CODE University of Applied Sciences Berlin

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

CODE یک دانشگاه علمی کاربردی معتبر دولتی برلین است که برنامه های مدرک لیسانس در زمینه توسعه محصول دیجیتال را ارائه می دهد.

گاهی اوقات ایده های خوب نیاز به یک دهه برای رسیدن به

هنگامی که توماس بچم، مهندس و طراح نرم افزار خودآموز، به دنبال برنامه های تحصیلی برای ترویج تلاش هایش به عنوان یک کارآفرین اینترنتی بود، او نا امید شد که چشم انداز دانشگاهی بیشتر بر اصول اساسی کامپیوتر علوم هرگز تغییر نمی کند، بلکه از فرصت های جدید هیجان انگیز اینترنت و فرصت های آن.

او تصمیم گرفت تا اقتصاد را در یک مدرسه خصوصی کسب و کار در کلن، که در آن او از دست رفته است در تلاش برای اعمال نظریه های دانشگاهی به دنیای واقعی و یک محیط یادگیری شخصی، حمایت کرده است. از هر دو جستجوی بی نتیجه خود برای یک برنامه کاربردی مهندسی واقعا کاربردی و تجربه انقلابی وی در دانشگاه خصوصی، ایده CODE متولد شد: CODE به Computer Science خواهد رسید که مدارس تجاری به برنامه های اقتصادی کلاسیک می پردازند.

یک دهه بعد، توماس چندین راه اندازی موفق اینترنت را تاسیس کرد. به عنوان یک کارآفرین و کارفرما، او بارها و بارها کشف کرد که مهندسان نرم افزار خوب، طراحان و مدیران محصول، رانندگان کلیدی شرکت های دیجیتال جاه طلب، یک منبع نادر در اروپا و آلمان هستند به ویژه که برنامه های دانشگاهی کلاسیک به ندرت مردان و زنان جوان را به رسمیت می شناسند برای چالش های اقتصادی جدید.

حمایت جامعه دانشگاهی

شورای علمی ما با آخرین بینش در زمینه تحقیقات ما، ارتباطی قوی با جامعه علمی و دهه های تجربه در ایجاد محیط یادگیری معنی دار فراهم می کند. آنها به ما کمک می کنند که اساتید، محققان و استادانی را تشخیص دهیم که رانندگی ما را برای تعالی، مأموریت مشترک ما و روش های آموزشی ما را پشتیبانی می کنند.

در یک ماموریت برای توانمند سازی پیشگامان دیجیتال فردا

CODE یک تجربه یادگیری مبتنی بر پروژه و مبتنی بر چالش است که باعث رشد فردی می شود و دانش آموزان را قادر می سازد تا مهارت های حرفه ای و همچنین مهارت های ارتباطی و اجتماعی را توسعه دهند. CODE توسط دو دهه از معروف ترین کارآفرینان اینترنتی آلمان حمایت می شود و مدل آموزش و تعلیق تاخیر درآمد مبتنی بر درآمد را برای جذب دانش آموزان با استعداد تر بدون در نظر گرفتن زمینه های مالی شخصی خود فراهم می کند.

مکان ها

برلین

Address
Lohmühlenstr. 65
12435 Berlin برلین, برلین, آلمان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید