیر اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا: 7500 €
Locations
هلند - Groningen, Groningen
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
هلند - Groningen, Groningen
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات