توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Open Learning Group (OLG) یکی از موسسات آموزش عالی خصوصی است که به طور کامل تأیید شده و یک آموزش موثر از راه دور که امکان انتخاب از آموزش و یادگیری برای مؤسسات آموزشی را فراهم می کند و افزایش بهره وری فارغ التحصیلان در آفریقای جنوبی است .

آکادمیک آموزشی بازپرداخت مدارک معتبر و تخصصی لجستیک و مدیریت زنجیره تامین را که از NQF Levels 2 به NQF Level 7 رسیده است. این مدارک متمرکز بر پیشرفت شغلی افراد تا سطح بعدی است.

علاوه بر هدف ما برای متعهد بودن به ارائه آموزش های کیفی و مدارک تحصیلی کار حرفه ای، آموزش بخش آموزش باز فراهم می کند پشتیبانی اداری و عملیاتی از دیگر موسسات آموزشی استثنایی که برخی از مدارک خود را در یک روش آموزشی از راه دور ارائه می کنند. این تضمین می کند که تعداد زیادی از دانش آموزان در جوامع شهری و روستایی در جنوب آفریقا قادر به دسترسی به برنامه های آموزشی با کیفیت از طریق تکنولوژی مؤثر و مناسب هستند. OLG در حال حاضر پشتیبانی اداری و عملیاتی را به موسسات آموزشی مختلف ارائه می دهد که برنامه هایی را در زمینه مدیریت، آموزش، امور مالی، بازرگانی، لجستیک و مدیریت زنجیره تامین ارائه می دهد.

اعتباربخشی

OLG ارائه دهنده ثبت شده با وزارت آموزش و پرورش و آموزش عالی است و به عنوان یک موسسه آموزش عالی خصوصی در - آموزش و تربیت بیشتر - TVET و آموزش عالی آموزش - HET ثبت نام شده است.

چرا OLG رهبر در آموزش و پرورش است

  • اعتبار: با سازمان صلاحیت های آفریقای جنوبی (SAQA) و وزارت آموزش و پرورش و آموزش عالی (DHET)
  • مقرون به صرفه: دسترسی به برنامه های پرداخت انعطاف پذیر
  • قابل دسترسی: ثبت نام در هر زمان و مطالعه در هر نقطه
  • پشتیبانی دانش آموز اختصاصی: با پورتال دانش آموز OLG4ME، آموزش دیجیتال و کلاس های مجازی
  • روشهای نوین آموزش و یادگیری: کمک به دانش آموزان برای پیشرفت
  • حالت تحویل مخلوط: آموزش راه دور همراه با پشتیبانی یادگیری در مراکز یادگیری
  • رهبران صنعت: با تجربه بیش از 20 سال در زمینه
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

BBA

Open Learning Group

BBA در درجه مدیریت لجستیک و زنجیره تامین به شما درک جامع از زنجیره تامین و مدیریت تدارکات را از چشم انداز آفریقای جنوبی و جهانی است. این برنامه از طریق یک روش ترکیبی از ت ... [+]

BBA در درجه مدیریت لجستیک و زنجیره تامین به شما درک جامع از زنجیره تامین و مدیریت تدارکات را از چشم انداز آفریقای جنوبی و جهانی است. این برنامه از طریق یک روش ترکیبی از تحویل ارائه شده است، کلاس های تماس محدود با مطالعات باز از راه دور را ارائه می دهد که انعطاف پذیری لازم برای فردی که تمام وقت کار می کند، فراهم می کند. دانش آموزان همچنین می توانند در یک مرکز یادگیری OLG برای پشتیبانی اضافی آموزش از راه دور درخواست کنند.... [-]

آفریقای جنوبی ژوهانسبورگ
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
3 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی