توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه های علوم کاربردی Hamm-Lippstadt با تمرین تمرین و در گروه های کوچک برنامه های تحصیلی با کیفیت بالا را با جهت گیری روشن نسبت به نیازهای بازار فعلی و آینده ارائه می دهد. تیم جوان استادان تجربه خوبی دارد. با ایجاد یک رشته بین رشته ای، تدریس تمرکز بر ارتقای نقاط قوت فردی و به اشتراک گذاشتن شایستگی های اجتماعی مانند کار گروهی است.

دانشگاه جدید Hamm و Lippstadt با پتانسیل طراحی بسیار زیاد. دوره های آموزشی مدرن، دوره های مطالعه بازار و تمرین گرا، باز بودن، تحمل، روحیه تیم، و خواسته های بالا از ابتدا. دانشگاه های تازه ساخته شده و بدون مانع در هام و لیپپشتات شرایط ایده آل برای آموزش مهندسان آینده گرا را فراهم می کنند. کل مساحت 32،250 متر مربع، آزمایشگاه هایی با تجهیزات پیشرفته ای نظیر میکروسکوپ الکترونی اسکنر، اسکنر صنعتی CT، سطوح طرح ریزی سه بعدی، سیستم های جاسازی شده یا جرثقیل های جرثقیل، و همچنین فضای زیادی برای کار دانشجویی، ارتباطات، آموزش و پژوهش.

نزدیک به آینده

کار در یک روش تمرینی گرا و در گروه های کوچک، ما یک برنامه تحصیلی را در یک سطح بسیار بالایی در سطح آکادمیک با جهت گیری روشن نسبت به نیازهای فعلی و آینده بازار ارائه می دهیم. گروه استادان عملا تجربه و جوان است. با تدوین بین رشته ای، تدریس تمرکز بر ارتقاء نقاط قوت فرد و انتقال صلاحیت های اجتماعی مانند کار گروهی است. درست از همان ابتدا، اهداف پروژه گرا، اهمیت زیادی دارد. آخرین، اما نه کم، خلاقیت و ارتباطات عوامل مهمی برای آماده سازی مهندسان برای آینده است.

ما اهداف مشترک داریم

ما در مورد دانش آموزانمان کنجکاو هستیم، مشتاقانه منتظر ملاقات های جالبی هستیم و تبادل شدیدی با همکاری با صنعت برقرار می کنیم. سازمان لاغر ما ارائه خدمات سریع و بدون عارضه در همه مناطق است. فعالیت های ورزشی و حمایت از خانواده های جوان فرصت های زیادی را فراهم می کند. کتابخانه الکترونیکی، اتاق نشیمن دیجیتال و مدیریت دانش مرکزی، دانشگاه را از هر جای دنیا در دسترس قرار می دهد. آیا به عنوان کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا حرفه ای در حال انجام آموزش های حرفه ای: ما آموزش جوان، خلاق و مجرب مهندسان، که دارای فرصت های شغلی عالی با توجه به مهارت های بازار خود را.

ریاضیات بالاتر ما هیچ تئوری کسل کننده نیست

علوم طبیعی پایه دوره های فنی مهندسی هستند. برنامه درسی ما بر اساس دانش ریاضیات، فیزیک، شیمی و زیست شناسی است که در مدرسه به دست آورده است و آن را در زمینه های جدید قرار می دهد. فرمول ها به برنامه ها تبدیل می شوند. برنامه های کاربردی به پروژه های تحقیق تبدیل می شوند. پروژه های تحقیقاتی به محصولات تبدیل می شوند.

از لحاظ روابط عملی بی نظیر است

این که آیا دوره کارآموزی در قالب کارآموزی، پروژه یا پایان نامه، مشارکت شرکت در فعالیت های تدریس اهمیت زیادی برای ما دارد. این به ویژه در برنامه های مطالعه دوگانه مشهود است، که ما به عنوان دوره های آموزشی یکپارچه تمرین و آموزش ارائه می دهیم.

یادگیری برای زندگی

شرکت ها انتظار دارند که کارکنان آنها دارای دانش تخصصی و همچنین حداکثر مهارت و مهارت های شخصی مانند گرایش تیم، مدیریت پروژه و مهارت های زبان باشند. این مهارت ها در طول دوره تحصیل در دانشگاه علوم کاربردی همیل-لیپشتات ارتقا یافته است. علاوه بر این، به اهمیت صلاحیت های بین فرهنگی اهمیت می دهیم. مهم است که افق خود را گسترش دهیم و در مراحل اولیه برای بازار کار بین المللی آماده شویم. برای تسهیل تصمیم به نفع یک کارآموزی یا تحصیل در خارج از کشور، ما یک ترم کامل برای آن را رزرو کرده ایم. مزایا کاملا واضح است: به رسمیت شناختن کامل از دستاوردهای و بدون زمان از دست رفته در طول مطالعات. دفتر بین المللی به دانشجویان کمک می کند با تمام مسائل سازمانی، به طوری که موانع اداری و زبان، و همچنین هزینه ها، پایین نگه داشته می شود.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Hamm-Lippstadt University of Applied Sciences

هدف اصلی برنامه لیسانس مهندسی الکترونیک این است که شما را برای کار حرفه ای خود به عنوان یک مهندس الکترونیک و چالش های فعلی و آینده مرتبط آماده سازید. به منظور دستیابی به ... [+]

دوره لیسانس رشته لیسانس لیپشتات

الکترونیک یکی از مهمترین رشته های صنعت و تجارت است. مهندسان الکترونیکی که در آلمان تحصیل کرده اند از یک شهرت عالی در سراسر جهان برخوردار هستند.

اطلاعات کوتاه

دوره مطالعه استاندارد

7 ترم

دوره کارشناسی / ترم در خارج از کشور

شامل، ترم 5

درجه

کارشناسی مهندسی

زبان دستورالعمل

آلمانی (انگلیسی از سال 2018)

محل

پردیس لیپشتات

سیستم های الکترونیکی در همه جا هستند ... [-]
آلمان Lippstadt
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
7 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی