توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Aros یک مؤسسه خصوصی (اصلاحی) مسیحی در آموزش عالی است که دانش آموزان را با فراخوانی آموزش می دهد و آنها را قادر می سازد تا با مهارت لازم در حرفه تحصیلی وارد شوند. مناظر آموزشی در آفریقای جنوبی با چالش های فراوان و کمبود شدید مربیان پویا است. بنابراین، Aros به هدف آموزش دانش آموزان برای ایجاد تفاوت در زمینه های آموزشی است.

دانشگاه Aros در Waverley، Pretoria واقع شده است. تقریبا 800 دانش آموز که کلاس های آخر هفته را دنبال می کنند، از زندگی دانشجویی منحصر به فرد لذت می برند که بر خلاف آنچه که در هر محوطه ی دیگری در آفریقای جنوبی تجربه کرده است، از آن لذت می برد. این جایی است که شما دوستان خود را، به دانستن همکاران و سخت کار کنید.

Aros توسط کمیته کیفیت آموزش عالی (HEQC) شورای آموزش عالی تایید شده است . این قانون اعتباربخشی قانونی است که همه برنامه ها و موسسات آموزش عالی در آفریقای جنوبی را مورد توجه قرار می دهد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • آفریکانس

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Aros, A Higher Education Institution

برنامه های درجه آموزشی عروس "در ارائه دانش آموزان با مبنای نظری قابل توجهی هدف، در حالی که ترکیب تجربه با ارزش عملی با تئوری. ... [+]

[آفریکانس: Baccalaureusgraad در Grondslagfase Onderwys] (گرم 0-3) دانش آموزان را قادر می سازد به درک اصول آموزش و پرورش (به طور خاص تا این مرحله) و به درخواست این اصول در عمل برنامه های درجه آموزشی عروس "در ارائه دانش آموزان با هدف. مبنای نظری قابل توجهی، در حالی که ترکیب تجربه با ارزش عملی با تئوری. تخصص های مختلف در برنامه درسی در سواد آموزی، حساب و زندگی مهارت های تمرکز می کنند. سطح فارغ التحصیلی برای احراز صلاحیت در سطح قره باغ 7 (510 اعتبار) است و فارغ التحصیلان را قادر می سازد به تدریس در مدارس خصوصی و دولتی (SAQA صلاحیت هیچ 86،167).... [-]

آفریقای جنوبی Pretoria
فوریه 2020
آفریکانس
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی