توضیحات رسمی را مطالعه کنید

DEKRA | Hochschule für Medien یک دانشگاه دولتی است که توسط Wissenschaftsrat تأسیس شده و در Berlin-Friedrichshain مستقر است.

این برنامه سه دوره کارشناسی را ارائه می دهد: فیلم و تلویزیون، روزنامه نگاری و مدیریت روابط عمومی و ارتباطات. طیف فرصت های تخصصی گوناگون است از طراحی رسانه، ارتباطات بازاریابی و روانشناسی ارتباطات به روزنامه نگاری آنلاین، روزنامه نگاری تلویزیونی، اعتدال و PR به کارگردانی، دوربین، تولید، پس از تولید و صوتی.

این دانشگاه بخشی از شبکه آکادمی DEKRA، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان آموزش خصوصی در آلمان است.

ارتباط عملی و شبکه قوی

تمام دوره های DEKRA | Hochschule für Medien یک رویکرد برنامه کاربردی را دنبال می کند. تمرکز بر آموزش عملی رسانه ها و صنایع خلاق بر اساس تدریس علمی است. یکی از راه های تضمین تمرین و یادگیری مادام العمر، همکاری با شرکای مختلف است: شرکت های رسانه ای، سازمان های غیر انتفاعی و دولتی و سایر موسسات آموزشی.

مراقبتهای ویژه و محیط یادگیری جذاب

ما به دانشجویانمان خدمات شخصی اختصاص می دهیم که به طور خاص به نقاط قوت و نیازهای فردی آنها می پردازد. علاوه بر این، یک محیط آموزشی و یادگیری دلپذیر و آشنا یکی از ویژگی های خاص دانشگاه است. سخنرانی ها در گروه های مطالعه کوچک انجام می شود. در این زمینه، معلمان به عنوان ژنراتورهای ضربه ای عمل می کنند که تجربه و تخصص خود را از علم و بخش خصوصی به مطالعات خود می گیرند. حتی در خارج از سخنرانی ها، استادان زمان برای سوالات دانش آموزان خود را.

برای ما مهم است - از ابتدا

الزامات رسمی برای مدرک لیسانس در DEKRA | کالج رسانه مدرک تحصیلی دانشگاه (Abitur یا Fachhochschulreife) یا آموزش حرفه ای با چندین سال تجربه حرفه ای است. هیچ عدد ناسال (NC) وجود ندارد. علاوه بر این، پوشه ها، فیلم ها، مقالات و غیره نباید از قبل ارسال شوند. مهمتر از همه برای مطالعه موفقیت آمیز اینجا انگیزه شماست: بنابراین، ما توجه خاصی به اطلاعات دقیق و مشاوره فردی می کنیم. مطالعات گیاهان، کارگاه ها، حوادث، مشاوره در مورد مطالعه شخصی، تنها چند پیشنهاد ما برای دانشجویان آینده نگر است.

مزایای شما در یک نگاه

 • مطالعات مورد تایید دولت در یک دانشگاه معتبر
 • آموزش عالی با استادان و استادان این رشته
 • پیوند پیوسته با پروژه های گوناگون
 • شبکه بزرگ با شرکای رسانه ای، کسب و کار و جامعه
 • حداکثر حمایت فردی - یادگیری فشرده در گروه های کوچک
 • فضای باز و خلاق یادگیری
 • وام های فنی نیز برای پروژه های خصوصی
 • هزینه های پنهان - مدل مالی جذاب
 • بلیط semester شامل
 • موقعیت مرکزی در قلب برلین با ارتباطات عالی

ما برای شما شخصا هستیم

شما می خواهم بیشتر در مورد یک برنامه تحصیلی، سوالات در مورد بودجه و یا دانشگاه عمومی بدانید؟ خدمات مشاوره دانشجویی ما خوشحال است که به شما کمک کند.

بهترین بینش شما به طور مستقیم در سایت دریافت می کنید. بنابراین، ما از دانشجویان آینده نگر به گرمی دعوت می کنیم تا در رویدادهای ما در دانشگاه شرکت کنند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • آلمانی
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


DEKRA Hochschule für Medien

برنامه کارشناسی به مفاهیم نظری لازم نظیر تاریخ فیلم، تحلیل فیلم، کار اسکریپت، تکنولوژی فیلم و ویدئو و همچنین تکنولوژی صوتی آموزش می دهد. در عمل، به ویژه روش ها و تکنیک ها ... [+]

مطالعه فیلم و تلویزیون بر روی مراحل تولید متعدد تمرکز دارد - از ایده تا مقاله به پایان رسید.

برنامه کارشناسی به مفاهیم نظری لازم نظیر تاریخ فیلم، تحلیل فیلم، کار اسکریپت، تکنولوژی فیلم و ویدئو و همچنین تکنولوژی صوتی آموزش می دهد. در عمل، به ویژه روش ها و تکنیک های فیلم سازی و تولید تلویزیونی مورد توجه قرار گرفته است. ارتباطات و یادگیری پروژه گرا تمرکز مطالعه در فیلم و تلویزیون است. علاوه بر دانش علمی و فنی، دانش آموزان تجربه عملی جامع را به دست می آورند.... [-]

آلمان برلین
اکتبر 2020
انگلیسی,آلمانی
تمام وقت
6 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
DEKRA Hochschule für Medien

برنامه تحصیلی روزنامه نگاری و روابط عمومی به متقاضیان علاقه مند به تمرین و خلاق است که می خواهند در زمینه کار چند رسانه ای و خلاقانه با تمرکز بر تلویزیون، اعتدال و زمینه ... [+]

برنامه تحصیلی روزنامه نگاری و روابط عمومی به متقاضیان علاقه مند به تمرین و خلاق است که می خواهند در زمینه کار چند رسانه ای و خلاقانه با تمرکز بر تلویزیون، اعتدال و زمینه های آنلاین یا زمینه های فعالیت روابط عمومی کار کنند.

این برنامه ترکیبی متعادل از سمینارها و کارهای ویرایش عملی را ارائه می دهد. ماژولهای اجباری در همه زمینه های مطالعه، مهارت های اساسی در زمینه رسانه ها و سیستم سیاسی جمهوری فدرال آلمان، آمار و تحقیقات رسانه ای، اخلاق رسانه ای، قانون رسانه ها و همچنین مهارت های طراحی اولیه و تولید در زمینه های نوشتن و copywriting، عکاسی، فن آوری های ویدئویی، فن آوری های صوتی، سیستم های ویرایش گروه ها و فرمت مشتری.... [-]

آلمان برلین
اکتبر 2020
آلمانی
تمام وقت
6 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
DEKRA Hochschule für Medien

برنامه مدرک مدیریت ارتباطی بر مفهوم راهبردهای ارتباطی و محصولات رسانه ای و همچنین اجرای خلاقانه آنها تمرکز دارد. بخش ارتباطات و رسانه یکی از بزرگترین صنایع رشد در جهان اس ... [+]

برنامه مدرک مدیریت ارتباطی بر مفهوم راهبردهای ارتباطی و محصولات رسانه ای و همچنین اجرای خلاقانه آنها تمرکز دارد. بخش ارتباطات و رسانه یکی از بزرگترین صنایع رشد در جهان است. به همین دلیل است که متخصصان واجد شرایط در تقاضای زیاد هستند.

مدرک لیسانس در مدیریت ارتباطات، مبانی اقتصاد، مدیریت پروژه، عکاسی و طراحی، مدیریت کسب و کار و ارتباطات، تحقیقات بازار و رسانه و بازاریابی اجتماعی را آموزش می دهد. این دانش محققانه به طور هدفمند در پروژه های عملی و عمیق بین رشته ای مورد استفاده قرار می گیرد.... [-]

آلمان برلین
اکتبر 2020
آلمانی
تمام وقت
6 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی