Vega School of Brand Leadership

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Vega در تاسیس شد 1999 در به رسمیت شناختن تمرکز جهانی تغییر به سمت رهبری نام تجاری و مدیریت و افزایش تقاضا برای متفکران نام تجاری خلاق و نوآورانه است. معتبر موسسه مستقل آموزش و پرورش، مدارک تحصیلی، افتخارات کارشناسی ارشد و برنامه به خوبی شناخته شده و مورد احترام نام تجاری، بازاریابی و صنایع ارتباطات است.

وگا مدرسه، یک نام تجاری آموزشی از موسسه مستقل آموزش و پرورش، معتقد است که مارک های بزرگترین دارایی های جهان هستند برای تغییر معنی دار است. بنابراین وگا هدف فارغ التحصیل نسل جدیدی از متفکر با ارائه گواهینامه کاملا معتبر، برنامه Baccalaureates، افتخارات و کارشناسی ارشد در ساختمان با نام تجاری و ارتباطات خلاق است. سرود وگا - خردباسحر و جادو - ارتباط اعتقاد به تفکر استراتژیک خلاق است. یک فارغ التحصیل IIE وگا اکسپلورر که هوشمند، رنگارنگ و پرشور، اما به طور کلی از وضعیت موجود به خاطر او / او می داند که علامت های تجاری، کسب و کار، اقتصاد و جوامع می تواند سالم و کار را برای مردم بهتر ناراضی است.

فارغ التحصیلان IIE با موفقیت به جامعه کمک در عرصه های گوناگون شرکت های بزرگ و اجتماعی است.

در مورد Vega

وگا نام درخشانترین ستاره در صورت فلکی شلیاق آسمانی است. با توجه به لومینسانس شدید خود و نقش حیاتی آن در ناوبری دریایی ایفا می کند، وگا شده اخترفیزیکدان آستین F. گالیور به عنوان "بعدی ستاره های مهم در آسمان بعد از خورشید" توصیف کرد.

در سال 1998 توسط یک گروه جدایی طلب از پیشگامان، ماوریکس و نوآوران تاسیس شد، مدرسه وگا در پاسخ به نیاز فوری به یک تغییر پارادایم از ارتباطات بازاریابی معمولی به دنیا آمد. رویکردهای سنتی به نام تجاری سازی، بازاریابی و تبلیغات خسته شده بود و به سرعت رسیدن به شد فروش بر اساس تاریخ خود. یک مدرسه جدید اندیشه برای نامیده می شد و وگا پاسخ که پاسخ.

اعتقاد به این که نام تجاری متولد شده است منجر به سنگ بنای فلسفه وگا است. به گفته بنیانگذار وگا گوردون کوک، "یک نام تجاری ارائه می معنای خاص و منحصر به فرد به منظور افزودن ارزش و ارتباط با مردم است." به عبارت دیگر، یک نام تجاری است که صرفا نام محصول ولی تجلی هویت نیست و مهمتر از آن، یک هدف: از مارک های مانند اپل، صلح سبز و گوگل فکر می کنم و شما به سرعت متوجه است که مارک های بسیار بیشتر از حروف و آرم اما نیروهای فرهنگی قدرتمند شکل دادن به جهان همانطور که می دانیم.

ما hilosophy آموزش P

اصل اساسی آموزشی در آغوش وگا در نام بسیار ما منعکس شده است. از آنجا که وگا ستاره ناوبری، مفهوم ناوبری مرکزی به روش تدریس منحصر به فرد وگا است. استادان وگا ناوبری عبارتند از: ما با منش طرفدار فعال، راهنمایی متخصص به جای که از اطلاعات صرفا انتقال می کند که جذب می شود.

مرکزی به روند ناوبری گفت و گو بین هدایتگر و دانش آموز تاسیس شده است. بررسی دقیق، بررسی و تجزیه و تحلیل انتقادی از ایده اجازه می دهد تا برای تکامل مستمر مفاهیم را به گر چه هنر نهایی به تولید نتایج تصفیه شده و معنی دار امکان پذیر است. شاید مهم ترین سنگ بنای فلسفه وگا است که در حکمت شعار ما تضمین شدهباشعبده بازي. بیان شده در این حکم سرشت اساسا مربوط به همکاری از روابط بین خلاقیت و استراتژی است. الهام و نوآوری؛ ایده و عمل.

وال ما تو ES ی

ما در خلاقیت با هدف راهبردی باور
ما در استفاده خلاقانه از دانش مرز باور
استودیوی ما تخیل انسان است و ما در اینجا به آن لذت ببرید مداد رنگی مومی روشن
ما در تلاش برای همیشه اجتماعی و فرهنگی مناسب باشد
ما در همیشه گرمی و بلافاصله بشر اعتقاد چرا که این می دهد فضا برای خرد با سحر و جادو به سطح
ما در تلاش برای در لبه پیشرو در نوآوری باشد
ما لینک کسب و کار به سود افزودن ارزش به زندگی مردم

مکان ها

ژوهانسبورگ

Address
Johannesburg Campus
Physical address: 444 Jan Smuts Avenue, Bordeaux, Randburg
Postal address: PO Box 2369, Randburg, 2125

ژوهانسبورگ, گوتنگ, آفریقای جنوبی

دوربان

Address
Durban Campus
Physical address: The Glades Office Park, 70 Armstrong Ave, La Lucia
Postal address: PO Box 1669, Westville, 3630

دوربان, KwaZulu-Natal, آفریقای جنوبی

کیپ تاون

Address
Cape Town Campus
Physical address: 130 Strand Street, De Waterkant, Cape Town
Postal address: PO Box 430, Roggebaai, Cape Town, 8001

کیپ تاون, کیپ غربی, آفریقای جنوبی

پرتوریا

Address
Pretoria Campus
Physical address: 34 Ingersol Rd, Menlyn, Pretoria
Postal address: PO Box 12361, Hatfield, 0028

پرتوریا, گوتنگ, آفریقای جنوبی

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید