توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تحصیل در کالج کسب و کار بین المللی کمبریج

در حال حاضر، دانشکده کسب و کار بین المللی کمبریج ارائه می دهد 4 دوره های مختلف.

سه نفر از این مطالعات در همکاری با دانشگاه آنجلیا راسکین در کمبریج / انگلستان انجام شده است. هنگامی که مطالعات BA (افتخارات) بین المللی ارتباطات کسب و کار، 5 و ترم 6 در دانشگاه مرکزی لنکشایر در Preston / انگلستان به پایان رسید.

صرف نظر از که البته شما را انتخاب کنید، به شما خواهد شد، انتظار می رود امنیتی در برخورد با کارکنان و گروه های کارمند از شما در کار خود را برای شرکت می باشد.

از طریق مطالعات خود را در گروه سمینار که در آن شما کار از نزدیک با دانش آموزان برای یادگیری و تمرین کار گروهی سازنده.

کار گروهی مهم و بسیار پی، پس از مهارت های اجتماعی که شما می توانید از طریق سخنرانی و خواندن کمی به دست آوردن، اما مفید ترین در گروه مطالعه شما می باشد.

کالج کسب و کار بین المللی کمبریج یک نگرانی است، شما نیز برای نقش خود را به عنوان یک رهبر آینده آماده حالی که تحصیل.

با ایجاد سخنرانیها و ارائه مقالات سمینار، به عنوان بخشی از درس در گروه ترم خود را، ما به شما این فرصت را به تمرین سخنرانی در فضای باز و به سخنرانی - البته به زبان انگلیسی نیز، به طوری که شما احساس می کنید در ارتباطات بین المللی و ارائه امن است.

تجربه نشان می دهد که شما در اینجا به دست آوردن حاکمیت و آرامش. خواص است که شما در فعالیت های حرفه ای آینده خود را و محل نیاز است.

بلیط خود را به مدیریت بین المللی

اولین 4 ترم از مطالعات کارشناسی خود را در فرایبورگ در دانشکده کسب و کار بین المللی کمبریج.

برای 5 و ترم 6 تغییر اتفاق می افتد در دانشگاه آنجلیا راسکین در کمبریج / انگلستان یا دانشگاه UCLan مرکزی لنکشایر در Preston / انگلستان (برنامه "بین المللی ارتباطات کسب و کار").

کارشناسی هنر / لیسانس علوم با علاوه بر این "افتخارات"، که با آن شما مطالعات خود را در دانشگاه راسکین آنجلیا در کمبریج و دانشگاه لنکشایر مرکزی در Preston / انگلستان کامل، ارائه می دهد یک مطالعه بین المللی با بهترین چشم انداز شغلی برای شما آینده.

برنامه یک استاد کارشناسی ارشد را می توان در کمبریج یا پرستون در عرض تنها 1 سال پس از مدرک لیسانس موفق به اتمام.

مطالعه BA / کارشناسی، با مدرک دانشگاه بریتانیا است، که توسط دانشگاه ایالتی در انگلستان در یک مراسم، "فارغ التحصیلی" اهدا به پایان رسید. برای این منظور، معمولا اعضای خانواده و دوستان دعوت می شود.

کالج کسب و کار بین المللی کمبریج، شما آماده در طول مطالعات خود را قبل از نقش آینده خود را به عنوان یک رهبر.

مدرن، محیط دوستانه و ساختمان غنی از سنت

یک چیز قطعی است: یک فضای دلپذیر برای موفقیت مطالعات خود را در کمک می کند.

کالج کسب و کار بین المللی کمبریج در جناح شرق ساختمان هرمان هردر ورلاگ قرار دارد.

فرایبورگ به طور کلی "Herderbau گفت:" خانه چاپ و نشر غالب منطقه فرایبورگ نویبورگ. آن را در سال 1910-1912 با توجه به طراحی و ایده های معمار حداکثر مکل در سبک نئو باروک ساخته شده بود و اشغال کل مربع خیابان. از اینجا می توانید فقط در چند دقیقه به مرکز شهر دانشگاه فرایبورگ برسد.

روشن، اتاق های سخنرانی مجهز مدرن، اتاق عمومی بزرگ با آشپزخانه، مناطق صندلی راحت و یک منطقه کامپیوتر مدرن، یک مطالعه موفق در یک فضای راحت می دهد.

این شهرستان پر جنب و جوش فرایبورگ با استعداد مدیترانه است چیزهای زیادی برای ارائه

رویدادهای فرهنگی متعدد، کافه دنج در شهرستان های قدیمی، باغ آبجو در زیر درختان بزرگ قدیمی، مهمان نوازی بادن و نه کم طبیعت جذاب از جنگل سیاه - فرایبورگ در تمام فصول شهرستان بسیار قابل زندگی و دوست داشتنی است.

همچنین با توجه به آینده خود را ارائه می دهد فرایبورگ، واقع در وسط مثلث مرزی که در آن آلمان، فرانسه و سوئیس دیدار، روش های بهینه به دست آوردن تجربه بین المللی است.

این شهرستان با استفاده از موقعیت استراتژیک آن برای همکاری های اقتصادی فراملی در "REGIO"، به خصوص با شهرستانها از Colmar (F) و Basel (CH)، که در آن شرکت های بزرگ جهانی مستقر هستند.

به کالج کسب و کار بین المللی کمبریج خوش آمدید!

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

Cambridge International Business College

"تجارت بین الملل کسب و کار" یک دوره آموزشی برای افراد با خلاقیت، استعداد سازمانی، شادی و استعداد در برخورد با مردم - و به ویژه با علاقه به کشورهای دیگر و فرهنگ ... [+]

"تجارت بین الملل کسب و کار" یک دوره آموزشی برای افراد با خلاقیت، استعداد سازمانی، شادی و استعداد در برخورد با مردم - و به ویژه با علاقه به کشورهای دیگر و فرهنگ است.

محتوای مطالعه ترکیبی از چندین زبان خارجی، ارتباطات بین فرهنگی، بازاریابی، دانش فنی کسب و کار و کار گروهی است تا به طور مطلوب آمادگی فارغ التحصیلان برای کار بین المللی خود را فراهم کند.

این مطالعه در مجموع 3 سال طول می کشد و به دو مرحله مطالعه تقسیم می شود که بر یکدیگر متصل می شوند:... [-]

آلمان فرایبورگ
اکتبر 2019
انگلیسی,آلمانی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Cambridge International Business College

در افزایش رقابت از شرکت در یک محیط بازار جهانی تعیین نه تنها کیفیت محصولات و خدمات از طریق موفقیت شرکت، اما بیشتر و بیشتر یک گروه گرا هدف و بازاریابی موثر است. ... [+]

در افزایش رقابت از شرکت در یک محیط بازار جهانی تعیین نه تنها کیفیت محصولات و خدمات از طریق موفقیت شرکت، اما بیشتر و بیشتر یک گروه گرا هدف و بازاریابی موثر است.

O این منظور، ما برنامه درجه بازاریابی تمام دانش و فعالیت های اساسی لازم برای کار با موفقیت در شرکت بین المللی گرا در بازاریابی و فروش ارائه می کنند.

بنابراین، ارائه فارغ التحصیلان / داخل پس از فارغ التحصیلی شانس بسیار عالی در سطح بین المللی - و این بخش مستقل است.... [-]

آلمان فرایبورگ
اکتبر 2019
انگلیسی,آلمانی
تمام وقت
6 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BSc)

Cambridge International Business College

محتوای درس "مدیریت بین المللی" مدیریت کسب و کار بدون تخصص است، با تاکید بر جنبه های بین المللی مدیریت کسب و کار و شبکه. ... [+]

محتوای درس "مدیریت بین المللی" مدیریت کسب و کار بدون تخصص است، با تاکید بر جنبه های بین المللی مدیریت کسب و کار و شبکه.

برای فارغ التحصیلان / داخل نهایی ارائه می دهد اشتغال و فرصت های شغلی، و این تا حد زیادی مستقل از وضعیت اقتصادی صنایع و اقتصاد فردی است.

آمادگی کامل برای انجام وظایف رهبری و پروژه در شرکت شرایط را برای فعالیت های حرفه ای در رشته های مدیریت کسب و کار کلاسیک و یا در انجام وظایف رابط (استراتژی و برنامه ریزی، بازاریابی، خرید، کنترل، حسابداری، تدارکات، محصول و مدیریت پروژه) ایجاد می کند.... [-]

آلمان فرایبورگ بریتانیا کمبریج
اکتبر 2019
انگلیسی,آلمانی
تمام وقت
6 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Cambridge International Business College

سفر و گردشگری بازار در حال حاضر در موتورهای مهم اقتصادی بین المللی و باز کردن چشم انداز کار جدید است. ... [+]

سفر و گردشگری بازار در حال حاضر در موتورهای مهم اقتصادی بین المللی و باز کردن چشم انداز کار جدید است.

علاوه بر تور بسته های کلاسیک دائما در حال ظهور اشکال از اوقات فراغت و برنامه ریزی تعطیلات. دانش پایه ضروری از هم ترازی بین المللی مدیریت کسب و کار است که در این برنامه با طیف گسترده ای از موضوعات سفر و گردشگری مربوط پیوست.

کارشناسی علوم (افتخارات) "مدیریت گردشگری" در فرایبورگ و کمبریج طول می کشد در مجموع 3 سال است و به دو مرحله مطالعه است که در یکدیگر ساخت تقسیم می شوند: 2 سال اول مطالعه خواهد شد در دانشکده کسب و کار بین المللی کمبریج برگزار در آلمان.... [-]

آلمان فرایبورگ
اکتبر 2019
انگلیسی,آلمانی
تمام وقت
6 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی