University of Belgrano

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشجویان بین المللی در دانشگاه بلگرانو

در جهان معاصر ما را از اقتصاد جهانی، فرهنگ جهانی و علم و حتی ورزش جهانی، تحرک دانشجویان بین المللی به طور فزاینده ای به موفقیت در ارتباط است. دانشگاه بلگرانو یکی از پیشگامان در ترویج تحرک دانشجویان بین المللی در آرژانتین است.

دانشگاه بلگرانو دارای بیش از 170 موافقتنامه تحرک بین المللی با دانشگاه ها در اروپا، شمال امریکا، جنوبی، امریکا، آسیا و اقیانوسیه. این فراهم می کند آموزش و پرورش با کیفیت بالا در همتراز با موسسات دانشگاهی پیشرفته ترین و مهم در جهان است و هر ساله بیش از 2500 دانش آموزان دریافت می کند.

موافقتنامه های همکاری علمی، شامل یک برنامه جایزه دو درجه، اجازه می دهد دانش آموزان برای به دست آوردن مقطع کارشناسی و درجه کارشناسی ارشد از UB و دانشگاههای معتبر در آلمان، اسپانیا، فرانسه، ایتالیا و ایالات متحده است.

دانشگاه بلگرانو نقش برجسته ای در تحکیم و گسترش شبکه آمریکای لاتین همکاری دانشگاه بازی کرده است و قرار است به بازی نقش افزایش در آموزش عالی در استان در سال آمده است. برنامه های ما از لاتین مطالعات آمریکا، ارائه می دهد که طیف غنی از دوره های زبان انگلیسی و اسپانیایی آرژانتین و، به خصوص برای دانشجویان بین المللی طراحی شده است.

مکان ها

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: