توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به جهان رسانه خوش آمدید

کتاب چگونه چاپ می شود؟ چگونه اطلاعات بایگانی و مستند شده است؟ "ارتباط" چیست؟ دنیای مجازی چگونه ایجاد می شود؟ چه اتفاقی در پشت صحنه در استودیوهای تلویزیونی رخ می دهد؟ در طراحی بسته بندی مهم است و تبلیغات در واقع چگونه کار می کند؟ دانش آموزان در Hochschule der Medien نگران این و بسیاری از سوالات دیگر هستند.

111634_ScreenShot2019-03-07at4.24.13PM.png

از سپتامبر 2001، Hochschule der Medien با همکاری دانش فنی دانشگاه سابق چاپ و رسانه، موسسه آموزشی با بیش از 100 سال سنت، و دانشگاه کتابداری و اطلاع رسانی که تاریخ آن به سال 1942 بازمی گردد، جمع آوری کرده است. با 16 برنامه کارشناسی و 6 برنامه کارشناسی ارشد، یک MBA نیمه وقت و یک برنامه دکترا، Hochschule der Medien طیف گسترده ای از تخصص رسانه را پوشش می دهد: از رسانه های چاپی تا رسانه های الکترونیکی، از رسانه های عمومی و رسانه ها تا تولید رسانه ها، از طراحی رسانه ای تا ساختن رسانه در دسترس است.

111633_ScreenShot2019-03-07at4.24.25PM.png

در Hochschule der Medien ، دانش آموزان در تئاترهای مدرن سخنرانی و همچنین در کارگاه ها و استودیوها، در ماشین های چاپی یا پشت دوربین، یاد می گیرند. پروژه های عملی هیجان انگیز در آزمایشگاه های دانشگاه و یا در همکاری با شرکت های شریک می توانند دانش نظری و روش های کار علمی را تکمیل کنند. در ابتدا دانشگاه دو دانشگاه داشت. از سال 2014، این دانشگاه از یک محوطه مرکزی در اشتوتگارت Vaihingen با یک ساختمان دانشگاهی جدید تشکیل شده است که نماد "یک دنیای رسانه ای" است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Hochschule der Medien - University of Applied Sciences

این لیسانس مهندسی آموزش فنی را در آلمان فراهم می کند در حالیکه دانش آموزان با مهارت های حرفه ای، خلاق و متقابل فرهنگی مورد نیاز برای رونق در خانه و خارج از کشور مسلح خواه ... [+]

این لیسانس مهندسی آموزش فنی را در آلمان فراهم می کند در حالیکه دانش آموزان با مهارت های حرفه ای، خلاق و متقابل فرهنگی مورد نیاز برای رونق در خانه و خارج از کشور مسلح خواهند بود.

در آلمان، رسانه های چاپی اولین و تنها برنامه دانشجویان بین المللی در مهندسی رسانه ها است که به طور انحصاری در زبان انگلیسی آموزش داده شده و برای دانش آموزان از سراسر جهان طراحی شده است. این یک موضوع منحصر به فرد است که خلاقیت، علم، فن آوری، مطالعات بین فرهنگی، مدیریت شرکت ها و زبان ها را ترکیب می کند.... [-]

آلمان اشتوتگارت
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
7 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
Hochschule der Medien
Nobelstrasse 10

Stuttgart, بادن-وورتمبرگ, 70569 DE