University of Johannesburg

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پر جنب و جوش، چند فرهنگی و پویا، دانشگاه ژوهانسبورگ (UJ) سهام سرعت و انرژی جهان وطنی ژوهانسبورگ، شهرستان که نام آن را حمل. با افتخار نیرو گرفته آفریقای جنوبی، دانشگاه زنده به ریشه های آفریقایی خود را، و به خوبی آماده برای نقش آن در تحقق پتانسیل که آموزش عالی نگه می دارد برای توسعه این قاره است.

داستان موفقیت فوق العاده از دانشگاه یکی است که منتقدان را شگفت زده کرد و بیش از شکاکان به دست آورد. بودن یک موسسه است که خود را در تعالی در دسترس خود می بالد، تنها پس از 11 سال UJ خود را به عنوان یک موسسه تعالی جهانی و قد و قامت در سطح جهانی ایجاد کرده است.

در آن پنج سال اول از وجود، UJ خروجی پژوهش معتبر آن دو برابر شده و تعداد آن از برجسته صندلی تحقیقات آفریقای جنوبی از هیچ به هفت افزایش یافته است. این دستاورد قابل توجه و جلوتر از هدف تعیین شده برای 2015 رسیده بود. نتیجه تحقیقات سال 2010 نتیجه تمایل UJ بود، در طول دوره اولیه، برای ایجاد UJ به عنوان یک دانشگاه به طور کامل تحقیق متمرکز شده است.

UJ اولین و تنها دانشگاه آفریقایی بستری کنسرسیوم بسیار مورد احترام 28 دانشگاه تحقیقات فشرده در جهان است، یونیورسیتاس 21 - به معنای تایید مهمی از قد رو به رشد بین المللی UJ.

UJ دارای کلاس جهانی، برنامه های دانشگاهی شناخته شده بین المللی بر اساس برنامه های درسی اطلاع تحولات برش لبه در هر دو مقطع کارشناسی و آموزش و پرورش کارشناسی ارشد. برنامه UJ است، در عرض نه قوه خود، طراحی شده برای آماده سازی دانش آموزان برای دنیای کار و شهروندی جهانی. این دانشگاه دارای چهار دانشگاه، یعنی پردیس اوکلند پارک بانتینگ ROAD؛ پردیس اوکلند پارک Kingsway در؛ پردیس Doornfontein؛ و پردیس سووتو.

بر اساس انتخاب از دانش آموزان نارنجی فرش سال اول UJ است - کسانی که با APS نمره برابر و بیشتر از 40 امتیاز - برنامه های شاخص این عبارتند از: حسابداری؛ برق و الکترونیک / مکانیک / عمران / مهندسی معدن؛ LLB / قانون BA / قانون بدون Bcom؛ / ریاضی کاربردی ریاضی؛ IT / علوم کامپیوتر؛ فیزیولوژی انسان؛ بینایی سنجی؛ امور مالی؛ روانشناسی؛ و معلم آموزش و پرورش.

به منظور ایجاد آموزش، پژوهش و نوآوری اهداف UJ یک واقعیت، UJ است، در هشت سال گذشته، سرمایه گذاری در بیش از R2 میلیارد به ارتقا و گسترش امکانات زندگی و یادگیری در تمام دانشگاه ها و به ایجاد یک امن و امن، آموزش در سطح جهانی و محیط زیست تحقیق و پژوهش برای هر دو کارکنان و دانش آموزان است.

UJ همچنین دستگاه های دستی (یک تبلت یا لپ تاپ) را به کلاس های درس سال اول در سال 2014 معرفی شده است، در تلاش برای اتصال این ذهن جوان با جهان از E-دانش است که آنها در حال رشد به، و برای تبدیل توانایی خود را برای کمک و به رقابت بپردازند.

میزان موفقیت فارغ التحصیل UJ در حال حاضر در 83،4 درصد است و به طور کلی خروجی فارغ التحصیل سالانه در بیش از 11،400 دانش آموزان است. تجربه برنامه دانشگاه سال اول (FYE)، ابتکار عمل را ارائه تقویت مهارت های تحصیلی با لهجه در دانش آموزان نظارت دانشجویان، یکی از برنامه های پشتیبانی که کمک به کاهش انتقال مدرسه به دانشگاه است. تقریبا 1300 دانش آموز آموزگار، انتخاب شده از سطح سوم و سال، به عنوان یک رابط بین دانش آموزان و کارکنان آموزش عمل می کنند. UJ همچنین مشاوران تحصیلی در خوابگاه دانشگاه معرفی و خارج از دانشگاه امکانات محل اقامت تایید شده است. تحت برنامه برتری علمی UJ است، 250 مشاوران دانشجویی خدمت 2000 دانش آموزان سال اول در 25 خوابگاه.

قابل توجه، بیش از حد، این است که UJ، با بیش از 49،500 دانش آموزان؛ 2300 دانشجویان بین المللی؛ 6700 فوق لیسانس و هیات علمی مشهور، یک موسسه با نرخ فارغ التحصیلی قابل تحسین است. UJ خانه را به 133 محققان امتیاز، شش نفر از آنها A-امتیاز است و دارای هفت صندلی بنیاد تحقیقات ملی. علاوه بر این، آن را به تولید بیشترین تعداد حسابداران سیاه و سفید از همه دانشگاه های مسکونی معتبر در کشور است.

در حالی که UJ دنبال تعالی جهانی و قد و قامت، دانشگاه پیش بینی بودن در سراسر کشور به شیوه ای که تنها UJ می توانید پاسخگو. در این راستا، در میان شش دانشگاه های پیشرو در آفریقای جنوبی، تنها UJ موفقیت فراهم می کند دسترسی به تقریبا 2000 دانش آموزان سال اول که از فقیرترین جوامع آمده، ارائه آنها را، که در آن مورد نیاز است، با بالا تا بودجه NSFAS، خزانه داری و دو وعده های غذایی سالم در روز .

در ده سال آینده، UJ شش اهداف استراتژیک، یعنی تعیین کرده است:

تعالی جهانی در تحقیق و نوآوری.
تعالی جهانی در آموزش و یادگیری.
مناسب مشخصات بین المللی برای جهانی تعالی و قد و قامت.
تجربه برجسته دانشجو.
فعال جهانی مدیریت اعتبار، و
این نهاد و مردم جا برای جهانی تعالی و قد و قامت.

چشم انداز

یک دانشگاه بین المللی از انتخاب، لنگر در آفریقا، به صورت پویا شکل دادن به آینده.

ماموریت

الهام بخش جامعه خود را برای تبدیل و خدمت به بشریت از طریق نوآوری و پیگیری مشترک از دانش است.

ارزش

خیال پردازی گفتگو بازسازی بنیان اخلاقی

شکل دادن به آینده

فکر مستقل
در حال توسعه یک هویت جهان وطنی
برگزاری نمایشگاه جاه طلبی و درایو
اتخاذ روش های کارآفرینی

یادگیری با هم از تنوع ما

تصمیم گیری عاقلانه جمعی

درگیر شدن معنی داری با یکدیگر
نمایش احترام متقابل
پیشرو consultatively

توسعه پایدار از طریق کمک خلاق

Introspecting برای تجدید

نوآوری در جهت منافع مشترک
ساخت تغییر مثبت
در استفاده از فرصت نادیده گرفته

میاندوختید آزادی علمی

به دنبال تعادل در دستیابی به دانش

رویارویی با چالش را با شجاعت و اعتماد به کسب درآمد
اقدام مسئولانه توسط عادلانه، سازگار و شفاف بودن
مشارکت در کمک به جامعه (اوبونتو) *
  • اوبونتو ظرفیت برای بیان محبت، عدالت، عمل متقابل، کرامت، هماهنگی و بشریت در منافع ایجاد، حفظ و تقویت جامعه است. اوبونتو به ما بین ارتباط، انسانیت مشترک ما و مسئولیت هر که از ارتباط ما جریان صحبت می کند.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید Online دانشنامه های تحصیلات پیشرفته » بازدید کنید Online کارشناسی » بازدید کنید Online کارشناسی ارشد » بازدید کنید Health کارشناسی(BA) » بازدید کنید Health دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید Health Courses » بازدید کنید Health Diplomas » بازدید کنید Health دکترا » بازدید کنید Health کارشناسی ارشد » بازدید کنید Health کارشناسی » بازدید کنید دانشنامه های تحصیلات پیشرفته » بازدید کنید دانشنامه های کارشناسی ارشد » بازدید کنید گواهی های کارشناسی ارشد » بازدید کنید Certificates » بازدید کنید Law دوره » بازدید کنید Law دکترا(PhD) » بازدید کنید Law LLB » بازدید کنید Diplomas » بازدید کنید Courses » بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » بازدید کنید دکترا(PhD) » بازدید کنید Law LLM » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Bachelor of Education Honours Degrees (Bed Honours)

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

[+]

اطلاعات تماس با دانشکده

اوکلند پارک Kingsway در پردیس تلفن. 011 553 3251 سووتو تلفن پردیس. 011 559 5562 eduquiries@uj.ac.za ایمیل وب سایت www.uj.ac.za/edu

[-]

Bachelor of Education in Intermediate Phase Teaching

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

کارشناسی آموزش و پرورش در متوسط ​​فاز آموزش دانش آموزان آماده برای تدریس آموزان کلاس 4 تا 7 [+]

[-]

Bachelor of Education in Senior Phase and FET Teaching

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

[+]

دانش آموزان بین المللی

[-]

BA لیسانس / بدون Bcom در مدیریت ورزشی

Campus تمام وقت 1 - 3  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

محتوای دوره برای برنامه افتخارات شامل روش تحقیق، مدیریت ورزشی تمرین، امکانات و مدیریت رویداد، ورزشی بازاریابی، ورزشی امور مالی، مدیریت منابع انسانی در ورزش و مدیریت استراتژیک در ورزش. [+]

محتوای دوره برای برنامه افتخارات شامل روش تحقیق، مدیریت ورزشی تمرین، امکانات و مدیریت رویداد، ورزشی بازاریابی، ورزشی امور مالی، مدیریت منابع انسانی در ورزش و مدیریت استراتژیک در ورزش.

پذیرش مورد نیاز

درجه سه ساله، ترجیحا در مطالعات حرکت انسان.

جزئیات تماس

نام: پروفسور ویلم هولاندر تلفن: 011 559 1090 / پست الکترونیک: whollander@uj.ac.za

حرفه ای

مدیر ورزشی، ورزشی بازاریاب، ورزشی مدیر، رویدادهای ورزشی سازمان، ورزشی پروموتر، مربی و یا تخصص در بیوکینتیک افزایش خواهند یافت، علوم ورزشی و یا مدیریت ورزشی افتخارات، پژوهشگر، ورزش دانشمند ... [-]


BTech / BIng in Civil Engineering

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 4  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

[+]

نتایج خروج از سطح: دانش آموز مقدماتی قادر خواهید بود به:

پذیرش الزامات و معیارهای انتخاب [-]

BTech / BIng in Mechanical Engineering

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 4  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

[+]

پس از اتمام موفقیت آمیز از دیپلم ملی، نامزدها ممکن است، تابع مقررات برنامه قابل اجرا، ثبت نام برای مدرک کارشناسی در رشته فناوری (Baccalaureus Technologiae -BTech).

استفاده از و ارزیابی مناسب روش های پژوهش، مهارتها، ابزار و فن آوری اطلاعات به طور موثر و انتقادی در عمل، مهندسی، و نشان می دهد درک و تمایل به قبول مسئولیت برای تاثیر فعالیت های مهندسی را بر جامعه و محیط زیست است. انجام طراحی رویه و غیر قانونی بوده و سنتز قطعات، سیستم، آثار، محصولات یا فرآیندهای عنوان مجموعه ای از سیستم های مرتبط و ارزیابی، در آن قابل اجرا، اجتماعی، حقوقی، بهداشت، ایمنی و اثرات زیست محیطی و مزایای خود را. استخدام استراتژی های یادگیری مختلف و مهارت های به کارشناسی کارشناسی ارشد نتایج ماژول های مورد نیاز در ریاضیات اساسی، علوم مهندسی، طراحی مهندسی R ... [-]

Btech / بدون Bcom / بدون Bcom لیسانس در مدیریت منابع انسانی

Campus تمام وقت پاره وقت 2 - 3  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

BTech / بدون Bcom درجه طراحی شده است برای به دانشجویان مسائل استراتژیک در سازمان با تمرکز بر مدیریت پیشرفته استراتژیک، روابط صنعتی پیشرفته، مدیریت پیشرفته آموزش، پیشرفته مدیریت پرسنل، رفتار سازمانی و روش تحقیق. طراحی برنامه افتخارات و محتوای اطمینان ترکیبی از عمق نظری و کاربرد عملی پیشرفته، و همچنین به عنوان حد عالی رساندن مهارت بالا بردن عملکرد خاص. [+]

BTech در مدیریت منابع انسانی

BTech درجه طراحی شده است برای به دانشجویان مسائل استراتژیک در سازمان با تمرکز بر مدیریت پیشرفته استراتژیک، روابط صنعتی پیشرفته، مدیریت پیشرفته آموزش، پیشرفته مدیریت پرسنل، رفتار سازمانی و روش تحقیق.

پذیرش مورد نیاز

دیپلم ملی در مدیریت منابع انسانی و یا مدرک معادل در سطح NQF 6، با مدیریت منابع انسانی به عنوان یک موضوع اصلی از سوی کمیته وضعیت به طور میانگین به 65 درصد تعیین می شود.... [-]


BTech Extraction Metallurgy

Campus تمام وقت پاره وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

[+]

پذیرش الزامات و معیارهای انتخاب [-]

BTech in Chemical Engineering

Campus تمام وقت پاره وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

[+]

عواقب

نتایج خروج از سطح: مقدماتی یادگیرنده توانایی به:

[-]

BTech in Electrical Engineering

Campus تمام وقت پاره وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

[+]

انتخاب بر اساس شایستگی علمی و یک مصاحبه شخصی است. همچنین به EB3 دانشکده مقررات مراجعه کنید. اعطاء درجه [-]

BTech in Management Services

Campus تمام وقت پاره وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

[+]

همچنین به EB3 دانشکده مقررات مراجعه کنید. [-]

BTech in Mineral Resource Management

Campus تمام وقت پاره وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

[+]

اعطاء درجه [-]

BTech in Operations Management

Campus تمام وقت پاره وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

[+]

عواقب

نتایج خروج از سطح: دانش آموز مقدماتی قادر خواهید بود به:

پذیرش الزامات و معیارهای انتخاب [-]

BTech in Survey Survey

Campus تمام وقت پاره وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

این مدرک برای دانش آموزان متخصص در زمینه نظارت کمیته، در ساخت و ساز و صنایع دارایی و حرفه ای در نظر گرفته شده است. دانش آموزانی که این مدرک را کسب کرده اند صالحیت خواهند داشت تا مستقل از خدمات مربوط به تهیه قرارداد، مدیریت مالی و هزینه و توسعه اموال برخوردار شوند. [+]

پس از تکمیل موفقیت آمیز دیپلم ملی، نامزدان، با توجه به مقررات برنامه درسی قابل قبول، می توانند برای دوره لیسانس فناوری (Baccalaureus Technologiae -BTech) ثبت نام کنند. BTech نیاز به حداقل یک سال مطالعه بیشتر.

پس از اتمام موفقیت آمیز تمامی الزامات نظری، کاندید ریاست در زمینه تحصیلات مربوطه به داوطلبان واگذار خواهد شد.

این مدرک برای دانش آموزان متخصص در زمینه نظارت کمیته، در ساخت و ساز و صنایع دارایی و حرفه ای در نظر گرفته شده است. دانش آموزانی که این مدرک را کسب کرده اند صالحیت خواهند داشت تا مستقل از خدمات مربوط به تهیه قرارداد، مدیریت مالی و هزینه و توسعه اموال برخوردار شوند.... [-]


BTech in Town and Regional Planning

Campus تمام وقت پاره وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

[+]

همچنین به EB3 دانشکده مقررات مراجعه کنید. اعطاء درجه [-]

Btech در بازاریابی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف از این صلاحیت است به منظور توسعه شایستگی اعمال می شود و شناختی دانش آموز در کسب، تفسیر، درک و برنامه های کاربردی از اصول بازاریابی است. دانش آموز باید قادر به تجزیه و تحلیل و توضیح بازاریابی و ترویج تصمیم گیری در چارچوب یک واحد عملیات بازاریابی و یا شرکت، و برای ارزیابی و تفسیر تاثیر خارجی از تصمیم گیری های باشد. دانش آموز همچنین باید قادر به تأمل در او / تصمیمات و برنامه های کاربردی مدیریتی خود را به منظور بررسی اثر آن در متن جامع بازاریابی و تبلیغات است. [+]

هدف از این صلاحیت است به منظور توسعه شایستگی اعمال می شود و شناختی دانش آموز در کسب، تفسیر، درک و برنامه های کاربردی از اصول بازاریابی است. دانش آموز باید قادر به تجزیه و تحلیل و توضیح بازاریابی و ترویج تصمیم گیری در چارچوب یک واحد عملیات بازاریابی و یا شرکت، و برای ارزیابی و تفسیر تاثیر خارجی از تصمیم گیری های باشد. دانش آموز همچنین باید قادر به تأمل در او / تصمیمات و برنامه های کاربردی مدیریتی خود را به منظور بررسی اثر آن در متن جامع بازاریابی و تبلیغات است. ... [-]


Btech در بیوتکنولوژی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

فارغ التحصیلان این برنامه قادر به تدبیر و اعمال استراتژی های تخصصی و اصول مدیریت مربوطه در کنترل کیفیت (QC) و تحقیق و توسعه (R & D). [+]

پردیس DOORNFONTEIN

فارغ التحصیلان این برنامه قادر به تدبیر و اعمال استراتژی های تخصصی و اصول مدیریت مربوطه در کنترل کیفیت (QC) و تحقیق و توسعه (R & D).

آنها ممکن است به عنوان نظارت تکنسین ها و کارشناسان فن آوری در محصول و توسعه فرآیند، و کنترل کیفیت کار. اشتغال ممکن است در یک آزمایشگاه، و یا تولید یا فروش محیط باشد.

نتایج در سطح خروج

دانش آموزان باید قادر به:

شناسایی یک مشکل، تدوین فرضیه مناسب، تولید داده های تجربی، را تفسیر درست و کسر مناسب است. کار هماهنگ با همکاران در همان محیط کار-کار در گروه با دیگران در راه حل مشکلات و اجرای پروژه هاست. کار به طور مستقل در تسلط بر ماژول، عملکرد پروژه های عملی و تلفیقی از گزارش. یافتن، ارزیابی و ادغام ادبیات فنی، استفاده از زبان فنی مناسب و درست و اصطلاحات در گزارش. انجام عمل علم و فن آوری به طور موثر و مسئولانه بدون به خطر انداختن محیط زیست یا رفاه همکاران. استفاده از تکنیک های مختلف به جذب و تجزیه و تحلیل داده ها، با خواندن، بحث، گزارش دهی و ارائه پروژه ها و سمینارها. شرکت مسئولانه در فعالیت هایی که بر کیفیت اجتماعی زندگی تجاوز. بررسی امکانات بیشتر از آموزش و اشتغال است. نشان دادن توانایی به ارتباط زمینه مطالعه به جامعه و در نتیجه مطمئن شوید که در آن کسانی که مهارت به احتمال زیاد لازم است. معیارهای ارزیابی ... [-]

Btech در تدارکات

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف از این صلاحیت است به منظور توسعه شایستگی اعمال می شود و شناختی دانش آموز در کسب، تفسیر، درک و برنامه های کاربردی از اصول تدارکات. دانش آموز باید قادر به تجزیه و تحلیل و توضیح تصمیم گیری های استراتژیک در زمینه یک واحد عملیات تدارکات و یا شرکت، و برای ارزیابی و تفسیر تاثیر خارجی از تصمیم گیری های باشد. [+]

هدف از این صلاحیت است به منظور توسعه شایستگی اعمال می شود و شناختی دانش آموز در کسب، تفسیر، درک و برنامه های کاربردی از اصول تدارکات. دانش آموز باید قادر به تجزیه و تحلیل و توضیح تصمیم گیری های استراتژیک در زمینه یک واحد عملیات تدارکات و یا شرکت، و برای ارزیابی و تفسیر تاثیر خارجی از تصمیم گیری های باشد. دانش آموز همچنین باید قادر به تأمل در او / تصمیمات و برنامه های کاربردی مدیریتی خود را به منظور بررسی اثر آن در متن جامع از عملیات و مدیریت تدارکات باشد. دانش آموزان باید تجربه در صنعت لجستیک دارند، به منظور بستر یادگیری خود را به محیط کسب و کار خود، و بهبود و مداخلات آنها می توانند در محیط کار خود اثر قدردانی میکنیم.... [-]


Btech در تکنولوژی مواد غذایی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

فارغ التحصیلان این برنامه قادر به تدبیر و اعمال استراتژی های تخصصی و اصول مدیریت مربوطه در کنترل کیفیت (QC) و تحقیق و توسعه (R & D). [+]

پردیس DOORNFONTEIN

فارغ التحصیلان این برنامه قادر به تدبیر و اعمال استراتژی های تخصصی و اصول مدیریت مربوطه در کنترل کیفیت (QC) و تحقیق و توسعه (R & D).

آنها ممکن است به عنوان نظارت تکنسین ها و کارشناسان فن آوری در محصول و توسعه فرآیند، و کنترل کیفیت کار. اشتغال ممکن است در یک آزمایشگاه، و یا تولید یا فروش محیط باشد.

نتایج در سطح خروج

دانش آموزان باید قادر به:

شناسایی یک مشکل، تدوین فرضیه مناسب، تولید داده های تجربی، را تفسیر درست و کسر مناسب است. کار هماهنگ با همکاران در همان محیط کار-کار در گروه با دیگران در راه حل مشکلات و اجرای پروژه هاست. کار به طور مستقل در تسلط بر ماژول، عملکرد پروژه های عملی و تلفیقی از گزارش. یافتن، ارزیابی و ادغام ادبیات فنی، استفاده از زبان فنی مناسب و درست و اصطلاحات در گزارش. انجام عمل علم و فن آوری به طور موثر و مسئولانه بدون به خطر انداختن محیط زیست یا رفاه همکاران. استفاده از تکنیک های مختلف به جذب و تجزیه و تحلیل داده ها، با خواندن، بحث، گزارش دهی و ارائه پروژه ها و سمینارها. شرکت مسئولانه در فعالیت هایی که بر کیفیت اجتماعی زندگی تجاوز. بررسی امکانات بیشتر از آموزش و اشتغال است. نشان دادن توانایی به ارتباط زمینه مطالعه به جامعه و در نتیجه مطمئن شوید که در آن کسانی که مهارت به احتمال زیاد لازم است. [-]

Btech در سلامت محیط زیست

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

ماژول برای برنامه BTech بهداشت محیط روش تحقیق IV، بهداشت حرفه ای و ایمنی IV، محیط زیست مدیریت مواد زائد IV و مدیریت تمرین IV را تشکیل می دهند. [+]

ماژول برای برنامه BTech بهداشت محیط روش تحقیق IV، بهداشت حرفه ای و ایمنی IV، محیط زیست مدیریت مواد زائد IV و مدیریت تمرین IV را تشکیل می دهند.

پذیرش مورد نیاز دیپلم ملی بهداشت محیط و لیاقت علمی. حداقل 60٪ در برنامه NDip مورد نیاز است. جزئیات تماس

نام: خانم مارتا Chadyiwa تلفن: 011 559 6239 / پست الکترونیک: mchadyiwa@uj.ac.za

[-]

Btech در مدیریت حمل و نقل

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف از این صلاحیت است به منظور توسعه شایستگی اعمال می شود و شناختی دانش آموز در کسب، تفسیر، درک و برنامه های کاربردی از تدارکات و اصول مدیریت حمل و نقل. دانش آموز باید قادر به تجزیه و تحلیل و توضیح بازاریابی و ترویج تصمیم گیری در زمینه یک شرکت حمل و نقل و محیط نظارتی، و برای ارزیابی و تفسیر تاثیر خارجی از تصمیم گیری های باشد. دانش آموز همچنین باید قادر به تأمل در او / تصمیمات و برنامه های کاربردی مدیریتی خود را به منظور بررسی اثر آن در متن جامع از صنعت حمل و نقل باشد. [+]

هدف از این صلاحیت است به منظور توسعه شایستگی اعمال می شود و شناختی دانش آموز در کسب، تفسیر، درک و برنامه های کاربردی از تدارکات و اصول مدیریت حمل و نقل. دانش آموز باید قادر به تجزیه و تحلیل و توضیح بازاریابی و ترویج تصمیم گیری در زمینه یک شرکت حمل و نقل و محیط نظارتی، و برای ارزیابی و تفسیر تاثیر خارجی از تصمیم گیری های باشد. دانش آموز همچنین باید قادر به تأمل در او / تصمیمات و برنامه های کاربردی مدیریتی خود را به منظور بررسی اثر آن در متن جامع از صنعت حمل و نقل باشد. ... [-]


Btech در مدیریت مهمان نوازی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف از صلاحیت مدیریت مهمان نوازی BTech است به منظور توسعه شایستگی اعمال می شود و شناختی دانش آموز در کسب، تفسیر، درک و کاربرد اصول مدیریت مهمان نوازی. دانش آموز باید قادر به تجزیه و تحلیل و توضیح تصمیمات مدیریت در زمینه یک واحد مهمان نوازی و یا شرکت باشد. [+]

هدف از صلاحیت مدیریت مهمان نوازی BTech است به منظور توسعه شایستگی اعمال می شود و شناختی دانش آموز در کسب، تفسیر، درک و کاربرد اصول مدیریت مهمان نوازی. دانش آموز باید قادر به تجزیه و تحلیل و توضیح تصمیمات مدیریت در زمینه یک واحد مهمان نوازی و یا شرکت باشد.

افراد برای دستیابی به این مدرک صلاحیت در استفاده از مهارت های مدیریتی، شناسایی، انتخاب و استفاده از طیف وسیعی از روش های تحقیق و روش تحقیق مشکلات در منطقه علم خود و اجتماعی خود را از تخصص خواهد بود.... [-]


Btech در مدیریت کسب و کار

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف از این صلاحیت است به منظور توسعه شایستگی اعمال و عملی دانش آموز در کسب، تجزیه و تحلیل، تفسیر، درک و کاربرد اداری، مدیریت و اصول مدیریت استراتژیک است. [+]

هدف از این صلاحیت است به منظور توسعه شایستگی اعمال و عملی دانش آموز در کسب، تجزیه و تحلیل، تفسیر، درک و کاربرد اداری، مدیریت و اصول مدیریت استراتژیک است. دانش آموز باید قادر به تجزیه و تحلیل و توضیح تصمیم گیری های استراتژیک در زمینه عملیات کسب و کار، و برای ارزیابی و تفسیر تاثیر خارجی از تصمیم گیری های، لازم است با توجه به زمینه جامع مدیریت به عنوان یک عمل.

دانش آموزان باید نشان دهند که می توانند یادگیری خود را به محیط کسب و کار خود را بافت و توصیف پیشرفت مناسب و مداخلات آنها می توانند تحت تاثیر قرار دهد در محیط کار خود را.... [-]


Btech در مدیریت گردشگری

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف از صلاحیت BTech مدیریت گردشگری است که به توسعه شایستگی اعمال می شود و شناختی دانش آموز در کسب، تفسیر، درک و کاربرد اصول مدیریت گردشگری. دانش آموز باید قادر به تجزیه و تحلیل و توضیح تصمیمات مدیریت در زمینه یک واحد گردشگری شرکت باشد. این صلاحیت های تحصیلات تکمیلی برای هر موقعیت در یک بخش گردشگری است که نیاز به استفاده از شیوه های گردشگری موجود در زمینه های جدید آماده می شود. [+]

هدف از این BTech در صلاحیت مدیریت گردشگری است که به توسعه شایستگی اعمال می شود و شناختی دانش آموز در کسب، تفسیر، درک و کاربرد اصول مدیریت گردشگری. دانش آموز باید قادر به تجزیه و تحلیل و توضیح تصمیمات مدیریت در زمینه یک واحد گردشگری شرکت باشد. این صلاحیت های تحصیلات تکمیلی برای هر موقعیت در یک بخش گردشگری است که نیاز به استفاده از شیوه های گردشگری موجود در زمینه های جدید آماده می شود.

پذیرش مورد نیاز ... [-]

Btech در مهندسی مواد (متالورژی)

Campus تمام وقت پاره وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

در این سطح، یک دانش آموز مقدماتی صالح در فرایند متالورژی و طراحی محصول، فرایند و توسعه محصول خواهد بود، و قادر به نشان دادن شایستگی مدیریت فنی، در نتیجه به نیازهای صنعت و معدن جامعه متالورژی کمک می کنند. [+]

پس از اتمام موفقیت آمیز از دیپلم ملی، نامزدها ممکن است، تابع مقررات برنامه قابل اجرا، ثبت نام برای مدرک کارشناسی در رشته فناوری (Baccalaureus Technologiae -BTech). BTech نیاز به حداقل مطالعه بیشتر یک سال است.

درجه BTech در زمینه مورد نظر از مطالعه خواهد شد در نامزدها پس از اتمام موفقیت آمیز تمام نیازهای نظری اعطا کرد.

در این سطح، یک دانش آموز مقدماتی صالح در فرایند متالورژی و طراحی محصول، فرایند و توسعه محصول خواهد بود، و قادر به نشان دادن شایستگی مدیریت فنی، در نتیجه به نیازهای صنعت و معدن جامعه متالورژی کمک می کنند. ... [-]


Btech در کیفیت

Campus تمام وقت پاره وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

هدف از این صلاحیت است به منظور توسعه شایستگی اعمال می شود و شناختی دانش آموز در کسب، تفسیر، درک و برنامه های کاربردی از اصول مدیریت کیفیت. [+]

پس از اتمام موفقیت آمیز از دیپلم ملی، نامزدها ممکن است، تابع مقررات برنامه قابل اجرا، ثبت نام برای مدرک کارشناسی در رشته فناوری (Baccalaureus Technologiae -BTech). BTech نیاز به حداقل مطالعه بیشتر یک سال است.

درجه BTech در زمینه مورد نظر از مطالعه خواهد شد در نامزدها پس از اتمام موفقیت آمیز تمام نیازهای نظری اعطا کرد.

هدف از این صلاحیت است به منظور توسعه شایستگی اعمال می شود و شناختی دانش آموز در کسب، تفسیر، درک و برنامه های کاربردی از اصول مدیریت کیفیت. ... [-]


BTech ساخت و ساز مدیریت

Campus تمام وقت پاره وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

این مدرک برای دانش آموزان متخصص در زمینه مدیریت ساخت و ساز است. دانش آموزانی که این مدرک را کسب کرده اند، صالح به انجام مستمر خدمات مربوط به مدیریت برنامه ریزی قرارداد و توسعه اموال می باشند. [+]

پس از تکمیل موفقیت آمیز دیپلم ملی، نامزدان، با توجه به مقررات برنامه درسی قابل قبول، می توانند برای دوره لیسانس فناوری (Baccalaureus Technologiae -BTech) ثبت نام کنند. BTech نیاز به حداقل یک سال مطالعه بیشتر.

پس از اتمام موفقیت آمیز تمامی الزامات نظری، کاندید ریاست در زمینه تحصیلات مربوطه به داوطلبان واگذار خواهد شد.

این مدرک برای دانش آموزان متخصص در زمینه مدیریت ساخت و ساز است. دانش آموزانی که این مدرک را کسب کرده اند، صالح به انجام مستمر خدمات مربوط به مدیریت برنامه ریزی قرارداد و توسعه اموال می باشند.... [-]


بدون Bcom (قانون)

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف از درجه بدون Bcom (قانون) است که اجازه می دهد دانش آموزان به دست آوردن دانش از سیستم قانونی آفریقای جنوبی، حقوق خصوصی، حقوق شرکت های تجاری، قانون کار و قانون عرفی. علاوه بر این، دانش آموز قادر به گذراندن دوره های در جنبه های علوم اقتصادی و مدیریت خواهد بود. [+]

هدف از بدون Bcom (قانون) مدرک این است که اجازه به دانش آموز را به کسب دانش از سیستم حقوقی آفریقای جنوبی، حقوق خصوصی، حقوق شرکت های تجاری، قانون کار و قانون عرفی. علاوه بر این، دانش آموز قادر به گذراندن دوره های در جنبه های علوم اقتصادی و مدیریت خواهد بود. حداقل مدت مطالعه برای درجه سه (3) سال به صورت تمام وقت است.

ماژول تکمیل در درجه بدون Bcom (قانون) را به سمت اعتبارات ماژول در یک درجه LLB پس از آن حساب کند. ... [-]


بدون Bcom / بدون Bcom توسعه یافته در امور مالی

Campus تمام وقت 3 - 4  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف از این بدون Bcom در مالی است به دانش آموزان با شایستگی کاربردی در تسلط، تجزیه و تحلیل، تفسیر و استفاده از مدیریت مالی، مدیریت سرمایه گذاری، برنامه ریزی مالی و اصول حسابداری در آماده سازی برای یک حرفه ای در مدیریت مالی، مدیریت سرمایه گذاری، برنامه ریزی مالی و زمینه های حسابداری و همچنین برای ارائه یک مبنای برای یادگیری بیشتر. بدون Bcom توسعه یافته در امور مالی فراهم کردن دسترسی جایگزین برای متقاضیانی که حداقل نیازهای برآورده نشده را وارد کنید یک برنامه بدون Bcom به طور منظم در دانشگاه ژوهانسبورگ. [+]

بدون Bcom در مالی

هدف از این صلاحیت است به دانش آموزان با شایستگی کاربردی در تسلط، تجزیه و تحلیل، تفسیر و استفاده از مدیریت مالی، مدیریت سرمایه گذاری، برنامه ریزی مالی و اصول حسابداری در آماده سازی برای یک حرفه ای در مدیریت مالی، مدیریت سرمایه گذاری، برنامه ریزی مالی و حسابداری زمینه و همچنین به ارائه مبنایی برای یادگیری بیشتر. دانش آموزان باید قادر به تأمل در مدیریت مالی، مدیریت سرمایه گذاری، برنامه ریزی مالی و حسابداری تصمیم گیری و برنامه های کاربردی خود را به منظور بررسی اثر آن در متن جامع مالی به عنوان یک عمل شود.... [-]


بدون Bcom / بدون Bcom لیسانس در رشته روانشناسی صنعتی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

با بدون Bcom در روانشناسی صنعتی شما می توانید یک کار به عنوان یک متخصص منابع انسانی پزشکان برخورد با مشکلات و چالش های ناشی از رابطه کارکنان با محیط کار است. هدف از صلاحیت افتخارات این است که توسعه صلاحیت اعمال دانش آموز در تجزیه و تحلیل، تفسیر و درک اصول روانشناسی صنعتی و روش ها. [+]

بدون Bcom در روانشناسی صنعتی

* برای قوانین دسترسی مربوط این برنامه به قوانین و مقررات دانشکده مراجعه http://www.uj.ac.za/faculties/management/

با بدون Bcom در روانشناسی صنعتی شما می توانید یک کار به عنوان یک متخصص منابع انسانی پزشکان برخورد با مشکلات و چالش های ناشی از رابطه کارکنان با محیط کار دارند

پذیرش مورد نیاز حداقل APS: 26 انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 4 (50٪ +) سواد ریاضی: پذیرفته نشده

نشست حداقل مورد نیاز دانشکده را برای یک برنامه خاص لزوما تضمین ورود به آن برنامه به عنوان معیارهای انتخاب خاص ممکن است استفاده شود و با توجه به محدودیت فضا.... [-]


بدون Bcom / بدون Bcom لیسانس در مدیریت اطلاعات

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

با بدون Bcom در مدیریت اطلاعات شما می توانید یک کار به عنوان یک مدیر اطلاعات، مدیریت دانش، پژوهشگر است. در بدون Bcom افتخارات، دانش آموزان مهارت های کاربردی در تسلط، تجزیه و تحلیل، تفسیر و اعمال ویژگی های مدیریت اطلاعات، به عنوان در زندگی حرفه ای و یا برای مطالعات بیشتر در زمینه مدیریت اطلاعات استفاده می شود. [+]

بدون Bcom در مدیریت اطلاعات

* برای قوانین دسترسی مربوط این برنامه به قوانین و مقررات دانشکده مراجعه http://www.uj.ac.za/faculties/management/

با بدون Bcom در مدیریت اطلاعات شما می توانید یک کار به عنوان یک مدیر اطلاعات، مدیریت دانش، پژوهشگر است.

پذیرش مورد نیاز حداقل APS: 26 با ریاضیات و یا 28 با سواد ریاضی انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 4 (50٪ +) سواد ریاضی: 6 (70٪ +)

نشست حداقل مورد نیاز دانشکده را برای یک برنامه خاص لزوما تضمین ورود به آن برنامه به عنوان معیارهای انتخاب خاص ممکن است استفاده شود و با توجه به محدودیت فضا.... [-]


بدون Bcom / بدون Bcom لیسانس در مدیریت بازاریابی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

با بدون Bcom در مدیریت بازاریابی شما می توانید یک حرفه ای در تبلیغات، مدیریت نام تجاری، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیر بازاریابی، تحقیقات بازاریابی، خدمات مشتری، مشاوره بازاریابی، برنامه ریزی رسانه، مدیر فروش داشته باشد. در این برنامه افتخارات، دانش آموز باید شایستگی کاربردی در تسلط، تجزیه و تحلیل، تفسیر و استفاده از اصول مدیریت بازاریابی در آماده سازی برای یک حرفه ای در زمینه مارک توسعه، و همچنین برای ارائه یک مبنای برای یادگیری بیشتر. [+]

بدون Bcom در مدیریت بازاریابی

با بدون Bcom در مدیریت بازاریابی شما می توانید یک حرفه ای در تبلیغات، مدیریت نام تجاری، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیر بازاریابی، تحقیقات بازاریابی، خدمات مشتری، مشاوره بازاریابی، برنامه ریزی رسانه، مدیر فروش داشته باشد.

پذیرش مورد نیاز حداقل APS: 26 انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 4 (50٪ +) سواد ریاضی: پذیرفته نشده

نشست حداقل مورد نیاز دانشکده را برای یک برنامه خاص لزوما تضمین ورود به آن برنامه به عنوان معیارهای انتخاب خاص ممکن است استفاده شود و با توجه به محدودیت فضا.... [-]


بدون Bcom / بدون Bcom لیسانس در مدیریت تدارکات

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

با بدون Bcom در مدیریت لجستیک شما می توانید یک کار به عنوان یک مدیر تدارکات، مشاور، مدیر تولید است. این برنامه افتخارات در جنبه های اصلی مدیریت تدارکات، سیستم های پشتیبانی تصمیم تدارکات، مدیریت زنجیره تامین و سیستم برنامه ریزی منابع کسب و کار است. دانش آموزان همچنین انتخاب از ماژول به مطالعه و همچنین تدارکات کمی و مدیریت پروژه. دانشجویان ملزم به روش تحقیق کمک به آنها در انجام تحقیقات برای تکالیف در هر موضوع. [+]

بدون Bcom در مدیریت تدارکات

با بدون Bcom در مدیریت لجستیک شما می توانید یک کار به عنوان یک مدیر تدارکات، مشاور، مدیر تولید است.

پذیرش مورد نیاز حداقل APS: 26 انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 4 (50٪ +) سواد ریاضی: پذیرفته نشده

نشست حداقل مورد نیاز دانشکده را برای یک برنامه خاص لزوما تضمین ورود به آن برنامه به عنوان معیارهای انتخاب خاص ممکن است استفاده شود و با توجه به محدودیت فضا.

بدون Bcom لیسانس در مدیریت تدارکات ... [-]

بدون Bcom / بدون Bcom گسترش در اقتصاد و اقتصادسنجی

Campus تمام وقت 3 - 4  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف از این بدون Bcom در اقتصاد و اقتصاد تجهیز دانشجویان به دانش لازم نظری و کمی اقتصادی و اقتصاد سنجی و مهارت به منظور موثر انجام وظایف خود به عنوان اقتصاددانان / اقتصاد سنجی در بخش خصوصی و دولتی از اقتصاد است. بدون Bcom گسترش در اقتصاد و اقتصادسنجی دسترسی جایگزین برای متقاضیانی که حداقل نیازهای برآورده نشده را وارد کنید یک برنامه بدون Bcom به طور منظم در دانشگاه ژوهانسبورگ. [+]

بدون Bcom در اقتصاد و اقتصادسنجی

هدف از این برنامه این است که تجهیز دانش آموزان به دانش لازم نظری و کمی اقتصادی و اقتصاد سنجی و مهارت به منظور موثر انجام وظایف خود به عنوان اقتصاددانان / اقتصاد سنجی در بخش خصوصی و دولتی از اقتصاد است.

فرصتهای شغلی ممکن اکونومیست اقتصاد سنجی دان اقتصادی تحلیلگر طالع بین برنامه ریز اقتصادی پذیرش مورد نیاز حداقل APS: 28 انگلیسی: 4 ریاضیات: 4 ... [-]

بدون Bcom در سیستم های اطلاعات

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

با بدون Bcom در سیستم های اطلاعات شما می توانید یک کار به عنوان یک طراح وب، اینترنت برنامه نویس، مدیر پروژه IT، متخصص شبکه دارند [+]

با بدون Bcom در سیستم های اطلاعات شما می توانید یک کار به عنوان یک طراح وب، اینترنت برنامه نویس، IT مدیر پروژه، شبکه تخصصی است.

پذیرش مورد نیاز حداقل APS: 26 انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 4 (50٪ +) سواد ریاضی: پذیرفته نشده

نشست حداقل مورد نیاز دانشکده را برای یک برنامه خاص لزوما تضمین ورود به آن برنامه به عنوان معیارهای انتخاب خاص ممکن است استفاده شود و با توجه به محدودیت فضا.

[-]

بدون Bcom در مدیریت intrapreneurial

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

با بدون Bcom در مدیریت Intrapreneurial فارغ التحصیل می توانید در کسب و کار خود را، مدیریت بازاریابی، مشاور مدیریت، مدیریت بازرگانی، مدیریت مالی کار [+]

با بدون Bcom در مدیریت Intrapreneurial فارغ التحصیل می توانید در کسب و کار خود را، مدیریت بازاریابی، مشاور مدیریت، مدیریت بازرگانی، مدیریت مالی کار

پذیرش مورد نیاز حداقل APS: 26 انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 4 (50٪ +) سواد ریاضی: پذیرفته نشده

نشست حداقل مورد نیاز دانشکده را برای یک برنامه خاص لزوما تضمین ورود به آن برنامه به عنوان معیارهای انتخاب خاص ممکن است استفاده شود و با توجه به محدودیت فضا.... [-]


بدون Bcom عمومی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

با مدرک لیسانس عمومی بازرگانی شما می توانید یک کار به عنوان یک مدیر آموزش، مدیر توسعه منابع انسانی، اشتغال مدیر روابط، مدیر توسعه محصول، مدیر شعبه، مدیر کل، تغییر تسهیل، مشاور مدیریت، کارآفرینی، کسب و کار نوآور دارند [+]

با مدرک لیسانس عمومی بازرگانی شما می توانید یک کار به عنوان یک مدیر آموزش، مدیر توسعه منابع انسانی، اشتغال مدیر روابط، محصولات مدیر توسعه، مدیر شعبه، مدیر کل، تغییر تسهیل، مشاور مدیریت، کارآفرینی، کسب و کار نوآور است.

پذیرش مورد نیاز حداقل APS: 26 انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 4 (50٪ +) سواد ریاضی: پذیرفته نشده

نشست حداقل مورد نیاز دانشکده را برای یک برنامه خاص لزوما تضمین ورود به آن برنامه به عنوان معیارهای انتخاب خاص ممکن است استفاده شود و با توجه به محدودیت فضا.... [-]


بدون Bcom لیسانس در اقتصاد سنجی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

هدف از این صلاحیت است که به توسعه صلاحیت اعمال دانش آموز در سطح پیشرفته در، تجزیه و تحلیل، تفسیر و استفاده از اصول اقتصادی و روش ها. این برنامه آماده سازی دانش آموزان به تأمل در برنامه های کاربردی اقتصادی خود را به منظور بررسی اثر آن در متن جامع از اقتصاد و اقتصاد. در نهایت آن را به آنها برای مطالعه بیشتر در اقتصاد و اقتصاد به عنوان یک علم را آماده کند. [+]

هدف از این صلاحیت است که به توسعه صلاحیت اعمال دانش آموز در سطح پیشرفته در، تجزیه و تحلیل، تفسیر و استفاده از اصول اقتصادی و روش ها.

این برنامه آماده سازی دانش آموزان به تأمل در برنامه های کاربردی اقتصادی خود را به منظور بررسی اثر آن در متن جامع از اقتصاد و اقتصاد. در نهایت آن را به آنها برای مطالعه بیشتر در اقتصاد و اقتصاد به عنوان یک علم را آماده کند.

شرایط پذیرش: یک دانش آموز بالقوه باید در اختیار داشتن مدرک لیسانس به طور میانگین به 65٪ اقتصاد 3، (سطح جدید NQF 7 سطح NQF 6 / قدیمی) و به طور متوسط ​​65٪ برای هر دو اقتصاد 3 (سطح جدید NQF 7 / OldNQF سطح 6) و یا ریاضیات 3 (سطح های جدید NQF 7 / سطح قدیمی NQF 6) و یا آمار 3 (سطح های جدید NQF 7 / سطح قدیمی NQF 6)، برای ورود به برنامه افتخارات در نظر گرفته شود. ... [-]


بدون Bcom لیسانس در مدیریت آن

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

دانش آموز باید شایستگی فکری و مهارت های عملی در کسب، تفسیر، درک و استفاده از اصول مدیریت فناوری اطلاعات توسعه. [+]

دانش آموز باید شایستگی فکری و مهارت های عملی در کسب، تفسیر، درک و استفاده از اصول مدیریت فناوری اطلاعات توسعه. دانش آموز باید قادر به تصمیم گیری های استراتژیک در زمینه مدیریت فناوری اطلاعات یا تابع مدیریت فناوری اطلاعات در یک سازمان است. دانش آموز باید قادر به ارزیابی هر گونه تصمیم گیری خارجی و داخلی تأثیر مدیریت فناوری اطلاعات است. دانش آموز همچنین باید قادر به تأمل در / تصمیمات مدیریتی خود و برنامه های کاربردی به منظور بررسی اثر آن در متن جامع از مدیریت فناوری اطلاعات است. ... [-]


بینگ در مهندسی برق و الکترونیک

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف از این صلاحیت است به منظور توسعه یک روشنفکر مهندسی که می تواند شناسایی، ارزیابی و تدوین و فرموله کردن نیازهای مهندسی جامعه بزرگ، و پژوهش و حل مشکلات مهندسی شناسایی خلاقانه و نوآورانه، با استفاده از علمی، ریاضی، مهندسی، اقتصادی و دیگر اصول مربوطه و روش ها. [+]

هدف از این صلاحیت است به منظور توسعه یک روشنفکر مهندسی که می تواند شناسایی، ارزیابی و تدوین و فرموله کردن نیازهای مهندسی جامعه بزرگ، و پژوهش و حل مشکلات مهندسی شناسایی خلاقانه و نوآورانه، با استفاده از علمی، ریاضی، مهندسی، اقتصادی و دیگر اصول مربوطه و روش ها. صلاحیت دانش آموزان آماده برای یک علم مهندسی، طراحی و حرفه ای مبتنی بر پروژه را از طریق درک اساسی، استفاده و کاربرد مناسب از روش های مهندسی، مهارتها، ابزار و فن آوری اطلاعات. صلاحیت همچنین یک پلت فرم برای یادگیری مادام العمر فراهم می کند.... [-]


بینگ در مهندسی برق و الکترونیک با فن آوری اطلاعات

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف از این صلاحیت است به منظور توسعه یک روشنفکر مهندسی که می تواند شناسایی، ارزیابی و تدوین و فرموله کردن نیازهای مهندسی جامعه بزرگ، و پژوهش و حل مشکلات مهندسی شناسایی خلاقانه و نوآورانه، با استفاده از علمی، ریاضی، مهندسی، اقتصادی و دیگر اصول مربوطه و روش ها. [+]

هدف از این صلاحیت است به منظور توسعه یک روشنفکر مهندسی که می تواند شناسایی، ارزیابی و تدوین و فرموله کردن نیازهای مهندسی جامعه بزرگ، و پژوهش و حل مشکلات مهندسی شناسایی خلاقانه و نوآورانه، با استفاده از علمی، ریاضی، مهندسی، اقتصادی و دیگر اصول مربوطه و روش ها. صلاحیت دانش آموزان آماده برای یک علم مهندسی، طراحی و حرفه ای مبتنی بر پروژه را از طریق درک اساسی، استفاده و کاربرد مناسب از روش های مهندسی، مهارتها، ابزار و فن آوری اطلاعات. صلاحیت همچنین یک پلت فرم برای یادگیری مادام العمر فراهم می کند.... [-]


لیسانس bacc / بدون Bcom لیسانس در حسابداری

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف از این شرایط است که به توسعه شایستگی فکری و مهارت های عملی در کسب، تجزیه و تحلیل، تفسیر و استفاده از حسابداری، حسابرسی، مدیریت مالی و مالیات اصول حسابداری و کسب و کار زمینه در سطح کارشناسی ارشد، و همچنین به عنوان برای یک شغل آماده در حرفه حسابداری و یا یادگیری بیشتر در این زمینه. [+]

BAccHons

هدف از این صلاحیت است به منظور توسعه شایستگی فکری و مهارت های عملی در کسب، تجزیه و تحلیل، تفسیر و استفاده از حسابداری، حسابرسی، مدیریت مالی و مالیات اصول حسابداری و کسب و کار زمینه در سطح کارشناسی ارشد، و همچنین به عنوان برای یک شغل آماده در حرفه حسابداری و یا یادگیری بیشتر در این زمینه. دانش آموز باید قادر به تأمل در فرایندهای تصمیم گیری مدیریتی خود و برنامه های کاربردی بر اساس ارزش های حرفه ای خود و دانش و درک از حسابداری، حسابرسی، مدیریت مالی و مالیاتی اصول بنیادی باشد، به منظور بررسی اثر آن در متن جامع حرفه حسابداری . ... [-]


لیسانس btech / BSC در بیوشیمی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

هدف اصلی از این شرایط است به تحکیم و تعمیق دانش و تخصص دانش آموزان در بیوشیمی، و به منظور توسعه ظرفیت پژوهشی در روش ها و تکنیک های آن است. [+]

افتخارات BTech در بیوشیمی

پردیس DOORNFONTEIN

فارغ التحصیلان این برنامه قادر به تدبیر و اعمال استراتژی های تخصصی و اصول مدیریت مربوطه در کنترل کیفیت (QC) و تحقیق و توسعه (R & D).

آنها ممکن است به عنوان نظارت تکنسین ها و کارشناسان فن آوری در محصول و توسعه فرآیند، و کنترل کیفیت کار. اشتغال ممکن است در یک آزمایشگاه، و یا تولید یا فروش محیط باشد.

نتایج در سطح خروج

دانش آموزان باید قادر به:

شناسایی یک مشکل، تدوین فرضیه مناسب، تولید داده های تجربی، را تفسیر درست و کسر مناسب است. کار هماهنگ با همکاران در همان محیط کار-کار در گروه با دیگران در راه حل مشکلات و اجرای پروژه هاست. کار به طور مستقل در تسلط بر ماژول، عملکرد پروژه های عملی و تلفیقی از گزارش. یافتن، ارزیابی و ادغام ادبیات فنی، استفاده از زبان فنی مناسب و درست و اصطلاحات در گزارش. انجام عمل علم و فن آوری به طور موثر و مسئولانه بدون به خطر انداختن محیط زیست یا رفاه همکاران. استفاده از تکنیک های مختلف به جذب و تجزیه و تحلیل داده ها، با خواندن، بحث، گزارش دهی و ارائه پروژه ها و سمینارها. شرکت مسئولانه در فعالیت هایی که بر کیفیت اجتماعی زندگی تجاوز. بررسی امکانات بیشتر از آموزش و اشتغال است. نشان دادن توانایی به ارتباط زمینه مطالعه به جامعه و در نتیجه مطمئن شوید که در آن کسانی که مهارت به احتمال زیاد لازم است. معیارهای ارزیابی ... [-]

لیسانس btech در تکنولوژی معماری

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

این برنامه با هدف تولید نامزدها برای ثبت نام به عنوان فن معماری ارشد، یک دسته ثبت نام در سطح میانی بالا توسط شورای آفریقای جنوبی برای حرفه ای معماری (SACAP) تعریف شده است. برنامه حمل SACAP، RIBA و CAA قسمت 1 مجوز رسمی. [+]

BTech افتخارات فناوری معماری (طراحی کاربردی)

این برنامه با هدف تولید نامزدها برای ثبت نام به عنوان فن معماری ارشد، یک دسته ثبت نام در سطح میانی بالا توسط شورای آفریقای جنوبی برای حرفه ای معماری (SACAP) تعریف شده است. برنامه حمل SACAP، RIBA و CAA قسمت 1 مجوز رسمی.

این برنامه بر روی طراحی معماری، تئوری طراحی و توسعه طراحی تمرکز دارد و در درجه اول برای دانش آموزانی که، در طول مطالعات دیپلم خود را، استعداد برای طراحی نشان داده اند و که مایل به توسعه بیشتر این توانایی در نظر گرفته شده، با نظر به عنوان فن معماری حرفه ای ارشد ثبت نام و یا ادامه با مطالعات به عنوان معماران حرفه ای و یا که مایل به تمرین به طور مستقل واجد شرایط.... [-]


لیسانس btech در طراحی جواهرات و ساخت

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

پس از بدست آوردن مدرک تحصیلی خود، دانش آموزان صالح در ساخت جواهرات خلاق خواهد بود. آنها قادر به ارائه یک بدن منسجم از کار است که ترکیبی از فن آوری، حل مسئله و استفاده از روش تحقیق خواهد بود. [+]

پس از بدست آوردن مدرک تحصیلی خود، دانش آموزان صالح در ساخت جواهرات خلاق خواهد بود. آنها قادر به ارائه یک بدن منسجم از کار است که ترکیبی از فن آوری، حل مسئله و استفاده از روش تحقیق خواهد بود.

پذیرش مورد نیاز

دیپلم ملی: جواهرات و اشیای قیمتی طراحی و ساخت، و یا مدرک معادل در استاندارد معادل، به عنوان یک کمیته وضعیت مشخص و تایید شده توسط انجمن دانشکده.

معیارهای انتخاب

انتخاب بر مصاحبه، از ارائه یک نمونه کارها و یک پیشنهاد است که این منطقه در نظر گرفته شده از تخصص نشان می دهد است. یک علامت طور متوسط ​​60٪ در تمام ماژول های سال سوم توصیه می شود.... [-]


لیسانس btech در مد

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

پس از بدست آوردن این مدرک، دانش آموزان یک سهم پژوهش به برنامه و ارزیابی دانش موجود در یک منطقه خاص از طراحی مد و یا فن آوری های پوشاک بیشتر به ترویج رشد و توسعه حرفه ای شخصی را. [+]

پس از بدست آوردن این مدرک، دانش آموزان یک سهم پژوهش به برنامه و ارزیابی دانش موجود در یک منطقه خاص از طراحی مد و یا فن آوری های پوشاک بیشتر به ترویج رشد و توسعه حرفه ای شخصی را.

پذیرش مورد نیاز

دیپلم ملی در مد و یا مدرک معادل مد در استاندارد معادل، به عنوان یک کمیته وضعیت توصیه می شود و تایید شده توسط انجمن دانشکده.

معیارهای انتخاب

به طور متوسط ​​60٪ به دست آمده در سال آخر از دیپلم ملی: مد توصیه می شود.... [-]


لیسانس btech در مدیریت لباس

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

پس از بدست آوردن این مدرک، دانش آموزان قادر به ارزیابی فرآیندهای تولید لباس و عملکرد محصول تحت شرایط متنوع عامل، تأمل در تاثیر روند جهانی، مربوط به این استراتژیکی برای بهره وری و سودآوری این صنعت، و گسترش منافع شخصی با انجام تحقیقات در خواهد یک منطقه های تخصصی در صنعت پوشاک [+]

پس از بدست آوردن این مدرک، دانش آموزان قادر به ارزیابی فرآیندهای تولید لباس و عملکرد محصول تحت شرایط متنوع عامل، تأمل در تاثیر روند جهانی، مربوط به این استراتژیکی برای بهره وری و سودآوری این صنعت، و گسترش منافع شخصی با انجام تحقیقات در خواهد یک منطقه های تخصصی در صنعت پوشاک.

پذیرش مورد نیاز

دیپلم ملی در مدیریت لباس و یا مدرک مدیریت لباس معادل در استاندارد معادل، به عنوان یک کمیته وضعیت توصیه می شود و تایید شده توسط انجمن دانشکده.... [-]


لیسانس btech در هنرهای زیبا

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

پس از بدست آوردن این مدرک، دانش آموزان قادر به اعمال شایستگی ها و مهارت های مهم در تولید آثار هنری، پژوهش بصری و تکمیل تجربه کاری، مورد نیاز برای یک کار حرفه ای در صنایع بصری فرهنگی خواهد بود. [+]

پس از بدست آوردن این مدرک، دانش آموزان قادر به اعمال شایستگی ها و مهارت های مهم در تولید آثار هنری، پژوهش بصری و تکمیل تجربه کاری، مورد نیاز برای یک کار حرفه ای در صنایع بصری فرهنگی خواهد بود.

پذیرش مورد نیاز

دیپلم ملی: هنرهای زیبا و یا مدرک معادل در استاندارد معادل، به عنوان یک کمیته وضعیت تعیین می شود.

معیارهای انتخاب

یک علامت طور متوسط ​​60٪ برای همه ماژول سال سوم توصیه می شود. متقاضیان همچنین باید کار نوشته شده است و عملی ارائه، به عنوان یک کمیته انتخاب تعیین می شود.... [-]


لیسانس btech در چند رسانه ای

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

پس از بدست آوردن این مدرک، دانش آموزان قادر به اعمال صلاحیت و مهارت های مهم در یک منطقه چند رسانه ای تخصصی، به عنوان یک کار حرفه ای در نظم و انضباط لازم خواهد بود. [+]

پس از بدست آوردن این مدرک، دانش آموزان قادر به اعمال صلاحیت و مهارت های مهم در یک منطقه چند رسانه ای تخصصی، به عنوان یک کار حرفه ای در نظم و انضباط لازم خواهد بود.

پذیرش مورد نیاز

دیپلم ملی: چند رسانه ای، و یا مدرک معادل در استاندارد معادل، به عنوان یک کمیته وضعیت تعیین می شود.

معیارهای انتخاب

انتخاب از طریق مصاحبه و ارائه نمونه کارها است. یک علامت طور متوسط ​​60٪ برای همه ماژول سال سوم توصیه می شود.... [-]


لیسانس بدون Bcom در ارزیابی اموال و مدیریت

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

هدف از این برنامه است که برای تقویت دانش و درک دانش آموزان در رشته های ارزیابی ملک و مدیریت. این برنامه شامل یک برنامه آموزشی گسترده برای آماده سازی دانشجویان کارشناسی ارشد برای طیف گسترده ای از تخصص های مربوط به اموال. برنامه درسی شامل مناطق موضوع اعم از ارزیابی ملک و قانون اموال، امور مالی اموال و مدیریت اموال. [+]

هدف از این برنامه است که برای تقویت دانش و درک دانش آموزان در رشته های ارزیابی ملک و مدیریت. این برنامه شامل یک برنامه آموزشی گسترده برای آماده سازی دانشجویان کارشناسی ارشد برای طیف گسترده ای از تخصص های مربوط به اموال. برنامه درسی شامل مناطق موضوع اعم از ارزیابی ملک و قانون اموال، امور مالی اموال و مدیریت اموال.

این برنامه بر نرم افزار، تجزیه و تحلیل و ارزیابی در هر منطقه موضوع و همچنین استفاده از صداقت و اخلاق در یک محیط حرفه ای است. تسلط از این دوره آموزشی ارائه خواهد شد دانش آموزان با مهارت های لازم برای ترکیب ارزیابی مجموعه، مدیریت، مالی و اصول حقوقی به منظور افزودن ارزش به اشخاص است که آنها را به کار گیرند. دانش آموز موفق خواهد شد ارزیابی ملک و مدیریت اموال دیدگاه کلی که آنها را با یک مزیت رقابتی برای اشتغال فراهم خواهد کرد و آماده سازی آنها برای مطالعات بیشتر در این زمینه به دست آورید.... [-]


لیسانس بدون Bcom در اقتصاد

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

هدف از این صلاحیت است که به توسعه صلاحیت اعمال دانش آموز در سطح پیشرفته در تجزیه و تحلیل، تفسیر و استفاده از اصول اقتصادی و روش ها. این برنامه آماده سازی دانش آموزان به تأمل در برنامه های کاربردی مقرون به صرفه خود را به منظور بررسی اثر آن در متن جامع از اقتصاد به عنوان یک علم اجتماعی است. در نهایت آن را به آنها برای مطالعه بیشتر در اقتصاد به عنوان یک علم آماده [+]

هدف از این صلاحیت است که به توسعه صلاحیت اعمال دانش آموز در سطح پیشرفته در تجزیه و تحلیل، تفسیر و استفاده از اصول اقتصادی و روش ها. این برنامه آماده سازی دانش آموزان به تأمل در برنامه های کاربردی مقرون به صرفه خود را به منظور بررسی اثر آن در متن جامع از اقتصاد به عنوان یک علم اجتماعی است. در نهایت آن را به آنها برای مطالعه بیشتر در اقتصاد به عنوان یک علم را آماده کند.

شرایط پذیرش: یک دانش آموز بالقوه باید در اختیار داشتن مدرک لیسانس یا دیپلم پیشرفته در اقتصاد، به طور میانگین به 65٪ اقتصاد 3 باشند (سطح جدید NQF 7 سطح NQF 6 / قدیمی) و به طور متوسط ​​65٪ برای هر دو اقتصاد 3 (جدید سطح NQF 7 / سطح قدیمی NQF 6) و یا آمار 3 (سطح های جدید NQF 7 / سطح قدیمی NQF 6)، برای ورود به برنامه افتخارات در نظر گرفته شود.... [-]


لیسانس بدون Bcom در اقتصاد حمل و نقل

Campus تمام وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

این برنامه دارای دو موضوع هسته ای: برنامه ریزی حمل و نقل و سیاست حمل و نقل. این افراد، همراه با طیف وسیعی از گزینه های ماژول، و همچنین مدیریت تدارکات در تجهیز دانش آموزان با دانش و مهارت های لازم برای ساختن یک سهم معنادار در زمینه مدیریت حمل و نقل است. [+]

این برنامه دارای دو موضوع هسته ای: برنامه ریزی حمل و نقل و سیاست حمل و نقل. این افراد، همراه با طیف وسیعی از گزینه های ماژول، و همچنین مدیریت تدارکات در تجهیز دانش آموزان با دانش و مهارت های لازم برای ساختن یک سهم معنادار در زمینه مدیریت حمل و نقل است. دانشجویان ملزم به روش تحقیق کمک به آنها در انجام تحقیقات برای تکالیف در هر موضوع. صنعت تخته مشاوره اطمینان از ارتباط با موضوع بود. دانش آموزان است که این دوره را تکمیل کرده اند اغلب در دولت، parastatals، اپراتورهای بخش خصوصی و دولتی از خدمات حمل و نقل و همچنین آغاز کسب و کار خود به کار.... [-]


لیسانس بدون Bcom در امور مالی کمی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف از این برنامه است که به دانش آموزان با آموزش نظری و عملی مورد نیاز مورد نیاز برای درک و پیاده سازی مدل های مالی ریاضی. [+]

هدف از این برنامه است که به دانش آموزان با آموزش نظری و عملی مورد نیاز مورد نیاز برای درک و پیاده سازی مدل های مالی ریاضی. این برنامه یک مدرک حیاتی مورد نیاز برای ورود به تمرین و یا مدیریت موقعیت های حرفه ای در صنعت خدمات مالی کمی است. برنامه درسی تحت پوشش در برنامه یک زمینه در عمق برای یادگیری بیشتر و تخصص در زمینه مهندسی مالی و امور مالی کمی پیشرفته فراهم می کند. ارائه خود بازتابنده، حرفه ای علمی آموزش دیده سیستمی ابداع صنعت خدمات مالی آفریقای جنوبی، زیرساخت فکری و اقتصادی ملی ما می سازد.... [-]


لیسانس بدون Bcom در برنامه ریزی مالی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

هدف از این صلاحیت است به منظور توسعه مهارت های کاربردی و تعمیق تخصص دانشجو در تجزیه و تحلیل، تفسیر و استفاده از اصول برنامه ریزی مالی و ظرفیت پژوهشی در محیط اقتصادی در سطح پیشرفته. [+]

هدف از این صلاحیت است به منظور توسعه مهارت های کاربردی و تعمیق تخصص دانشجو در تجزیه و تحلیل، تفسیر و استفاده از اصول برنامه ریزی مالی و ظرفیت پژوهشی در محیط اقتصادی در سطح پیشرفته. آموزان نیز برای یک حرفه ای در عمل برنامه ریزی مالی و یادگیری بیشتر در تحقیق مطالعه کارشناسی ارشد در این زمینه با توسعه پژوهش و مهارت های گزارش آماده شده است. دانش آموزان باید قادر به تأمل در تصمیم گیری ها و برنامه های کاربردی خود به منظور بررسی اثر آن در متن جامع از برنامه ریزی مالی به عنوان یک عمل در سطح پیشرفته می باشد.... [-]


لیسانس بدون Bcom در حسابرسی داخلی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف از این صلاحیت است به توسعه مهارت های فکری و عملی در تجزیه و تحلیل، تفسیر و استفاده از حسابداری پیشرفته، حکومت و کنترل و اصول حسابرسی داخلی. [+]

هدف از این صلاحیت است به توسعه مهارت های فکری و عملی در تجزیه و تحلیل، تفسیر و استفاده از حسابداری پیشرفته، حکومت و کنترل و اصول حسابرسی داخلی. این برنامه آماده سازی دانش آموزان برای شناسایی و حل حکومت حسابداری پیشرفته و کنترل و حسابرسی داخلی در عمل. در نهایت این برنامه دانش آموزان را برای مطالعات بیشتر در حسابداری و حسابرسی داخلی به عنوان یک علم را آماده کند.

شرایط پذیرش: یک دانش آموز بالقوه باید در اختیار داشتن یک بدون Bcom یا دیپلم پیشرفته باشد و باید دانش مناسب حسابداری، مالیات و حسابرسی داخلی (سطح های جدید NQF 7 / سطح قدیمی NQF 6) است. اداره ممکن است از اتمام برنامه پل زدن باید دانش آموزان با قوانین دسترسی مورد دانش ماژول خاص در حسابداری، مالیات و حسابرسی داخلی منطبق نیست نیاز دارد. شرایط پذیرش نهایی از زمان به زمان توسط بخش تنظیم شده است.... [-]


لیسانس بدون Bcom در مالیات

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف از این صلاحیت است به توسعه مهارت های فکری و عملی در تجزیه و تحلیل، تفسیر و استفاده از حسابداری پیشرفته، حکومت و اصول کنترل و مالیات. این برنامه آماده خواهد شد دانش آموزان برای شناسایی و حل حسابداری پیشرفته، حکومت و اصول کنترل و مالیات در عمل. در نهایت این برنامه دانش آموزان را برای مطالعات بیشتر در حسابداری، حسابرسی و مالیات به عنوان یک علم را آماده کند. [+]

هدف از این صلاحیت است به توسعه مهارت های فکری و عملی در تجزیه و تحلیل، تفسیر و استفاده از حسابداری پیشرفته، حکومت و اصول کنترل و مالیات. این برنامه آماده خواهد شد دانش آموزان برای شناسایی و حل حسابداری پیشرفته، حکومت و اصول کنترل و مالیات در عمل. در نهایت این برنامه دانش آموزان را برای مطالعات بیشتر در حسابداری، حسابرسی و مالیات به عنوان یک علم را آماده کند.

شرایط پذیرش: یک دانش آموز بالقوه باید در اختیار داشتن یک بدون Bcom یا دیپلم پیشرفته باشد و باید دانش مناسب حسابداری، مالیات و حکومت و کنترل در سطح جدید NQF سطح NQF 7 / قدیمی 6 است. اداره ممکن است از اتمام برنامه پل زدن باید دانش آموزان با قوانین دسترسی مورد دانش ماژول خاص در حسابداری، مالیات و اداره امور و کنترل منطبق نیست نیاز دارد. شرایط پذیرش نهایی از زمان به زمان توسط بخش تنظیم شده است.... [-]


لیسانس بدون Bcom در مدیریت استراتژیک

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

دانش آموزان باید شایستگی کاربردی و مهارت های عملی در سازمان، تجزیه و تحلیل، تفسیر و استفاده از اصول مدیریت استراتژیک اساسی و پیشرفته را توسعه دهد. دانش آموز باید قادر به تأمل در تصمیمات مدیریتی استراتژیک و قادر به ارزیابی اثر آن در متن جامع از مدیریت به عنوان یک عمل شود. [+]

دانش آموزان باید شایستگی کاربردی و مهارت های عملی در سازمان، تجزیه و تحلیل، تفسیر و استفاده از اصول مدیریت استراتژیک اساسی و پیشرفته را توسعه دهد. دانش آموز باید قادر به تأمل در تصمیمات مدیریتی استراتژیک و قادر به ارزیابی اثر آن در متن جامع از مدیریت به عنوان یک عمل شود.

پذیرش مورد نیاز

یک دانش آموز بالقوه باید در اختیار داشتن یک بدون Bcom یا معادل مدرک تحصیلی در سطح NQF 7 با مدیریت کسب و کار به عنوان یکی از دروس پایه در NQF سطح 7 با 65٪ متوسط ​​برای ماژول majoy شود. صلاحیت یک دانش آموز بالقوه نیز باید شامل حداقل 16 واحد از مدیریت استراتژیک در سطح NQF 7.... [-]


لیسانس بدون Bcom در مدیریت خزانه داری

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف اصلی از بدون Bcom لیسانس (مدیریت خزانه داری) است به منظور توسعه دانش دانش آموز از نظم و انضباط از ارزیابی مالی شرکتی و مدیریت. [+]

هدف اصلی از بدون Bcom لیسانس (مدیریت خزانه داری) است به منظور توسعه دانش دانش آموز از نظم و انضباط از ارزیابی مالی شرکتی و مدیریت. این برنامه از برنامه درسی متمرکز متشکل برای آماده سازی دانش آموزان برای یک حرفه ای در مدیریت خزانه داری شرکت های بزرگ. برنامه درسی شامل هشت مناطق موضوع اعم از تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری کمی، مدیریت نقدینگی به مدیریت ریسک و مهندسی مالی. تسلط از این دوره آموزشی دانش آموزان با توانایی سنتز اصول مدیریت خزانه داری پیچیده و اعمال ابزارهای مالی در شیوه ای حرفه ای فراهم می کند. دانش اساسی از اصول سرمایه گذاری و خزانه داری جهانی به دست آورد خواهد شد قادر می سازد دانش آموز مقدماتی به کار در جهان امروز از وزارت خزانه داری مدیریت شرکت های بزرگ و حرفه ای. این برنامه بر شایستگی، صداقت، و استفاده از اخلاق در یک محیط حرفه ای است. ... [-]


لیسانس بدون Bcom در مدیریت سرمایه گذاری

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

هدف از این برنامه است که برای تقویت دانش دانش آموز از نظم و انضباط از ارزیابی سرمایه گذاری و مدیریت نمونه کارها. این برنامه از یک برنامه آموزشی گسترده متشکل برای آماده سازی دانش آموزان برای طیف گسترده ای از تخصص مربوط به سرمایه گذاری. [+]

هدف از این برنامه است که برای تقویت دانش دانش آموز از نظم و انضباط از ارزیابی سرمایه گذاری و مدیریت نمونه کارها. این برنامه از یک برنامه آموزشی گسترده متشکل برای آماده سازی دانش آموزان برای طیف گسترده ای از تخصص مربوط به سرمایه گذاری. برنامه درسی شامل هشت مناطق موضوع اعم از سرمایه گذاری در سهام، سرمایه گذاری بهره دار به مدیریت نمونه کارها و امور مالی بازنشستگی. تسلط از این دوره آموزشی دانش آموزان با توانایی سنتز اصول سرمایه گذاری های پیچیده و اعمال ابزارهای مالی در شیوه ای حرفه ای فراهم می کند. دانش اساسی از اصول سرمایه گذاری جهانی دست آورده خواهد شد قادر می سازد دانش آموز مقدماتی به کار در جهان امروز از سرمایه گذاری حرفه ای است. این برنامه بر شایستگی، صداقت، و استفاده از اخلاق در یک محیط حرفه ای است. ... [-]


لیسانس بدون Bcom در مدیریت مالی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف از این برنامه این است که دانش آموزان با دانش لازم برای انجام کار حرفه ای بسیار ماهر در رشته های حسابداری مدیریت و امور مالی. این برنامه از یک برنامه آموزشی گسترده متشکل برای آماده سازی دانشجویان کارشناسی ارشد برای طیف گسترده ای از تخصص های مرتبط با امور مالی. [+]

هدف از این برنامه این است که دانش آموزان با دانش لازم برای انجام کار حرفه ای بسیار ماهر در رشته های حسابداری مدیریت و امور مالی. این برنامه از یک برنامه آموزشی گسترده متشکل برای آماده سازی دانشجویان کارشناسی ارشد برای طیف گسترده ای از تخصص های مرتبط با امور مالی. این برنامه بر نرم افزار، تجزیه و تحلیل و ارزیابی در هر منطقه موضوع و همچنین استفاده از صداقت و اخلاق در یک محیط حرفه ای است. تسلط از این دوره آموزشی ارائه خواهد شد دانش آموزان با مهارت های لازم برای سنتز مدیریت مجموعه، عملکرد مالی و اصول ریسک به منظور درایو و افزودن ارزش به اشخاص است که آنها را به کار گیرند. دانش آموز موفق خواهد منظر مالی و کسب و کار کلی که آنها را با یک مزیت رقابتی برای اشتغال ارائه خواهد شد به دست آورید. علاوه بر این دانش آموز برای مطالعات بیشتر در این زمینه با توسعه پژوهش و مهارت های گزارش از طریق تکمیل یک پروژه تحقیقاتی تحت نظارت در زمینه مدیریت مالی آماده شده است.... [-]


لیسانس معماری

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

گروه معماری ارائه می دهد کارشناسی معماری، که دارای اعتبار بی قید و شرط از حرفه معماری (SACAP) و انجمن مشترک المنافع معماری (CAA). [+]

حرفه ای معماری در شکل دادن به محیط زیست ساخته شده نقش دارند. تلاش های خود را در همه جا مشهود است، از ساخت و ساز ساده از یک پروژه مسکن کم هزینه به نصب پیچیده از آسمان خراش ها. حرفه ای معماری در طراحی، وضوح فن آوری و مدیریت پروژه های ساخت و ساز استفاده می شود.

گروه معماری ارائه می دهد کارشناسی معماری، که دارای اعتبار بی قید و شرط از حرفه معماری (SACAP) و انجمن مشترک المنافع معماری (CAA).

فرصت های شغلی ... [-]

مهندسی صنایع BTech

Campus تمام وقت پاره وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

فارغ التحصیلانی که این مدرک را بدست آورده اند، در پیشبرد برنامه های مربوط به بهبود بهره وری، سیستم های تولید یکپارچه، سیستم های اطلاعات عملیاتی و مدیریت پروژه و تدارکات صالح خواهند داشت. فارغ التحصیلان قادر به ثبت نام در ECSA خواهند بود. [+]

پس از تکمیل موفقیت آمیز دیپلم ملی، نامزدان، با توجه به مقررات برنامه درسی قابل قبول، می توانند برای دوره لیسانس فناوری (Baccalaureus Technologiae -BTech) ثبت نام کنند. BTech نیاز به حداقل یک سال مطالعه بیشتر.

پس از اتمام موفقیت آمیز تمامی الزامات نظری، کاندید ریاست در زمینه تحصیلات مربوطه به داوطلبان واگذار خواهد شد.

فارغ التحصیلانی که این مدرک را بدست آورده اند، در پیشبرد برنامه های مربوط به بهبود بهره وری، سیستم های تولید یکپارچه، سیستم های اطلاعات عملیاتی و مدیریت پروژه و تدارکات صالح خواهند داشت. فارغ التحصیلان قادر به ثبت نام در ECSA خواهند بود.... [-]


مهندسی معدن BTech

Campus تمام وقت پاره وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

دانش آموز واجد شرایط از لحاظ فنی در مدیریت موثر و ایمن تمام انواع فعالیت های تولید معادن برای تولید و مدیریت فنی و مهندسی میانی و ارشد برخوردار است. [+]

پس از تکمیل موفقیت آمیز دیپلم ملی، نامزدان، با توجه به مقررات برنامه درسی قابل قبول، می توانند برای دوره لیسانس فناوری (Baccalaureus Technologiae -BTech) ثبت نام کنند. BTech نیاز به حداقل یک سال مطالعه بیشتر.

پس از اتمام موفقیت آمیز تمامی الزامات نظری، کاندید ریاست در زمینه تحصیلات مربوطه به داوطلبان واگذار خواهد شد.

دانش آموز واجد شرایط از لحاظ فنی در مدیریت موثر و ایمن تمام انواع فعالیت های تولید معادن برای تولید و مدیریت فنی و مهندسی میانی و ارشد برخوردار است.... [-]


کارشناسی / بدون Bcom / بدون Bcom گسترش در حسابداری

Campus تمام وقت 3 - 4  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف از این صلاحیت است که به ارائه خوب گرد، آموزش فنی متمرکز است که مجهز فارغ التحصیلان با دانش فنی، مهارت و مهارت های فراگیر است که آنها را قادر به نشان دادن ابتکار عمل و مسئولیت، و توسعه کیفیت رهبری را فعال کنید. [+]

کارشناسی حسابداری

هدف از این صلاحیت است که به ارائه خوب گرد، آموزش فنی متمرکز است که مجهز فارغ التحصیلان با دانش فنی، مهارت و مهارت های فراگیر است که آنها را قادر به نشان دادن ابتکار عمل و مسئولیت، و توسعه کیفیت رهبری را فعال کنید.

این برنامه با مشورت با موسسه آفریقای جنوبی حسابداران خبره (SAICA) طراحی شده است و به رسمیت شناخته شده توسط آنها را به عنوان یک نیاز به عنوان حسابدار خبره تمرین. این مدرک نیاز به یک پایه کامل در دانش، نظریه، اصول و مهارت های حرفه ای و یا حرفه ای نگران و توانایی اعمال این به زمینه های حرفه ای و یا حرفه ای. این برنامه همچنین به عنوان پایه ای برای ورود به چند فرصت مطالعه کارشناسی ارشد است.... [-]


کارشناسی آموزش و پرورش در آموزش فاز پایه و اساس

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

[+]

[-]

کارشناسی بهداشت محیط در سلامت محیط زیست

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

توجه: این برنامه خواهد شد در سال 2017 به تصویب توسط هیئت مدیره نظارتی در سال 2016 ارائه شده [+]

توجه: این برنامه خواهد شد در سال 2017 به تصویب توسط هیئت مدیره نظارتی در سال 2016 ارائه شده

حرفه ای

بهداشت پزشک به عنوان یک عضو از یک تیم چند رشته ای از حرفه ای مطابق با دامنه حرفه ای عمل کند. به این ترتیب این شخص قادر به برقراری ارتباط موثر خواهد بود، کارآفرینی پرورش، حمایت اخلاق حرفه ای و بهداشت محیط و مدیریت منابع انسانی، مالی و فیزیکی در محدوده حرفه است.

پذیرش مورد نیاز حداقل APS: 24 زبان تدریس و یادگیری انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 4 (50٪ +) سواد ریاضی: پذیرفته نشد علوم فیزیکی: 4 (50٪ +) علوم زندگی: 4 (50٪ +) تم اضافی 1: 4 (50٪ +) تم اضافی 2: 4 (50٪ +) ... [-]

کارشناسی در رشته طراحی صنعتی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

طراحان صنعتی استفاده نقشه ها، مدل ها و برنامه های کامپیوتری برای بهبود زیبایی شناسی، ارگونومی و عملکرد از طیف گسترده ای از محصولات، از یک بار خاموش آیتم های مبلمان به محصولات تولید انبوه مانند کنسول های بازی، لوازم آشپزخانه و گوشی های تلفن همراه. گروه طراحی صنعتی ارائه می دهد یک کارشناسی هنر در طراحی صنعتی. وزارت نیز ارائه می دهد افتخارات BA در طراحی صنعتی درجه برای کسانی که در حال حاضر با موفقیت یک کارشناسی هنر در طراحی صنعتی به پایان رسید. [+]

کارشناسی هنر در طراحی صنعتی

طراحان صنعتی استفاده نقشه ها، مدل ها و برنامه های کامپیوتری برای بهبود زیبایی شناسی، ارگونومی و عملکرد از طیف گسترده ای از محصولات، از یک بار خاموش آیتم های مبلمان به محصولات تولید انبوه مانند کنسول های بازی، لوازم آشپزخانه و گوشی های تلفن همراه.

گروه طراحی صنعتی ارائه می دهد یک کارشناسی هنر در طراحی صنعتی.

وزارت نیز ارائه می دهد افتخارات BA در طراحی صنعتی درجه برای کسانی که در حال حاضر با موفقیت یک کارشناسی هنر در طراحی صنعتی به پایان رسید.... [-]


کارشناسی در طراحی داخلی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

طراحان داخلی با طیف وسیعی از فضاهای داخلی برای ایجاد راه حل های نوآورانه فضایی با دانش کامل از تکنولوژی ساختمان، مواد و نیازهای محیط زیست انسانی می پردازند. [+]

کارشناسی طراحی داخلی

طراحان داخلی با طیف وسیعی از فضاهای داخلی برای ایجاد راه حل های نوآورانه فضایی با دانش کامل از تکنولوژی ساختمان، مواد و نیازهای محیط زیست انسانی می پردازند.

گروه طراحی داخلی ارائه می دهد که در مقطع کارشناسی مدرک کارشناسی و یک سال کارشناسی چهارم فناوری در رشته طراحی داخلی.

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان برای مشاغل طراحی داخلی در واجد شرایط:

فضای داخلی فروشی رستوران ها هتل ها و صنعت سرگرمی مجتمع اداری نمایشگاه مخفف فضای داخلی داخلی پذیرش مورد نیاز برای BA (طراحی داخلی) (B8BA6Q) گواهی ارشد یا مدرک معادل با حداقل APS یا M-نمره حضور یک ارزیابی ورودی یک بار فرم درخواست پردازش شده است ارسال مقاله از یک مجموعه با ده قطعه کار، به ارزیابی ورودی ارائه می شود اتمام آزمون ملی محک (NBT) برای علمی و کمی سواد (AQL) ... [-]

کارشناسی مددکاری اجتماعی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف از این صلاحیت است که مجهز به دانش آموزان با دانش و مهارت و (کسب) ارزش به عمل کار اجتماعی در آفریقای جنوبی و در یک زمینه منطقه ای و جهانی در حال تغییر. از اتمام موفقیت آمیز صلاحیت شما را قادر به با شورای SA اجتماعی حرفه و عمل خدمات به عنوان یک مددکار اجتماعی ثبت شده است. [+]

هدف از این صلاحیت است که مجهز به دانش آموزان با دانش و مهارت و (کسب) ارزش به عمل کار اجتماعی در آفریقای جنوبی و در یک زمینه منطقه ای و جهانی در حال تغییر. از اتمام موفقیت آمیز صلاحیت شما را قادر به با شورای SA اجتماعی حرفه و عمل خدمات به عنوان یک مددکار اجتماعی ثبت شده است.

دانشجویانی که مایل به عنوان یک مددکار اجتماعی ثبت نام باید برای تکمیل مدرک لیسانس چهار ساله در کار اجتماعی.

برنامه درسی برای B (مددکاری اجتماعی) شامل 35 ماژول های ترم وارد شرح زیر است: ... [-]


کارشناسی(BA)

BA (قانون)

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف از یک مدرک لیسانس (قانون) است که اجازه می دهد دانش آموزان به دست آوردن دانش از سیستم قانونی آفریقای جنوبی، حقوق خصوصی، قانون اساسی و قوانین عرفی. [+]

هدف از یک مدرک لیسانس (قانون) است که اجازه می دهد دانش آموزان به دست آوردن دانش از سیستم قانونی آفریقای جنوبی، حقوق خصوصی، قانون اساسی و قوانین عرفی. علاوه بر این، دانش آموز قادر به گرفتن دوره در جنبه های هنر و علوم اجتماعی خواهد بود. علاوه بر این، دانش آموز را به زبان و ساختار زبان قرار گرفته است.

حداقل دوره مطالعه برای درجه سه (3) سال به صورت تمام وقت است.

ماژول تکمیل شده در BA درجه (قانون) را به سمت اعتبارات ماژول در یک درجه LLB پس از آن حساب کند. ... [-]


BA Hons in Afrikaans

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

In die nagraadse programme in Afrikaans (Honneurs, Meestersgraad en Doktorsgraad) word menslike bestaan ondersoek deur te kyk na die simbole, mites, metafore en tekste wat die menslike bestaan medieer. Soos in al die ander geesteswetenskappe is begrip van die menslike bestaan die doel. In die vak Afrikaans is taal en tekste die middel tot hierdie doel. Om die mens en die manier waarop die mens die wêreld verstaan, te ondersoek, word die taal wat die mens gebruik om uitdrukking te gee aan hierdie wêreld, om sin te gee aan sigself en aan die wêreld waarin hy/sy leef, bestudeer. [+]

In die nagraadse programme in Afrikaans (Honneurs, Meestersgraad en Doktorsgraad) word menslike bestaan ondersoek deur te kyk na die simbole, mites, metafore en tekste wat die menslike bestaan medieer. Soos in al die ander geesteswetenskappe is begrip van die menslike bestaan die doel. In die vak Afrikaans is taal en tekste die middel tot hierdie doel. Om die mens en die manier waarop die mens die wêreld verstaan, te ondersoek, word die taal wat die mens gebruik om uitdrukking te gee aan hierdie wêreld, om sin te gee aan sigself en aan die wêreld waarin hy/sy leef, bestudeer.

Die honneurskursus bied ‘n inleidende oorsig tot die Afrikaanse taalen letterkunde en ‘n student behoort ‘n oorsig te hê oor Afrikaanse literatuurgeskiedenis, maar ook ‘n agtergrond oor die deeglike ontleding van spesifieke tekste. Die vaardighede om verder onafhanklik te kan navorsing doen, word aangeleer.... [-]


BA در ارتباطات استراتژیک در ارتباطات بازاریابی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

مقطع کارشناسی ارتباطات استراتژیک (ارتباطات بازاریابی) یک مدرک منحصر به فرد که توسعه داده شده است به شما قدرت با دانش ضروری برای موفقیت در صنعت است که است. این درجه به هر دو دانش نظری و عملی مربوط به نقش پزشک ارتباطات را در دستیابی به اهداف سازمانی و تسهیل روابط ذینفعان، مدیریت شهرت، مدیریت تغییر، تعهد کارکنان و روابط رسانه ای فراهم می کند. این ابعاد در یک گسترده تر جهانی، دولتی، کسب و کار، جامعه و زمینه های فردی پرداخته شده است. [+]

عصر حاضر است که توسط یک تغییر به ارتباطات استراتژیک است، که یک زمینه پویا و در حال تحول است. در حالی که، پیش از این، شرکت ارتباطات، ارتباطات بازاریابی، روابط و مدیریت عمومی ارتباطات به عنوان زمینه های جداگانه دیده می شد، ارتباطات استراتژیک تلاش کرده است تا فراتر از این تمایزات. محیطی که در آن بسیاری از سازمان ها و کسب و کار عمل مستلزم توانایی انطباق با: سرعت تغییر، بی ثباتی اقتصادی، انتقال قدرت را از اقتدار سنتی و تاثیر تکنولوژی بر هر جنبه ای از وجود انسان است. ... [-]


BA در ارتباطات استراتژیک در ارتباطات شرکت

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

مقطع کارشناسی ارتباطات استراتژیک (ارتباطات شرکت) یک مدرک منحصر به فرد که توسعه داده شده است برای توانمند سازی یادگیرنده با دانش ضروری برای موفقیت در صنعت است که است. این درجه به هر دو دانش نظری و عملی مربوط به نقش پزشک ارتباطات را در دستیابی به اهداف سازمانی و تسهیل روابط ذینفعان، مدیریت شهرت، مدیریت تغییر، تعهد کارکنان و روابط رسانه ای فراهم می کند. این ابعاد در یک گسترده تر جهانی، دولتی، کسب و کار، جامعه و زمینه های فردی پرداخته شده است. [+]

عصر حاضر است که توسط یک تغییر به ارتباطات استراتژیک است، که یک زمینه پویا و در حال تحول است. در حالی که، پیش از این، شرکت ارتباطات، ارتباطات بازاریابی، روابط و مدیریت عمومی ارتباطات به عنوان زمینه های جداگانه دیده می شد، ارتباطات استراتژیک تلاش کرده است تا فراتر از این تمایزات. محیطی که در آن بسیاری از سازمان ها و کسب و کار خود را پیدا مستلزم توانایی انطباق با: سرعت تغییر، بی ثباتی اقتصادی، انتقال قدرت را از اقتدار سنتی و تاثیر تکنولوژی بر هر جنبه ای از وجود انسان است. ... [-]


BA در ارتباطات ورزشی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

ورزشی مفسر، ورزشی، روزنامه نگار، ورزشی لنگر، محقق، تخصص در بیوکینتیک افزایش خواهند یافت، علوم ورزشی و یا افتخارات مدیریت ورزشی، مربی، ورزش دانشمند [+]

حرفه ای

ورزشی مفسر، ورزشی، روزنامه نگار، ورزشی لنگر، محقق، تخصص در بیوکینتیک افزایش خواهند یافت، علوم ورزشی و یا افتخارات مدیریت ورزشی، مربی، ورزش دانشمند.

پذیرش مورد نیاز حداقل APS: 23 ریاضیات و یا 24 با سواد ریاضی زبان تدریس و یادگیری انگلیسی: 5 (60٪ +) ریاضیات: 3 (40٪ +) سواد ریاضی: 4 (50٪ +) تم اضافی 1: 4 (50٪ +) * تم اضافی 2: 4 (50٪ +) تم اضافی 3: 4 (50٪ +) تم اضافی 4: 3 (40٪ +)

* توصیه می شود برای زبان به رسمیت شناخته شود.... [-]


BA در توسعه اجتماعی و رهبری

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف اصلی از این صلاحیت است به منظور توسعه دانش آموزان برای تبدیل شدن به رهبران توسعه اجتماعی در تسهیل روند، تکنیک ها و اصول در شروع، برنامه ریزی، اجرا، نظارت، ارزیابی و حفظ طرح های توسعه و برنامه ها، بر اساس مردم محور، دارایی رویکردهای نظری مشارکتی مبتنی بر به نابرابری، فقر و بی عدالتی است. دانش آموزان بیشتر قادر به تسهیل ایجاد و مدیریت سازمان های اجتماع در چارچوب توسعه اقتصادی جامعه خواهد بود. [+]

هدف اصلی از این صلاحیت است به منظور توسعه دانش آموزان برای تبدیل شدن به رهبران توسعه اجتماعی در تسهیل روند، تکنیک ها و اصول در شروع، برنامه ریزی، اجرا، نظارت، ارزیابی و حفظ طرح های توسعه و برنامه ها، بر اساس مردم محور، دارایی رویکردهای نظری مشارکتی مبتنی بر به نابرابری، فقر و بی عدالتی است. دانش آموزان بیشتر قادر به تسهیل ایجاد و مدیریت سازمان های اجتماع در چارچوب توسعه اقتصادی جامعه خواهد بود. ... [-]


BA در توسعه ورزش

Campus February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

مسئول توسعه ورزش، پژوهشگر، تخصص در بیوکینتیک افزایش خواهند یافت، علوم ورزشی و یا افتخارات مدیریت ورزشی، مربی، ورزش دانشمند [+]

حرفه ای

مسئول توسعه ورزش، پژوهشگر، تخصص در بیوکینتیک افزایش خواهند یافت، علوم ورزشی و یا افتخارات مدیریت ورزشی، مربی، ورزش دانشمند

پذیرش مورد نیاز حداقل APS: 23 ریاضیات و یا 24 با سواد ریاضی زبان تدریس و یادگیری انگلیسی: 5 (60٪ +) ریاضیات: 3 (40٪ +) سواد ریاضی: 4 (50٪ +) تم اضافی 1: 4 (50٪ +) * تم اضافی 2: 4 (50٪ +) تم اضافی 3: 4 (50٪ +) تم اضافی 4: 3 (40٪ +)

* توصیه می شود برای زبان به رسمیت شناخته شود.... [-]


BA در روزنامه نگاری

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف از این صلاحیت است به منظور توسعه شایستگی اعمال دانش آموزان در روزنامه نگاری است. صلاحیت کاربردی حاکی از اکتساب، تجزیه و تحلیل، تفسیر و استفاده از اصول ارتباطات مربوط به زمینه روزنامه نگاری در بخش مربوط به رسانه های الکترونیکی و چاپی و صنعت رادیو و تلویزیون. علاوه بر این، دانش آموزان توانایی درونی، تأمل در و برقراری ارتباط تصمیم گیری های استراتژیک و برنامه های کاربردی به طور موثر از طریق استفاده درست و مناسب از زبان علمی و اصطلاحات فنی مرتبط با روزنامه نگاری توسعه. [+]

هدف از این صلاحیت است به منظور توسعه شایستگی اعمال دانش آموزان در روزنامه نگاری است. صلاحیت کاربردی حاکی از اکتساب، تجزیه و تحلیل، تفسیر و استفاده از اصول ارتباطات مربوط به زمینه روزنامه نگاری در بخش مربوط به رسانه های الکترونیکی و چاپی و صنعت رادیو و تلویزیون. علاوه بر این، دانش آموزان توانایی درونی، تأمل در و برقراری ارتباط تصمیم گیری های استراتژیک و برنامه های کاربردی به طور موثر از طریق استفاده درست و مناسب از زبان علمی و اصطلاحات فنی مرتبط با روزنامه نگاری توسعه. صلاحیت خواهد یادگیری موثر از طریق قرار گرفتن در معرض و استفاده از سبک های یادگیری مناسب را تسهیل، در نتیجه آنها را قادر به حرکت و کلی نگر مدیریت زمینه پویا روزنامه نگاری. ... [-]


BA در سیاست، فلسفه و اقتصاد

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف اصلی از این صلاحیت است به دانش آموزان واجد شرایط با مهارت های پژوهش؛ دانش نظری و فکری، توانایی استدلال انتقادی، مهارت حل مسئله، درک درستی از ابعاد هنجاری سیاست و اقتصاد، از جمله احترام به حقوق بشر و دولت باز و پاسخگو، امنیت دفاع و سیاست های اقتصادی؛ و محدودیت های هنجاری در اعمال قدرت و اقتدار در دستورات اقتصادی سیاسی است. [+]

هدف اصلی از این صلاحیت است به دانش آموزان واجد شرایط با مهارت های پژوهش؛ دانش نظری و فکری، توانایی استدلال انتقادی، مهارت حل مسئله، درک درستی از ابعاد هنجاری سیاست و اقتصاد، از جمله احترام به حقوق بشر و دولت باز و پاسخگو، امنیت دفاع و سیاست های اقتصادی؛ و محدودیت های هنجاری در اعمال قدرت و اقتدار در دستورات اقتصادی سیاسی است.

برنامه درسی برای BA (سیاست، فلسفه و اقتصاد) برنامه شامل 24 ماژول ترم وارد شرح زیر است: ... [-]


BA در سیاست و روابط بین الملل

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف اصلی از این صلاحیت است به دانش آموزان واجد شرایط با مهارت های پژوهش؛ دانش نظری و فکری؛ توانایی استدلال انتقادی؛ و مهارت حل مساله؛ درک درستی از ابعاد هنجاری سیاست، از جمله: احترام به حقوق بشر، دولت باز و پاسخگو، حکومت صالح، امنیت دفاع و سیاست های اقتصادی و محدودیت های هنجاری در اعمال قدرت و اقتدار در نظام سیاسی. [+]

هدف اصلی از این صلاحیت است به دانش آموزان واجد شرایط با مهارت های پژوهش؛ دانش نظری و فکری؛ توانایی استدلال انتقادی؛ و مهارت حل مساله؛ درک درستی از ابعاد هنجاری سیاست، از جمله: احترام به حقوق بشر، دولت باز و پاسخگو، حکومت صالح، امنیت دفاع و سیاست های اقتصادی و محدودیت های هنجاری در اعمال قدرت و اقتدار در نظام سیاسی.

برنامه درسی برای BA (سیاست و روابط بین الملل) برنامه شامل 22 ماژول های ترم وارد شرح زیر است: ... [-]


BA در طراحی مد

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف از این برنامه BA طراحی مد است به منظور توسعه طراحان مد، یاب مشکل و حل مشکل این است که در صلاحیت کار به طور مستقل به عنوان طراحان مد کارآفرینی. [+]

هدف از این برنامه BA طراحی مد است به منظور توسعه طراحان مد، یاب مشکل و حل مشکل این است که در صلاحیت کار به طور مستقل به عنوان طراحان مد کارآفرینی. هدف از این رشته عبارت است از:

استفاده از دانش یکپارچه و مهارت های تفکر مفهومی پیشرفته به ظ حل مشکلات طراحی مد پیچیده؛ استفاده از طیف وسیعی از روش های طراحی، فرآیند ها و تکنیک شایستگی برای ایجاد، حال و استدلال برای طرح های مد حرفه ای؛ فعال کردن دانش آموزان برای نشان دادن دانش از تاریخ طراحی و تئوری در زمینه مد و تاریخ طراحی گسترده تر و تئوری در زمینه خاص نظم و انضباط، و به انجام انتقاد طراحی و تحقیقات است. فرصت های شغلی این برنامه شما را با دانش و مهارت های لازم برای یک شغل طراحی در صنعت مد، از جمله تجهیز: حل مسئله از طریق طراحی کارآفرین مد طراح مد مهندس الگوی متخصص مد پذیرش مورد نیاز گواهی ارشد یا مدرک معادل با حداقل APS یا M-نمره حضور یک ارزیابی ورودی و ارائه نمونه کارها یک بار فرم درخواست پردازش شده است اتمام آزمون ملی محک (NBT) برای علمی و کمی سواد (AQL) موضوع مدرسه اجباری: انگلیسی ... [-]

BA در عمل زبان

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

صلاحیت عملی: مهارت زبان به زبان انتخاب شده است. نوشتن و مهارت های تولیدی. ترجمه، تفسیر و مهارت های ویرایش متن. اصطلاحات و مدیریت اسناد مهارت. زبان عمومی، متن و مهارت های پژوهشی گفتمان. حمایت زبانی، متن و گفتمان، روان، شناسی، اجتماعی و عملی، پراگما زبانی و میان فرهنگی صلاحیت competence.Foundational: دانش و بینش به نظری تحت-سنجاق از زبان شناسی، زبان انتخاب شده و ارتباطات است. صلاحیت انعکاسی: برنامه استراتژیک و حیاتی نظریه در زبان شناسی و ارتباطات با توجه به شرایط عملی، علمی و حرفه ای. [+]

صلاحیت عملی: مهارت زبان به زبان انتخاب شده است. نوشتن و مهارت های تولیدی. ترجمه، تفسیر و مهارت های ویرایش متن. اصطلاحات و مدیریت اسناد مهارت. زبان عمومی، متن و مهارت های پژوهشی گفتمان. حمایت زبانی، متن و گفتمان، روان، شناسی، اجتماعی و عملی، پراگما زبانی و میان فرهنگی صلاحیت competence.Foundational: دانش و بینش به نظری تحت-سنجاق از زبان شناسی، زبان انتخاب شده و ارتباطات است. صلاحیت انعکاسی: برنامه استراتژیک و حیاتی نظریه در زبان شناسی و ارتباطات با توجه به شرایط عملی، علمی و حرفه ای. ... [-]


BA در هنر بصری

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف از BA (هنر های تجسمی) درجه است به منظور توسعه دانش آموزان خلاق، انتقادی و خلاق دانش، مهارت و قابلیت های تحقیقات دانشگاهی به عنوان هنرمندان در حوزه صنایع بصری فرهنگی عمل، و / یا به شرکت در مطالعه کارشناسی ارشد در هنر تجسمی. [+]

هدف از BA (هنر های تجسمی) درجه است به منظور توسعه دانش آموزان خلاق، دانش تخیلی و انتقادی، مهارت ها و توانایی تحقیقات علمی به عنوان هنرمندان تمرین در حوزه صنایع بصری فرهنگی، و / یا به شرکت در مطالعه کارشناسی ارشد در هنر های بصری.

لیسانس (هنر های تجسمی) برنامه تحصیلی دانش آموزان با دانش کامل از شیوه های هنر بصری، گفتمان ها، نظریه ها و روش شناسی پژوهش تجهیز. این برنامه تسهیل خلق معانی از طریق هنر؛ پژوهش در تاریخ هنر و نقد؛ production7 هنری معاصر آژانس مدنی؛ هویت بصری و فن آوری های بصری. این برنامه بر روی تفکر خلاق و انتقادی با توجه به استانداردهای اخلاقی و حرفه ای تمرکز، به منظور کشف روش تجربی، ترانسفورماتور و میان رشته ای به ساخت، پذیرش و تجزیه و تحلیل هنر در زمینه های پان آفریقایی و بین المللی است. ... [-]


BA در گرافیک (ارتباط) طراحی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

طراحان ارتباطات متفکران خلاق و حل مشکل که استفاده از طیف وسیعی از روش های طراحی، فرآیند ها و تکنیک برای ایجاد طرح های ارتباطات حرفه ای، مانند پوستر، کتاب، مجله، برنامه های هویت سازمانی، بسته بندی و وب سایت ها، هر دو به صورت جداگانه و به عنوان اعضای تیم می باشد. گروه طراحی گرافیک ارائه می دهد یک کارشناسی هنر در طراحی و متخصص در طراحی ارتباطات. امکانات اداره شامل تعدادی از استودیوهای و یک مرکز قرار گرفته اپل مکینتاش استودیو کامپیوتر است. [+]

طراحان ارتباطات متفکران خلاق و حل مشکل که استفاده از طیف وسیعی از روش های طراحی، فرآیند ها و تکنیک برای ایجاد طرح های ارتباطات حرفه ای، مانند پوستر، کتاب، مجله، برنامه های هویت سازمانی، بسته بندی و وب سایت ها، هر دو به صورت جداگانه و به عنوان اعضای تیم می باشد.

گروه طراحی گرافیک ارائه می دهد یک کارشناسی هنر در طراحی و متخصص در طراحی ارتباطات. امکانات اداره شامل تعدادی از استودیوهای و یک مرکز قرار گرفته اپل مکینتاش استودیو کامپیوتر است.... [-]


در رشته روانشناسی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف اصلی از این صلاحیت است به دانش آموزان واجد شرایط با: یک پایه دانش گسترده، قوی و منسجم برای مطالعات بیشتر در روانشناسی؛ یک پایه دانش برای تحقیقات کاربردی و بنیادی در روانشناسی؛ مهارت های تحلیلی، تفسیری و یکپارچه که ارزش عملی برای جامعه به عنوان یک کل. و توانایی به تأمل در روانشناسی و یک دید کلی نسبت به روانشناسی و کاربردهای آن در زمینه های مختلف. [+]

هدف اصلی از این صلاحیت است به دانش آموزان واجد شرایط با: یک پایه دانش گسترده، قوی و منسجم برای مطالعات بیشتر در روانشناسی؛ یک پایه دانش برای تحقیقات کاربردی و بنیادی در روانشناسی؛ مهارت های تحلیلی، تفسیری و یکپارچه که ارزش عملی برای جامعه به عنوان یک کل. و توانایی به تأمل در روانشناسی و یک دید کلی نسبت به روانشناسی و کاربردهای آن در زمینه های مختلف.

برنامه درسی شامل حداقل 22 ماژول های ترم وارد شرح زیر است: ... [-]


در رشته روانشناسی ورزشی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

تخصص در بیوکینتیک افزایش خواهند یافت، علوم ورزشی و یا افتخارات مدیریت ورزشی، مربی، تخصص در روانشناسی، پژوهشگر، ورزش دانشمند. [+]

حرفه ای

تخصص در بیوکینتیک افزایش خواهند یافت، علوم ورزشی و یا افتخارات مدیریت ورزشی، مربی، تخصص در روانشناسی، پژوهشگر، ورزش دانشمند.

پذیرش مورد نیاز حداقل APS: 23 ریاضیات و یا 24 با سواد ریاضی زبان تدریس و یادگیری انگلیسی: 5 (60٪ +) ریاضیات: 3 (40٪ +) سواد ریاضی: 4 (50٪ +) تم اضافی 1: 4 (50٪ +) * تم اضافی 2: 4 (50٪ +) تم اضافی 3: 4 (50٪ +) تم اضافی 4: 3 (40٪ +)

* توصیه می شود برای زبان به رسمیت شناخته شود.... [-]


طراحی BA در رسانه های دیجیتال

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

کارشناسی هنر در طراحی دیجیتال رسانه دانش آموزان آماده برای پاسخگویی به نیازهای عصر دیجیتال به عنوان طراحان از محتوا، سیستم ها و محصولات، که در آن متن، تصویر، ویدئو، صدا، گرافیک و انیمیشن همگرا. با شروع از یک روش تعمیم، دانش آموزان تخصص در طراحی تعامل و یا ویدئویی دیجیتال یاد بگیرند. در دیجیتال طراحی رسانه ها، دانش آموزان با تعامل و اعمال فن آوری های دیجیتال ظ، به منظور طراحی محصولات به برقراری ارتباط و افزایش تجارب زندگی است. [+]

کارشناسی هنر در طراحی دیجیتال رسانه دانش آموزان آماده برای پاسخگویی به نیازهای عصر دیجیتال به عنوان طراحان از محتوا، سیستم ها و محصولات، که در آن متن، تصویر، ویدئو، صدا، گرافیک و انیمیشن همگرا. با شروع از یک روش تعمیم، دانش آموزان تخصص در طراحی تعامل و یا ویدئویی دیجیتال یاد بگیرند. در دیجیتال طراحی رسانه ها، دانش آموزان با تعامل و اعمال فن آوری های دیجیتال ظ، به منظور طراحی محصولات به برقراری ارتباط و افزایش تجارب زندگی است.... [-]


لیسانس در رشته روانشناسی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

افتخارات در برنامه روانشناسی در تنها صورت تمام وقت ارائه شده است. دانش آموزان نیاز به تکمیل شش ماژول در یک دوره یک سال. جزء تحقیقات تنها ماژول اجباری است و اجرا می شود برای سال کامل، به عنوان مثل این ماژول تعداد به عنوان دو ماژول. دانش آموزان ملزم به انتخاب چهار ماژول های دیگر را از لیست زیر: نوروسایکولوژی؛ روانشناسی شخصیت؛ روانشناسی اجتماعی؛ روانشناسی غیر طبیعی؛ روانشناسی درمانی؛ ارزیابی روانی؛ روانشناسی رشد انتقادی و روانشناسی سلامت. هر کدام از این ماژول با یک متخصص در این زمینه ارائه شده و کلاس های تعاملی و پویا هستند. دانش آموزان نیز این فرصت را برای تکمیل یک پروژه تحقیقاتی با هدف آن آماده سازی آنها برای مطالعات بیشتر داده شده است. دانش آموزان از طریق آزمون، تکالیف و امتحانات ارزیابی شده است. [+]

افتخارات در برنامه روانشناسی در تنها صورت تمام وقت ارائه شده است. دانش آموزان نیاز به تکمیل شش ماژول در یک دوره یک سال. جزء تحقیقات تنها ماژول اجباری است و اجرا می شود برای سال کامل، به عنوان مثل این ماژول تعداد به عنوان دو ماژول. دانش آموزان ملزم به انتخاب چهار ماژول های دیگر را از لیست زیر: نوروسایکولوژی؛ روانشناسی شخصیت؛ روانشناسی اجتماعی؛ روانشناسی غیر طبیعی؛ روانشناسی درمانی؛ ارزیابی روانی؛ روانشناسی رشد انتقادی و روانشناسی سلامت. هر کدام از این ماژول با یک متخصص در این زمینه ارائه شده و کلاس های تعاملی و پویا هستند. دانش آموزان نیز این فرصت را برای تکمیل یک پروژه تحقیقاتی با هدف آن آماده سازی آنها برای مطالعات بیشتر داده شده است. دانش آموزان از طریق آزمون، تکالیف و امتحانات ارزیابی شده است.... [-]


لیسانس در رشته روانشناسی صنعتی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

هدف از این صلاحیت است که به توسعه صلاحیت اعمال دانش آموز در تجزیه و تحلیل، تفسیر و درک اصول روانشناسی صنعتی و روش ها. این بیشتر توسعه فکری، پژوهش و مهارت های حرفه ای دانش آموز. [+]

هدف از این صلاحیت است که به توسعه صلاحیت اعمال دانش آموز در تجزیه و تحلیل، تفسیر و درک اصول روانشناسی صنعتی و روش ها. این بیشتر توسعه فکری، پژوهش و مهارت های حرفه ای دانش آموز. صلاحیت دانش آموزان به طور معنی داری به سازمان دستیابی به منابع، بهره برداری و توسعه مداخلات انسانی کمک آماده است. روان شناسی صنعتی افتخارات فارغ التحصیل قادر به برای برنامه های آموزشی و کارآموزی پس از افتخارات اعمال در روان خواهد بود. تکمیل چنین کارآموزی آنها را قادر به به عنوان روان با هیئت و حرفه ای برای روانشناسی شورای بهداشت حرفه آفریقای جنوبی (HPCSA) ثبت نام کنید. ... [-]


لیسانس در مطالعات توسعه

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

این درجه است که در درک مسائل مربوط به فقر، نابرابری، بی عدالتی ها و تغییر جوامع است. دانش آموزان کسب دانش و همچنین مهارت های عملی و علمی با توجه به تلاش برای رسیدگی به این چالش با استفاده از پروژه های توسعه، برنامه ها و سیاست. این شامل مدیریت و ارزیابی مداخله و همچنین زمینه های که مربوط می شود. مطالعات توسعه به عنوان چند رشته ای و جامع ارائه شده است. به عنوان یکی از معدود برنامه های مقطع کارشناسی در مطالعات توسعه در کشور، این صلاحیت پایه های قوی یک حرفه ای در زمینه توسعه و یا مطالعه بیشتر در مطالعات توسعه است. [+]

این درجه است که در درک مسائل مربوط به فقر، نابرابری، بی عدالتی ها و تغییر جوامع است. دانش آموزان کسب دانش و همچنین مهارت های عملی و علمی با توجه به تلاش برای رسیدگی به این چالش با استفاده از پروژه های توسعه، برنامه ها و سیاست. این شامل مدیریت و ارزیابی مداخله و همچنین زمینه های که مربوط می شود. مطالعات توسعه به عنوان چند رشته ای و جامع ارائه شده است. به عنوان یکی از معدود برنامه های مقطع کارشناسی در مطالعات توسعه در کشور، این صلاحیت پایه های قوی یک حرفه ای در زمینه توسعه و یا مطالعه بیشتر در مطالعات توسعه است. ... [-]


لیسانس در مطالعات فیلم و تلویزیون

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف از این صلاحیت است به منظور توسعه شایستگی اعمال دانش آموزان در مطالعات فیلم و تلویزیون. صلاحیت کاربردی حاکی از اکتساب، تجزیه و تحلیل، تفسیر و استفاده از اصول ارتباطات مربوط به مطالعات فیلم و تلویزیون در بخش مربوط به رسانه های الکترونیکی و صنعت رادیو و تلویزیون. علاوه بر این، دانش آموزان توانایی درونی، تأمل در، و ارتباط تصمیم گیری های استراتژیک و برنامه های کاربردی به طور موثر از طریق استفاده درست و مناسب از زبان علمی و اصطلاحات فنی در ارتباط با مطالعات تلویزیون فیلم و توسعه. [+]

هدف از این صلاحیت است به منظور توسعه شایستگی اعمال دانش آموزان در مطالعات فیلم و تلویزیون. صلاحیت کاربردی حاکی از اکتساب، تجزیه و تحلیل، تفسیر و استفاده از اصول ارتباطات مربوط به مطالعات فیلم و تلویزیون در بخش مربوط به رسانه های الکترونیکی و صنعت رادیو و تلویزیون. علاوه بر این، دانش آموزان توانایی درونی، تأمل در، و ارتباط تصمیم گیری های استراتژیک و برنامه های کاربردی به طور موثر از طریق استفاده درست و مناسب از زبان علمی و اصطلاحات فنی در ارتباط با مطالعات تلویزیون فیلم و توسعه. صلاحیت خواهد یادگیری موثر از طریق قرار گرفتن در معرض و استفاده از سبک های یادگیری مناسب را تسهیل، در نتیجه دانش آموز را قادر به حرکت و کلی نگر مدیریت زمینه پویا از مطالعات فیلم و تلویزیون. ... [-]


لیسانس لیسانس ارتباطات راهبردی (ارتباطات بازاریابی)

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

ارتباطات بازاریابی افتخارات نظریه: در زمینه پویا و مستمر در حال توسعه از ارتباطات بازاریابی با یک حرکت معاصر به سمت یکپارچه نام تجاری ارتباط با افزایش تأکید بر مفهوم استراتژیک، نیاز است برای یک دوره که با مسائل مرتبط با صنعت مربوطه می پردازد پدید آمده است. [+]

بازاریابی نظریه ارتباطات افتخارات: در زمینه پویا و مستمر در حال توسعه از ارتباطات بازاریابی با یک حرکت معاصر به سمت یکپارچه نام تجاری ارتباط با افزایش تأکید بر مفهوم استراتژیک، نیاز است برای یک دوره که با مسائل مرتبط با صنعت مربوطه می پردازد پدید آمده است.

هدف از این درجه است که به ارائه یک جهت گیری انعکاسی انتقادی نسبت به هر دو مبانی نظری و کاربردی از ارتباطات بازاریابی. در نتیجه، یادگیرنده خواهد شد با برنامه نظری و عملی گسترده در زمینه ارتباطات بازاریابی، که آنها را قادر خواهد تا به دنبال شغل یکپارچه در زمینه ارائه شده است. تمرکز بر یادگیری تجربی با تاکید نام تجاری قوی و دارای قرار گرفتن در معرض مستقیم این صنعت است. علاوه بر این، در طول سال های ارائه حرفه ای توسعه یافته خواهد بود. نظریه ارتباطات بازاریابی به بررسی مسائل معاصر فعلی و مرتبط در زمینه ارتباطات بازاریابی و نیز با زمینه های معاصر از ارتباطات بازاریابی می پردازد. هدف اصلی این است که تولید درک با توجه به این مسائل و همچنین تمرین و اصول صنعت ارتباطات بازاریابی به طور کلی.... [-]


لیسانس لیسانس ارتباطات راهبردی (ارتباطات شرکت)

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

ارتباطات شرکت افتخارات تسهیل نظری و مهارت در ارتباطات شرکت اعمال می شود. دانش تخصصی از نظریه های ارتباطات و شرکت های بزرگ را تسهیل توانایی نقد، تحکیم و گسترش نظریه ارتباطات شرکت های بزرگ برای ایجاد پاسخ مناسب و به حل و فصل مشکلات انتزاعی ارتباطات شرکت های متنی. توسعه مهارت های عملی مجموعه از طریق یادگیری تجربی در قالب کارآموزی و آموزش نمونه کارها مبتنی بر تسهیل کسب صلاحیت کاربردی و بازتابی که ترویج توانایی انتقال و اعمال مهارت های ارتباطی شرکت های بزرگ مجموعه در طیف وسیعی از زمینه های ارتباطی است. این دوره نیز در تیم تزریق حساسیت اخلاقی و معنوی مورد نیاز برای عمل مسئول ارتباطات شرکت های بزرگ. [+]

ارتباطات شرکت افتخارات تسهیل نظری و مهارت در ارتباطات شرکت اعمال می شود. دانش تخصصی از نظریه های ارتباطات و شرکت های بزرگ را تسهیل توانایی نقد، تحکیم و گسترش نظریه ارتباطات شرکت های بزرگ برای ایجاد پاسخ مناسب و به حل و فصل مشکلات انتزاعی ارتباطات شرکت های متنی. توسعه مهارت های عملی مجموعه از طریق یادگیری تجربی در قالب کارآموزی و آموزش نمونه کارها مبتنی بر تسهیل کسب صلاحیت کاربردی و بازتابی که ترویج توانایی انتقال و اعمال مهارت های ارتباطی شرکت های بزرگ مجموعه در طیف وسیعی از زمینه های ارتباطی است. این دوره نیز در تیم تزریق حساسیت اخلاقی و معنوی مورد نیاز برای عمل مسئول ارتباطات شرکت های بزرگ.... [-]


لیسانس لیسانس در آلمانی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

بررسی افتخارات شامل چهار ماژول از هر سه ساعت و یک مقاله تحقیقاتی. چهار ماژول نشان دهنده هر 20 اعتبارات و مقاله پژوهش نشان دهنده 40 اعتبار. البته فراهم می کند دو گزینه، یعنی در ادبیات آلمانی تمرکز با یک جزء مطالعه زبان آلمانی، و یا زبان آلمانی و زبان شناسی با جزء یکی ادبیات. [+]

بررسی افتخارات شامل چهار ماژول از هر سه ساعت و یک مقاله تحقیقاتی. چهار ماژول نشان دهنده هر 20 اعتبارات و مقاله پژوهش نشان دهنده 40 اعتبار. البته فراهم می کند دو گزینه، یعنی در ادبیات آلمانی تمرکز با یک جزء مطالعه زبان آلمانی، و یا زبان آلمانی و زبان شناسی با جزء یکی ادبیات. سه ماژول اجباری می باشد:

ماژول اجباری:

ماژول های سال ماژول 1: مقاله پژوهشی در یک ژانر خاص و یا بر روی یک موضوع زبانی ماژول 2: ادبیات آلمانی از نیمه دوم قرن 20 و ادبیات معاصر آلمان واحد 3: نحو آلمانی و مورفولوژی... [-]


لیسانس لیسانس در انسان شناسی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

دانش آموزان باید پنج دوره در برنامه مطالعات انسان شناسی افتخارات کامل است. یکی از این دوره یک مقاله تحقیقاتی مستقل تحت نظارت یک علمی در گروه انجام شده است. [+]

دانش آموزان باید پنج دوره در برنامه مطالعات انسان شناسی افتخارات کامل است. یکی از این دوره یک مقاله تحقیقاتی مستقل تحت نظارت یک علمی در گروه انجام شده است.

درس روش اجباری، که یک جزء مقدمه به آمار است، در ترم اول ارائه شده است. با این دوره به عنوان یک پایگاه دانش آموزان ممکن است را انتخاب کنید به تخصص در اجتماعی و / یا انسان شناسی فرهنگی، و یا دیرینمردمشناسی.

اگر دانش آموزان سابق را انتخاب کنید، آنها ممکن است از دوره های مانند 'جوانان، هویت و زبان'، 'انسان شناسی از بدن »و« طبیعت و جامعه را انتخاب کنید. دروس اختیاری را می توان از طیف گسترده ای از دوره های علوم اجتماعی انتخاب شده است. ... [-]


لیسانس لیسانس در جامعه شناسی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

ماژول در برنامه BA افتخارات (جامعه شناسی) دانش آموزان درک از بحث اجتماعی معاصر و نگرانی را ارائه دهد. دانش آموزان هویت اجتماعی و ساختارهای اجتماعی، ارتباطات جهانی و محلی، و همچنین تغییرات اجتماعی و استراتژی اکتشاف برای مداخله اجتماعی است. تاکید قابل توجهی است که در هدایت دانش آموزان به انجام تحقیقات کمی مستقل قرار داده است. این برنامه ارائه می دهد مهارت های در تئوری، نوشتن گزارش و حل مشکل. دانش آموزان همچنین مهارت های SPSS و شایستگی به دست آوردن و باید برای تکمیل کارآموزی 120 ساعت. [+]

ماژول در برنامه BA افتخارات (جامعه شناسی) دانش آموزان درک از بحث اجتماعی معاصر و نگرانی را ارائه دهد. دانش آموزان هویت اجتماعی و ساختارهای اجتماعی، ارتباطات جهانی و محلی، و همچنین تغییرات اجتماعی و استراتژی اکتشاف برای مداخله اجتماعی است. تاکید قابل توجهی است که در هدایت دانش آموزان به انجام تحقیقات کمی مستقل قرار داده است. این برنامه ارائه می دهد مهارت های در تئوری، نوشتن گزارش و حل مشکل. دانش آموزان همچنین مهارت های SPSS و شایستگی به دست آوردن و باید برای تکمیل کارآموزی 120 ساعت.... [-]


لیسانس لیسانس در جامعه شناسی صنعتی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

ماژول در برنامه BA افتخارات (جامعه شناسی صنعتی) دانش آموزان درک درستی از ماهیت در حال تغییر از محل های کار جهانی، صنعتی، مبارزات کارگری و پویایی کار ارائه دهد. [+]

ماژول در برنامه BA افتخارات (جامعه شناسی صنعتی) دانش آموزان درک درستی از ماهیت در حال تغییر از محل های کار جهانی، صنعتی، مبارزات کارگری و پویایی کار ارائه دهد. تاکید قابل توجهی است که در هدایت دانش آموزان به انجام تحقیقات کمی مستقل قرار داده است. این برنامه ارائه می دهد مهارت های در تئوری، نوشتن گزارش و حل مشکل. دانش آموزان همچنین مهارت های SPSS و شایستگی به دست آوردن و باید برای تکمیل کارآموزی 120 ساعت. ... [-]


لیسانس لیسانس در دین

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

این برنامه افتخارات ممکن است با تمرکز خاص در زمینه های زیر تخصص و یا در ترکیب گرفته [+]

در مطالعه دین مسائل مهم: در ادیان الهی؛ برنامه افتخارات ممکن است با تمرکز خاص در زمینه های زیر تخصص و یا در ترکیب گرفته ادیان و علم؛ روش و نظریه در مطالعه ی دین؛ الاهیات آزادی بخش در ادیان. مسیحیت: زمینه مسیحیت اولیه. کتاب مقدس به عنوان ادبیات؛ سنت مسیحی؛ مسیحیت و مسائل معاصر. اسلام و زبان عربی: مطالعات انجام شده در حدیث؛ اسلام و جنسیت؛ سنت های معنوی اسلامی؛ انتخاب عربی متون (تفسیر)؛ قرآن و تم اصلی آن؛ دموکراسی شریعت و قانون اساسی؛ مسائل مهم در اسلام معاصر آفریقایی بومی ادیان: معنویت آفریقایی؛ بومی ادیان و بوم شناسی؛ اثر مدرنیزاسیون در آفریقا بومی دین؛ آفریقایی بومی دین و دیگر ادیان بومی جهان. عبری - آرامی و Judaica تم های مرتبط: متون کتاب مقدس؛ میشنا و تلمود؛ Targums و تفسیری متون؛ یهودیت و مسائل معاصر.... [-]


لیسانس لیسانس در زبان آفریقایی

Campus تمام وقت 12 - 18  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

این دوره شامل پنج ماژول. ماژول ها 1 (مقاله پژوهشی)، 2 (دستور زبان اصلی) و 3 (ادبیات زبان اصلی) اجباری می باشد. الف) ادبیات:: شعر، نثر، درام، هنر دهان و ب) زبان شناسی: جامعه شناسی زبان، واج شناسی و مورفولوژی، نحو و معناشناسی، مطالعات ترجمه دانش آموز دو ماژول های دیگر از twopossibilities را [+]

این دوره شامل پنج ماژول. ماژول ها 1 (مقاله پژوهشی)، 2 (دستور زبان اصلی) و 3 (ادبیات زبان اصلی) اجباری می باشد. دانش آموز دو ماژول های دیگر را از امکانات زیر است:

ادبیات: شعر، نثر، درام، هنر شفاهی زبان شناسی: جامعه شناسی زبان، واج شناسی و مورفولوژی، نحو و معناشناسی، مطالعات ترجمه پذیرش مورد نیاز

دانش آموزانی که مدرک کارشناسی با شمالی سوتو (یا سپدی) و یا زولو (یا ایسی زولو) به عنوان عمده به دست آمده اند و کسانی که از شرایط عمومی ورود به دانشگاه برای برنامه افتخارات ممکن است برای برنامه در نظر گرفته.... [-]


لیسانس لیسانس در سیاست سیاست و روابط بین الملل

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

BA افتخارات سیاست، با یک ماژول اجباری در اسطوره شناسی تحقیق و گزارش کوتاه پژوهش، با انتخاب اعم از سیاست آفریقای جنوبی؛ جنسیت؛ مطالعات منطقه؛ مسائل معاصر در روابط بین الملل؛ سازمان های بین المللی؛ تجزیه و تحلیل خطر سیاسی؛ نظریه ها و مفاهیم در سیاست و روابط بین المللی است. [+]

BA افتخارات سیاست، با یک ماژول اجباری در اسطوره شناسی تحقیق و گزارش کوتاه پژوهش، با انتخاب اعم از سیاست آفریقای جنوبی؛ جنسیت؛ مطالعات منطقه؛ مسائل معاصر در روابط بین الملل؛ سازمان های بین المللی؛ تجزیه و تحلیل خطر سیاسی؛ نظریه ها و مفاهیم در سیاست و روابط بین المللی است.

پذیرش مورد نیاز

دانش آموزان نیاز به یک 65٪ نرخ عبور در سطح سال سوم. غیر دانشجویان دانشگاه ژوهانسبورگ ارسال یک آزمون ورودی. ... [-]


لیسانس لیسانس در فرانسه

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

افتخارات BA ما در فرانسه ترویج مطالعه در عمق فرانسوی زبان و ادبیات فرانسه است. ما در این مطالعه از ژانرهای خاص مانند زندگینامه و رمان تجربی تخصص، و دوره های خاص، مثل تئاتر فرانسه قرن بیستم. دانشجویان همچنین می توانند در مطالعات ترجمه تمرکز و یا ترکیب منافع ادبیات با ترجمه (فرانسه / انگلیسی؛ انگلیسی / فرانسه) منافع. [+]

افتخارات BA ما در فرانسه ترویج مطالعه در عمق فرانسوی زبان و ادبیات فرانسه است. ما در این مطالعه از ژانرهای خاص مانند زندگینامه و رمان تجربی تخصص، و دوره های خاص، مثل تئاتر فرانسه قرن بیستم. دانشجویان همچنین می توانند در مطالعات ترجمه تمرکز و یا ترکیب منافع ادبیات با ترجمه (فرانسه / انگلیسی؛ انگلیسی / فرانسه) منافع.

پذیرش مورد نیاز

دانش آموزانی که مایل به ثبت نام برای برنامه افتخارات در فرانسه باید حداقل سه سال از فرانسه، که یکی از آنها باید معادل یک مدرک دانشگاهی سال سوم با توجه به معیارهای اعمال شده توسط مجلس سنا شود تکمیل کرده اند. رئیس گروه فرانسه باید قانع شود که دانش دانش آموز آینده نگر از فرانسه به اجازه از پایان موفقیت آمیز این برنامه افتخارات کافی است باشد. دانش لاتین یک توصیه است.... [-]


لیسانس لیسانس در فرهنگ کلاسیک

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

هدف این دوره به عرضه یک مطالعه نسبتا دقیق از سهم میراث کلاسیک ما را به تمدن غرب است. [+]

هدف این دوره به عرضه یک مطالعه نسبتا دقیق از سهم میراث کلاسیک ما را به تمدن غرب است. مناطق مانند هنرهای کلاسیک و معماری، تاریخ، فلسفه، شعر، نثر، مذهب، یا فصاحت و بلاغت فناوری پوشیده شده است. در مطالعه این مطالب، تم های جذاب مانند آرکه تایپ (به عنوان مثال قهرمان)، روایت استاد، زبان جنسیتی، استراتژی ارتباطات، جهان، و تاریخ مردم عادی پوشیده شده است. در این روش دانش آموزان درک انتقادی از فرهنگ خود، و همچنین قدردانی از ثروت از دانش ما از یونانیان و رومیان به ارث برده. همه متون کهن در ترجمه به عنوان خوانده شده.... [-]


لیسانس لیسانس در فلسفه

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

برنامه درسی افتخارات متشکل از پنج ماژول اجباری است. اولین ماژول تحقیق، مقاله طولانی از حدود 10،000 کلمه، موضوع است که با سرپرست مذاکره است. چهار ماژول های دیگر دوره هستند. که دوره ها در یک سال خاص ارائه خواهد شد که توسط وزارت تعیین خواهد شد و بر این اساس، در میان دیگر ملاحظات، در دسترس بودن هیات علمی با تخصص لازم در یک میدان و منافع دانش آموزان است. [+]

برنامه درسی افتخارات متشکل از پنج ماژول اجباری است. اولین ماژول تحقیق، مقاله طولانی از حدود 10،000 کلمه، موضوع است که با سرپرست مذاکره است. چهار ماژول های دیگر دوره هستند. که دوره ها در یک سال خاص ارائه خواهد شد که توسط وزارت تعیین خواهد شد و بر این اساس، در میان دیگر ملاحظات، در دسترس بودن هیات علمی با تخصص لازم در یک میدان و منافع دانش آموزان است.

پذیرش مورد نیاز

به به این برنامه پذیرفته، دانش آموزان باید شرایط لازم برای پذیرش وزارت به انجام برسانند. این شرح زیر است. شما باید فلسفه به عنوان یک موضوع مهم برای درجه اول خود را انجام داده اند. شما همچنین باید یک علامت متوسط ​​65٪ برای تمام ماژول های شما را در فلسفه 3 انجام داده اند. ... [-]


لیسانس لیسانس در مطالعات آفریقایی

Campus تمام وقت 12 - 18  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

این برنامه شامل ماژول های اجباری و انتخابی در مورد علوم انسانی و علوم انسانی در مطالعات آفریقایی. [+]

این برنامه متشکل از پنج ماژول.

ماژول اجباری:

ترم 1: مقاله 1: روش از علوم انسانی (ارائه شده توسط گروه مطالعات انسان شناسی و توسعه مقاله 2: آمار برای علوم انسانی (ارائه شده توسط گروه ریاضی و آمار)

ترم 2: پروژه تحقیقاتی در یکی از موضوعات شرکت است که با موفقیت توسط دانش آموز به عنوان یک موضوع مهم برای مقاصد درجه کامل شده است.

ماژول انتخابی:

مقدمه ای بر نثر و کوتاه هنری از یک زبان آفریقایی مقدمه ای بر درام و شعر معرفی یک زبان آفریقایی یا نظریه آفریقا به صورت شفاهی مسائل اقتصادی در کشورهای در حال توسعه (ارائه شده توسط گروه اقتصاد) پذیرش مورد نیاز ... [-]

لیسانس لیسانس در مطالعات تاریخی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

مقاله پژوهشی: مقاله پژوهشی را پوشش می دهد روش، نظریه و کاربرد آن در مقاله تحقیق واقعی. تئوری و تاریخ نگاری: مقاله بررسی تئوری و فلسفه تاریخ و همچنین به طور کلی و آفریقای جنوبی را پوشش می دهد تاریخنگاری [+]

مقاله پژوهشی: مقاله تحقیق را پوشش می دهد روش، نظریه و کاربرد آن در مقاله تحقیق واقعی.

تئوری و تاریخ نگاری: در این مقاله بررسی تئوری و فلسفه تاریخ را پوشش می دهد و همچنین تاریخ نگاری عمومی و آفریقای جنوبی

تاریخ آفریقا: تم پوشش توسعه تاریخی آفریقا ارائه شده است.

تم در تاریخ آسیا: در این مقاله ارائه می دهد مجموعه ای از تم در تاریخ واگرایی بزرگ بین تمدنهای آسیایی و تمدن غرب، از قرن پانزدهم. هند، جنوب شرق آسیا، ژاپن و چین است. ... [-]


لیسانس لیسانس در مطالعات توسعه

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

دانش آموزان باید پنج دوره در برنامه مطالعات توسعه افتخارات کامل: سه اجباری می باشد و دو انتخابی هستند. یکی از این دوره یک مقاله تحقیقاتی مستقل تحت نظارت یک علمی در گروه انجام شده است. [+]

دانش آموزان باید پنج دوره در برنامه مطالعات توسعه افتخارات کامل: سه اجباری می باشد و دو انتخابی هستند. یکی از این دوره یک مقاله تحقیقاتی مستقل تحت نظارت یک علمی در گروه انجام شده است.

پنج دوره در برنامه افتخارات وجود دارد:

اولین دوره، ارائه شده در ترم اول، یک دوره تئوری اجباری که به girding تحت مطالعات توسعه کنکاش با اتخاذ یک رویکرد بر اساس آنچه ما اقتصاد سیاسی تاریخی »پاسخ است. این ترکیب نظریه اجتماعی کلاسیک و اقتصاد سیاسی با تاریخ و تجزیه و تحلیل سیاست، مقابله با گفتمان های دانشگاهی و سیاست است که در این رشته در پنجاه سال گذشته در زمینه سیاسی و اقتصادی جهانی خود را تکامل یافته اند.... [-]


لیسانس لیسانس در مطالعات شهری

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

این برنامه (مطالعات شهری) BA افتخارات دانش آموزان به دیدگاههای انتقادی درباره شهرنشینی و توسعه شهرستان معرفی می کند. دانش آموزان با بحث در سیاست از شهرستانها و موسسات، غیررسمی، مصرف، و راههایی که مردم در شرکت و تغییر شکل زندگی شهرستان آشنا شوند. تاکید قابل توجهی است که در هدایت دانش آموزان به انجام تحقیقات کمی مستقل قرار داده است. این برنامه ارائه می دهد مهارت های در تئوری، نوشتن گزارش و حل مشکل. دانش آموزان همچنین مهارت های SPSS و شایستگی به دست آوردن و باید برای تکمیل کارآموزی 120 ساعت. [+]

این برنامه (مطالعات شهری) BA افتخارات دانش آموزان به دیدگاههای انتقادی درباره شهرنشینی و توسعه شهرستان معرفی می کند. دانش آموزان با بحث در سیاست از شهرستانها و موسسات، غیررسمی، مصرف، و راههایی که مردم در شرکت و تغییر شکل زندگی شهرستان آشنا شوند. تاکید قابل توجهی است که در هدایت دانش آموزان به انجام تحقیقات کمی مستقل قرار داده است. این برنامه ارائه می دهد مهارت های در تئوری، نوشتن گزارش و حل مشکل. دانش آموزان همچنین مهارت های SPSS و شایستگی به دست آوردن و باید برای تکمیل کارآموزی 120 ساعت. ... [-]


لیسانس لیسانس در مطالعات فیلم و تلویزیون

Campus تمام وقت پاره وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

دانش آموزان تمام وقت برای پنج ماژول ثبت نام کنید. پاره وقت دانش آموزان برای تمام ماژول به جز برای ماژول های تخصصی و مقاله های تحقیقاتی در سال اول ثبت نام کنید. در سال دوم پاره وقت دانش آموزان برای ماژول تخصصی و مقاله پژوهش ثبت نام کنید. تمام ماژول های انتخابی لزوما هر سال ارائه شده است. [+]

دانش آموزان تمام وقت برای پنج ماژول ثبت نام کنید. پاره وقت دانش آموزان برای تمام ماژول به جز برای ماژول های تخصصی و مقاله های تحقیقاتی در سال اول ثبت نام کنید. در سال دوم پاره وقت دانش آموزان برای ماژول تخصصی و مقاله پژوهش ثبت نام کنید. تمام ماژول های انتخابی لزوما هر سال ارائه شده است.

این برنامه افتخارات متشکل از پنج ماژول ها، که چهار اجباری می باشد و یکی از ماژول های انتخابی:

ماژول اجباری:... [-]


لیسانس لیسانس در نظریه ارتباطات

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف از این برنامه است که به کشف طیف گسترده ای از اشکال ارتباط انسان از تنوع دیدگاه که محلی و جهانی متصل شده و در زمینه ها و تجارب آفریقایی ریشه دارد. برنامه درسی ما به تدوین رویکرد مطالعات مشارکت های نوآورانه است که آدرس زمینه ارتباطی، فرهنگی و اجتماعی خاص که در آن عمل کنیم. به عنوان یک برنامه ذاتا میان رشته ای و قابل انعطاف، BA لیسانس در مطالعات ارتباطات قطع تعدد رشته ها و مناطق در علوم انسانی و اجتماعی و یک فرصت برای کشف مکمل و همپیوندی خود ارائه می دهد. [+]

هدف از این برنامه است که به کشف طیف گسترده ای از اشکال ارتباط انسان از تنوع دیدگاه که محلی و جهانی متصل شده و در زمینه ها و تجارب آفریقایی ریشه دارد. برنامه درسی ما به تدوین رویکرد مطالعات مشارکت های نوآورانه است که آدرس زمینه ارتباطی، فرهنگی و اجتماعی خاص که در آن عمل کنیم. به عنوان یک برنامه ذاتا میان رشته ای و قابل انعطاف، BA لیسانس در مطالعات ارتباطات قطع تعدد رشته ها و مناطق در علوم انسانی و اجتماعی و یک فرصت برای کشف مکمل و همپیوندی خود ارائه می دهد. ... [-]


لیسانس لیسانس در یونانی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

در این دوره ما با یونانی زبان، ادبیات، آثار باستانی، فلسفه، تاریخ و دین کار می کنند. نه تنها دانش آموزان مهارت های تحلیلی خود را توسعه با شرکت در این دوره؛ آنها همچنین درک راه هایی که ما به عنوان انسان را به معنای به وجود ما از طریق استفاده از علامت ها و مجتمع های از نمادها که از دوران باستان به ما رسیده است. همه اسناد در زبان اصلی به عنوان خوانده شده، تهیه دانش آموزان با توانایی تفسیر کتیبه، متون و آثار باستانی را به شیوه ای منطقی. [+]

در این دوره ما با یونانی زبان، ادبیات، آثار باستانی، فلسفه، تاریخ و دین کار می کنند. نه تنها دانش آموزان مهارت های تحلیلی خود را توسعه با شرکت در این دوره؛ آنها همچنین درک راه هایی که ما به عنوان انسان را به معنای به وجود ما از طریق استفاده از علامت ها و مجتمع های از نمادها که از دوران باستان به ما رسیده است. همه اسناد در زبان اصلی به عنوان خوانده شده، تهیه دانش آموزان با توانایی تفسیر کتیبه، متون و آثار باستانی را به شیوه ای منطقی. ... [-]


لیسانس لیسانس روزنامه نگاری

Campus تمام وقت پاره وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

دانش آموزان تمام وقت ثبت نام برای پنج دانش آموز modules.Part زمان برای تمام ماژول به جز برای ماژول های تخصصی و مقاله های تحقیقاتی در سال اول ثبت نام کنید. در سال دوم پاره وقت دانش آموزان برای ماژول تخصصی و مقاله پژوهش ثبت نام کنید. تمام ماژول های انتخابی لزوما هر سال ارائه شده است. [+]

دانش آموزان تمام وقت ثبت نام برای پنج دانش آموز modules.Part زمان برای تمام ماژول به جز برای ماژول های تخصصی و مقاله های تحقیقاتی در سال اول ثبت نام کنید. در سال دوم پاره وقت دانش آموزان برای ماژول تخصصی و مقاله پژوهش ثبت نام کنید. تمام ماژول های انتخابی لزوما هر سال ارائه شده است.

این برنامه افتخارات متشکل از پنج ماژول ها، که چهار اجباری می باشد و یکی از ماژول های انتخابی:

ماژول اجباری:... [-]


لیسانس لیسانس زبان انگلیسی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

این دوره شامل مطالعه نظریه ادبی و ادبیات زبان انگلیسی از انگلستان، امریکا، شبه قاره هند و آفریقا است. دوره وسیعی تحت پوشش از قرون وسطی تا به امروز. [+]

این دوره شامل مطالعه نظریه ادبی و ادبیات زبان انگلیسی از انگلستان، امریکا، شبه قاره هند و آفریقا است. دوره وسیعی تحت پوشش از قرون وسطی تا به امروز.

دانش آموزان ممکن است منافع فردی در این دوره از نوشتن یک مقاله تحقیقاتی را دنبال کنند. ماژول های اختیاری در موضوعات متخصص مانند زندگی نوشتن، علمی تخیلی و ویرایش متن نیز ممکن است در دسترس باشد.

پذیرش مورد نیاز

ورود به برنامه افتخارات باید توسط رئیس اداره تایید شده است. (همچنین آییننامه عمومی از دانشگاه مراجعه کنید.)... [-]


لیسانس لیسانس زبانشناسی کاربردی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

برنامه فوق لیسانس در زبانشناسی کاربردی و نظریه ادبی، در نقاشی بر روی زمینه دانش هر دو رشته آن، است که در آموزش و پرورش و آموزش و پژوهش نیازهای تخصصی پزشکان زبان مانند مترجمان، مترجمان شفاهی، ویرایشگرهای متنی، برنامه ریزان زبان، کپی رایتر و زبان هدف معلمان. ترجمه فرایندهای زبانی، شناختی و متنی پیچیده ای است که، در میان چیزهای دیگر، همچنین میانجیگری اجتماعی و فرهنگی می طلبد. [+]

برنامه فوق لیسانس در زبانشناسی کاربردی و نظریه ادبی، در نقاشی بر روی زمینه دانش هر دو رشته آن، است که در آموزش و پرورش و آموزش و پژوهش نیازهای تخصصی پزشکان زبان مانند مترجمان، مترجمان شفاهی، ویرایشگرهای متنی، برنامه ریزان زبان، کپی رایتر و زبان هدف معلمان. ترجمه فرایندهای زبانی، شناختی و متنی پیچیده ای است که، در میان چیزهای دیگر، همچنین میانجیگری اجتماعی و فرهنگی می طلبد. با توجه به پیچیدگی این فعالیت ها و از این رو ماهیت میان رشته ای عمل زبان، این برنامه ها را به تعادل از دانش و مهارت های نظری، عملی و تجربی. ... [-]


لیسانس لیسانس طراحی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

کارشناسی هنر افتخارات در طراحی دانشجویان برای تحقیق بر اساس مطالعه کارشناسی ارشد و ورود به یک حرفه ای طراحی آماده شده توسط دانش آموزان را قادر به تولید راه حل های خلاقانه برای مشکلات پیچیده در یک منطقه متخصص طراحی و به انجام و گزارش تحقیقات تحت نظارت. [+]

کارشناسی هنر افتخارات در طراحی دانشجویان برای تحقیق بر اساس مطالعه کارشناسی ارشد و ورود به یک حرفه ای طراحی آماده شده توسط دانش آموزان را قادر به تولید راه حل های خلاقانه برای مشکلات پیچیده در یک منطقه متخصص طراحی و به انجام و گزارش تحقیقات تحت نظارت.

پذیرش مورد نیاز

درجه لیسانس مناسب با حداقل توصیه می شود از 60٪ برای همه ماژول سال آخر.

معیارهای انتخاب

علاوه بر به حداقل شرایط لازم برای پذیرش همانطور که در بالا شرح داده شد، دانش آموزان آینده نگر ممکن است لازم باشد به ارائه مجموعه ای از کار خود را به یک پنل مصاحبه کرد.... [-]


لیسانس لیسانس لاتین

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

در این دوره ما با لاتین زبان، ادبیات، آثار باستانی، فلسفه، تاریخ و دین کار می کنند. نه تنها دانش آموزان مهارت های تحلیلی خود را توسعه با شرکت در این دوره؛ آنها همچنین درک راه هایی که ما به عنوان انسان را به معنای به وجود ما از طریق استفاده از علامت ها و مجتمع های از نمادها که از دوران باستان به ما رسیده است. [+]

در این دوره ما با لاتین زبان، ادبیات، آثار باستانی، فلسفه، تاریخ و دین کار می کنند. نه تنها دانش آموزان مهارت های تحلیلی خود را توسعه با شرکت در این دوره؛ آنها همچنین درک راه هایی که ما به عنوان انسان را به معنای به وجود ما از طریق استفاده از علامت ها و مجتمع های از نمادها که از دوران باستان به ما رسیده است.

همه اسناد در زبان اصلی به عنوان خوانده شده، تهیه دانش آموزان با توانایی تفسیر کتیبه، متون و آثار باستانی را به شیوه ای منطقی. قدردانی از نفوذ لاتین در انگلیسی مدرن نیز توسعه یافته است. ... [-]


لیسانس هنر (با چهار specilisations)

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

این اولین مدرک شکل گیری است. یک دانش آموز موفق خواهد شایستگی فکری و مهارت های عملی را به دست آورد به بحث، problematise و بررسی رفتار انسان و تعامل، به خصوص در زمینه آفریقای جنوبی [+]

این اولین مدرک شکل گیری است. یک دانش آموز موفق خواهد شایستگی فکری و مهارت های عملی را به دست آورد به بحث، problematise و بررسی رفتار انسان و تعامل، به خصوص در زمینه آفریقای جنوبی است.

چهار دسته های مختلف و یا گزینه های تخصصی در این برنامه برای انتخاب وجود دارد. این گزینه به شرح زیر است.

BA با تخصص در ارتباطات و زبان

برنامه درسی برای BA با تخصص در برنامه ارتباطات و زبان شامل 22 ماژول های ترم وارد شرح زیر است: ... [-]


لیسانس کارشناسی / کارشناسی در توسعه صنعت گردشگری

Campus تمام وقت 1 - 3  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

با مدرک لیسانس در توسعه گردشگری شما می توانید یک حرفه ای در توسعه گردشگری، اجرایی، برنامه ریز سیاست توسعه گردشگری، افسر توسعه گردشگری است. هدف از صلاحیت افتخارات است که به توسعه توانایی دانش آموز به سوال، تجزیه و تحلیل و تفسیر مسائل مربوط به توسعه گردشگری در یک زمینه جهانی است. [+]

BA در توسعه گردشگری

* برای قوانین دسترسی مربوط این برنامه به قوانین و مقررات دانشکده مراجعه http://www.uj.ac.za/faculties/management/

با مدرک لیسانس در توسعه گردشگری شما می توانید یک حرفه ای در توسعه گردشگری، اجرایی، برنامه ریز سیاست توسعه گردشگری، افسر توسعه گردشگری است.

پذیرش مورد نیاز حداقل APS: 26 با ریاضیات و یا 28 با سواد ریاضی انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 3 (40٪ +) سواد ریاضی: 5 (60٪ +)

نشست حداقل مورد نیاز دانشکده را برای یک برنامه خاص لزوما تضمین ورود به آن برنامه به عنوان معیارهای انتخاب خاص ممکن است استفاده شود و با توجه به محدودیت فضا.... [-]


لیسانس کارشناسی / کارشناسی در مدیریت منابع انسانی

Campus تمام وقت پاره وقت 2 - 3  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

با مدرک لیسانس در مدیریت منابع انسانی شما می توانید یک حرفه ای به عنوان یک مدیریت منابع انسانی پرسنل مدیریت، مدیریت منابع انسانی افسر پرسنل، مدیر آموزش، اشتغال و افسر انتخاب دارند. لیسانس لیسانس مدیریت منابع انسانی طراحی برنامه و محتوای اطمینان ترکیبی از عمق نظری و کاربرد عملی پیشرفته، و همچنین به عنوان حد عالی رساندن مهارت بالا بردن عملکرد خاص. [+]

برنامه خود خواهد شد توسط یک لیسانس در مدیریت منابع انسانی ما در انتظار تأیید جایگزین

BA در مدیریت منابع انسانی

با مدرک لیسانس در مدیریت منابع انسانی شما می توانید یک حرفه ای به عنوان یک مدیریت منابع انسانی پرسنل مدیریت، مدیریت منابع انسانی افسر پرسنل، مدیر آموزش، اشتغال و افسر انتخاب دارند.

پذیرش مورد نیاز حداقل APS: 26 با ریاضیات و یا 28 با سواد ریاضی انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 4 (50٪ +) سواد ریاضی: 5 (60٪ +) ... [-]

لیسانس کارشناسی / کارشناسی مدیریت عمومی، و حکومت

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

با مدرک لیسانس در مدیریت عمومی، و حکومت شما می توانید یک کار به عنوان مدیران دولتی در ادارات دولتی، استانی گروه ها و شهرداری ها، عمومی، خصوصی و بخش غیردولتی، اداری و مدیریتی دارند. در مدیریت عمومی، و حکومت درجه افتخارات، دانش آموز متخصص در پنج جداگانه زیر رشته. این زیر رشته منعکس ابعاد مدیریت عمومی های مختلف از جمله پیشرفته عمومی سیاست های مدیریت، مدیریت منابع انسانی پیشرفته، و پیشرفته مدیریت مالی عامه. [+]

کارشناسی مدیریت عمومی، و حکومت

* برای قوانین دسترسی مربوط این برنامه به قوانین و مقررات دانشکده مراجعه http://www.uj.ac.za/faculties/management/

با مدرک لیسانس در مدیریت عمومی، و حکومت شما می توانید یک کار به عنوان مدیران دولتی در ادارات دولتی، استانی گروه ها و شهرداری ها، عمومی، خصوصی و بخش غیردولتی، اداری و مدیریتی دارند.

پذیرش مورد نیاز حداقل APS: 26 با ریاضیات و یا 28 با سواد ریاضی انگلیسی: 5 (60٪ +) ریاضیات: 3 (40٪ +) سواد ریاضی: 5 (60٪ +) ... [-]

کارشناسی طولانی هنر (با سه تخصص)

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

ترویج دانش آموزان درجه توسعه یافته، به هر سال تحصیلی پس از آن از طولانی مدرک کارشناسی علوم انسانی زیر به طور کلی همان قوانین مربوط به دانشجویان دارای مدرک کارشناسی به طور منظم. با این حال، MAPS برای علوم انسانی باید در 2 سال اول تحصیل را تکمیل، عدم که؛ یک دانش آموز مجاز نخواهد بود برای ادامه هر بیشتر در برنامه است. [+]

این اولین مدرک شکل گیری است. یک دانش آموز موفق خواهد شایستگی فکری و مهارت های عملی را به دست آورد به بحث، problematise و بررسی رفتار انسان و تعامل، به خصوص در زمینه آفریقای جنوبی است.

ترویج دانش آموزان درجه توسعه یافته، به هر سال تحصیلی پس از آن از طولانی مدرک کارشناسی علوم انسانی زیر به طور کلی همان قوانین مربوط به دانشجویان دارای مدرک کارشناسی به طور منظم. با این حال، MAPS برای علوم انسانی باید در 2 سال اول تحصیل را تکمیل، عدم که؛ یک دانش آموز مجاز نخواهد بود برای ادامه هر بیشتر در برنامه است. ... [-]


کارشناسی(BSc)

BSC در آمار ریاضی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

هدف اصلی از صلاحیت کارشناسی افتخارات است به تحکیم و تعمیق دانش و تخصص دانش آموزان در آمار ریاضی، و به منظور توسعه ظرفیت پژوهش در روش ها و تکنیک های آن است. کارشناسی افتخارات است که در اصل یک درجه درسی که حداقل 25٪ (30) از اعتبارات اختصاص داده شده به یک پروژه تحقیقاتی و گزارش تحت نظارت هستند. [+]

هدف اصلی از صلاحیت کارشناسی افتخارات است به تحکیم و تعمیق دانش و تخصص دانش آموزان در آمار ریاضی، و به منظور توسعه ظرفیت پژوهش در روش ها و تکنیک های آن است. کارشناسی افتخارات است که در اصل یک درجه درسی که حداقل 25٪ (30) از اعتبارات اختصاص داده شده به یک پروژه تحقیقاتی و گزارش تحت نظارت هستند.

درجه نیازمند سطح بالایی از تعامل نظری و استقلال فکری، و به عنوان علم کارشناسی ارشد مدرک تخصص اولیه ارائه دانش آموزان با در عمق دانش و مهارت های علمی آماده سازی آنها برای مطالعه علم کارشناسی ارشد پژوهش محور عمل می کند.... [-]


BSC در زندگی و محیط زیست علوم

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

این مدرک در درجه اول طراحی شده برای ارائه به خوبی گرد، آموزش گسترده است که مجهز فارغ التحصیلان با دانش، نظریه و روش زندگی و علوم زیست محیطی. [+]

پردیس AUCKLAND PARK KINGSWAY

این مدرک در درجه اول طراحی شده برای ارائه به خوبی گرد، آموزش گسترده است که مجهز فارغ التحصیلان با دانش، نظریه و روش زندگی و علوم زیست محیطی.

هدف از کارشناسی زندگی و محیط زیست علوم است به منظور توسعه دانشمندان واجد شرایط که می تواند شناسایی، ارزیابی و حل مشکلات مرتبط با زندگی، زمین و علوم محیط زیست و قادر به فرض و نشان دادن ابتکار عمل و مسئولیت در زمینه های علمی و حرفه ای مرتبط با آن در آفریقای جنوبی به عنوان همچنین در جهان بین المللی است. با تمرکز از برنامه در حال بر اساس اصول و تئوری از زندگی و علوم محیط زیست با برنامه های کاربردی ممکن آن، دانش آموزان به دست آوردن شایستگی و تحقیقات توانایی مناسب است که به عنوان پایه ای برای ورود به بازار کار و طیف وسیعی از آموزش های حرفه ای عمل می کند و تمرین و همچنین فرصت های مطالعات کارشناسی ارشد.... [-]


BSC در علوم ریاضی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

این مدرک در درجه اول طراحی شده برای ارائه به خوبی گرد، آموزش گسترده است که مجهز فارغ التحصیلان با دانش، نظریه و روش در علوم ریاضی. هدف از کارشناسی علوم ریاضی است که به توسعه دانشمندان واجد شرایط که می تواند شناسایی، ارزیابی و حل مشکلات مرتبط با علوم ریاضی و قادر به فرض و نشان دادن ابتکار عمل و مسئولیت در زمینه های علمی و حرفه ای مرتبط با آن در آفریقای جنوبی و همچنین در جهان بین المللی . [+]

پردیس AUCKLAND PARK KINGSWAY

این مدرک در درجه اول طراحی شده برای ارائه به خوبی گرد، آموزش گسترده است که مجهز فارغ التحصیلان با دانش، نظریه و روش در علوم ریاضی. هدف از کارشناسی علوم ریاضی است که به توسعه دانشمندان واجد شرایط که می تواند شناسایی، ارزیابی و حل مشکلات مرتبط با علوم ریاضی و قادر به فرض و نشان دادن ابتکار عمل و مسئولیت در زمینه های علمی و حرفه ای مرتبط با آن در آفریقای جنوبی و همچنین در جهان بین المللی . ... [-]


BSC در علوم فیزیکی

Campus تمام وقت 3 - 4  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

این مدرک در درجه اول طراحی شده برای ارائه به خوبی گرد، آموزش گسترده است که مجهز فارغ التحصیلان با دانش، نظریه و روش شناسی علوم فیزیکی است. هدف از کارشناسی علوم فیزیکی است که به توسعه دانشمندان واجد شرایط که می تواند شناسایی، ارزیابی و حل مشکلات مرتبط با علوم فیزیکی و قادر به فرض و نشان دادن ابتکار عمل و مسئولیت در زمینه های علمی و حرفه ای مرتبط با آن در آفریقای جنوبی و همچنین در جهان بین المللی . [+]

پردیس AUCKLAND PARK KINGSWAY

این مدرک در درجه اول طراحی شده برای ارائه به خوبی گرد، آموزش گسترده است که مجهز فارغ التحصیلان با دانش، نظریه و روش شناسی علوم فیزیکی است. هدف از کارشناسی علوم فیزیکی است که به توسعه دانشمندان واجد شرایط که می تواند شناسایی، ارزیابی و حل مشکلات مرتبط با علوم فیزیکی و قادر به فرض و نشان دادن ابتکار عمل و مسئولیت در زمینه های علمی و حرفه ای مرتبط با آن در آفریقای جنوبی و همچنین در جهان بین المللی . ... [-]


لیسانس BSC / BSC در فن آوری اطلاعات

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

این مدرک در درجه اول طراحی شده برای ارائه به خوبی گرد، آموزش گسترده است که مجهز فارغ التحصیلان با دانش، نظریه و روش فناوری اطلاعات است. هدف از این برنامه کارشناسی فناوری اطلاعات است که به توسعه دانشمندان واجد شرایط که می تواند شناسایی، ارزیابی و حل مشکلات مرتبط با فن آوری اطلاعات و قادر به فرض و نشان دادن ابتکار عمل و مسئولیت در زمینه های علمی و حرفه ای مرتبط با آن در آفریقای جنوبی و همچنین در بین المللی جهان است. [+]

کارشناس فناوری اطلاعات

پردیس AUCKLAND PARK KINGSWAY

این مدرک در درجه اول طراحی شده برای ارائه به خوبی گرد، آموزش گسترده است که مجهز فارغ التحصیلان با دانش، نظریه و روش فناوری اطلاعات است. هدف از این برنامه کارشناسی فناوری اطلاعات است که به توسعه دانشمندان واجد شرایط که می تواند شناسایی، ارزیابی و حل مشکلات مرتبط با فن آوری اطلاعات و قادر به فرض و نشان دادن ابتکار عمل و مسئولیت در زمینه های علمی و حرفه ای مرتبط با آن در آفریقای جنوبی و همچنین در بین المللی جهان است. با تمرکز از برنامه در حال بر اصول، تئوری و عمل از فناوری اطلاعات، دانش آموزان صلاحیت و پژوهش توانایی مناسب است که به عنوان پایه ای برای ورود به بازار کار و طیف وسیعی از آموزش های حرفه ای عمل می کند به دست آوردن، تمرین و همچنین کارشناسی ارشد فرصت های مطالعات مرتبط با فناوری اطلاعات است.... [-]


لیسانس BSC در جانور شناسی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

افتخارات کارشناسی در جانورشناسی [+]

هدف اصلی از صلاحیت کارشناسی افتخارات است به تحکیم و تعمیق دانش و تخصص دانش آموزان در جانورشناسی، و به منظور توسعه ظرفیت پژوهشی در روش ها و تکنیک های آن است. کارشناسی افتخارات است که در اصل یک درجه درسی که حداقل 25٪ (30) از اعتبارات اختصاص داده شده به یک پروژه تحقیقاتی و گزارش تحت نظارت هستند.

درجه نیازمند سطح بالایی از تعامل نظری و استقلال فکری، و به عنوان علم کارشناسی ارشد مدرک تخصص اولیه ارائه دانش آموزان با در عمق دانش و مهارت های علمی آماده سازی آنها برای مطالعه علم کارشناسی ارشد پژوهش محور عمل می کند.... [-]


لیسانس BSC در جغرافیا

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

هدف اصلی از صلاحیت کارشناسی افتخارات است به تحکیم و تعمیق دانش و تخصص دانش آموزان در جغرافیا، و به منظور توسعه ظرفیت پژوهشی در روش ها و تکنیک های آن است. کارشناسی افتخارات است که در اصل یک درجه درسی که حداقل 25٪ (30) از اعتبارات اختصاص داده شده به یک پروژه تحقیقاتی و گزارش تحت نظارت هستند. [+]

هدف اصلی از صلاحیت کارشناسی افتخارات است به تحکیم و تعمیق دانش و تخصص دانش آموزان در جغرافیا، و به منظور توسعه ظرفیت پژوهشی در روش ها و تکنیک های آن است. کارشناسی افتخارات است که در اصل یک درجه درسی که حداقل 25٪ (30) از اعتبارات اختصاص داده شده به یک پروژه تحقیقاتی و گزارش تحت نظارت هستند.

درجه نیازمند سطح بالایی از تعامل نظری و استقلال فکری، و به عنوان علم کارشناسی ارشد مدرک تخصص اولیه ارائه دانش آموزان با در عمق دانش و مهارت های علمی آماده سازی آنها برای مطالعه علم کارشناسی ارشد پژوهش محور عمل می کند.... [-]


لیسانس BSC در روانشناسی

Campus تمام وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

افتخارات در برنامه روانشناسی در تنها صورت تمام وقت ارائه شده است. دانش آموزان نیاز به تکمیل شش ماژول در یک دوره یک سال. جزء تحقیقات تنها ماژول اجباری است و اجرا می شود برای سال کامل، به عنوان مثل این ماژول تعداد به عنوان دو ماژول. [+]

افتخارات در برنامه روانشناسی در تنها صورت تمام وقت ارائه شده است. دانش آموزان نیاز به تکمیل شش ماژول در یک دوره یک سال. جزء تحقیقات تنها ماژول اجباری است و اجرا می شود برای سال کامل، به عنوان مثل این ماژول تعداد به عنوان دو ماژول.

دانش آموزان ملزم به انتخاب چهار ماژول های دیگر را از لیست زیر: نوروسایکولوژی؛ روانشناسی شخصیت؛ روانشناسی اجتماعی؛ روانشناسی غیر طبیعی؛ روانشناسی درمانی؛ ارزیابی روانی؛ روانشناسی رشد انتقادی و روانشناسی سلامت. هر کدام از این ماژول با یک متخصص در این زمینه ارائه شده و کلاس های تعاملی و پویا هستند. دانش آموزان نیز این فرصت را برای تکمیل یک پروژه تحقیقاتی با هدف آن آماده سازی آنها برای مطالعات بیشتر داده شده است. دانش آموزان از طریق آزمون، تکالیف و امتحانات ارزیابی شده است.... [-]


لیسانس BSC در زمین شناسی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

هدف اصلی از صلاحیت کارشناسی افتخارات است به تحکیم و تعمیق دانش و تخصص دانش آموزان در زمین شناسی، و به منظور توسعه ظرفیت پژوهشی در روش ها و تکنیک های آن است. کارشناسی افتخارات است که در اصل یک درجه درسی که حداقل 25٪ (30) از اعتبارات اختصاص داده شده به یک پروژه تحقیقاتی و گزارش تحت نظارت هستند. [+]

هدف اصلی از صلاحیت کارشناسی افتخارات است به تحکیم و تعمیق دانش و تخصص دانش آموزان در زمین شناسی، و به منظور توسعه ظرفیت پژوهشی در روش ها و تکنیک های آن است. کارشناسی افتخارات است که در اصل یک درجه درسی که حداقل 25٪ (30) از اعتبارات اختصاص داده شده به یک پروژه تحقیقاتی و گزارش تحت نظارت هستند.

درجه نیازمند سطح بالایی از تعامل نظری و استقلال فکری، و به عنوان علم کارشناسی ارشد مدرک تخصص اولیه ارائه دانش آموزان با در عمق دانش و مهارت های علمی آماده سازی آنها برای مطالعه علم کارشناسی ارشد پژوهش محور عمل می کند.... [-]


لیسانس BSC در گیاه شناسی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

هدف اصلی از صلاحیت کارشناسی افتخارات است به تحکیم و تعمیق دانش و تخصص دانش آموزان در گیاه شناسی، و به منظور توسعه ظرفیت پژوهشی در روش ها و تکنیک های آن است. کارشناسی افتخارات است که در اصل یک درجه درسی که حداقل 25٪ (30) از اعتبارات اختصاص داده شده به یک پروژه تحقیقاتی و گزارش تحت نظارت هستند. [+]

هدف اصلی از صلاحیت کارشناسی افتخارات است به تحکیم و تعمیق دانش و تخصص دانش آموزان در گیاه شناسی، و به منظور توسعه ظرفیت پژوهشی در روش ها و تکنیک های آن است. کارشناسی افتخارات است که در اصل یک درجه درسی که حداقل 25٪ (30) از اعتبارات اختصاص داده شده به یک پروژه تحقیقاتی و گزارش تحت نظارت هستند.

درجه نیازمند سطح بالایی از تعامل نظری و استقلال فکری، و به عنوان علم کارشناسی ارشد مدرک تخصص اولیه ارائه دانش آموزان با در عمق دانش و مهارت های علمی آماده سازی آنها برای مطالعه علم کارشناسی ارشد پژوهش محور عمل می کند.... [-]


لیسانس لیسانس انفورماتیک

Campus تمام وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

هدف اصلی از صلاحیت کارشناسی افتخارات است به تحکیم و تعمیق دانش و تخصص دانش آموزان در انفورماتیک، و به منظور توسعه ظرفیت پژوهش در روش ها و تکنیک های آن است. کارشناسی افتخارات است که در اصل یک درجه درسی که حداقل 25٪ (30) از اعتبارات اختصاص داده شده به یک پروژه تحقیقاتی و گزارش تحت نظارت هستند. [+]

هدف اصلی از صلاحیت کارشناسی افتخارات است به تحکیم و تعمیق دانش و تخصص دانش آموزان در انفورماتیک، و به منظور توسعه ظرفیت پژوهش در روش ها و تکنیک های آن است. کارشناسی افتخارات است که در اصل یک درجه درسی که حداقل 25٪ (30) از اعتبارات اختصاص داده شده به یک پروژه تحقیقاتی و گزارش تحت نظارت هستند.

درجه نیازمند سطح بالایی از تعامل نظری و استقلال فکری، و به عنوان علم کارشناسی ارشد مدرک تخصص اولیه ارائه دانش آموزان با در عمق دانش و مهارت های علمی آماده سازی آنها برای مطالعه علم کارشناسی ارشد پژوهش محور عمل می کند.... [-]


لیسانس لیسانس شیمی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

هدف اصلی از صلاحیت کارشناسی افتخارات است به تحکیم و تعمیق دانش و تخصص دانش آموزان در شیمی، و به منظور توسعه ظرفیت پژوهشی در روش ها و تکنیک های آن است. کارشناسی افتخارات است که در اصل یک درجه درسی که حداقل 25٪ (30) از اعتبارات اختصاص داده شده به یک پروژه تحقیقاتی و گزارش تحت نظارت هستند. [+]

هدف اصلی از صلاحیت کارشناسی افتخارات است به تحکیم و تعمیق دانش و تخصص دانش آموزان در شیمی، و به منظور توسعه ظرفیت پژوهشی در روش ها و تکنیک های آن است. کارشناسی افتخارات است که در اصل یک درجه درسی که حداقل 25٪ (30) از اعتبارات اختصاص داده شده به یک پروژه تحقیقاتی و گزارش تحت نظارت هستند.

درجه نیازمند سطح بالایی از تعامل نظری و استقلال فکری، و به عنوان علم کارشناسی ارشد مدرک تخصص اولیه ارائه دانش آموزان با در عمق دانش و مهارت های علمی آماده سازی آنها برای مطالعه علم کارشناسی ارشد پژوهش محور عمل می کند.... [-]


لیسانس لیسانس فیزیک

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

کارشناسی افتخارات در فیزیک [+]

هدف اصلی از صلاحیت کارشناسی افتخارات است به تحکیم و تعمیق دانش و تخصص دانش آموزان در فیزیک، و به منظور توسعه ظرفیت پژوهشی در روش ها و تکنیک های آن است. کارشناسی افتخارات است که در اصل یک درجه درسی که حداقل 25٪ (30) از اعتبارات اختصاص داده شده به یک پروژه تحقیقاتی و گزارش تحت نظارت هستند.

درجه نیازمند سطح بالایی از تعامل نظری و استقلال فکری، و به عنوان علم کارشناسی ارشد مدرک تخصص اولیه ارائه دانش آموزان با در عمق دانش و مهارت های علمی آماده سازی آنها برای مطالعه علم کارشناسی ارشد پژوهش محور عمل می کند.... [-]


لیسانس کارشناسی در ریاضیات

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

هدف اصلی از صلاحیت کارشناسی افتخارات است به تحکیم و تعمیق دانش و تخصص دانش آموزان در ریاضیات، و به منظور توسعه ظرفیت پژوهشی در روش ها و تکنیک های آن است. کارشناسی افتخارات است که در اصل یک درجه درسی که حداقل 25٪ (30) از اعتبارات اختصاص داده شده به یک پروژه تحقیقاتی و گزارش تحت نظارت هستند. [+]

هدف اصلی از صلاحیت کارشناسی افتخارات است به تحکیم و تعمیق دانش و تخصص دانش آموزان در ریاضیات، و به منظور توسعه ظرفیت پژوهشی در روش ها و تکنیک های آن است. کارشناسی افتخارات است که در اصل یک درجه درسی که حداقل 25٪ (30) از اعتبارات اختصاص داده شده به یک پروژه تحقیقاتی و گزارش تحت نظارت هستند.

درجه نیازمند سطح بالایی از تعامل نظری و استقلال فکری، و به عنوان علم کارشناسی ارشد مدرک تخصص اولیه ارائه دانش آموزان با در عمق دانش و مهارت های علمی آماده سازی آنها برای مطالعه علم کارشناسی ارشد پژوهش محور عمل می کند.... [-]


لیسانس کارشناسی در ریاضیات کاربردی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

هدف اصلی از صلاحیت کارشناسی افتخارات است به تحکیم و تعمیق دانش و تخصص دانش آموزان در کارشناسی افتخارات ریاضی کاربردی، و به منظور توسعه ظرفیت پژوهش در روش ها و تکنیک های آن است. کارشناسی افتخارات است که در اصل یک درجه درسی که حداقل 25٪ (30) از اعتبارات اختصاص داده شده به یک پروژه تحقیقاتی و گزارش تحت نظارت هستند. [+]

هدف اصلی از صلاحیت کارشناسی افتخارات است به تحکیم و تعمیق دانش و تخصص دانش آموزان در کارشناسی افتخارات ریاضی کاربردی، و به منظور توسعه ظرفیت پژوهش در روش ها و تکنیک های آن است. کارشناسی افتخارات است که در اصل یک درجه درسی که حداقل 25٪ (30) از اعتبارات اختصاص داده شده به یک پروژه تحقیقاتی و گزارش تحت نظارت هستند.

درجه نیازمند سطح بالایی از تعامل نظری و استقلال فکری، و به عنوان علم کارشناسی ارشد مدرک تخصص اولیه ارائه دانش آموزان با در عمق دانش و مهارت های علمی آماده سازی آنها برای مطالعه علم کارشناسی ارشد پژوهش محور عمل می کند.... [-]


لیسانس کارشناسی در علوم کامپیوتر

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

هدف اصلی از صلاحیت کارشناسی افتخارات است به تحکیم و تعمیق دانش و تخصص دانش آموزان در علوم کامپیوتر، و به منظور توسعه ظرفیت پژوهشی در روش ها و تکنیک های آن است. کارشناسی افتخارات است که در اصل یک درجه درسی که حداقل 25٪ (30) از اعتبارات اختصاص داده شده به یک پروژه تحقیقاتی و گزارش تحت نظارت هستند. [+]

هدف اصلی از صلاحیت کارشناسی افتخارات است به تحکیم و تعمیق دانش و تخصص دانش آموزان در علوم کامپیوتر، و به منظور توسعه ظرفیت پژوهشی در روش ها و تکنیک های آن است. کارشناسی افتخارات است که در اصل یک درجه درسی که حداقل 25٪ (30) از اعتبارات اختصاص داده شده به یک پروژه تحقیقاتی و گزارش تحت نظارت هستند.

درجه نیازمند سطح بالایی از تعامل نظری و استقلال فکری، و به عنوان علم کارشناسی ارشد مدرک تخصص اولیه ارائه دانش آموزان با در عمق دانش و مهارت های علمی آماده سازی آنها برای مطالعه علم کارشناسی ارشد پژوهش محور عمل می کند.... [-]


لیسانس کارشناسی در مطالعات انرژی

Campus پاره وقت February 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg

افتخارات کارشناسی در مطالعات انرژی [+]

هدف اصلی از صلاحیت کارشناسی افتخارات است به تحکیم و تعمیق دانش و تخصص دانش آموزان در مطالعات انرژی، و به منظور توسعه ظرفیت پژوهش در روش ها و تکنیک های آن است. کارشناسی افتخارات است که در اصل یک درجه درسی که حداقل 25٪ (30) از اعتبارات اختصاص داده شده به یک پروژه تحقیقاتی و گزارش تحت نظارت هستند.

درجه نیازمند سطح بالایی از تعامل نظری و استقلال فکری، و به عنوان علم کارشناسی ارشد مدرک تخصص اولیه ارائه دانش آموزان با در عمق دانش و مهارت های علمی آماده سازی آنها برای مطالعه علم کارشناسی ارشد پژوهش محور عمل می کند.... [-]


ویدئو ها

UJ Corporate video 2016

UJ generations of accomplishment

تماس
آدرس محل سکونت
University of Johannesburg
PO Box 524

Johannesburg, Gauteng, 2006 ZA
رسانه های اجتماعی