The Design School Southern Africa

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

DSSA

آموزش و پرورش در طراحی هیچ تفاوتی ندارد از خود را طراحی کنند. باید به خوبی برنامه ریزی شده، معاصر و، بالاتر از همه، خلاق است. که فلسفه ما در طراحی مدرسه آفریقای جنوبی (DSSA) است.

طراحی مدرسه آفریقای جنوبی (DSSA) در سال 1990 تاسیس شد، و امروز یک بخش کلیدی از موسسه مستقل آموزش و پرورش (PTY) با مسئولیت محدود (IIE) است، که منجر ارائه دهنده خصوصی ثبت شده از آموزش عالی در آفریقای جنوبی است.

فارغ التحصیلان IIE از طراحی مدرسه آفریقای جنوبی (DSSA) به خوبی در سراسر صنعت طراحی احترام است. دلیل این است که طراحی مدرسه آفریقای جنوبی (DSSA) تعادل پتانسیل خلاق طبیعی با آمادگی های حرفه ای از طریق برتری علمی و تجربه در صنعت. کلاس های کوچک برای یک محیط یادگیری الهام بخش، سازگار و نوآورانه اجازه می دهد. را به دانش آموزان بهترین شانس موفقیت در هیجان انگیز، صنعت به چالش کشیدن.

اگر شما پرشور هستند و استعداد طبیعی برای طراحی، مدرسه طراحی آفریقای جنوبی (DSSA) کمک خواهد کرد که پایه و اساس شما نیاز به ایجاد یک موفقیت شغلی انتخاب خود را ساخت.

مکان ها

ژوهانسبورگ

Address
Johannesburg Campus Physical address: 444 Jan Smuts Avenue, Bordeaux, Randburg Postal address: PO Box 2369, Randburg, 2125
ژوهانسبورگ, گوتنگ, آفریقای جنوبی

پرتوریا

Address
Pretoria Campus Physical address: 34 Ingersol Road, Pretoria, South Africa Postal address: PO Box 2369, Randburg, 2125
پرتوریا, گوتنگ, آفریقای جنوبی

دوربان

Address
Durban Campus Physical address: 70 Armstrong Avenue, La Lucia, South Africa Postal address: PO Box 40692, Redhill, 4071
دوربان, KwaZulu-Natal, آفریقای جنوبی