Aros, A Higher Education Institution

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Aros یک مؤسسه خصوصی (اصلاحی) مسیحی در آموزش عالی است که دانش آموزان را با فراخوانی آموزش می دهد و آنها را قادر می سازد تا با مهارت لازم در حرفه تحصیلی وارد شوند. مناظر آموزشی در آفریقای جنوبی با چالش های فراوان و کمبود شدید مربیان پویا است. بنابراین، Aros به هدف آموزش دانش آموزان برای ایجاد تفاوت در زمینه های آموزشی است.

دانشگاه Aros در Waverley، Pretoria واقع شده است. تقریبا 800 دانش آموز که کلاس های آخر هفته را دنبال می کنند، از زندگی دانشجویی منحصر به فرد لذت می برند که بر خلاف آنچه که در هر محوطه ی دیگری در آفریقای جنوبی تجربه کرده است، از آن لذت می برد. این جایی است که شما دوستان خود را، به دانستن همکاران و سخت کار کنید.

Aros توسط کمیته کیفیت آموزش عالی (HEQC) شورای آموزش عالی تایید شده است . این قانون اعتباربخشی قانونی است که همه برنامه ها و موسسات آموزش عالی در آفریقای جنوبی را مورد توجه قرار می دهد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • آفریکانس

بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

کارشناسی آموزش و پرورش

Campus تمام وقت پاره وقت February 2019 آفریقای جنوبی Pretoria

برنامه های درجه آموزشی عروس "در ارائه دانش آموزان با مبنای نظری قابل توجهی هدف، در حالی که ترکیب تجربه با ارزش عملی با تئوری. [+]

[آفریکانس: Baccalaureusgraad در Grondslagfase Onderwys] (گرم 0-3) دانش آموزان را قادر می سازد به درک اصول آموزش و پرورش (به طور خاص تا این مرحله) و به درخواست این اصول در عمل برنامه های درجه آموزشی عروس "در ارائه دانش آموزان با هدف. مبنای نظری قابل توجهی، در حالی که ترکیب تجربه با ارزش عملی با تئوری. تخصص های مختلف در برنامه درسی در سواد آموزی، حساب و زندگی مهارت های تمرکز می کنند. سطح فارغ التحصیلی برای احراز صلاحیت در سطح قره باغ 7 (510 اعتبار) است و فارغ التحصیلان را قادر می سازد به تدریس در مدارس خصوصی و دولتی (SAQA صلاحیت هیچ 86،167).... [-]