Bard College Berlin

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره Bard College Berlin

Bard College Berlin یک دانشگاه معتبر آلمانی-آمریکایی است که آموزش های گسترده و فرضی را در علوم انسانی و علوم اجتماعی ارائه می دهد. بدنه دانشجویی از نظر جغرافیایی ، فرهنگ ، کلاس و سوابق اقتصادی بسیار بین المللی و متنوع است و در سمینارهای کوچک که به زبان انگلیسی تدریس می شود با اساتید ملاقات می کند. تأکید بر تفکر انتقادی ، جاه طلبی فکری ، خلاقیت و ارتباط بین زندگی در داخل و خارج از کلاس یک ویژگی اساسی است. دانشجویان واجد شرایط می توانند مدرک لیسانس آمریکایی و آلمانی را کسب کنند.

119436_GermanClass_IrinaStelea.jpg

این با طرح "سؤالات بزرگ" است که با گذشت زمان تکرار شده است ، و با دادن مهارت های لازم به افراد جوان برای درک و پاسخ به آنها در گفتگو و با اشاره به چالش های معاصر ، Bard College Berlin امکان شکوفایی شخصی را فراهم می کند و دانشجویان خود را برای مشارکت آماده می کند. به آینده مشترک جهانی

واقع در مرکز سیاسی ، اقتصادی و هنری اروپا که در آن سیاست ها و اقدامات اقتصادی جهانی در مورد مهاجرت و امنیت مورد بحث و آزمایش قرار می گیرد و در جایی که هنر متنوع ترین و تجربی ترین تجربیات خود را پیدا می کند ، Bard College Berlin در موقعیتی بی نظیر برای ارائه خود دارد دانشجویان از طریق سمینارها و فعالیتهای ریشه دار در شهر ، در معرض دید مستقیم با تحولات سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی قرار می گیرند. برنامه کارآموزی فرصتی برای به دست آوردن تجربه کار در طیف وسیعی از زمینه ها ، از جمله هنر ، حقوق بشر ، نشر ، برنامه ریزی شهری ، راه اندازی فناوری و آموزش می دهد.

این تمرکز دوگانه بارد با مطالعه تخصصی میراث فکری با اهمیت و کاربرد ایده ها در زندگی واقعی از طریق اکتشافات محلی ، تمرین هنری ، بحث و گفتگوهای عمومی و برنامه های مشارکت مدنی ، فارغ التحصیلان Bard College Berlin فارغ التحصیلان Bard College Berlin برای خلاقیت آماده کرده است. حل مسئله و همکاری های موفق در بخش های دولتی و خصوصی در سطح محلی ، ملی و بین المللی. در نتیجه ، آنها توانسته اند مشاغل خود را در زمینه هایی مانند روابط بین الملل ، سیاست های عمومی ، آموزش ، روزنامه نگاری و هنر و همچنین تحصیلات تکمیلی در دانشگاه های مشهور جهان دنبال کنند.

مأموریت آموزشی

Bard College Berlin با هدف بازگشت آموزش های سمینار گروه های کوچک و آموزش کارشناسی بین رشته ای در هنرهای لیبرال به بالاترین سطح زمینه دانشگاه اروپا جایی که برای اولین بار از آن آغاز شد ، تأسیس شد. برنامه های دو درجه ای که Bard College Berlin ارائه می دهد ، بر این اصل پیش بینی شده است که مطالعه تخصصی در رشته های فردی باید بر اساس دانش گسترده و کاملی از سنت های فکری و مباحثات ، آثار و تحولات اساسی که آنها را متحرک ساخته است ، پیش رود. سلسله آکادمیک "اندیشه اجتماعی" ، که ریشه در آلمان پس از جنگ و در ایالات متحده دارد ، متعهد است که نوآوریهای اصلی زندگی و فرهنگ بشر را در چارچوب تعیین اجتماعی و سیاسی خود مورد بررسی قرار دهد. دوره های اصلی Bard College Berlin در تاریخ روشنفکر مستقیماً بیانگر این تعهد است ، اما همچنین یک ایده آل راهنما برای برنامه ها به عنوان یک کل است.

119438_Screenshot_1.png

علوم انسانی ، هنر و اندیشه اجتماعی

Bard College Berlin لیسانس علوم انسانی ، هنر و اندیشه اجتماعی رشته های اصلی علوم انسانی (فلسفه ، ادبیات ، مطالعات فیلم ، نظریه سیاسی ، تاریخ هنر) را با توجه به توسعه بین رشته ای آنها بررسی می کند. این مدرک فرصتی را برای پیوند دادن هنرهای عملی (تئاتر و هنرهای استودیویی) با نظریه پردازی فلسفی هنر ، و در نظر گرفتن رابطه کلی تاریخی بین دانش ، کاردانی و رشته تخصصی در نظر می گیرد.

اقتصاد ، سیاست و اندیشه اجتماعی

Bard College Berlin لیسانس اقتصاد ، سیاست و اندیشه اجتماعی آموزش در علوم اجتماعی را ارائه می دهد که در تاریخ تحولات فرهنگی و تأملات انسانی پایه گذاری شده است. روشها و مدلهای اساسی اقتصاد معاصر در گفتگو با حرکت تاریخ روشنفکری و در ارتباط با تئوریهای سیاست و مدلهای عملکرد اجتماعی مورد مطالعه قرار می گیرد.

مشارکت مدنی

با رعایت اعتقاد دانشکده در زمینه ارائه آموزش آگاهانه ، خلاق و مشغول ، تحصیل علوم اجتماعی شامل فرصتی برای کار در هنرهای عملی ، پیگیری پروژه های زیبایی شناختی و همچنین سازنده اجتماعی است. دانشجویان در کلیه برنامه های Bard College Berlin در انجام کارآموزی و درگیری های مدنی تشویق و پشتیبانی می شوند. این کالج هدف دارد تا اطمینان حاصل کند که آموزش هنرهای لیبرال شهروندی فعال و مولد را به وجود می آورد.

119437_Campus_InasaBibic.jpg

تاریخ اعتبار

Bard College Berlin : یک دانشگاه هنرهای لیبرال به طور مؤسسه از 20 ژانویه 2017 توسط Wissenschaftsrat در سطح ملی در آلمان معتبر شناخته می شود.

این کالج برای اولین بار از وزارت آموزش و پرورش ، جوانان و علوم مجلس سنا برلین (Senatsverwaltung für Bildung ، Jugend und Wissenschaft) مطابق با sec. 123 ، بند 1 قانون آموزش عالی ایالتی فدرال برلین (برلینر هوچولژستز - BerlHG) در سال 2011.

اعتبارنامه برنامه برای لیسانس در علوم انسانی ، هنر و اندیشه اجتماعی توسط آژانس اعتباربخشی ACQUIN در پاییز 2013 اعطا شد. در سال 2015 ، لیسانس اقتصاد ، سیاست و اندیشه اجتماعی از ACQUIN اعتبار دریافت کرد.

کالج برد از طریق کمیسیون آموزش عالی ایالات متحده (ایالات متحده) معتبر شناخته می شود و مدرک لیسانس را به دانشجویان تکمیل لیسانس برد Bard College Berlin در علوم انسانی ، هنر و اندیشه اجتماعی یا لیسانس در اقتصاد ، سیاست و اندیشه اجتماعی واگذار می کند. توسط هیئت آموزشی ایالتی نیویورک.

مکان ها

برلین

Bard College Berlin

Address
Platanenstrasse 24
13156 برلین, برلین, آلمان
تلفن
+49 30 437330