Read the Official Description

SMU

به دنیای رسانه خوش آمدید

کتاب چگونه چاپ می شوند؟ چگونه اطلاعات را بایگانی می شود و مستند؟ "ارتباطات" به چه معناست؟ چگونه دنیای مجازی ایجاد می کند؟ آنچه در پشت صحنه در استودیو اتفاق می افتد؟ چه در طراحی بسته بندی مهم است و چگونه تبلیغات در واقع کار؟ دانشجویان دانشگاه رسانه اشتوتگارت در رابطه با این سوالات و بسیاری دیگر می باشد.

از آنجا که از 1st سپتامبر 2001، دانشگاه اشتوتگارت رسانه با هم به ارمغان آورد و ترکیب دانش از دانشگاه سابق چاپ و رسانه ها، یک موسسه آموزشی با بیش از 100 سال از سنت، و دانشگاه کتابداری و اطلاعات که تاریخ به 1942 می رسد. با 16 برنامه لیسانس و 6 دوره های کارشناسی ارشد، پاره وقت MBA، و یک برنامه دکتری، دانشگاه رسانه اشتوتگارت طیف گسترده ای از تخصص رسانه را پوشش می دهد: از رسانه های چاپی به رسانه های الکترونیکی، از رسانه های جمعی و نظریه های رسانه ای برای تولید رسانه ها، از طراحی های رسانه ای برای ساخت رسانه های در دسترس.

SMU

در دانشگاه اشتوتگارت رسانه، دانش آموزان در سالن های سخنرانی مدرن و همچنین در کارگاه ها و استودیوهای یاد بگیرند، در ماشین آلات چاپ و یا پشت دوربین است. پروژه های عملی هیجان انگیز در آزمایشگاه دانشگاه و یا در همکاری با شرکت های همکار تکمیل دانش نظری و روش کار علمی است. نوشته اصلی دانشگاه دو campusses بود. از سال 2014 این دانشگاه شامل یک پردیس مرکزی در اشتوتگارت فایهینگن با یک ساختمان دانشکده جدید، نماد "جهان یک رسانه".

Programs taught in:
انگلیسی
آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Hochschule der Medien - University of Applied Sciences

کارشناسی جدید ما در مهندسی است بصورتی پایدار و محکم در فن آوری های رسانه های چاپی متمرکز شده است و طراحی شده است برای تولید رهبران آگاه و پزشکان در مورد مسائل رسانه ها، ب ... [+]

شروع بین المللی حرفه ای رسانه های چاپی خود را

ما ارائه می دهیم مهارت های حرفه ای آماده در مهندسی برای دانش آموزانی که علاقمند به مطالعه در زمینه بین المللی می باشد.

کارشناسی جدید ما در مهندسی است بصورتی پایدار و محکم در فن آوری های رسانه های چاپی متمرکز شده است و طراحی شده است برای تولید رهبران آگاه و پزشکان در مورد مسائل رسانه ها، برای ترویج مهارت در یک زبان خارجی؛ و به وقف دانش آموزان با فن آوری رسانه های پیشرفته، تفکر انتقادی و مهارت های عمومی زبان است.... [-]

آلمان Stuttgart
Location address
Hochschule der Medien
Nobelstrasse 10

Stuttgart, Baden-Württemberg, 70569 DE