University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه ایالتی، FHWS ارائه می دهد درجه که در سراسر جهان شناخته شده است. FHWS ارائه می دهد طیف گسترده ای از برنامه عمل گرا و مطالعه آینده گرا با بیش از 30 رشته در ده دانشکده و پنج موسسات تحقیقاتی. تقریبا 9،000 دانش آموز در دانشکده در دو منطقه در وورزبورگ و شواینفورت که کمتر از از 40km از هم جدا و در واقع در جنوب آلمان ثبت نام کرد.

تحصیل در FHWS توسط گروه مطالعه کوچک و یک دانش آموز / معلم نسبت کم است. توسط سهم زیادی از مقالات سمینار دانش آموزان به کار به طور مستقل یاد بگیرند. علاوه بر این، کار پروژه را ترویج تیم کاری توانایی های دانش آموزان. تقریبا 230 استادان با تجربه حرفه ای جامد از صنعت و کسب و کار ارائه آموزش علمی با ارتباط ویژه ای به برنامه و عمل است. دوره های آموزشی را در محل اتاق های سخنرانی های مدرن و آزمایشگاه مجهز به فن آوری های نوین و دولت از لوازم هنر. دانشگاه همکاری نزدیک با کسب و کار منطقه ای و فرا منطقه ای است. دانش آموزان از این همکاری نزدیک بهره مند بودن قادر به انجام کارآموزی و این امکان را به نوشتن پایان نامه کارشناسی خود را در یکی از این شرکت.

علاوه بر این، آنها این شانس را از ایجاد یک شبکه حرفه ای برای آینده خود است. FHWS برتری های گرایش بین المللی خود: برای بیش از 20 سال در حال حاضر دانشگاه دانش آموزان از بیش از 40 کشور استقبال می کند. در سراسر جهان FHWS با بیش از 130 دانشگاه در ارتباط است. در استراتژی بین المللی خود را ارائه می دهد FHWS انگلیسی زبان مدرک کارشناسی با شروع ترم زمستان 2014/15. همه رشته انگلیسی توسط دوره های آموزش فرهنگی و زبانی همراه تا که به ارائه و ترویج بهترین امکان ادغام همه دانش آموزان بین المللی است.

چرا FHWS؟ FHWS رشته هفت ترم کارشناسی ارائه می دهد به عنوان برنامه های دوقلو. بنابراین شما می توانید بین زبان انگلیسی یا آلمانی به عنوان زبان تدریس را انتخاب نمایید. با تشکر از طیف گسترده ای از صنعت در منطقه و همکاری بین FHWS و شرکای صنعتی، دانش آموزان فرصت خوب برای ترم عملی و پایان نامه. منطقه نیز ارائه می دهد فرصت های شغلی بسیار عالی است.

دولت از هنر و امکانات علوم کاربردی

آزمایشگاه (واقعیت مجازی، مکعب خلاق، تدارکات، برنامه ریزی کارخانه، کارخانه بهینه سازی، ارگونومی، ERP سیستم) بدانید فاب (یک شرکت واقعی برای آموزش دانش آموزان در کار) مورد منحصر به فرد مطالعات با شرکای صنعتی منطقه ای ما

صنعت شرکت های چند ملیتی متعدد در منطقه فوری، مانند فرسنیوس، SKF، Shaeffler، ZF و بوش Rexroth و وجود دارد. این فرصت های زیادی برای دانش آموزان ما به انجام پروژه ها، کارآموزی و پایان نامه ها فراهم می کند.

مکان ها

ورزبورگ

Address
Münzstraße 19
97070 ورزبورگ, بایرن, آلمان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید