توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره Bard College Berlin

Bard College Berlin یک دانشگاه معتبر آلمانی-آمریکایی است که آموزش های گسترده و فرضی را در علوم انسانی و علوم اجتماعی ارائه می دهد. بدنه دانشجویی از نظر جغرافیایی ، فرهنگ ، کلاس و سوابق اقتصادی بسیار بین المللی و متنوع است و در سمینارهای کوچک که به زبان انگلیسی تدریس می شود با اساتید ملاقات می کند. تأکید بر تفکر انتقادی ، جاه طلبی فکری ، خلاقیت و ارتباط بین زندگی در داخل و خارج از کلاس یک ویژگی اساسی است. دانشجویان واجد شرایط می توانند مدرک لیسانس آمریکایی و آلمانی را کسب کنند.

119436_GermanClass_IrinaStelea.jpg

این با طرح "سؤالات بزرگ" است که با گذشت زمان تکرار شده است ، و با دادن مهارت های لازم به افراد جوان برای درک و پاسخ به آنها در گفتگو و با اشاره به چالش های معاصر ، Bard College Berlin امکان شکوفایی شخصی را فراهم می کند و دانشجویان خود را برای مشارکت آماده می کند. به آینده مشترک جهانی

واقع در مرکز سیاسی ، اقتصادی و هنری اروپا که در آن سیاست ها و اقدامات اقتصادی جهانی در مورد مهاجرت و امنیت مورد بحث و آزمایش قرار می گیرد و در جایی که هنر متنوع ترین و تجربی ترین تجربیات خود را پیدا می کند ، Bard College Berlin در موقعیتی بی نظیر برای ارائه خود دارد دانشجویان از طریق سمینارها و فعالیتهای ریشه دار در شهر ، در معرض دید مستقیم با تحولات سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی قرار می گیرند. برنامه کارآموزی فرصتی برای به دست آوردن تجربه کار در طیف وسیعی از زمینه ها ، از جمله هنر ، حقوق بشر ، نشر ، برنامه ریزی شهری ، راه اندازی فناوری و آموزش می دهد.

این تمرکز دوگانه بارد با مطالعه تخصصی میراث فکری با اهمیت و کاربرد ایده ها در زندگی واقعی از طریق اکتشافات محلی ، تمرین هنری ، بحث و گفتگوهای عمومی و برنامه های مشارکت مدنی ، فارغ التحصیلان Bard College Berlin فارغ التحصیلان Bard College Berlin برای خلاقیت آماده کرده است. حل مسئله و همکاری های موفق در بخش های دولتی و خصوصی در سطح محلی ، ملی و بین المللی. در نتیجه ، آنها توانسته اند مشاغل خود را در زمینه هایی مانند روابط بین الملل ، سیاست های عمومی ، آموزش ، روزنامه نگاری و هنر و همچنین تحصیلات تکمیلی در دانشگاه های مشهور جهان دنبال کنند.

مأموریت آموزشی

Bard College Berlin با هدف بازگشت آموزش های سمینار گروه های کوچک و آموزش کارشناسی بین رشته ای در هنرهای لیبرال به بالاترین سطح زمینه دانشگاه اروپا جایی که برای اولین بار از آن آغاز شد ، تأسیس شد. برنامه های دو درجه ای که Bard College Berlin ارائه می دهد ، بر این اصل پیش بینی شده است که مطالعه تخصصی در رشته های فردی باید بر اساس دانش گسترده و کاملی از سنت های فکری و مباحثات ، آثار و تحولات اساسی که آنها را متحرک ساخته است ، پیش رود. سلسله آکادمیک "اندیشه اجتماعی" ، که ریشه در آلمان پس از جنگ و در ایالات متحده دارد ، متعهد است که نوآوریهای اصلی زندگی و فرهنگ بشر را در چارچوب تعیین اجتماعی و سیاسی خود مورد بررسی قرار دهد. دوره های اصلی Bard College Berlin در تاریخ روشنفکر مستقیماً بیانگر این تعهد است ، اما همچنین یک ایده آل راهنما برای برنامه ها به عنوان یک کل است.

119438_Screenshot_1.png

علوم انسانی ، هنر و اندیشه اجتماعی

Bard College Berlin لیسانس علوم انسانی ، هنر و اندیشه اجتماعی رشته های اصلی علوم انسانی (فلسفه ، ادبیات ، مطالعات فیلم ، نظریه سیاسی ، تاریخ هنر) را با توجه به توسعه بین رشته ای آنها بررسی می کند. این مدرک فرصتی را برای پیوند دادن هنرهای عملی (تئاتر و هنرهای استودیویی) با نظریه پردازی فلسفی هنر ، و در نظر گرفتن رابطه کلی تاریخی بین دانش ، کاردانی و رشته تخصصی در نظر می گیرد.

اقتصاد ، سیاست و اندیشه اجتماعی

Bard College Berlin لیسانس اقتصاد ، سیاست و اندیشه اجتماعی آموزش در علوم اجتماعی را ارائه می دهد که در تاریخ تحولات فرهنگی و تأملات انسانی پایه گذاری شده است. روشها و مدلهای اساسی اقتصاد معاصر در گفتگو با حرکت تاریخ روشنفکری و در ارتباط با تئوریهای سیاست و مدلهای عملکرد اجتماعی مورد مطالعه قرار می گیرد.

مشارکت مدنی

با رعایت اعتقاد دانشکده در زمینه ارائه آموزش آگاهانه ، خلاق و مشغول ، تحصیل علوم اجتماعی شامل فرصتی برای کار در هنرهای عملی ، پیگیری پروژه های زیبایی شناختی و همچنین سازنده اجتماعی است. دانشجویان در کلیه برنامه های Bard College Berlin در انجام کارآموزی و درگیری های مدنی تشویق و پشتیبانی می شوند. این کالج هدف دارد تا اطمینان حاصل کند که آموزش هنرهای لیبرال شهروندی فعال و مولد را به وجود می آورد.

119437_Campus_InasaBibic.jpg

تاریخ اعتبار

Bard College Berlin : یک دانشگاه هنرهای لیبرال به طور مؤسسه از 20 ژانویه 2017 توسط Wissenschaftsrat در سطح ملی در آلمان معتبر شناخته می شود.

این کالج برای اولین بار از وزارت آموزش و پرورش ، جوانان و علوم مجلس سنا برلین (Senatsverwaltung für Bildung ، Jugend und Wissenschaft) مطابق با sec. 123 ، بند 1 قانون آموزش عالی ایالتی فدرال برلین (برلینر هوچولژستز - BerlHG) در سال 2011.

اعتبارنامه برنامه برای لیسانس در علوم انسانی ، هنر و اندیشه اجتماعی توسط آژانس اعتباربخشی ACQUIN در پاییز 2013 اعطا شد. در سال 2015 ، لیسانس اقتصاد ، سیاست و اندیشه اجتماعی از ACQUIN اعتبار دریافت کرد.

کالج برد از طریق کمیسیون آموزش عالی ایالات متحده (ایالات متحده) معتبر شناخته می شود و مدرک لیسانس را به دانشجویان تکمیل لیسانس برد Bard College Berlin در علوم انسانی ، هنر و اندیشه اجتماعی یا لیسانس در اقتصاد ، سیاست و اندیشه اجتماعی واگذار می کند. توسط هیئت آموزشی ایالتی نیویورک.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Bard College Berlin

برنامه مقطع لیسانس اقتصاد ، سیاست و اندیشه اجتماعی ، آموزش انضباطی در اقتصاد و سیاست را در چارچوب یک برنامه اصلی در تاریخ روشنفکری فراهم می کند که کاربرد متفکرانه و آگاها ... [+]

برنامه مقطع لیسانس اقتصاد ، سیاست و اندیشه اجتماعی ، آموزش انضباطی در اقتصاد و سیاست را در چارچوب یک برنامه اصلی در تاریخ روشنفکری فراهم می کند که کاربرد متفکرانه و آگاهانه فرهنگی ، روش و اصول اجتماعی-علمی را ترغیب می کند.ساختارهسته برنامه اصلی شامل دوره هایی است که به برخی از مهمترین متون و آثار باستانی در میراث فرهنگی اروپا و جهان می پردازد.تخصص کلیه دانشجویان یک آموزش اساسی در ابزارهای اصلی تحلیل اقتصادی و الگوسازی و همچنین مقدمه ای در زمینه تئوری سیاسی و مطالعات اجتماعی و تاریخی دریافت می کنند. در سطح پیشرفته ، دانشجویان یکی از زمینه های غلظت زیر را انتخاب می کنند:اقتصادسیاستدانش آموزان ماژول های مربوط به موضوعات مقایسه جهانی ، دسترسی به انتخاب و تصمیم گیری و ایده های کلیدی ، حرکات ، روش ها و چالش های هر زمینه را تکمیل می کنند. در طول برنامه تأکید بر پالایش نوشتن و توسعه مهارت های ریاضی و تحلیلی است.مطالعه زبان آلمانی مطالعه زبان به زبان آلمانی از سطح مبتدی تا پیشرفته در سراسر برنامه در دسترس است. تمام داوطلبان لیسانس اقتصاد ، سیاست و اندیشه اجتماعی باید تا پایان سال دوم خود مهارت متوسط را به زبان آلمانی نشان دهند.افراد برگزیده افراد برگزیده در هنرهای استودیویی (تئاتر ، رقص ، نقاشی ، فیلم سازی ، تولید هنر) نیز به عنوان طیف گسترده ای از برگزیدگان فلسفه ، تاریخ هنر ، ادبیات و نظریه اجتماعی در دسترس هستند.تحصیل در خارج از کشور (اختیاری) تحصیل در خارج از کشور در اروپا (از طریق شبکه... [-]
آلمان برلین
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Bard College Berlin

Bard College Berlin لیسانس علوم انسانی ، هنر و اندیشه اجتماعی دانش آموزان این امکان را می دهد که آموزش های کاملی را در زمینه های علوم انسانی کسب کنند ، ضمن اینکه دانشهایی ... [+]

Bard College Berlin لیسانس علوم انسانی ، هنر و اندیشه اجتماعی دانش آموزان این امکان را می دهد که آموزش های کاملی را در زمینه های علوم انسانی کسب کنند ، ضمن اینکه دانشهایی در مورد پیشرفت ها ، آثار و مباحثات فکری کلیدی کسب می کنند. منشأ رشته های علوم اجتماعی و طبیعی و هنرهای عملی. برنامه اصلی شامل دوره هایی است که به برخی از مهمترین متون و آثار باستانی در میراث فرهنگی اروپا و جهان می پردازد. علاوه بر برنامه اصلی ، دانشجویان یکی از زمینه های تمرکز زیر را انتخاب می کنند: هنر و زیبایی شناسی ، اخلاق و سیاست ، ادبیات و بلاغت.... [-]

آلمان برلین
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Debate Club at Bard College Berlin

Campus Life: Barbecue

Bard College Berlin
Address
Platanenstrasse 24
13156 برلین, برلین, آلمان
وب سایت
تلفن
+49 30 437330